به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تو رو خدا هر چی میخوان بدین جوراب شلواری ندین.....خیلی آبروریزیه:D،البته این که مطمئنم چیزی نمیدین،فرضا گفتم:)
شما جوراب شلواری دوست دارین؟برای اتی خریده بودم میخواین به شما بدم؟:Dفقط شاید سایزتون نباشه،چون اتی لاغره:D

نه دیگه حق انتخاب نداری:razz:

suniya2012

عضو جدید
ههههههههههههههه من اسفند هستم

میگن مردای اسفندی خوبن که!!!!
:D

سونیا جان واقعیت همینه که گفتن حتی تو کتاب های انجیل و تورات هم اومده ولی وروده شیطانو به یه نحوه دیگه توضیح داده که شیطان به صورت یه مار دور پای طاووس پیچیدو داخل بهشت شدووو الی اخر ....ولی مهم اینه که شاید شیطون از طریق یک زن اینکارو کرد ولی یه مرد هم چقد میتونه سست باشه که از یک زن گول بخوره...این یه واقعیته...والا نمیخوام به حضرت ادم توهین کرده باشم...

دوست عزیز، توراتو... رو ول کن. از قران بگو. اصلا شاید من اشتباه کنم. شما منو قانع کن

وااااااااااا منم خردادیم.....فقط حیف یه بی شعوری تو فال برا مردای خردادی حرف دراورده...:cry:

خردادیا همه گلن بیخیال چیزایی که گفتن. شما خوب باش;)
ببین این که حرف یه نفر،یه گروه،یه دین و ... نیست که.
حرف یه دنیاست..............حتی اون ضد مذهب ها.
راستش من تو قران دنبالش نبودم پیدا کنم(انقدر تو قران چیزای مهمتر هست که اینا موضوع مهمی نیست در برابرش.)................اما باید باشه.
شما میگی اینجوری نیست عکسشو ثابت کن.;)

واسه شما موضوع مهمی نیست چون به نفعتونه!!!گفتم که حرف من حرفی نداشتن شما هاست. شما ثابت کن;)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ثابت کن

منم همین فکرو میکردم ، اولین بار استاد اندیشمون اینو گفت کلی بهش خندیدیم ولی تمام قرانو گشتم همچین حرفی نبود توش . از افراد معتبریم که پرسیدم(سونی بود حتی یکیشون) اونام گفتن همچین حرفی نبوده و فقط خیاله

مطمئنین سونی بود؟؟ خوب نگاش میکردین،شاید پاناسونیک بود
سنی...نه سونی!!!

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صد در صد تایید میشه.....خواهر گلم کار شما درسته....پسرا شیرن....دخترا پنیرن دست بزنی میمیرن:w15::w15::w15:

باز 100 رحمت به ما ،مارو اگه دست بزنن میمیریم.مردا که یه ساق شلواری میبینن جان به جان آفرین تسلیم میکنن:biggrin:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

برگردیم 4 ماه غقب زودتر براش بخریم بیشتر خوشحال بشه!!:biggrin:

خیلی نامردین...مسخره چرا میکنین....بابا 13 فروردین همتون رفتین فک تفریح خودتون هستین،کسی به یاد ما نیست....البته خانوادم یادشونه...
کلا روزه خوبی به دنیا آمدم...ولی بیچاره مادرم آن روزش زهر شد:(

heartbroken

عضو جدید
میگن مردای اسفندی خوبن که!!!!

دوست عزیز، توراتو... رو ول کن. از قران بگو. اصلا شاید من اشتباه کنم. شما منو قانع کن

خردادیا همه گلن بیخیال چیزایی که گفتن. شما خوب باش;)

واسه شما موضوع مهمی نیست چون به نفعتونه!!!گفتم که حرف من حرفی نداشتن شما هاست. شما ثابت کن;)

تو چرا نمیخوای با واقعیت کنار بیایی؟

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده خانوم ammarya اما:
1-اون داستان رو من هم میدونم و بحثش جداست که شیطان چطوری وارد بهشت شد.مهم ادامه ی داستانه که شما بهش اشاره نکردی.
2-ادم گول حوا رو نخورد،حوا رو دوست داشت و بهش اعتماد داشت.(البته یه کم کارش از روی بی فکری بوده.)و کسی که سست بوده حوا بوده که گول شیطان رو خورده.
3-.................بیخیال 3،اینو وقتی میگم که بحث جدی بشه.

اره درسته ..حالا ادامشو میخواستم بگم طولانی میشد ...پیامبر خدا بودن قضیش خیلی فرق داره...ولی خب حرفه شما هم درسته...حالا به دوستمونم که میخواد بدونه کتاب تو این ضمینه زیاده که براش اثبات بشه..

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی نامردین...مسخره چرا میکنین....بابا 13 فروردین همتون رفتین فک تفریح خودتون هستین،کسی به یاد ما نیست....البته خانوادم یادشونه...

بیچاره مامانت!!
آقا ما رفتیم...
شب خوش..همگی گودی بای..

heartbroken

عضو جدید
دوستان من دیگه برم که بازی بهم نمیرسه اگر دیر برم فردا جواب همه رو میدم......شب همه گی خوش

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

از همون اول دردسر بودی:eek:

suniya2012

عضو جدید
مطمئنین سونی بود؟؟ خوب نگاش میکردین،شاید پاناسونیک بود
سنی...نه سونی!!!

حالا نصفه شبی غلط املایی نگیر دیگه:D

تو چرا نمیخوای با واقعیت کنار بیایی؟

واقعیت چیزیه که من میگم. شما غیر از میگی ثابت کن که من بدونم واقعیت چیه. واقعیت اونی نیست که همه بگن واقعیت اونیه که درسته

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مرد وزن ندارن هموطنانم شب بخیر من برم بخوابم فردا ساعت 6 بایدبرم ورزش .............
ودر اخر دخترا نازک نارنجی هستن البته غیر بعضیشون و اونایی که تو ایران زندگی میکنن خخخخخ .....از فانتزیهام اینه یه دختر داشته باشم..نازک و نانجی و هنرمند باشه..حساس باشه همیشه بابایی بره مشکلاتشو حل کنه من بشم بتش ... اخرشم موفق بشه باعث افتخار من بشه....حالا خدایی شوما قضاوت کنید ادم مثل من پیدا میشه......

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیز دلم اون توراتی که میگی ولش کن یا حتی انجیل جز کتاب های اسمانین حالا جدای از تحریف هایی که شدن...من تا اونجاییکه یادمه چند سال پیش دنبال این قضیه بودم کتابای زیادی خوندم چه از احادیث گرفته چه دایره المعارف ها...و در نهایت قبولش کردم...

suniya2012

عضو جدید
نه دیگه این چیزیه که تو دنیا اینجوری جا افتاده.
شما که میگی اینجوری نیست باید خلافشو ثابت کنی.
.
.
.
.
معمولا اونی باید حرفشو اثبات کنه که میخواد یه موضوع حاکم بر جامعه رو نقض کنه.
پس شما اثبات کن.;)

حالا نگاه کن توروخدا! ملت نمیتونن حرفشونو ثابت کنن....:D

سونيا مردهاي فرورديني چطورن؟

من طالع بین نیستم بخدا

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گرفتن ماشین بابا و دور زدن تو خیابون ها و چش چرونی و دید زدن دخترا