به نظر شما بهترین کادوی تولد برای یک پسر چیه؟

mahdi_eb

عضو جدید
[FONT=&quot]

[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]بهترین کادوی تولد برای یک پسر چیه؟[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]فرضا اگر خودتون بودید چی می خریدید ؟[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]خواهش می کنم از جملات کلیشه ای مثل این که "ببین سلیقه اش چیه " یا " چند شاخه گل " یا " مهم اینه که معنوی یاشه و این حرفها استفاده نکنید ... این دیگه کاملا بدیهی است که مهم ارزش و اعتباری است که خودش برام داره و قیمت و نوع کادو مهم نیست ... اما با این تفاسیر ....[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]حالا یک پسر 22 ساله با چنین علایقی رو در نظر بگیرید ...[/FONT]
[FONT=&quot]اگر شما یک کاسکوی دوتومنی داشتید که فرار کرده و یک سال میشد که باهاش خو گرفتید حالا حاضرید یک قناری یا مرغ مینا – مرغ عشق – عروس هلندی کادو بگیرید ؟ البته می دونم که چون نیت منو می دونه قطعا ارزش زیادی براش داره اما یه جوری است انگار... نمی دونم ...[/FONT]
[FONT=&quot]تو فکر اینم که پرنده کادو بدم چون گربه یا سگ یا ایگوانا رو مامانش دوس نداره و سایر پرنده ها هم پر سرو صدان ... نمی دونم چی کار کنم ؟[/FONT]
[FONT=&quot]آخه حداکثر بتونم 40 تومن خرج کنم ...[/FONT]
[FONT=&quot]یا لباس مارک دار می پوشه و خب با این قیمت به نظرتون میتونم پلیور بخرم ؟[/FONT]
[FONT=&quot]آخه سلیقه ام رو قبول داره و می دونم خوشش می اد هر چی بخرم ...[/FONT]
[FONT=&quot]اما من تو فک پت هستم ... اینجوری خاطره انگز تر و متنوع تره ...[/FONT]
[FONT=&quot]عط و ادکلن هم خودم دلم نمی خواد کادو بدم ... کتاب رو دوست نداره خیلی ...(متاسفانه برعکسش من حاضرم سه جلد برباد رفته کادو بگیرم)[/FONT]
[FONT=&quot]دیگه حالا منتظر پیشنهادات شما هستم [/FONT]

بستگی داره به نیازش توجه میکنی یا به حالش اگه به حالش خوردنی باشه
اگه نیازش باشه با 40 تومن چیزه خاصی نمی شه خرید ادکلن فکر کنم از همه خاطر انگیز تر باشه به خاطر بویی که داره

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نیازش باشه با 40 تومن چیزه خاصی نمی شه خرید ادکلن فکر کنم از همه خاطر انگیز تر باشه به خاطر بویی که داره

عطر و ادکلن میگن دوری میاره

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
چون عاشق حیوانات هست.و منم یه برادر دارم که دیوانه ی حیوانات است چند پیشنهاد دارم.

اول اینکه چون خانوادش با حیوونا کنار نمیان(مثل من). پس گزینه ی مار و همستر و ایگوآنا و مخصوصا مرغ مینا حذف میشه(سر آدمو میخوره این پرنده).
ولی اگه یه آکواریوم داشته باشه بهترین گزینه خرید یه ماهی زیبا برای آکواریومشه.
اگه آکواریوم نداره و شما بتونید بخرید (یکم گرون تر از 40 تومن میشه).خیلی خوبه .چون خانواده ها با آکواریوم کنار میان.

راه دوم برای شما مناسب تره.خرید یه کتاب درباره ی حیوانات خانگی با صفحه روغنی و عکسهای با کیفیت.قیمتش هم همین حدوداست.

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا آقا داریم تا آقا!!!!!!! حالا من نمیدونم اونی استارتر میگن کدومه!!!

ولی اصلا فرق نمیکنه که استفاده کنن یا یادگاری باشه!!

زدید وسط هدف. ست اصلاح خوبه.
هم کاربردیه و هم چیزی نیست که خراب شه و دور بندازه

ست اصلاح به ذهن خودمم رسیده بود ... نمی دونم یعنی از فکر خرید مرغ عشق بیرون بیام ؟

بزارم واسه ولنتاین !

حالا چند در می آد ست اصلاح .. حتما مارک خوبش فیلیپس و ... بالای 80 -70 می شه ؟!!

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
عطر و ادکلن میگن دوری میاره

سلام .
چون عاشق حیوانات هست.و منم یه برادر دارم که دیوانه ی حیوانات است چند پیشنهاد دارم.

اول اینکه چون خانوادش با حیوونا کنار نمیان(مثل من). پس گزینه ی مار و همستر و ایگوآنا و مخصوصا مرغ مینا حذف میشه(سر آدمو میخوره این پرنده).
ولی اگه یه آکواریوم داشته باشه بهترین گزینه خرید یه ماهی زیبا برای آکواریومشه.
اگه آکواریوم نداره و شما بتونید بخرید (یکم گرون تر از 40 تومن میشه).خیلی خوبه .چون خانواده ها با آکواریوم کنار میان.

راه دوم برای شما مناسب تره.خرید یه کتاب درباره ی حیوانات خانگی با صفحه روغنی و عکسهای با کیفیت.قیمتش هم همین حدوداست.

عطرو ادکلن بار اول باشه دوری میاره ... خوبه اما من خوشم نمی اد چون مارک دار استفاده می کنه و زیادی نافرم میشه ...
والله نمی دونم چرا همش احساس می کنم یه ایرادی به کادو ها هست ... نمی دونم چرا !!!
کتاب حیوانات واسه یک جوون 22 ساله ؟؟

آکواریوم ؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
ست اصلاح به ذهن خودمم رسیده بود ... نمی دونم یعنی از فکر خرید مرغ عشق بیرون بیام ؟

بزارم واسه ولنتاین !

حالا چند در می آد ست اصلاح .. حتما مارک خوبش فیلیپس و ... بالای 80 -70 می شه ؟!!
اوهوم

ولی در حد همون 40 تومن هم میتونی بخری

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب حیوانات واسه یک جوون 22 ساله ؟؟

آکواریوم ؟؟
آخه فکر کردم اگه مثل برادر من عاشق حیوانات باشه خوشش میاد.
داداشم یه کتاب از نمایشگاه تهران خرید حدود 100هزار تومن.
درباره انواع حیوانات خانگی و روش غذا دادن و نگهداری از اونا .(تمام صفحاتش گلاسه بود).چیز قشنگی بود.:gol:

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو یه ساعت مچی بگیر خیرشو ببینی

با این قیمت بد از آب در نمیاد

هندزفری هم میشه.....با هدفون قاطی نکنی

عشقولانه

کاربر بیش فعال
14 شاخه نبات
به نیت خیابون 14 فروردین........

هیچی نگیر......:mad:

آخه خودشون چین که کادوشون چی باشه.......

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوراب.......نه زیاده....بذا فک کنم .....هیچی بابا هیچی نمیخرم

Dr.Elman

عضو جدید
من ۱۷ آبان تولدمه از هیچکس ام انتظار ندارم برام چیزی بخره ولی حالا ک اصرار میکنین برام شارژ بخرین خیلی کم میارم!!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین کادو واسه من اف جی نوک مدادیه..
هر کی خواس واسم بگیره از قبل بهم بگه!!:D

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین کادو واسه من اف جی نوک مدادیه..
هر کی خواس واسم بگیره از قبل بهم بگه!!:D
همچین چیزی گیر نمیاد :D یکی هس خیلی رویاییه فقط می تونی روش دس بکشی ،،، نوک مدادیم نیس

عشقولانه

کاربر بیش فعال
یه شاخه گل رز مشکی یا ارکیده که بذاره سر قبر باباش......
هیچی بابا چیه.....
از پسرا بکشید ولی نذارید ازتون بکشن......

پری جوون

عضو جدید
بستگی داره اون پسر کی باشه چی باشه چکارت باشه؟؟؟؟

اگه ارزششو داشت یک ساعت مارک دار........

همین وبس.. از سرشم زیاده:D