به نظر شما چرا آدما ازدواج مي كنن؟؟؟!!!!

عشقولانه

کاربر بیش فعال
برای اینکه یه سری کارا و یه سری حرفا هست که نمیتونی به هر کسی بگی.....به همسرت میگی......
نیاز جنسی چیزیه که خدا در وجود همه ما قرار داده وقتی با کسی که محرم همیم به اوج این نیاز برسیم عشق هم بیشتر میشه.
وقتی ازدواج کنید تازه میفهمیم زندگی یعنی چی.....
البته اگه طرف اونی باشه که میخایم.
با ازدواج صبر تلاش محبت زندگی کردن و هزار چیز دیگه رو یاد میگیریم.....
تازه اهداف زندگیمونو پیدا میکنیم......
مثل مجردی به راحتی خودمونو نمیبازیم.
آرزوی مرگ نمیکنیم.....
چون همسرت و داری بچه هاتو داری.....
هزار دلیل دیگه......

narges.1368

عضو جدید
برای اینکه یه سری کارا و یه سری حرفا هست که نمیتونی به هر کسی بگی.....به همسرت میگی......
نیاز جنسی چیزیه که خدا در وجود همه ما قرار داده وقتی با کسی که محرم همیم به اوج این نیاز برسیم عشق هم بیشتر میشه.
آرزوی مرگ نمیکنیم.....
هزار دلیل دیگه......

موافقم عسیسم;)

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستاي خوبم . اين سواليه كه چند وقتي ذهنمو به خودش مشغول كرده !!!"چرا آدما ازدواج مي كنن؟" . من جوابي براي اين سوال ندارم . اگه مي تونين هر چي كه مي دونين برام بنويسين . ممنونم!:w27:

چون كار ديگه اي بلد نيستن؟؟؟؟

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزوی مرگ نمیکنیم.....
هزار دلیل دیگه......

نتیجه مثبت یک ازدواج....

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستاي خوبم . اين سواليه كه چند وقتي ذهنمو به خودش مشغول كرده !!!"چرا آدما ازدواج مي كنن؟" . من جوابي براي اين سوال ندارم . اگه مي تونين هر چي كه مي دونين برام بنويسين . ممنونم!:w27:

یه نگاه به خودت بنداز متوجه میشی...
چه روحی چه جسمی

jentle man

عضو جدید
هرکسی معیار خودشو داره نمیشه گفت همه چرا ازدواج میکنن شاد بعضیا اصلا ازدواج نکنن

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
ازدواج نکنن چیکار بکنن؟؟!!
بزرگترین نعمت ازدواج آرامش هس ، البته ازدواجِ درس!!!

dreng

عضو جدید
آرزوی مرگ نمیکنیم.....
هزار دلیل دیگه......
آفرین!محشر بود

toghrol1

کاربر بیش فعال
ازدواج از دیدگاه آدم ها متفاوته
یکی ازدواج میکنه که میلش رو ارضا کنه که این بدترین نوع ازدواجه
یکی ازدواج میکنه تا مستقل بشه و یه جورایی دلش میخواد مدیرت میخواد
یکی ازدواج میکنه چون فرزند میخواد
یکی ازدواج میکنه تا به گناه نیفته
یکی ازدواج میکنه چون مجبوره
یکی ازدواج میکنه تا یه هم نفس داشته باشه کسی که حرفش رو بفهمه و درکش کنه تا به خدا نزدیکتر بشه و کامل بشه بهترین نوع ازدواج هم همینه

sshimaa

عضو جدید
روزی روزگاری تنها آرزوم ازدواج با اون بود ...نمیدونم الان کجای دنیاست ... خوشبخته؟... به نظرم به معنای واقعی مرد بود...جدی محکم و با جذبه ... دوست داشتم فقط با اون ازدواج کنم ... چه خیال باطل اما شیرینی بود عشق...

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم ...از قدیم به من یاد دادن آدم ها خطرناک ان ...کارای خطرناکی می کنن باهاشون زیاد کار نداشته باش:| ....

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ازدواج از دیدگاه آدم ها متفاوته
یکی ازدواج میکنه که میلش رو ارضا کنه که این بدترین نوع ازدواجه
یکی ازدواج میکنه تا مستقل بشه و یه جورایی دلش میخواد مدیرت میخواد
یکی ازدواج میکنه چون فرزند میخواد
یکی ازدواج میکنه تا به گناه نیفته
یکی ازدواج میکنه چون مجبوره
یکی ازدواج میکنه تا یه هم نفس داشته باشه کسی که حرفش رو بفهمه و درکش کنه تا به خدا نزدیکتر بشه و کامل بشه بهترین نوع ازدواج هم همینه

با این جمله آخرتون موافقم
امیدوارم هم نفس گیرتون بیاد:) یا شایدم داشته باشید،بهر حال خوش باشید:)

3peh

عضو جدید

خب مثل خیلی از نیازهای دیگه که در انسان هست ، یک سری نیازها هم هستند که بر طرف کردنش در جنس مخالفه. مثل رفع تشنگی که در خوردن آبه.
ازدواج راهیه برای رفع آن نیازها. مثل باز کردن درب بطری و ریختن آب در لیوان که راهیه برای رفع تشنگی!
پس اینها مسائل انکار ناپذیری هستند

حالا چرا این سوال برای ما پیش میاد که "چرا آدما ازدواج میکنن؟!"
بنظر من در اصل مقصود این سوال اینه که چرا باید تن به ازدواج داد؟! و منظور از ازدواج راه پردردسر و پر هزینه و پر مسئله و پر مشکلات، مهریه و کوفت و زهره مارو... خود مقوله ازدواج و بعد از آن هم قبول مسئولیت، انواع مشکلات( خانوادگی و اقتصادی و...) تا آخر عمر و.... در جوامعی مثل ما ازدواج فقط پیوند یک زوج نیست، بلکه معمولا پیوند دو ایل و تبار آن زوج هم هست که طبیعتا ازدواج در چنین مقیاسی میتواند مشکلاتی در پی داشته باشد و...
که متاسفانه امروزه این موارد کم هم نیستند.
بله شاید طبیعی باشه که گاهی این سوال پیش بیاید که آیا رفع آن نیازها به طریق ازدواج به سبک فراگیر کنونی ارزش آن همه مشکلات را دارد؟ ( همان قضیه یک من شیر و گاو!)

ولی بر هر صورت با دانستن تمام این موارد ،تن به ازدواج به سبک فراگیر کنونی داده میشود!(در جوامعی مثل ما)
به هر حال نظرات و عقاید افراد در مورد خیلی از مسائل از جمله ازدواج در طول عمرشون تغییر میکنه
اما شاید در جوامع دیگر این نیازها به طرق دیگر برطرف میشوند

آخرین ویرایش:
بالا