به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

در کنار خیلی چیزها،بیاد جوونای خودفروختهو بی غیرتی میفتن که از همین الان خودشونو برده کردن .
ورفتار همچین جوونایی طمع اونارو واسه حمله به ایران زیاد میکنه.

natashkooh

عضو جدید

در کنار خیلی چیزها،بیاد جوونای خودفروختهو بی غیرتی میفتن که از همین الان خودشونو برده کردن .
ورفتار همچین جوونایی طمع اونارو واسه حمله به ایران زیاد میکنه.
سلام رفيق!!!!
خودمو ميگم و ميدونم كه خيلي ها مثل من هستن!!!!
اگهكسي بخواد به ايران بد و بيرا بگه ميزنم دهن مهنشو صاف ميكنم ولي اين ايران باب ميل من نيست!!!!!!

seism

عضو جدید
اگه همین ریشوها تو جنگ هشت ساله نبودن الان میتونستی به این راحتی و با این پیشرفت بشینی پشت نتو این چرندیاتو بنویسی .درست صحبت کن.
خوب کردن حمله کردن ،سفارت آمریکا که دنیا میدونه لانه جاسوسی بود،اینم انگلیس که باید ادب میشد.(دیدی اون بقیه هم که جیم کرده بودن دیدن راهی ندارن فرداش برگشتن،شما ترسویی که فک میکنی اگه اونا قهر کننو ناراحت بشن چه بلایی سرتون میاد.ترسو.)
کی گفته میانگین سنیشون 50سال بوده؟؟؟
اگر این ریشو ها نبودند جنگی وجود نداشت دکتر- ضمنا همون ریشوهای زمان جنگ هم الان تو اوینن
من بلد نیستم درست صحبت کنم چون الگوم استکبار جهانی و فراماسونی و صهیونیسمه، شما که الگوت محمد و علی و علی هست چرا:que:

جواد111

عضو جدید
اگر این ریشو ها نبودند جنگی وجود نداشت دکتر- ضمنا همون ریشوهای زمان جنگ هم الان تو اوینن
من بلد نیستم درست صحبت کنم چون الگوم استکبار جهانی و فراماسونی و صهیونیسمه، شما که الگوت محمد و علی و علی هست چرا:que:

شاید ریشوها جنگ رو شروع کرده باشن، اما جنگ رو ریشوها اداره نکردن، این ریشوها نبودن که شهید شدن، این ریشوها نبودن که بخاطر آرمانهای انسان دوستانشون رفتند و شهید شدن ..................

اونای که مثل مرد رفتند و شهید شدن پدرا و مادرای ما بودن هیچ ربطیم به ریشو نداره

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما که بعد اون توهینی که کردی و بعدا مجبورشدی که ویرایشش کنی خوب قصر در رفتی.حالا فرهنگت زده بالا؟!؟هاه؟؟؟؟
البته نمیدونم شاید مجبورت کردن که ویرایشش کنی.شانس آوردی اونجا چیزی بهت نگفتم.

این مسئله ای بود که به من و استارتر اون تاپیک مربوط میشدبحثشم باز نمیکنم.قصر=کاخ اونی که منظور شماست (قسر )هستش.

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
همونی ک گفتم 
اسم ایران = تروریست + مردمان خرافاتی + و....

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

همینو نگی چی داری بگی؟(شما که الگوت محمدصلی الله علیه وآله و علی علیه السلام هست چرا:que:[/QUOTE])
حالت خوبه؟نکنه جنگو ما شروع کردیم خودمون خبر نداریم.
اگه اونا هم جنگو شروع کردن به این دلیل بود که ما جانب اسلامو گرفته بودیم واین براشون خطری بود .پس حمله کردن.
حالا تو مشکلت سر اینه که چرا اونا جانب اسلامو گرفته بودن ،اونا باعث شدن عراقو 50کشور بما حمله کنهو ... مشکل خودته. الانم باید اینجا کنار ما زندگی کنی چه بخوایو چه نخوای >>ولی وضت نشون میده که در حال سوختنی>>آتشنشانیو خبر کنم؟؟؟

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینو نگی چی داری بگی؟(شما که الگوت محمدصلی الله علیه وآله و علی علیه السلام هست چرا:que:
)
اگه اونا هم جنگو شروع کردن به این دلیل بود که ما جانب اسلامو گرفته بودیم واین براشون خطری بود .پس حمله کردن.
حالا تو مشکلت سر اینه که چرا اونا جانب اسلامو گرفته بودن ،اونا باعث شدن عراقو 50کشور بما حمله کنهو ... مشکل خودته. الانم باید اینجا کنار ما زندگی کنی چه بخوایو چه نخوای >>ولی وضت نشون میده که در حال سوختنی>>آتشنشانیو خبر کنم؟؟؟
[/QUOTE]
دهنه ما رو با این اسلامتون سرویس کردین 
بسه دیگه بابا شورشو دیگه درآوردین
چپ میریم اسلام راس میریم اسلام

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون ریشوها بابامو عموهامو برادرای شهید زن عموی من هستند
یا جانباز شیمیایی که شوهر عممه اما اینایی که سر کار هستند همون طفیل اون موقع هستند که با صدای ترقه زیر دامن ننه جونشون قایم میشدن که الان ب اسم اونا و اسلام دارن مملکتو ایران و نابود میکنن
کسی که واقعا واسه ناموسو وطنش رفته باشه نمیاد جار بزنه!!!

دقیقا;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
)
دهنه ما رو با این اسلامتون سرویس کردین
بسه دیگه بابا شورشو دیگه درآوردین
چپ میریم اسلام راس میریم اسلام[/QUOTE]

گفتم که باید آتشنشانیو خبر کنم.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهشا مهندسای عزیز وا3 کشور خودتون ارزش قائل شید!!!! هر قدر هم از مسولاش دل خوشی نداشته باشید باز هم کشورتونه و دارید توش زندگی میکنید!!!
از قدیم گفتن تا خودت به خودت احترام نذاری دیگری هم واست احترامی قائل نی!!! پس ...

با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه

seism

عضو جدید
همینو نگی چی داری بگی؟(شما که الگوت محمدصلی الله علیه وآله و علی علیه السلام هست چرا:que:

خوب اولا دوست عزیز اینجا رینگ نیست داریم حرفامون رو میزنیم و بهتره یکم متمدنانه تر حرف بزنیم
اینکه حمله نظامی رو عراق شروع کرد درست ولی یکم دقیق تر اگر بشیم خمینی که سر کار اومد اسرائیل آمریکا انگلستان کلا غرب وهابون کفار (همون بی خدا ها) و همه و همه غیر از شیعه ها رو تهدید کرد، و اگر خمینی اندکی منطقی تر و آرامتر پیش میرفت دنیا دست به دست هم نمیدادند و صدام رو کوک نمیکردند؛ قابل ذکر هست خمینی نیز ریشو است (البته در این تاپیک وقتی من میگم ریشو منظور ریشه صورت نیست، پشم های تحجر هست که در جمجمه بعضی ها ریشه دوانده اند)

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله masoomeh.bnv http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
خواهشا مهندسای عزیز وا3 کشور خودتون ارزش قائل شید!!!! هر قدر هم از مسولاش دل خوشی نداشته باشید باز هم کشورتونه و دارید توش زندگی میکنید!!!
از قدیم گفتن تا خودت به خودت احترام نذاری دیگری هم واست احترامی قائل نی!!! پس ...

ببين اول فكر كن ببين اين جامعه اي كه داريم توش زندگي ميكنيم چقدر بهمون احترام گذاشت كه ما هم جوابه احترامشو بديم؟

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا اسلام بناش با جنگ و تعرضه 
هر کشور مسلمونیم دسته خودش نیس همش دنباله تروریستیو تجاوزه. چ ایران باشه چ عراق باشه

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هوم؟
چقدر خشن
ما مشکلمون اینه بلد نیستیم به عقاید هم احترام بذاریم
به جای جنگ و جدل و مقصر دونستن دیگران خودمون به نوبه ی خودمون کسی بشیم که با افتخار داد بزنیم ایرانی هستیم و ایرانی میمونیم و عشقمون ایران همیشه آزادمونه...
بشیم یکی مثل پروفسور سمیعی که وقتی تو یه مصاحبه ی جهانی میشه میگه من افتخارم اینه که ایرانیم و برای سربلندیش تلاش میکنم...
کیه که ندونه بدون ایشون دپارتمان جراحی مغز و اعصاب دنیا فلجه....
همون کسایی که به ایرانی مثل یه افغانی نگاه میکنن اینجا که میرسه واسه یه ایرانی نوکری میکنن...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اولا دوست عزیز اینجا رینگ نیست داریم حرفامون رو میزنیم و بهتره یکم متمدنانه تر حرف بزنیم
اینکه حمله نظامی رو عراق شروع کرد درست ولی یکم دقیق تر اگر بشیم خمینی که سر کار اومد اسرائیل آمریکا انگلستان کلا غرب وهابون کفار (همون بی خدا ها) و همه و همه غیر از شیعه ها رو تهدید کرد، و اگر خمینی اندکی منطقی تر و آرامتر پیش میرفت دنیا دست به دست هم نمیدادند و صدام رو کوک نمیکردند؛ قابل ذکر هست خمینی نیز ریشو است (البته در این تاپیک وقتی من میگم ریشو منظور ریشه صورت نیست، پشم های تحجر هست که در جمجمه بعضی ها ریشه دوانده اند)

یکم دقیق تر اگر بشیم امام خمینی(ره) که سر کار اومد.اسرائیل آمریکا انگلستان کلا غرب وهابون کفار (همون بی خدا ها) و همه و همه غیر از شیعه ها رو تهدید کرد.
تهدید به چی؟؟؟
امام خمینی (ره)نمیومدکه هنوز توسری خور استکبار بودی!موقعیم که اومدتاتو واسه خودت باشی ،منابع کشورتو مفت مفت نبردن بخورن،امامو مارو تهدید دونستن حمله کردن.
همینه که هست میخوای بخواه نمیخوای هم بخوا،میدونم در هر صورت باید آتشنشانیو خبر کنم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوم؟
چقدر خشن
به جای جنگ و جدل و مقصر دونستن دیگران خودمون به نوبه ی خودمون کسی بشیم که با افتخار داد بزنیم ایرانی هستیم و ایرانی میمونیم و عشقمون ایران همیشه آزادمونه...
بشیم یکی مثل پروفسور سمیعی که وقتی تو یه مصاحبه ی جهانی میشه میگه من افتخارم اینه که ایرانیم و برای سربلندیش تلاش میکنم...
همون کسایی که به ایرانی مثل یه افغانی نگاه میکنن اینجا که میرسه واسه یه ایرانی نوکری میکنن...

ممنون .عالیه.;)

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسف باش و در تاسف خودت بمون ولی برای خودت که دیگران رو بزرگ میبینی و ولی تفکرت درباره کشورت و کسانی که جونشون رو دادن برای دفاع از همین کشور اینگونه مسخره میکنی
شما به فکر رویاهات باش با اون بررررریتانیای کبیر

این همه حرص خوردن شما برای قضاوت های اشتباهتون از صحبتهای دیگرانه چرا جوش میارید؟ ببینید همونایی که دارید بهشون توهین میکنید با ملایمت جوابتون را میدن ولی شما...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقع نمازه.
اجازه مرخصی میدید؟
اگه مشکلی بود بعدا میام باهم حلش کنیم.اگه نیازی به آتشنشانی بود که اونم یکی دیگه زحمتشو بکشه.:biggrin:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه حرص خوردن شما برای قضاوت های اشتباهتون از صحبتهای دیگرانه چرا جوش میارید؟ ببینید همونایی که دارید بهشون توهین میکنید با ملایمت جوابتون را میدن ولی شما...
خب این همون قضیه چیزی برای از دست دادن ندارنه دی!!!
وگرنه ماکه اونا رو در حال ازدست رفتن میبینیم داریم حرص میخوریم.

seism

عضو جدید
یکم دقیق تر اگر بشیم امام خمینی(ره) که سر کار اومد.اسرائیل آمریکا انگلستان کلا غرب وهابون کفار (همون بی خدا ها) و همه و همه غیر از شیعه ها رو تهدید کرد.
تهدید به چی؟؟؟
امام خمینی (ره)نمیومدکه هنوز توسری خور استکبار بودی!موقعیم که اومدتاتو واسه خودت باشی ،منابع کشورتو مفت مفت نبردن بخورن،امامو مارو تهدید دونستن حمله کردن.
همینه که هست میخوای بخواه نمیخوای هم بخوا،میدونم در هر صورت باید آتشنشانیو خبر کنم.

تاریخ گواه همه چیز است؛ میتونید برید سخنرانی های خمینی رو هم بخونید، گفته های مقامات غربی رو هم، فقط به عقل سلیم احتیاج هست که امیدوارم داشته باشید.
آتش نشانی هم خبر کنید خیلی ممنون میشم بدجوری سوختم من:redface:
لطفا این ها رو هم اصلاح بفرمایید:
نوح ابراهیم موسی عیسی محمد علی حسن حسین ... خمینی خامنه ای :redface:

drippy*

عضو جدید
احتمالا همون حسی که ما با شنیدن اسم کشورشون داریم!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاریخ گواه همه چیز است؛ میتونید برید سخنرانی های خمینی رو هم بخونید، گفته های مقامات غربی رو هم، فقط به عقل سلیم احتیاج هست که امیدوارم داشته باشید.
آتش نشانی هم خبر کنید خیلی ممنون میشم بدجوری سوختم من:redface:
لطفا این ها رو هم اصلاح بفرمایید:
نوح ابراهیم موسی عیسی محمد علی حسن حسین ... خمینی خامنه ای :redface:

چرا همه چیزو با هم قاطی میکنید؟
بحث سیاسی کشور ما چه ربطی به پیامبران و امامان ما داره که اونا رو هم درگیر میکنین...
من واقعا متاسف شدم
نمیدونستم جو اینقدر بد شده که آزادانه به عقاید مذهبی توهین میشه...
این دو آقایی (خمینی و خامنه ای) که نام بردین دو انسان عادی و پر از خطا هستن که بهتره ازشون بت نسازیم و قبول کنیم اشتباه زیاد رفتن نباید تعصب داشت اونا انسان های عادی هستن و خواهند موند...

seism

عضو جدید
بحث سیاسی کشور ما چه ربطی به پیامبران و امامان ما داره که اونا رو هم درگیر میکنین...
من واقعا متاسف شدم
این دو آقایی (خمینی و خامنه ای) که نام بردین دو انسان عادی و پر از خطا هستن که بهتره ازشون بت نسازیم و قبول کنیم اشتباه زیاد رفتن نباید تعصب داشت اونا انسان های عادی هستن و خواهند موند...
ذکر اون اسامی یه داستان دیگه داشت
در ضمن هیچ چیزی نیست که تو این دنیا غیر قابل نقد باشه از خدا گرفته یا پیامبرا و کوروشه تو امضای شما و من و شما و همه کس و همه چیز

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوم؟
چقدر خشن
چه ربطی داره اینجا کسی از ایرنو ایرانی بد نمیگه
هر کس نظر خودشو میگه
در ضمن تا کی خودمونو گول بزنیم
اینجا دیگه ایران نیست چون نه دیگه نشونی از کوروش هست نه آرش کمانگیر نه کاوه ی آهنگر تخت جمشیدم اگه یکم کوچیک بود اونم خراب میکردن
اما چون از شانس بد بزرگه نمیشه سرشو زیر آب کرد.

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا متاسف شدم
دقیقا

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی داره اینجا کسی از ایرنو ایرانی بد نمیگه
هر کس نظر خودشو میگه
در ضمن تا کی خودمونو گول بزنیم
اینجا دیگه ایران نیست چون نه دیگه نشونی از کوروش هست نه آرش کمانگیر نه کاوه ی آهنگر تخت جمشیدم اگه یکم کوچیک بود اونم خراب میکردن
اما چون از شانس بد بزرگه نمیشه سرشو زیر آب کرد.

بله ... قبول دارم .... اون ایرانی که شما تعریفش کردی وجود خارجی نداره.
چون اون ایران بخشی از تاریخ و ادبیات ماست و قابل احترام و افتخار

اما ایران کنونی ایران امام حسین (ع) هست و شهدای کربلا
ایران کنونی ایران حبیب خدا محمد (ص) هست و فرزندان و اصحاب آسمانی ایشون

همین محرم و صفر معرف ایران و ایرانیه....
لازم به بحث و تفسیر و تعبیر نیست
فقط کافی هر جای این خاک مرتضایی هستید پاتونو از منزل بیرون بذارید و ببینید....فقط ببینید