به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همینجورییییییییییییی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به مردونگیمون

مرد اگه مرد باشه مردونگی و معرفتش کل دنیارو میارزه:gol:

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه نشنيدي ميگن:

شهر بدون مَرد، شهر دَرده ------------------- قربون شكل ماه هر چي مَرده

• Like
واکنش ها: K.T

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
هههههههههههه عالییییییییی بود کلی حال کردم. والا نمدونم!:| بیشتر هم میتونس باشه هااااا!:D

heartbroken

عضو جدید
حالا دیدید مردا به چی افتخار میکنن..... به فداکاری شون پی بردید..... به اینکه قسمتی از زیبایی های بی نهایتشونو به زنها دادند حالا شما بگید ما زیباتریم ، اینم از ما دارید :d:biggrin:

داداش جونم حال کردی؟:cool:

K.T

عضو جدید
گاهی اوقات عدالت خدا زیر سوال میبرم میگم خدایا چرا در حق ما مردا ظلم کردی هرچی خوبی بود که دادی به زنها ........واقعآ چرا
دخترا ماشالا همیشه تمیز مرتب حسود ای نه ببخشید اینم مال پسرا بود نمرهای بالا مخصوصآ تو انشا منکه سرخورده شدم واقعآ

heartbroken

عضو جدید
گاهی اوقات عدالت خدا زیر سوال میبرم میگم خدایا چرا در حق ما مردا ظلم کردی هرچی خوبی بود که دادی به زنها ........واقعآ چرا
دخترا ماشالا همیشه تمیز مرتب حسود ای نه ببخشید اینم مال پسرا بود نمرهای بالا مخصوصآ تو انشا منکه سرخوردهشدم واقعآ

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::weirdsmiley::weirdsmiley::weirdsmiley::weirdsmiley:

K.T

عضو جدید
واقعا که...............................................................................................................................................................حیف هم شهری هستیم والا جوابت رو میدادم:D

ممنون عزیز ایرادی نیست جواب بده من نارحت نمیشم