به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

شادی خانوم

عضو جدید
دم ایران گرم واقعا.هواپیما رو هم به سلامتی نشوندیم.
حالا همه مشکلا خوشبختانه حل شد و مردم دیگه مشکلی ندارن.
همه چی آرومه
من چقدر خوشحالم
....
به قول دوستی، منفی نگریت رو دوست نداشتم ...
حق دو روز خوشحالی بابت این افتخار بزرگ رو به اطرافیانت بده . ای رفیق! ای دوست!

natashkooh

عضو جدید
اگر بذارن، ایران سازی می کنی؟

:rambo:

اولین چیزی که می تونی بسازی برای ایران چی هست؟ :smile:
100%
اول جامعهمونو سرو سامون ميدم!!!!
بعد تورم!!!
از فكرم براي اباداني ايران استفاده ميكنم!!!!
در حالت كلي فقط شايسته سالاري!!!!!!!!!!!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
100%
اول جامعهمونو سرو سامون ميدم!!!!
بعد تورم!!!
از فكرم براي اباداني ايران استفاده ميكنم!!!!
در حالت كلي فقط شايسته سالاري!!!!!!!!!!!
اینارو وقتی رئیس جمهور شدی بگو :biggrin:
مثلا الان میتونی بگی برای سرو سامون دادن قسمتهای مربوط به برق مملکت چه طرحی داری

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي اينكه رو زيبايي شهر تاثير داره!!!!
خطر اتصالي تو خط هوايي بيشتره!!!
تو سيم دزدي هايي كه ميشه خسارات زيادي ميبينيم!!!
خط زميني يه خرجه براي هميشه!!!
یه کاری کنیم
بذار ما بیایم یه سیستم اگو اول راه بندازیم برا شهرا بعد هم فاظلاب شهری،هم آبرسانی ،هم برق رسانی و هم گاز رسانیو انجام بدیم توش.خوبه؟
تاپیک رو هم منحرف کردیم:razz:

ahad_judo

اخراجی موقت
به قول دوستی، منفی نگریت رو دوست نداشتم ...
حق دو روز خوشحالی بابت این افتخار بزرگ رو به اطرافیانت بده . ای رفیق! ای دوست!
باور کن شادی نداره.
وقتی وضعیت بغرنجی در جامعه داریم.ولی به احترام دوستان چشم.

immigrant

عضو جدید
مردم دنیا رو نمیدونم ... ولی خود من با شنیدن نام ایران یه عده ادم تو ذهنم تداعی میشن که هر بلایی سرشون میاد خودشونو با اون وفق میدن ,گرونی های سرسام اور ,بی کاری ,بی عدالتی ,عقب موندگی ,بی فرهنگی و... و خودشون هم با بی نظمی و بی برنامگی به این همه مصیبت دامن میزنن.اخه تو کجای دنیا مردم لنگه ی ما زندگی می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟این رانندگیای بی اصول ,دانشجویای بی بازده که فقط واسه کلاس درس می خونن ,تجملات االکی و مزخرف تو کدوم کشور مثل ما مراسم عروسی میگیرن؟؟؟این از وضع شهرهامونه ,حتی تحصیل کرده ها هم تو خیابون آشغال میریزن و خیلی چیزای دیگه که من باشنیدن این اسم به یادشون می افتم.بابا همش تقصیر بقیه نیست ما هم مقصریم .به نظر من هر ملتی بسته به نوع اقتدار و دانشش نوع حکومت خودش رو انتخاب میکنه .ما ایرانیا هنوز بافرهنگ زندگی کردن رو یاد نگرفتیم .ای بابا ........:confused:

hamidarchitec

عضو جدید
من یادم به یه مشت غربی و شرقی و دشمن داخلی میوفته که افتادن به این مردم بی ازار و صدا . . ..

همچنین یادم به مردمی میفته مثل مرغ در عزا و عروسی سرشو ....:w41::w41: میبرن !

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردم دنیا رو نمیدونم ... ولی خود من با شنیدن نام ایران یه عده ادم تو ذهنم تداعی میشن که هر بلایی سرشون میاد خودشونو با اون وفق میدن ,گرونی های سرسام اور ,بی کاری ,بی عدالتی ,عقب موندگی ,بی فرهنگی و... و خودشون هم با بی نظمی و بی برنامگی به این همه مصیبت دامن میزنن.اخه تو کجای دنیا مردم لنگه ی ما زندگی می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟این رانندگیای بی اصول ,دانشجویای بی بازده که فقط واسه کلاس درس می خونن ,تجملات االکی و مزخرف تو کدوم کشور مثل ما مراسم عروسی میگیرن؟؟؟این از وضع شهرهامونه ,حتی تحصیل کرده ها هم تو خیابون آشغال میریزن و خیلی چیزای دیگه که من باشنیدن این اسم به یادشون می افتم.بابا همش تقصیر بقیه نیست ما هم مقصریم .به نظر من هر ملتی بسته به نوع اقتدار و دانشش نوع حکومت خودش رو انتخاب میکنه .ما ایرانیا هنوز بافرهنگ زندگی کردن رو یاد نگرفتیم .ای بابا ........:confused:

موافقم;)

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز

گل گفتید
مرسیییییییییییییییییی

Akshay Kumar

عضو جدید
سلام دوستان برام جالبه بدونم نظر شما راجع به این سوال چیه؟؟؟

به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم
ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

من چون خیلی پستم به خارجیها میخوره . بنا به حرفه ای که دارم هر چند ماهی 1 بار به صورت واقعی و حدودا هر روز به صورت آنلاین با خارجی ها صحبت می کنم . هر موقع پرسیم نظرتون در مورد ایران چیه . اکثرا می گفتن کشور خوبیه نمی دونم شاید با من رو در باسی داشتن . شایدم تو دلشون یه چیز دیگه می گفتن!!!!!!!!!!!!!

اما جالب برام اینه که بیشترشون می پرسن نظر شما در مورد پرزیدنت احمدی نژاد چیه

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چون خیلی پستم به خارجیها میخوره . بنا به حرفه ای که دارم هر چند ماهی 1 بار به صورت واقعی و حدودا هر روز به صورت آنلاین با خارجی ها صحبت می کنم . هر موقع پرسیم نظرتون در مورد ایران چیه . اکثرا می گفتن کشور خوبیه نمی دونم شاید با من رو در باسی داشتن . شایدم تو دلشون یه چیز دیگه می گفتن!!!!!!!!!!!!!

اما جالب برام اینه که بیشترشون می پرسن نظر شما در مورد پرزیدنت احمدی نژاد چیه

چون بهت نیاز دارن تعریف میکنن گول نخور.:biggrin:

jami.m

عضو جدید
به نام خدا من یاد کورش کبیر و کتیبه حقوق بشر میفتم نمیدونم چرا هر وقت اسم مقدس ایران میاد ناخود آگاه تخت جمشید توی ذهنم تصور میکنم

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا یه مدت پیش یاد حافظ ، مولوی و....یاد گفتگوی تمدن ها ...یاد ورزشکارها و نخبه های کشورمون...یاد ... اما افسوس الان یاد تروریست ...یاد بمب اتم ، یاد انزوا ...یاد وحشی بازی... الان وضع خیلی واسه هموطن های خارج کشورمون بد شده...

arash_441

متخصص انرژی های نو
نمیدونم شما چرا فکر میکنید اینقدر مهمیم که دیگران باید بشینن در موردمون فکر کنن ؟! ، مساله اینجاست که اونا اصلاً در مورد ما فکر نمیکنن!!

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان برام جالبه بدونم نظر شما راجع به این سوال چیه؟؟؟

به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم
ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

همون احساسی رو خواهند داشت که ما با شنیدن اسم افغانستان یا سومالی داریم.