[بهترین استاد خود را معرفی کنید]

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فرصت غنیمت شمردم از همینجا خدمت امور آموزشی دانشگاه علوم و منابع طبیعی ساری بابات همه تلاش هایی که کردن تشکر و قدر دانی کنم
دکتر رامین فضل اولی

استاد عملیات کشاورزی دکتر صابرعلی دکترا تربیت مدرس و 2 سال کار عملی تو امریکا
استاد گیاه شناسی دکتر عابدی استاد نمونه دانشگاه فردوسی به مدت 2 سال
استاد هیدرولیک و سیالات دکتر میرزایی دکترا شهرکرد _اهواز

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دانشجوی دانشگاه آزاد تاکستانم استاد باسواد و مدرک دار زیاد داریم ولی متاسفانه یه نفر حتی یه نفر هم قدرت انتقال مفاهیم درسی رو نداره تمام بچه ها برا پس کردن درساشون باید به صورت خود خوان عمل کنند
استادای بد پر ادعا و بسیار سخت گیری داره. من تا بحال استاد خوبی تو شاخه مکانیک تاکستان ندیدم

rezha0064

عضو جدید
آزاد بجنورد
استاد بروشکی-بتن 1 و 2 ، پی، زلزله (اینقد مطالب مفید چه از نظر محاسباتی و چه اجرایی میگه... )
استاد میان آبادی- فولاد 1 و 2 و تحلیل سازه 1 و2
به جرات میتونم بگم واقعا سهم بزرگی در آموزش دانشجویان عمران بجنورد داشتند.

sepsi

عضو جدید
مهندس حمید مهرابی آزاد میبد
فوق لیسانس ژئودزی البته الان دیگه دکتراشم گرفت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein550

عضو جدید
مهندس نادر ابراهیمی راد خیلی عالیه سطح علمیش خیلی بالاس درس بتن باهاشون داشتم

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
استاد خادم الفقرا جا داره همین جا از ایشون تشکر ویژه کنم

alif-i

عضو جدید
بهترین استاد ما مهندس نوبهاری (خدای بتن شرق کشور) و دکتر خسروی(سازه فولادی) هستن.
فقط نمره دادنشون سختگیرانس و به جواب آخر نمره میدن. البته بازم طرفدار زیاد دارن

سلام. خوبی!؟
مهندس نوبهاری کجا تدریس میکنن؟!

alif-i

عضو جدید
خداییش اساتیدی که باهاشون درس داشتم همشون عالی بودن ولی با اونایی که من باهاشون خیلی رابطه نزدیک دارم رو میگم:
مهندس سجادی آز بتن، مکانیک خاک، بتن، فولاد.
استاد کرایه چیان ریاضیات.
دکتر ظریف مقدم آیین نامه.
مهندس اصغری مقاومت مصالح.
مهندس یزدی نژاد تحلیل سازه ها.
مهندس سرابی متره و برآورد.
مهندس نجاتی زبان فنی و نقشه کشی.
دانشکده فنی مشهد مقدس.

Nader.h

عضو جدید
سلام ما که تو دانشگاه ازاد شهر...تلف شدیم متره داشتیم استاد سر کلاس نمیامد زبان فنی داشتیم یکی دو جلسه کلاس تشکیل شد اکثر درس های ما اینجوره این دو درس رو با یک استاد داشتیم استاد های اینجا بعضی هاشون واقعا بی سواد هستن نمیدونم کی بهشون مدرک داده ما هم نمیدونیم چیکار کنیم دیگه باید ساخت

cloobpc

عضو جدید
Re: [بهترین استاد خود را معرفی کنید]

خداییش اساتیدی که باهاشون درس داشتم همشون عالی بودن ولی با اونایی که من باهاشون خیلی رابطه نزدیک دارم رو میگم:
مهندس سجادی آز بتن، مکانیک خاک، بتن، فولاد.
استاد کرایه چیان ریاضیات.
دکتر ظریف مقدم آیین نامه.
مهندس اصغری مقاومت مصالح.
مهندس یزدی نژاد تحلیل سازه ها.
مهندس سرابی متره و برآورد.
مهندس نجاتی زبان فنی و نقشه کشی.
دانشکده فنی مشهد مقدس.

شدیدا تایید میشه
مخصوصا مهندس سجادی عطار٬ مهندس یزدی نژاد و مهندس اصغری
مهندس احتمالا بنده رو میشناسید؟ حامدی هستم از دانشکده منتظری.میشه معرفی کنید؟

spry

عضو جدید
دکتر جواد مجتهدی خدای عمران و استاد سابق دانشگاه میشیگان.بد دهن هست اما واقعا نابغه ی دروس تخصصی هستن ایشون.
دکتر فرزان
دکتر فخری
مهندس باستانی پور
دکتر یثربی نیا
دکتر صابری
و...
دانشگاه آزاد شبستر

آخرین ویرایش:

FANOM

عضو جدید
بهترین اساتید دانشگاه رازی

صدر همشون دکتر امیرهوشنگ اخویسی :heart:
دکتر اختری
دکتر بنکداری
دکترآقایاری

زهره 2

عضو جدید
بهترین استادم استاد حامد سرکرده هستن استاد بتن و سیالات .. بهترین استادی بوده که تا الان باهاشون درس داشتم.. عاااااالی درس دادن شیوه تدریس همه چی عااالی...

Winter Girl

عضو جدید
آقای داریوش جانکی پور دروس زمین شناسی و مصالح ساختمانی

با اینکه سخت گیر بود ولی عالی بود

دانشگاه آزاد بندرعباس

moein550

عضو جدید
سلام دوستان مهندس ساسان کیاست دانشگاه آزاد کرمانشاه درس میده درس بتن و مقاومت رو تاحالا ارائه داده واقعا خیلی عالی و خوب و کامل توضیح میده خیلی با حوصله و با شیوه ای عالی و بی نظیر واقعا خیلی انسان و مرد هستش

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دکتر غلامحسین ابراهیمی : باسواد . خوشتبپ . خوش اخلاق . خوش قیافه . رفتار و کردار و گفتار بیست . پولدار .... خدای ساختمان سازی و مسائل اجرایی . دروس سازه رو ارائه میدهند . آزاد ساوه
دکتر محمدعلی مهندسی : باسواد . خوش اخلاق . خدای طراحی ساختمان و محاسبات . بسیار سختگیر هم در دانشگاه هم در کار . دروس سازه ارائه میدهند . آزاد ساوه
دکتر محمدحسین رفیعی پور : باسواد . لیسانس و فوق لیسانس و دکترا هرسه از دانشگاه تهران . بسیار خوشتیپ و خوش اخلاق . بسیار سختگیر . دروس سازه آزاد ساوه
دکتر علیرضا زمانی نوری : بسیار خوش اخلاق . شوخ طبع . باسواد . مردی مدیر و مدبر . دروس آب آزاد ساوه
مهندس رضا دربان : خوشتیپ . باسواد. بسیار در کلاس جدی . سر کلاس ایشون از کسی خطای سر نمیزد . بسیار توانمند در مدیریت از جمله نظام مهندسی . دروس خاک ارائه میدهند آزاد ساوه
.
.
و دکتر حامد زمانی نوری : مرد اجرا ساختمان . متخصص در اجرای انواع ساختمان فلزی پیچ و مهره و جوش . ساختمان دانشکده کشاورزی آزاد ساوه رو ایشون اجرا کردند . باسواد . خوش اخلاق . مهمترین اخلاق ایشون در عین موقعیت بالای اجتماعی و مالی خاکی بودن ایشونه . مرد به معنای واقعی کلمه .

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
با سلام به همکاران:راستش نمی خواستم وقت شما رابگیرم.اما دیدم این حداقل فرصتی است از یاد این عزیزان. خلاصه می نویسم-دانشگاه تبریز:دهه:1350
بتن ارمه:دکتر فرزام-مرحوم دکتر محسن گویا -استاد مهمان:مرحوم دکتر قالیبافیان(دانشگاه تهران) توضیح:انزمان تعداددانشگاهها:تهران-تبریز-شیراز-ملی-پلی تکنیک -مشهد-جندی شاپور اهواز-اصفهان- بودند. دانشگاههای دیگر سالها بعد تاسیس شدند.وبعلت کمبود استاد:استادان خارجی واستادان مهمان از دانشگاه تهران (در مهمانسرای استادان مستقر می شدند ودر چند هفته دروس دانشجویانی که با انها واحد می گرفتند را تدریس می کردند ومی رفتند.این بزرگان در رفت وامد هوایی بین استانها بین دانشجویان به استاد هوایی مشهور بودند. تعدادی از استادان خارجی هم بودند که قرار دادی یکی دو سالی می امدند ومی رفتند.دانشگاه شیراز در این شاخه فعالتر از دیگران بود.ودر بستن قرارداد با دانشگاه :کنت و برکلی امریکا و تبادل بورسیه ید طولایی داشت.). دیگر انکه این استادان ان زمان جوان بودند وبسیاری اکنون در قید حیات نیستند.). انچه من از نزدیک به نیم قرن یادم مانده(جزوات اندوره ام از بین رفته وگرنه می شد از روی انها اسامی بیشتری در اورم.).ضمنا در همانموقع هم حداقل می بایست:فوق لیسانس داشته باشند.
مقاومت مصالح:خانم دکتر مجتهدی-دکتر صاحب جمع.
فیزیک:دکتر اصلانی-استاد مهمان:مرحوم پروفسور محسن هشترودی(رییس راکتور تحقیقاتی دانشگاه تهران).
مکانیک خاک:دکتر رحیمی-دکتر تجلیل
اسکلت فلزی:دکتر ابوالقاسمی فخری
هیدرولیک وسد:مهندس شجاع الدین سیما فر(احتمالا اکنون باید دکتر باشد)
مصالح شناسی:مرحوم مهندس نجاتی
راهسازی:مرحوم :مهندس احمد حامی(بعدها دکترا راگرفت).
ریاضی:استاد مهمان:دکتر اق اولی-ثابت:دکتر اصفهانی زاده-دکتر جبه دار مارالانی
حقیقت-متاسفانه دیگر بیاد ندارم. به هر روی:انانکه هنوز هستند خدا طول عمرشان دهد.وانانکه رفتند خدا رحمتشان کند.که ما دانشجویان ان زمان باین بزرگواران سخت مدیونیم ووامدار انها.ببخشید سرتان را درداوردم.پیرها پر حرف هستند.

آخرین ویرایش:

majid jafarpoor

عضو جدید
بنام خدا .....
از اساتید خوبم می تونم نام ببرم از ...
مهندس محسن نگهبان در دروس مربوط به راه سازی
مهندس جعفر کمانی در دروس مربوط به تکنولوژی بتن
مهندس مرتضی حسنی در دروس مربوط به روش های اجرا
مهندس پوریا کردرستمی در دروس مدیریت ساخت
دکتر علیرضا چاله کایی در دروس مقررات پیمان
خدا به همه اونها سلامتی بده .همیشه بهشون مدیونم ... همیشه از تجارب آنها استفاده میکنم ...

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
ممنونم از تمامی دوستان

برای تمامی این اساتید گرانقدر طول عمر ( درصورتی که در قید حیات هستند) و آمرزش (اگر به رحمت خدا پیوسته اند ) از خداوند منان خواستارم .

در جمع این اساتیدی که از دانشگاه تبریز هستند و من میشناسم (علاوه بر اساتید خودم ) ، "آقای مهندس تجلیل" از کنترلگرهای مطرح و باسابقه نظام مهندسی تبریز هستند که اغلب پروژه های بزرگ و مهم را ایشان کنترل میکنند و امیدوارم همیشه مستدام باشند .

سپاسگزارم
:gol:

shahab47

عضو جدید
استاد مرادی - مکانیک خاک - دانشگاه انقلاب اسلامی

با اینکه هیچ وقت شاگرد زرنگه اش نبودم ولی واقعا ازش خیلی چیزا رو یاد گرفتم .