به زن اجازه کار در برون از خانه را ندهید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ایرانیکا

عضو جدید
این تاپیک جدیه؟:surprised:یا یه جورایی میخواد زمینه فکری و فرهنگی محتمل در اینده رو اماده کنه؟
سلام بهار خانوم
راستش من هم مشکوکم چون این روزها حرفهایی که بوی اسلام طالبانی میده داره بیشتر و بیشتر شنیده میشه!

سبز باشید!

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک جدیه؟:surprised:یا یه جورایی میخواد زمینه فکری و فرهنگی محتمل در اینده رو اماده کنه؟
با توجه به شناخت محدودی که از صاحب تاپیک در یک تاپیک دیگه پیدا کردم ، بعید میدونم شوخی باشه
خدا کنه بحث طنز باشه

T.bita

عضو جدید
بازار کار را خراب میکند با اندک پولی که به حساب نمیآید سرکار میرود و بازار کار اقایان که به کار هم نیاز دارند را خراب میکنند مگر ندیدید با ماهی 50 تومن سر کار میروند 3 برابر مرد کار میکنند (حمالی) حرف زور هم می شوند نگاه بد هم بهشان میشود :w13:

و ... .

لذا به هیچ عنوان به زن اجازه کار در برون از خانه را ندهید.

:w27:

1. دوستان احتمالا ایشون خودش نتونسته کار پیدا کنه میگه زنا برن کنار تا جا واسه ما بیشتر باشه....خب داداش زرنگ باش برو کار پیدا من

ورود زن ( در ایران) به عرصه کار و اجتماع بسیار زود است.

آهان یعنی در کشورای دیگه مشکلی نیست وارد بشن؟؟...فرضا که حرف شما درست باشه خب باید از یه جایی شروع شه تا به اون کشورا برسیم

چشم و گوشش باز میشود
سطح توقعاتش بالا می رود
نظر به اون زیاد میشود
امکان لغزشش بالا تر میرود
استقلال مالی پیدا میکند و حرف شنوی از مرد خانه کمتر میشود
به کارهای خانه رسیدگی نمیکند
زبان دراز میشود

واقعا که بابا تو دیگه کی هستی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه خواهشی عاجزانه ازت دارم و اینکه تمام تفکراتت رو روز خواستگاری به اون بدبخت بگیا.....جون من بگو

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پست اول رو که خوندم:eek:شدم پستهای بعدی رو که خوندم:w15::w15::w15:شدم...
بسه به خدا دل پیچه دارم بیشتر نخندونیدم...مرسی شب خوش;)

hamidsafa

اخراجی موقت
بابا جدی نگیرین این تاپیک رو.میخواست بچه ها رو بخندونه

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جات باشم طرز فکرم و عوض میکنم تصور کن توی هوای گرم تو خونه نشستی زیر کولر پای کامپیوتر خانم بره کار کنه پول بیاره خونه آی حال میده هم روشن فکر به نظر میای هم حالشو میبری;):biggrin:

elva

عضو جدید
من جات باشم طرز فکرم و عوض میکنم تصور کن توی هوای گرم تو خونه نشستی زیر کولر پای کامپیوتر خانم بره کار کنه پول بیاره خونه آی حال میده هم روشن فکر به نظر میای هم حالشو میبری;):biggrin:

از شما بعیده.........

اون یارو اگه حرفاش جدی باشه که خیلیییییییی شوته

archi&tini

عضو جدید
من فكر كنم اين حرفا از آرزو هاي محال اون اقا هست كه چون ديده نمي تونه بهشون برسه اين جا عنوان كرده......ولي كاش يه كم آرزوهاش معقول مي بود....نه عصر حجري;)

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی داداش این که به زنه نگاه بد می کنن عیب زن نیست عیب مرده با نشستن تو خونه و کار نکردنم حل نمیشه .

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی میخوای بگی شوخی نکردی همشو:w20::surprised:
شوخی کرده ها، نه؟!! بابا شوخی کرده بیخیال!

سبز باشید!
یادت رفت :D
خنک بنوشید

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بعد با همسر آینده تون خواستید زندگی کنید یه جا در غار علی صدر هست فکر کنم یه بار دیدم فروشی بود.

IranianWay

عضو جدید
وقت عزیزان محترم بخیر
از آنجایی که چندین نظردوستان شبیه به هم بود بنده چند تا از آن ها را انتخاب نمودم.

یعنی میخوای بگی شوخی نکردی همشو
یعنی شما با این واقعیت همانند یک شوخی برخورد میکنید؟

شما کی باشی که بخای به خانمها اجازه بدی برن سرکار یا نه؟
بنده کسی نیستم که اجازه دهم سعی در آگاه کردن دوستان دارم

1. دوستان احتمالا ایشون خودش نتونسته کار پیدا کنه میگه زنا برن کنار تا جا واسه ما بیشتر باشه....خب داداش زرنگ باش برو کار پیدا من
برای رفتن به دنبال کار بسیار زود است
این موضوع بحث پیچیده ای نیست که نیاز باشد آن را تجربه کرد
یک خرید روزنامه کافی است

آهان یعنی در کشورای دیگه مشکلی نیست وارد بشن؟؟...فرضا که حرف شما درست باشه خب باید از یه جایی شروع شه تا به اون کشورا برسیم
اگر قرار باشد شروع شود با محدودیت سازی شود
مثلا اولین مورد محدود کردن ورود به دانشگاه ها
خانم ها زیر سی درصد و آقایان بالای هفتاد درصد
چون مشکلاتی که اقایان برای ورود به دانشگاه دارند همانند خانم ها نمی باشد
بعد از آن زن فقط برای کارهای اسان و خاصی در نظر گرفته شود

واقعا که بابا تو دیگه کی هستی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه خواهشی عاجزانه ازت دارم و اینکه تمام تفکراتت رو روز خواستگاری به اون بدبخت بگیا.....جون من بگو
اگر بگویم که فرد دلخواهم را به بنده نمی دهند

راستی داداش این که به زنه نگاه بد می کنن عیب زن نیست عیب مرده با نشستن تو خونه و کار نکردنم حل نمیشه .
مشکل از هر کس و هر جایی باشد فعلا مشکل بزرگی است

IranianWay

عضو جدید
این نظر یکی از دوستان می باشد(نظر بنده نیست)
بنده هم موافقم که زن نباید بیرون از خونه کار کنه. همانطور که خصوصیات و شرایط زن و مرد باهم فرق میکنه شرایط زندگی و کار آنها هم باید فرق کنه. ولی متاسفانه در چندین سال اخیر یک حرکتی در ایران راه افتاده که همش میگن زن و مرد برابرند و از این حرفها و صدا و سیما هم در این کار نقش خیلی مهمی داره و به عواقب آن توجهی نمیکنن. یکی از عوامل اصلی طلاق که در ایران داره رکورد میزنه همین طرز فکر(برابری زن ومرد) و افزایش توقع زنان است. زن ومرد هر کدام برای کاری ساخته شده اند و نباید در کار طبیعت دخالت کرد. این تنگ نظری نیست و به نفع جامعه و خانواده هاست.

sarajo0oniii

عضو جدید
دليل بيار!

خانمها نيمي از جمعيت مملكت و جهان رو تشكيل ميدن. شما ميخواين نيمي از جمعيت فعال جامعه رو از دور خارج كنين كه چي بشه؟!!! يعني اينجوري پيشرفت ميكنيم.اينجا بحث شايستگي هست.چه تو ورود به دانشگاه چه كاريابي.هركي شايسته‌تره وارد ميشه.چه آقا چه خانم!!!
خانمها هم مثل آقايون نياز به زندگي اجتماعي دارند و براي پيشرفت توش تلاش ميكنن.

من خودم شاغل هستم.حمالي هم نميكنم.فكر ميكنم در جايگاه خودم خيلي شايسته‌تر از ديگران هستم. درآمدم هم خوبه...من يه مثال...خيلي از دوستام هم همينطور...حالا اگه يه آقا باسوادتر از من بود اون جذب ميشد.;)دركش راحته مگه نه؟!

رویا جون

عضو جدید
نویسنده این تایپیک چه عقب مونده است
فکر کنم از پشت کوه اومده
خیلی هم دلتون بخواد که زنها کار کنند و کمک خرج خونه باشند حالا نازم میکنند

IranianWay

عضو جدید
دليل بيار!

خانمها نيمي از جمعيت مملكت و جهان رو تشكيل ميدن. شما ميخواين نيمي از جمعيت فعال جامعه رو از دور خارج كنين كه چي بشه؟!!! يعني اينجوري پيشرفت ميكنيم.اينجا بحث شايستگي هست.چه تو ورود به دانشگاه چه كاريابي.هركي شايسته‌تره وارد ميشه.چه آقا چه خانم!!!
خانمها هم مثل آقايون نياز به زندگي اجتماعي دارند و براي پيشرفت توش تلاش ميكنن.

من خودم شاغل هستم.حمالي هم نميكنم.فكر ميكنم در جايگاه خودم خيلي شايسته‌تر از ديگران هستم. درآمدم هم خوبه...من يه مثال...خيلي از دوستام هم همينطور...حالا اگه يه آقا باسوادتر از من بود اون جذب ميشد.;)دركش راحته مگه نه؟!
بنده هم نمیگویم که به کل کنار گذاشته شوند.
همانند شما بسیار اندک هستند.
اما محدودیت لازم است. که امثال شغل هایی که شما درونش فعالیت میکنید را داشته باشند.

تا رقابت درونشان زیاد شود. و فقط افراد برگزیده بیرون بیایند.
چون زن همیشه چند پله از مرد عقب تر است.
مثلا مرد با معدل 14 در دانشگاه با زن معدل 18 در دانشگاه برابر است.

IranianWay

عضو جدید
مثلا من زن هایی را می شناسم که اصلا فعال و شایسته هم نیتسند اما 2 شیفت کار میکنند.
خوب این در ابتدا حق مرد را خورده است و دوم حق هم نوع خودش یعنی زن را خورده است.
به واسطه سهیمه جانبازی.!
یا مثلا علم را با جانبازی(وسهمیه) مخلوط کردند. :w13: (در کنکور)
و سنجشی علمی برابر وجود ندارد. که این بر می گردد به اصلاح قوانین.
البته این موضوع حرف بنده نبود و خواستم پرانتزی فقط باز کرده باشم.

mehrshad53

اخراجی موقت
آقا ما هیچ چی نمیگیم تو خودت خجالت بکش! چرند و پرند میگی چرا؟
تا حالا چندتا زن معتاد دیدی؟
تا حالا چندتا زن دزد دیدی؟
تا حالا چندتا زن چشم چرون دیدی؟
تا حالا چندتا زن بچه باز دیدی؟
تا حالا چندتا زن لات دیدی؟
تا حالا چندتا زن سیگاری دیدی؟
تا حالا چندتا زن الکل خوار دیدی؟
تا حالا چند تا زن دیدی که کمتر از مردشون،حرص خونه زندگیشون را بخورن؟
تا حالا تو کدوم اداره رفتی که زنا بد تر از مردا کار میکنن و جواب ارباب رجوع را نمیدن؟

آره واقعا راست میگی زنا تو این چیزا عقبن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عقب موندگیت ثابت شد لطفا تمومش کن.

آخرین ویرایش:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت دوستان عزیز بخیر :w17:

به نگر بنده به هیچ عنوان اجازه کار در بیرون از خانه را به زن خانه ندهید.
این را از بنده داشته باشید و تا آخر عمر یادتان نرود

اگر زن وقتی در بیرون کار کند.(چند نمونه)
چشم و گوشش باز میشود
سطح توقعاتش بالا می رود
نظر به اون زیاد میشود
زبان دراز میشود

بازار کار را خراب میکند با اندک پولی که به حساب نمیآید سرکار میرود و بازار کار اقایان که به کار هم نیاز دارند را خراب میکنند مگر ندیدید با ماهی 50 تومن سر کار میروند 3 برابر مرد کار میکنند (حمالی) حرف زور هم می شوند نگاه بد هم بهشان میشود :w13:

و ... .

شما حدودا 1000 سالی دیربدنیااومدی
شماهمسروبرده براتون یک معنی داره
متاسفم برای طرزفکرتون ومتاسفتربرای اون زنی که همسرشما شده وبیچاره اون بچه هایی که زیردست ادمی مثل شما میخوان تربیت بشن
افغانستان همین بغله وطالبان مشتاقانه درانتظار ورودشما..........

آخرین ویرایش:

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما حدودا 1000 سالی دیربدنیااومدی
شماهمسروبرده براتون یک معنی داره
متاسفم برای طرزفکرتون ومتاسفتربرای اون زنی که همسرشما شده وبیچاره اون بچه هایی که زیردست ادمی مثل شما میخوان تربیت بشن

حیف که شخصیتم اجازه نمیده حرفهای دیگه ای نثارتون کنم.........
چه بر

ونوس خانوم بی‌خیال ، این آقا تا همین جا هم فهمید حرفش ارزشی نداره ، به هر حال هر کسی‌ یه طرز فکری داره ، این دوست ما هم اینجوریه دیگه ،

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ونوس خانوم بی‌خیال ، این آقا تا همین جا هم فهمید حرفش ارزشی نداره ، به هر حال هر کسی‌ یه طرز فکری داره ، این دوست ما هم اینجوریه دیگه ،
خدابه انسان عقل داده تاهرفکری به زبون اورده نشه
اقا چشماشو بسته دهنشوبازکرده هرچی دلش خواسته توهین کرده
واقعا که.......

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کنین من به عنوان یک خانم وقتی میرم بیرون از انسانهایی با وصف شما بیشتر احساس نا امنی میکنم تا انسانهایی که به زن به چشم یک فرد مورد احترام نگاه میکنن.
دوست عزیز اگر میخواین همسر شما از گزند نگاههای حرام در امان باشه بهتر نیست اول از خودتون شروع کنین.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت دوستان عزیز بخیر :w17:

به نگر بنده به هیچ عنوان اجازه کار در بیرون از خانه را به زن خانه ندهید.
این را از بنده داشته باشید و تا آخر عمر یادتان نرود

اگر زن وقتی در بیرون کار کند.(چند نمونه)
چشم و گوشش باز میشود
سطح توقعاتش بالا می رود
نظر به اون زیاد میشود
زبان دراز میشود

و ... .

ببخشيدا ولي تنها كلمه اي كه ميتونم بهت بگم ابنه كه : ‌متاسفم ..
شايد اين يك كلمه برات تداعي كننده خيلي حرفهاي بزرگتر باشه آقاي عهد قاجار.
واقعا" جاي تو و امثال تو اينجا نيست.شما برو با بيل زمينتو شخم بزن.تراكتور هنوز اختراع
نشده:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

IranianWay

عضو جدید
باور کنین من به عنوان یک خانم وقتی میرم بیرون از انسانهایی با وصف شما بیشتر احساس نا امنی میکنم تا انسانهایی که به زن به چشم یک فرد مورد احترام نگاه میکنن.
دوست عزیز اگر میخواین همسر شما از گزند نگاههای حرام در امان باشه بهتر نیست اول از خودتون شروع کنین.
متاسفانه دوستان اکثرا عادت کردند که همدیگر را مورد تمسخر قرار دهند و بی احترامی کنند.
دوست عزیز:
اون نگاهی که مرد میکند بیشتر به خاطر کمبود ها و مشکلات جامعه است که با وجود اینکه همسر اختیار میکند اما هنوز سر و گوشش می جنبد.
برای همین است که میگویم نگاه بد بهش بیشتر میشود و امکان لغزشش بالا تر می رود.
متاسفانه وقتی زن و شوهر فقط اسمن زن و شوهر یکدیگر باشند این گونه مشکلات بوجود میاید.

اگر ازادی پوشش بود افراد دسته بندی میشدند و هر کس دنبال کار خود می رفت
حال تر و خشک با هم می سوزند و چاره ای جز مصون نگه داشتن خود و همسر نیست.
به نگر بنده زن باید در نوع پوشش خود نیز اختیار عمل داشته باشد.:w17:

وضعیت
موضوع بسته شده است.