بهترین منبع ارشد برای دینامیک چیه؟

b A N E l

عضو جدید
من تو درسهای دینامیک، دینامیک ماشین، ارتعاشات برای کنکور مشکل دارم ( کنترلو میشه یه کاریش کرد).......بقیه درسها هم تقریبا مشکلی نیست.

کسی کتابی از انتشارات خاصی که واقعا بدردبخور باشه، تو زمینه این 3تا درس سراغ نداره!؟! ;)

راستی برای اینکه زبانو سفید نزاریم، کسی پیشنهادی نداره.........آخه میگن خوندن زبان وقت تلف کردنه.........یا از قبل بلدی، یا بلد نیستی.....یاد گرفتنی در عرض چند ماه نیست :cry:

crane

عضو جدید
من تو درسهای دینامیک، دینامیک ماشین، ارتعاشات برای کنکور مشکل دارم ( کنترلو میشه یه کاریش کرد).......بقیه درسها هم تقریبا مشکلی نیست.

کسی کتابی از انتشارات خاصی که واقعا بدردبخور باشه، تو زمینه این 3تا درس سراغ نداره!؟! ;)

راستی برای اینکه زبانو سفید نزاریم، کسی پیشنهادی نداره.........آخه میگن خوندن زبان وقت تلف کردنه.........یا از قبل بلدی، یا بلد نیستی.....یاد گرفتنی در عرض چند ماه نیست :cry:
منم میخوام

navid85

عضو جدید
تو درس ديناميك اول بايد از كتاب شروع كني هر قسمتو كه خوندي چند تا مسله حل كني بعدش كتاب پارسه رو بخوني اگر هم وقت كردي كتاب پوران پزوهشو
تو ارتعاشات كتاب درسي بدرد نميخوره اول جزوه درسيتو بخون بعدش كتاب پارسرو بخون
تو ديناميك ماشين از كتاب (ديناميك ماشين ها نوشته دكتر علي اكبر موسويان ) استفاده كن بهدش كتاب پوران پزوهشو بخون

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر به موقع جواب دادی!!!فکر میکنم الان اینایی که سوال پرسیدند تو مقطع دکترا باشند!!!!

baroonboy

عضو جدید
سلام
من کتاب دینامیک، دینامیک ماشین و ارتعاشات راهیانا پیشنهاد میکنم، فکر میکنم دیگه با خوندن مرجع اضافی مثل مریام و تامسون و ... الکی وقتتو تلف کنی. چون این کتابا هم درس کامل دارن و هم تستهای ارشد مکانیک و هوافضا و مکاترونیک را. یعنی بانک سوال کاملی هم هستن

mohammad.md

عضو جدید
واسه درس دینامیک و ارتعاشات پوران پژوهش دکتر جباری البته دینامیکش زیاد جالی نیست کلا دینامیکو همه مشکل دارن فقط باید زیاد تست بزنی ولی ارتعاشاتش عالیه.درس دینایک ماشنم راهیان ارشد ولی تستاش یه کم کمه بانک تست پوران پژوهش خوبه.کنترلم اریاز عالیه تو کنکور کنترل همیشه اسون اومده.انا رو خوب بخونی بالای 40% فکرشو بکن.اینا بهترین منابعن .

baroonboy

عضو جدید
کتاب دینامیک راهیان بانک خوبیه برای سوالات و پاسخهای خوبی هم داره

برای درس دینامیک باید تست زیاد زد و سوال بیشتری حل کرد که این کتاب از این نظر عالیه، هم تستای مکانیکو داره هم هوافضا و ...

درس دادنشم خوبه و کلاً من اینو پیشنهاد میکنم:redface:

Zahra_1990

عضو جدید
مرسی از راهنماییتون

کتاب دینامیک راهیان بانک خوبیه برای سوالات و پاسخهای خوبی هم داره

برای درس دینامیک باید تست زیاد زد و سوال بیشتری حل کرد که این کتاب از این نظر عالیه، هم تستای مکانیکو داره هم هوافضا و ...

درس دادنشم خوبه و کلاً من اینو پیشنهاد میکنم:redface:

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
با تشکر از مطالب مفید دوستان

لطفا ادامه تایپیک را در
منابع پیشنهادی برای کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دنبال نمایید

Zahra_1990

عضو جدید
نظرتون چیه اگر من مریام بخونم و کنارش از کتاب تست استفاده کنم؟

بالا