به نظر شما (بخصوص آقایون) این دختر پاکه؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهاااان.......قربون آدم چیز فهم....
منظور منم همینه دیگه تو که میتونی اینو آروم وبا دلیل و منطق توضیح بدی چرا از اول این کارو نمیکنی؟چرا با دخترا ضدی؟؟؟
شاید لحن پستای من خیلی تند به نظر بیاد ولی اونطوری که فکرشو میکنی نیس فقط یه کم جدیم
من تو یه تاپیک علمی فعالیت دارم هر از چند گاهی میام به اینجور تاپیکام سر میزنم
من بادخترا ضد نیستم ........... ولی کاری هم به کار دخترا ندارم...............
من از شما جدی ترم ..................
منم تو تاپیک علمی فعالیت میکنم .........ولی بعضی وقتا میام نمیخوام به پسرا توهین بشه و هر کی هر چی دلشم میخواد پشت سر پسرا بگه .........
درضمن همه بلدند با لحن تند حرف بزنن...............

آخرین ویرایش:

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضاوت سخته
خدا خودش ميدونه كي پاكه كي ناپاكه
خودش بهشت و جهنم و تقسيم ميكنه
بهتره كه ما خودمونو با قضاوت هاي نا بجا گناه كار نكنيم

گل سرخ 22

عضو جدید
یعنی ایرانی جماعت تهشه!! به قول مهران مدیری ( تو مرد هزار چهره ) ماها تو هر چیزی استاد نباشیم تو جو گیری استادیم، دخترا هم جو گرفتتشون می خوان تا ته راه " مریم مقدس " بودن رو برن!

کاش دخترای ایرانی بتونیم ذره ای نجابت و پاکی دختر پیامبرو داشته باشیم دیگه نمیخواد حضرت مریم باشیم با اینکه میدونم هنوزم هستن فاطمه ها و مریم ها...
وقتی شما پاکی رو جو حساب میکنید حرفی دیگه برای گفتن با شما نمیمونه اما خوبه اگه پسرامونم یه ذره جو گیر بشن و ذره ای مردانگی و پاکی حضرت علی رو تجربه کنن

ehsan*

عضو جدید
قبول کنید نمیشه از این داستان چند خطی اونم از یه طرف قضیه حرف زد
کی گفته پسره اولش دروغ گفته من وقتی از خیلی از دوستام که ماشالا همزمان با چنتا دختر دوستن و دست رد به سینه کسی نمیزنن میپرسم دوست داری زنت چجور دختری باشه میگه دختر خوبی باشه با کسی هم قبلا دوست نشده باشه مطمئن باشید هیچ پسری بدش نمیاد با یه دختر خوب ازدواج کنه این دختره که نباید همینجوری هرکی گفت دوست دارم باور کنه بالاخره دختره نتونسته تو این چند ماه طرفش ر بشناسه؟!
درباره دختره من میگم پاکه ولی یه کم اشتباه کرده(ممکنه واس هرکی پیش بیاد) ولی درباره پسره هرچیزی ممکنه هیچکدوم از دلش خبر نداریم شاید جلو پاکی دختره کم آورده شاید...

ArasH-M1

عضو جدید
اصلا پاک نیست دختری که به همین راحتی قبل از ازدواج رابطه برقرار کرده حتما به همین راحتی هم بعد از ازدواج رابطه برقرار میکنه.
شاید اون پسره یه تصوری از اون دختره داشته اما وقتی اقدام به برقراری رابطه کرده دیده تصورش اشتباهه.با معیاراش نمیخونه.

hani0

کاربر بیش فعال
دختره میتونه پاک باشه....
اما خیلی سخته.....
سختیش از نامری نیست،
سختیش اینکه پیش خانواده و از همه مهمتر دلش شکست.......................

fatimma

عضو جدید
تو این چند روزه اینقدر از تاپیکای دختر پسری زده شده که ادم حالت تهوع بهش دست میده
شاید خیلیا با حرفم مخالف باشن ولی من میگم
یه پسر پیشنهاد داده دختره هم قبول کرده پس هردو گناه کارن
وقتی پارو از حدود الهی فراتر بزاری وقتی با جنس مخالف رابطه (هرچند تل و اس) برقرار کنی دیگه نباید گله کنی
خدا یه چیزی میدونه که میگه حدود رو رعایت کنین
خدا میدونه انسان به حکم انسان بودن وابسته میشه و دل میده وبه خاطر همین میگه روابط رو محدود کنین
حالا هم که سر پیچی میکنیم کمترین تنبیهه خدا شکست خوردن و ضربه های روحیه

ali.fatemi4

عضو جدید
با سلام به دوستای عزیزم
میخواستم بدونم از نظر شما آیا این دختر هم پاکه یا چون ارتباطی بین اون و جنس مخالف برقرار شده ناپاک به حساب میاد؟

دختری که هیچوقت قصد دوستی و خوشگذرونی با پسری رو نداشته و حالا آقا پسری به اسم ازدواج به دختر نزدیک میشه و روزها و ماهها تلاش میکنه تا دختر بهش توجه کنه و به مقدساتی که دختر از صمیم قلب اعتقاد داره قسم یاد میکنه که تنها و تنها واسه ازدواج پیش اومده و بعد از یه شناخت کلی برای خواستگاری پاپیش میذاره،دختر هم بنا به عاطفه ی درونیش و احساس لطیفش و تلاش پسر برای توجه دختر به اون و علاقه اش، راضی به برقراری ارتباط برای شناخت میشه (ارتباط در حد اس و تلفن و نه حتی بیرون رفتن و گشت و گذار کردن )
و در این مدت پسر همیشه به وجود دختر و پاکی اون اعتراف میکنه ،ابراز علاقه میکنه که تو بهترینی به عنوان همسر برای من و...
اما ...
اما بعد مدتی پسر با یه جمله که " تو این مدت فهمیدم لایق تو نیستم " بدون در نظر گرفتن احساس دختر میذاره و میره
پاک پاکه!!!
از شیر مادر پاک تر و طیب تر!!!

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستای عزیزم
میخواستم بدونم از نظر شما آیا این دختر هم پاکه یا چون ارتباطی بین اون و جنس مخالف برقرار شده ناپاک به حساب میاد؟

دختری که هیچوقت قصد دوستی و خوشگذرونی با پسری رو نداشته و حالا آقا پسری به اسم ازدواج به دختر نزدیک میشه و روزها و ماهها تلاش میکنه تا دختر بهش توجه کنه و به مقدساتی که دختر از صمیم قلب اعتقاد داره قسم یاد میکنه که تنها و تنها واسه ازدواج پیش اومده و بعد از یه شناخت کلی برای خواستگاری پاپیش میذاره،دختر هم بنا به عاطفه ی درونیش و احساس لطیفش و تلاش پسر برای توجه دختر به اون و علاقه اش، راضی به برقراری ارتباط برای شناخت میشه (ارتباط در حد اس و تلفن و نه حتی بیرون رفتن و گشت و گذار کردن )
و در این مدت پسر همیشه به وجود دختر و پاکی اون اعتراف میکنه ،ابراز علاقه میکنه که تو بهترینی به عنوان همسر برای من و...
اما ...
اما بعد مدتی پسر با یه جمله که " تو این مدت فهمیدم لایق تو نیستم " بدون در نظر گرفتن احساس دختر میذاره و میره

ما انسانیم و دارای اختیار...مالوم نیست چه چیزی بینشون بوده شاید طرفین از لحاظ فرهنگی بهم نمی خوردن بهترین کار را کردن...همیشه میگن تا همسفر نشی طرفتو نمی شناسی...اما اگر نیت هوس باشه اون بحثش جداست...این دوره جوانان دین و فراموش کردن به خاطر دوری از دین این موارد...

nicenet1369

عضو جدید
چهربطی به پاکیه دختر داره
اینجوری که نوشتی اول دخترو پاک کردی بعد اتهامو گفتی خب معلومه نتیجه عادیش اینه که پسره آدم بدس
واقعا مسخره بود

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهربطی به پاکیه دختر داره
اینجوری که نوشتی اول دخترو پاک کردی بعد اتهامو گفتی خب معلومه نتیجه عادیش اینه که پسره آدم بدس
واقعا مسخره بود

داداشه من زندگی حرف یک روز نیست حرف یه عمر بنده عرض کردم اگر منطقی بودن بعد از با هم بودن درک کردن نباشن بهتره...پس نمیشه کسی را مقصر کرد...اگر پسر به جنبه هوس رفته جلو پسر مقصره و دختر پاک...لطفا جملات را درست بخوانید دوست عزیز

nicenet1369

عضو جدید
داداشه من زندگی حرف یک روز نیست حرف یه عمر بنده عرض کردم اگر منطقی بودن بعد از با هم بودن درک کردن نباشن بهتره...پس نمیشه کسی را مقصر کرد...اگر پسر به جنبه هوس رفته جلو پسر مقصره و دختر پاک...لطفا جملات را درست بخوانید دوست عزیز

من همچنان روی بیخود بودن بحث تاکید میکنم

میلاد...

عضو جدید
من فک میکنم این قضیه خودش یه ربطی به شما داره یا دوستاتون...... امابه نظر من تو پاکی این دختره شکی نمیشه کرد درسته قبول دارم بعضی پسرا وقعاااااااا پست فطرتن اما بعضی ها نه همه..........;)

sires

عضو جدید
سلام دوست عزیز به نظر من این دختر خانوم اگه حقیقتو به شما گفته باشه و شما کاملا به گفته هاشون ایمان دارید که راست گفته و ارتباط در این حد بوده این خانوم حیچ مشکلی نداره%%%%%%

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اس و تل نمیشه کسی رو شناخت این 101 بار
شناخت فقط زیر نظر خونواده اگه واسه ازدواجه ها
دختر زودمخش زده شده بیچاره
اگه کسی واسه ازدواج بخواد تو رو سریع میاد به خانوادت میگه
این ادا واصولم نداره

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم یعنی این واقعا طرز فکر جوونای ماست ؟
حتی اگه باهاش بیرونم میرفتی پاک بودی
چه ربطی به نجابت داره آخه
وای بر من نوعی.....

hirt

عضو جدید
کاش دخترای ایرانی بتونیم ذره ای نجابت و پاکی دختر پیامبرو داشته باشیم دیگه نمیخواد حضرت مریم باشیم با اینکه میدونم هنوزم هستن فاطمه ها و مریم ها...وقتی شما پاکی رو جو حساب میکنید حرفی دیگه برای گفتن با شما نمیمونه اما خوبه اگه پسرامونم یه ذره جو گیر بشن و ذره ای مردانگی و پاکی حضرت علی رو تجربه کنن
عزیز شما چرا از کوره در میری، این چیزی که من نوعی که جزئی از اجتماع هستم می بینمش، یادتون نره که من و شما انسان هستیم، ما انسان ها اشتباه می کنیم، کار بیهوده و مضر هم ممکنه انجام بدیم ولی تفکر معصومیت از " انسان خدایی " که در دینمون هست گرفته میشه، یادتون نره شهریار میگه "نه خدا توانمش گفت نه بشر توانمش خواند" این تفکر انسان خدایی باید از ذهن ها پاک بشه، انسان ها اشتباه و خطا تو کارشون بی شک هست. در مورد روابط بین انسان ها هم همین طوره، دو تا شخص باید همدیگرو بشناسن، بعد همدیگرو دوست داشته باشن، تو کشور ما برعکسه! یه کمی اولش شناخت، بعد عاشق هم دیگه میشن ( لطفا نگید که ایران هم شناخت هست! دوره شناخت همدیگه حداقل تو بازه 36 تا 24 ماه طول میکشه، کی این رو رعایت میکنه؟! فقط مثل دو آدم تشنه که به آب رسیدن چون تشنه هستن هر چی باشه تو اون آبه رو می خورن خیالشونم نیست - یکی از عوامل طلاق )

milad gholami

عضو جدید
این ادا واصولم نداره
كاملا موافقم
جواب دندان شكني بود

گل سرخ 22

عضو جدید
من فک میکنم این قضیه خودش یه ربطی به شما داره یا دوستاتون...... امابه نظر من تو پاکی این دختره شکی نمیشه کرد درسته قبول دارم بعضی پسرا وقعاااااااا پست فطرتن اما بعضی ها نه همه..........;)
بله دوست خوبم، قضیه یکی از دوستان بود که از نزدیک در جریانش بودم
بله میدونم هنوز هم وجود داره پسرای خوب البته خیلی کم:cry:

گل سرخ 22

عضو جدید
این ادا واصولم نداره

ممنون دوستم
تو جامعه ما متاسفانه به غلط باب شده که دو نفر باید اول همو خوب بشناسن و بعد به خانواده ها بگن
من دوست داشتم با این مثال (تاپیک) بگم که خیلی ها تو این راه فقط بازیچه میشن. خیلی هایی که واقعا از صمیم قلب هدفی جز ازدواج نداشتن و متاسفانه به خاطر سادگی و بازم متاسفانه به خاطر اعتماد کردنشون به یه شکست میرسن
سادگی و اعتماد خوبه اما نه تو این دوره و نه بین این آدما
دوست دارم هممون به حرف شما برسیم، حرفیکه شاید اگه از پدر و مادرمون بشنویم میگیم این افکار قدیمی شده و... اما واقعا روش درست همینه اول خانواده
واقعا اگه کسی کسی رو دوست داشته باشه اقدام به خواستگاری میکنه
اگه شخصی واقعا قصد ازدواج داشته باشه ترجیح میده شناخت زیر نظر خانواده صورت بگیره نه وقتی حرف خانواده وسط کشیده میشه پا به فرار بذاره و یا بهونه امروز و فردا بیاره

گل سرخ 22

عضو جدید
نه بابا !! جون من !؟
نامزد شما که احتمالا یه پسره دلش از سنگه و ازت سوء استفاده کرده؟

نه دوست من ناراحت نشید
کسی که ذاتش خراب باشه به پسر بودن و دختربودنش نیست ذاتش خرابه...
اگه اسم پسرا بیشتر در رفته به این خاطره که دل شکستن براشون راحت تره پسرای این دوره اصلا به تعهدی که میدن ارزشی نمیذارن یعنی اصلا فکر نمیکنن وقتی به کسی ابراز علاقه میکنن نسبت به اون شخص مسئولن چون ممکنه اون دختر بنا به احساسی بودنش تحت تاثیر قرار بگیره،بعضی ها میگن خب دختره اهمیت نده یا تقصیر خودشه که جواب داده اما چطور میشه به کسی که ماهها و سالها در گوشت از محبت و علاقش حرف بزنه بی اعتنا بود خیلی از پسرا هم نمیتونن ازین موضوع راحت رد بشن چه برسه به دختر با اون روحیه اش،
چرا همین بعضی ها نمیگن که اگه پسر به دروغ ابراز علاقه نکنه اگه واسه سرگرمی خودش دل کسی رو به بازی نگیره خب دختر هم اینجوری آسیب نمیبینه
البته بازم نمیگم همه چون هستن پسرایی که واقعا مردن و پاک سیرت و جدیدا هستن دخترایی که متاسفانه پسرا رو به بازی میگیرن
میگم جدیدا چون دختر اصیل و مسلمون ایرانی اینقد حیا و ارزش برا خودش و طرف مقابلش قائله که هیچگاه اینکارو نمیکنه

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسر همون اول گفته نیتش ازدواج هست اما باید شناخت داشته باشه که با توجه به شناختی که پیدا کرده
از ازدواج منصرف شده
مشکل دختر خانم زود دل بستن بوده همین(اگه بخاطر جدایی ناراحت باشه)

آخرین ویرایش:

گل سرخ 22

عضو جدید
پسر همون اول گفته نیتش ازدواج هست اما باید شناخت داشته باشه که با توجه به شناختی که پیدا کرده
از ازدواج منصرف شده
مشکل دختر خانم زود دل بستن بوده همین(اگه بخاطر جدایی ناراحت باشه)

اما اگه یه نگاه به دوروبرتون بندازید میبینید کسایی رو که فقط اسم نیت پلید خودشونو ازدواج میذارن تا بتونن برای مدتی سرگرم بشن و وقتی طرفشون (دختر یا پسر ) از اون میخواد که موضوع به خانواده ها کشیده بشه خیلی راحت به بهونه:
من لایق تو نیستم
راستش خانواده من مخالفن من با غریبه ازدواج کنم
من خیلی مشکل دارم نمیتونم تشکیل زندگی بدم و ....

همه چی رو رها میکنن و میرن