برنامه ریزی و مشاوره آزمون اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم این خواهر یا برادر ارزشی چه گیری داده به من، ماهی 1 پست میده اونم در مذمت منه:D
اگه فرد تو جو اسکیس بیاد و کم کم اسکیسای موضوعی بزنه راه میفته. من بعد 4-5 تا اسکیس وضعم خیلی بهتر شده، اگه وسعت اجازه بده و زیاد تمرین کنم ایشالله امیدی هست.

الهه چرا نرفتی؟ حالا علم و دانش جهنم، اون 30 تومنت حیف شد:D آزمونم که آسون بوده. اسکیسشم از اونایی بوده که هر کی 5 تا اسکیس زده باشه یکیشم اینه. البته مواردی که خواسته بودن خیلی زیاد بود. در حد پایان نامه مدارک میخواستن:D

راستی 4 روز دیگه نتایج میان. استرس چی میگه عزیزان؟! :D

نرفتم دیگه!!;)امسال آزاد تو برنامه ام نبود!!ما کاری که باید می کردیم رو کردیم!! و حسم اینه که حداقلش اینه که خودمون حس خوبی داریم که یه چیزایی بارمونه و فقط الکی باصطلاح فارغ التحصیل نشدیم!! من اون لحظه که واحدام تموم شد حس می کردم دبیرستان که بودم بیشتر چیز حالیم بود ولی وقتی واسه ارشد خوندم حسم کاملا عوض شد!!عقیده داری که آدم تو راه هر چیزی بیشتر چیز یاد می گیره!! ( مخصوصا اگه خودش با علاقه دنبالش باشه)نمی دونم!!!! حالا ببینیم چی میشه دیگه!! نشد هم سال بعد (اگه زنده بودم)دوتاشو امتحان میدم!!!شاید صلاح این بوده !!! که باز با یه دید بازتر و شاید با یه دید دیگه مطالب رو بخونیم!! آخه آدم هر بار که کتابارو می خونه به نکات جدیدتری دست پیدا ی کنه!! توجه کردین! معماری یه جوریه!!

A.H_02

عضو جدید
دومان جان ممنون ازتوضیحاتت. ازاونجایی که اینجا تاپیک اسکیس امسال هست فکر نمی کنم بحث درمورد انتخاب رشته و منابع کنکور و اینها ، جاش اینجا باشه..به نظرم اینجا فقط در مورد اسکیس صحبت کنیم بهتره.

برای آمادگی در اسکیس:
مواد لازم : :D
1-یک عدد کتابخانه پر از کتابهای فارسی و لاتین
2- کاغذ پوستی به میزان لازم
3- روان نویس با ضخامت های مختلف M, F, S, 0.1

کاری که باید بکنید اینه که از روی پلان، نما و مقاطع کارها و پرسپکیتوها بکشید. روی پوستی بکشید..فکر می کنم آخرش باید 100 صفجه ای پوستی داشته باشید. شاید بیشتر.
این کار اولا خیلی فکر را باز می کنه. ثانیا نمونه های خوبی در اختیارتون می ذاره که می تونید با کمی تغییر در کارتون به کار ببرید.
از کتابهای فارسی هم کتاب" مفاهیم پایه در معماری" برای تمرین شدیدا توصیه میشه.

یک سری موارد مشخص برای اقلیم های مختلف، آماده داشته باشید
مثل جهت باد و نور و .... . و گاید لاین های طراحی در اقلیم های مختلف

فعلا همینا به ذهنم میرسه.. راستی من حدود 20 تا سی دی برای اسکیس معماری دارم..هم اسکن کتابهاست..هم نمونه اسکیس، خلاصه همه چی..یک زمانی از آتلیه خاک گرفتم. اگه کسی می خواد بگه ، یک جوری براش می فرستم.

آرزوی موفقیت برای همگی

خواهش می کنم عزیزم..ایشالا باشم و شما هم قبول شین و بقیه را راهنمایی کنید;)
سلام ممنونم راهنمایی هاتون خوب بود
این سی دی هایی که گفتین رو چه جوری پیدا کنم؟

samar_eng

عضو جدید
نیس تو خیلی شاد بودی از اون جو...!!!روحیه ام بدون اون دانشگاه که خوبه! روحیه تو خوبه؟:surprised:من رفتم پارسه و اینا !! فقط واسه ارشد خوندم!! پایان نامه رو هم انداختم واسه بعد ارشد که هنوز مشغولم!!کلاس اسکیس کجا رفتی!؟؟ آزمون آزاد و سراسری رو چه کار کردی!؟

میومدی تهران یعنی؟راضی بودی از اساتیدش؟ اسکیس مقدماتی اسم نوشتم اما دیگه نرفتم راضی نبودم.به نظرم اسکیس یه چیزیه که فقط آدم باید خودش کار کنه.
کلا زیاد درس نخوندم 2 ،3ماه برای سراسری و یک هفته برای آزاد.سراسری که خیلی سخت بود آزاد هم اسکیس رو خراب کردم.حالا دیگه هر چی خدا بخواد.:w05:
شنیدم از تابستون مشغول مطالعه بودی؟ :w10:امیدی داری واسه سراسری؟!پایان نامه با کی داری؟

EhsanMX

عضو جدید
سلام
دوستان کسی اطلاعاتی در مورد کتاب یا کتابهای جدید دکتر گلابچی داره:que:
من شنیدم یه کتاب به اسم فناوری های نوین از دکتر به تازگی چاپ شده؟؟

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای عزیز سلام کسی میدونه بین این سه تا کدوم بهتره؟مجتمع فنی موسسه بونژوار و مرکز امورفرهنگی دانشگاه تهران...به خاطر این سووال یه تاپیکم توی بخشه دکوراسیون زدم ولی تا حالا که کسی اطلاعاتی نذاشته

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=180677

لطفا کسی اگه میدونه کمکم کنه

samirarch2020

عضو جدید
چه سكوت سنگيني!چرا هيچكي از فردا چيزي نميگه.من دارم از استرس ميميرم.فكر كنين فردا اين موقع رتبه ها اومده.:w45:تپش قلبم از همين الان رفته بالا.امشب فكر كنم خوابم نبره تا صبح.خدايا به همه كمك كن.:cry:

MAHRAZ

عضو جدید
چه سكوت سنگيني!چرا هيچكي از فردا چيزي نميگه.من دارم از استرس ميميرم.فكر كنين فردا اين موقع رتبه ها اومده.:w45:تپش قلبم از همين الان رفته بالا.امشب فكر كنم خوابم نبره تا صبح.خدايا به همه كمك كن.:cry:
سمیراجون ازصمیم قلب برات آرزوی موفقیت میکنم،ایشالله که فردا این موقع خوشحال باشی;)
من که دیگه از بس کنکور دادم و نتیجه نگرفتم بی حس شدم:whistle: تا حالا 2 بار ارشد ملی و آزاد رورد شدم بااینکه خیلی خوب هم میخونم:crying2:
خیلی دوست دارم ادامه تحصیل بدم بخاطرهمین خیلی هم تلاش کردم :w10:دیگه پناه برخدا،هرچی که اون بخواد خوبه:w05:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
راحت باش!!!:redface: فردا ساعت 8 شب به بعد تو سایت سنجش چون اخبار گفت ساعت 20!!!;)

آخرین ویرایش:

samirarch2020

عضو جدید
2 بار كه غير عادي نيست!منم مثل شما هستم دومين بارمه.كل عمرمون به اين كنكور مزخرف گذشت.اخه چي رو ميخوان اثبات كنن؟اينهمه استرس رو به بچه ها وارد ميكنن.راستي رتبه ها و درصدهاتون تون رو اگه دوست داشتين بگين تا ببينيم كه نمره ها چقدر با هم اختلاف داره و وضعيت براي اسكيس چطوريه.

EhsanMX

عضو جدید
:) من که راضی نیستم
البته فکر کنم اگه اسکیس را 65یا70 بزنم شاید ... :biggrin:

........... خوب برای اولین بار بدنبود :cool: ................

آخرین ویرایش:

EhsanMX

عضو جدید
همین حالا فهمیدم یکی از دوستام که با هم درس میخوندیم رتبش 65 شده :eek:
درصد هاش هم کمترینش زبان بود با 48%
:confused:

mohamad313

عضو جدید
سلام بچه ها من رتبم 716 شده به نظرتون می تونم به اسکیس امیدوار باشم؟از رتبه های پارسال خبر دارید که تا چه رتبه ای قبول شدن؟

برای اسکیس به کلاس دسترسی ندارم چه کتابهایی رو بهم پیشنهاد می کنید؟(البته اگر امیدی هست)

raha

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها من رتبم 716 شده به نظرتون می تونم به اسکیس امیدوار باشم؟از رتبه های پارسال خبر دارید که تا چه رتبه ای قبول شدن؟

برای اسکیس به کلاس دسترسی ندارم چه کتابهایی رو بهم پیشنهاد می کنید؟(البته اگر امیدی هست)

با رتبه خیلی بالاتر از شما هم قبول شدن. فقط اسکیستون باید خیلی قوی باشه
کتاب های احسان طایفه جدیدا" تو بورسه! خیلی هم کتابای خوبیه

موفق باشی

hezareh1985

عضو جدید

موفق باشی

سلام بچه ها من به کمک فوری نیاز دارم می تونین بهم بگین اگه رتبه تو معماری 56 باشه و تو منظر 13 با چه درصدی تو اسکیس می شه روزانه تهران قبول شد.
من تا حالا امتحان اسکیس منظر ندادم تو رو خدا کمکم کنید
من روزانه تبریز هم قبول بشم راضی ام

EhsanMX

عضو جدید
بچه ها اگه کسی چیزی در باره کلاسهای اسکیس پیشرفته صدیق میدونه بگه ... شاید این آقا صدیق به درد ما هم بخوره :)

mohamad313

عضو جدید

موفق باشی

ممنون.اگر اسم کتابها رو هم بگی ممنون می شم.حدودا اسکیس چند درصد باید بزنم تا قبول بشم؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من به کمک فوری نیاز دارم می تونین بهم بگین اگه رتبه تو معماری 56 باشه و تو منظر 13 با چه درصدی تو اسکیس می شه روزانه تهران قبول شد.

با معیار پارسال اگه اسکیسو %50 بزنی علم و صنعت قبول میشی معماری. برای هنرای زیبا هم 65 فکر کنم کفایت کنه. منظرم 60-70 باید بزنی به هر حال، چون اونایی که باید بزنن میزنن.

تبریزم اصلا شبونه نداره فقط روزانست:D 35 بزن بیا بخون. خدا هم بده برکت.

raha

مدیر بازنشسته

میخوای بدونی که چی بشه؟! مگه اسکیس حساب کتاب داره عزیزم!؟!؟! هر چی بیشتر بهتر:d

فقط باید بخوای که قبول بشی. ایشالا با رتبه خوبی هم که آوردی قبول میشی

ati.art

عضو جدید
سلام بجه ها خوبین؟ من یه تاپیک زدم درمورد ATTهمون اسکیس سریع

جوابی نداشتم:(:(:(
جه کار باید کرد همه دانشگاها دارن؟غیر انتفاعی ام؟؟؟:(:w19:

MAHRAZ

عضو جدید
کسی هست که بدونه سوال اسکیس معماری منظر سالهای گذشته چی بوده تورو خدا کمک کنید دیگه،اگه میدونیدبگید:cry::cry::cry::cry:

parvin24

کاربر فعال
خوش به حالتون بچه ها.ما که با روزی 9ساعت خوندن غیرمجازشدیم:cry::crying2:
خداکنه آزاد قبول شم.برام دعا کنین:w33:

MAHRAZ

عضو جدید
خوش به حالتون بچه ها.ما که با روزی 9ساعت خوندن غیرمجازشدیم:cry::crying2:
خداکنه آزاد قبول شم.برام دعا کنین:w33:
من دعا میکنم،:hypocrite:ایشا...هرکی زحمت میکشه نتیجه زحمتش رو بگیره،خیلی سخته واسه چیزی خیلی وقت می ذاری وتلاش میکنی ولی بهش نمی رسی:w06:

naeeme.mab

عضو جدید
کسی هست که بدونه سوال اسکیس معماری منظر سالهای گذشته چی بوده تورو خدا کمک کنید دیگه،اگه میدونیدبگید:cry::cry::cry::cry:

متاسفانه هرچی میگردم چیزی راجع به اسکیس های منظر پیدا نمی کنم...فقط پارسال رو بگم که یه نقشه هوایی از جاده ی بین مقبره ی عطار و خیام و امامزاده محروق دادن بعد یه تیکه ی گنده رو با دایره جدا کردن جلوی مقبره ی خیام، گفتن این قسمت رو طراحی کنین! (یه چیز تو همین مایه ها البته)
خواسته ها رو هم یکی یکی نوشتن : مثلا سایت پلان - مقطع طولی و عرضی - طراحی جداره ی خیام - دید پرسپکتیو به سمت این جداره و خلاصه از این چیزا! شنیدم بالاترین درصد پارسال حدود 58 اینا بوده!:w45:

اا این رو هم میدونم، سال قبلش طراحی میدون ولیعصر بوده!

MAHRAZ

عضو جدید
متاسفانه هرچی میگردم چیزی راجع به اسکیس های منظر پیدا نمی کنم...فقط پارسال رو بگم که یه نقشه هوایی از جاده ی بین مقبره ی عطار و خیام و امامزاده محروق دادن بعد یه تیکه ی گنده رو با دایره جدا کردن جلوی مقبره ی خیام، گفتن این قسمت رو طراحی کنین! (یه چیز تو همین مایه ها البته)
خواسته ها رو هم یکی یکی نوشتن : مثلا سایت پلان - مقطع طولی و عرضی - طراحی جداره ی خیام - دید پرسپکتیو به سمت این جداره و خلاصه از این چیزا! شنیدم بالاترین درصد پارسال حدود 58 اینا بوده!:w45:

اا این رو هم میدونم، سال قبلش طراحی میدون ولیعصر بوده!
خیلی خیلی ممنونم:gol::gol::gol::gol::gol:لطف کردید،امیدوارم همیشه موفق باشی;)

EhsanMX

عضو جدید
هرچی بیشتر ... کمتر
اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس اسکیس...:confused:

raha

مدیر بازنشسته
بچه هایی که کلاس صدیق یا بقیه استادا رو میرین. الان شیت A3 دارین تمرین میکنید یا A2؟!!!! یا هر دو؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.