به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

heartbroken

عضو جدید
شوهرم ایندم پس کووو دقدقه اکثر دختران خخخخ ....شوهر جان کی میای خونه دقدقه خانم خونه.....بازم بگم؟
کی بریم یه فوتبال خفن از تو استادیون ببینیم؟ دقدقه اتی خانم و دوستان
خخخخ

دمت گرم دااااش جونم خیلی حال کردم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوهرم ایندم پس کووو دقدقه اکثر دختران خخخخ ....شوهر جان کی میای خونه دقدقه خانم خونه.....بازم بگم؟
خخخخ
فوتبال ؟!!
ما بیشتر دغدغمون تو رینگه...فوتبالم شد رشته!!اونم استادیون ایران!!:biggrin:
برات یه مشکیشو خریده بودم خودت بهم گفتی برات بخرم....نیومدی سر قرار.....مارو قال گذاشتی.....دیگه رو دستم مونده.....کادو کردم برات:D

بزار خرداد سال دیگه واسم بیارش..:D

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل اینجاست که مردها همه اهل واقعیت هستن ولی دخترها همه اهل تخیل میگی نه یه نگاه به لوازم آرایشی ها بنداز ......والا

شما میدونید علت آرایش چیه؟!؟!خب من بهتون میگم:
زنی که آرایش میکنه اینو درک کرده که مردا از یه زن انتظار دارن که واقعی نباشه و مثل یه عروسک و چهره ای تخیلی داشته باشه.اگه زنی آرایش میکنه به خاطر تخبل مرد هاست;) توضیح بدم یا متوجه شدین؟:)

heartbroken

عضو جدید
زنی که آرایش میکنه اینو درک کرده که مردا از یه زن انتظار دارن که واقعی نباشه و مثل یه عروسک و چهره ای تخیلی داشته باشه.اگه زنی آرایش میکنه به خاطر تخبل مرد هاست;) توضیح بدم یا متوجه شدین؟:)

اگه یه زن اهل واقعیت باشه واسه شوهرش تو خونه آرایش میکنه نه واسه هزار نفر دیگه تو خیابون.......متوجه شدی یا باز هم توضیح بدم؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینم میشه ولی دلیل اصلی اینه که براشون سخته با واقعیت ظاهریشون روبرو بشن:D

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یه زن اهل واقعیت باشه واسه شوهرش تو خونه آرایش میکنه نه واسه هزار نفر دیگه تو خیابون.......متوجه شدی یا باز هم توضیح بدم؟

اگه یه مرد اهل واقعیت باشه به زنش که تو خونه آرایش میکنه نگاه میکنه نه اینکه بره تو خیابون چشم دختر مردمو درآره.oke?

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خخخخ

اندازه پاشنه کفش خانم ها و تاثیر نامطلوب ان بر افکار جوانان؟مانتو دخترا چرا کوتاهه؟چرا جوراب شلواریه دختر باباش سبزه متمایل به خیاریه؟.اثرات شال صورتی بر روند جامعه........................نمونه دغدغه ها و تایپیک های اقایون:D

suniya2012

عضو جدید
میخوای با منبع و مدرک بهت ثابت کنم؟

آره ثابت کن

سونیا؟:|
heart broken دیگه قبول کن اشتباه گفتی.:دی
کی گفته اول حوا چیده؟:|
شیطان که دید نمیتونه ادم رو گول بزنه حوا رو گول زد حوا هم ادم رو گول زد.به همین سادگی،به همین خوشمزگی.:دی

منم همین فکرو میکردم ، اولین بار استاد اندیشمون اینو گفت کلی بهش خندیدیم ولی تمام قرانو گشتم همچین حرفی نبود توش . از افراد معتبریم که پرسیدم(سونی بود حتی یکیشون) اونام گفتن همچین حرفی نبوده و فقط خیاله

heartbroken

عضو جدید
اگه یه مرد اهل واقعیت باشه به زنش که تو خونه آرایش میکنه نگاه میکنه نه اینکه بره تو خیابون چشم دختر مردمو درآره.oke?

که جوونا چه پیشرفت هایی نمیکنن والا
فقط کافیه چند روز آرایش نکنین تا ببینی

heartbroken

عضو جدید
آره ثابت کن

منم همین فکرو میکردم ، اولین بار استاد اندیشمون اینو گفت کلی بهش خندیدیم ولی تمام قرانو گشتم همچین حرفی نبود توش . از افراد معتبریم که پرسیدم(سونی بود حتی یکیشون) اونام گفتن همچین حرفی نبوده و فقط خیاله

میشه دقیقا منبع بدی تا برای منم روشن بشه؟

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم میشه ولی دلیل اصلی اینه که براشون سخته با واقعیت ظاهریشون روبرو بشن:D

نه برار جان.دلیل اصلی اینه که هردو نفر یعنی هم فرد آرایش کننده و هم فرد خیره شونده به اینها هردو از واقعیتی که اسمش جهنم است بی خبرند:D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
چازمین خانم سلام ما بدون اجازه میام وسط بحث شوما....یالله یاالله
یه سوال یهنی شوماکه ارایش میکنی واسه دل خودت نی؟ واسه رویای عروسک پرست ما مرداست....؟ بابا ایوالله داری..من که کامل متوجه شدم...فقط بابات تنویر افکار عمومی حالا ما مردا نخوایم شوما ارایش کنید مورد قبول واقع میشه ان شالله..؟ یعنی نمیشه به خاطر مبارزه هم ک شدی یه روز استفاده از وسایل عروسک سازی را کنار بگذارید اصلا یه چند روز دست از کار بکشید به خدا دنیا به اخر نمیرسه.....

عجب درک بالایی دارن اوشون