به نظر شما چرا آدما ازدواج مي كنن؟؟؟!!!!

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
من هم با اين حرفت موافقم . نميشه گفت دخترا بد بختن !!! چون هر كس خودشه كه سرنوشتش رو مي سازه ! من از اعتماد به ديگران مي ترسم به خاطر همين هم به قول بعضي ها عشق به اون معنايي كه بعضي ها ميدونن تجربه نكردم . ولي چيزهايي رو تو زندگيم جايگزينش كردم كه اصلا به فكر اينجور چيزا نمي افتم .:D
منم همینطورم عزیزم . یعنی باید خوب بود و خوب بودن رو تجربه کرد . اعتماد به ÷سرا گاهی خطرات زیادی به دنبال داره . ÷س بهتره عقب بکشی در بیشتر مواقع

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

memareiram

عضو جدید
برای اینکه بر اساس یه نیاز طبیعی که تو وجود همه انسانها هست،هر انسانی برای به آرامش رسیدن، به جنس مخالف خودش احتیاج داره.
من فکر می کنم هیچ آدمی نباشه که بگه من همچین نیازی ندارم.چون این نیاز به طور طبیعی و غریزی در وجود همه انسانها قرار داره
راستش خیلی دلم میخواد برات توضیح بدم ولی آخه...........
آخه میخوان یه کارایی بکنن که بدون ازدواج نمیشه......
برای همین خارجیا چون میتونن اون کارا رو بدون ازدواج هم بکنن دیگه خیلی کم ازدواج میکنن....
این شوخیش بود ولی حقیقت اینه که مرد و زن (مرد و زن عاقل و پخته) در کنار هم میتونن به آرامشی برسن که هیچجور دیگه ای کسب نمیشه.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش خیلی دلم میخواد برات توضیح بدم ولی آخه...........
آخه میخوان یه کارایی بکنن که بدون ازدواج نمیشه......
برای همین خارجیا چون میتونن اون کارا رو بدون ازدواج هم بکنن دیگه خیلی کم ازدواج میکنن....
این شوخیش بود ولی حقیقت اینه که مرد و زن (مرد و زن عاقل و پخته) در کنار هم میتونن به آرامشی برسن که هیچجور دیگه ای کسب نمیشه.
منم همینو گفتم دیگه!
هیچ چیز نمیتونه جای این آرامشو بگیره.
من تجربه نداشتم اما میگن که اینطوریه...

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر اینکه فکر می کنین دیگه به جایی رسیدن که می خوان مستقل باشن و زندگیه خودشون و بسازن..
اما به تنهایی براشون مشکل.. می خوان یه همدم و همراه داشته باشن..

ولی من در کل مخالف ازدواجم:D

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر اینکه فکر می کنین دیگه به جایی رسیدن که می خوان مستقل باشن و زندگیه خودشون و بسازن..
اما به تنهایی براشون مشکل.. می خوان یه همدم و همراه داشته باشن..

ولی من در کل مخالف ازدواجم:D

ماشاالله ابجي شارلين
تو هم مثله خودمي
فقط ووشو كار ها مي تونند اينقدر خوب تصميم بگيرن
مگه نه؟؟؟؟;);)

malihe68

عضو جدید
عشق چیزیه که عطش داره و این عطش با ازدواج وکنترل می شه
این عطش همه دارند و با هوس باید اشتباه گرفت

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام دوستاي خوبم . اين سواليه كه چند وقتي ذهنمو به خودش مشغول كرده !!!"چرا آدما ازدواج مي كنن؟" . من جوابي براي اين سوال ندارم . اگه مي تونين هر چي كه مي دونين برام بنويسين . ممنونم!:w27:

1-پول
2-ش ه و ت
3-تنهایی
4-ناچاری

sepehr2222

اخراجی موقت
سلام دوستاي خوبم . اين سواليه كه چند وقتي ذهنمو به خودش مشغول كرده !!!"چرا آدما ازدواج مي كنن؟" . من جوابي براي اين سوال ندارم . اگه مي تونين هر چي كه مي دونين برام بنويسين . ممنونم!:w27:

یعنی واقعا نمیدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه واقعا نمیدونی پس ازدواج نکنی بهتره

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا عشقشون را جاویدان بسازند:heart::gol::heart:

بالا