بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اصلا از میزان تاثیر اسکیس اطلاع نذارم..اگه رتبه مثلا 1500 باشه با اسکیس 50٪ چند میشه؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون زبان تقریبا 25 اون منظر 10 درصدیم ای خداااا میخوام سر به بیابون بزارم
نفیسه این حرفا بعیده اونم از تو با فن و درک تو زیر50 حتما............من هنوزم سر حرفم هستم شماره 1 باشگاه خودتی بعد عارف ما هم که خدامون کرییییییییمه به400-300 راضیم ما بقیشم با اسکیس جبران میکنیم

architect@

عضو جدید
منظر 51 زدی؟؟ چی خونده بودی؟ زبان چقد زدی؟
من کلا برنامه ریزیم برا منظر بود هرچی که دستم اومد.
باغ ایرانی پیرنیا و نعیما/درک منظر شاهچراغی/جزوه بهبهانی/جزوه اعتضادی/پارادیم پردیس البته خلاصه.
البته میگم تقریبی درصدم اینه. انتظار خودم بیشتر بود.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همچین موردی من سراغ دارم روزانه یزد.پارسال
وای واقعانی؟؟؟؟؟؟/خیلی خوشحال شدم..ممنون..من اصفهان می خوام ئبیارم..رتبم کمتر میشه ولی دست بالا گرفتم که ببینم واسه اسکیس وقت بزارم؟بازم ممنون.کلی شاد شدم..:gol:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امیدوارم که همگی از آزمونتون راضی بوده باشین
من سوالای درک رو فقط دیدمو اون چیزی که خودم فکر میکردم درسته رو زدم(بعضی از جوابها رو میشه گفت که قطعا اینه اما بعضیاش... درکه دیگه)
در ضمن دوستان هیچ قطعییتی تو این جوابا نیست و بهتره که منتظر کلید باشین
91_ 3
92_ 2
93_ 1
94_2
95_ 3
96_ 3
97_ 4
98_ 4
99_ یا 1 یا 2
100_ 3
101_4 گفته در طراحی ورودی یک مترو، نه در مکانیابی ورودی...
102 _ 3
103_ 2
104_ 4
105_ 1
106_ یا 2 یا 3 چون برگه ندارم که روش خط بکشم اما مطمئنن میز قسمت جلوی اتاق هست
107_ 4
108_ 3
109_ 2
110_ 1
البته بر اساس همین سوالاتی که همتون دارین( دفترچه d)
اینم میدونم که خیلی خیلی آسونتر از درک 2سال پیش ما بود...

یه چند تایی از سئوالاتت با هم فرق میکنی جوابهات...

arefeh

کاربر ممتاز
اون زبان تقریبا 25 اون منظر 10 درصدیم ای خداااا میخوام سر به بیابون بزارم

الان جانه من نفیسه درصدهاتو بگو...غلط هم داشتی توش؟؟درصدهایی ک میگی بگو اگه غلط داشتی ازش کسر کردی یا نه...
من خودم تعداد سئوال کم زدم توو هر درس بین 15تا 17-18 تا زدم...واسه همین درصدام پایین شده...یه چندتایی هم غلط زدم با اجازتون...:redface:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه من درباره امتحان اسکیس اصلا اطلاعاتی ندارم.حالا اگه مجاز شدم میشه کسی بگه حدودا چندم تیر امتحانه. ایا برای اون دفترچه تو سایت سنجش میاد ?
من شنیدم دیگه شیت 50در70نیست و چندتا آ۳ میدن و دیگه زیاد رو راندو نمره نمیدن و بیشتر طراحی پلان و حجم رو نگاه میکنن

arefeh

کاربر ممتاز
بچه من درباره امتحان اسکیس اصلا اطلاعاتی ندارم.حالا اگه مجاز شدم میشه کسی بگه حدودا چندم تیر امتحانه. ایا برای اون دفترچه تو سایت سنجش میاد ?
من شنیدم دیگه شیت 50در70نیست و چندتا آ۳ میدن و دیگه زیاد رو راندو نمره نمیدن و بیشتر طراحی پلان و حجم رو نگاه میکنن

پارسال17 تیر بود...یادمه فکر کنم 1 هفته بعد از تولدم ک دلم میخواست اون موقع پیش خوونوادم باشم اما تهران در پانسیون به سر میبردم...
بله آ3 3 عدد میدن...
در مورد راندو هم بله...بیشتر دیگه ایده و کانسپت و طراحی پلان مدنظر مصححینه...

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان جانه من نفیسه درصدهاتو بگو...غلط هم داشتی توش؟؟درصدهایی ک میگی بگو اگه غلط داشتی ازش کسر کردی یا نه...من خودم تعداد سئوال کم زدم توو هر درس بین 15تا 17-18 تا زدم...واسه همین درصدام پایین شده...یه چندتایی هم غلط زدم با اجازتون...:redface:
چشم میگم آخه مطمئن نیستم بذار کلیدا بیاد میگم

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان
امیدوارم که همگی از آزمونتون راضی بوده باشین
من سوالای درک رو فقط دیدمو اون چیزی که خودم فکر میکردم درسته رو زدم(بعضی از جوابها رو میشه گفت که قطعا اینه اما بعضیاش... درکه دیگه)
در ضمن دوستان هیچ قطعییتی تو این جوابا نیست و بهتره که منتظر کلید باشین
91_ 3 اکثرا 1 زدن من خودم البته 2 زدم
92_ 2 من نزدم
93_ 1 من خودم 4 زدم و جز نمره منفی جساب کردم و نمیدونم ج درست چیه
94_ 2
95_ 3 منم همینو زدم
96_ 3 من خودم 1 زدم ولی تا الان به جز ی نفر همه گفتن 1
97_ 4
98_ 4 منم 4
99_ یا 1 یا 2 2 زدم
100_ 3
101_4 گفته در طراحی ورودی یک مترو، نه در مکانیابی ورودی...
102 _ 3 منم
103_ 2 اکثرا 1 زدن...منم 1
104_ 4 منم
105_ 1 اینو من 4 زدم...اما خونده لودم
106_ یا 2 یا 3 چون برگه ندارم که روش خط بکشم اما مطمئنن میز قسمت جلوی اتاق هست
107_ 4 1005 جواب 1 هست
108_ 3
109_ 2 من ک میگم 4 درسته...چون تو بیان اقلیمی معتدل رو گفته دستت تو آزادی کمتر بشه
110_ 1
البته بر اساس همین سوالاتی که همتون دارین( دفترچه d)
اینم میدونم که خیلی خیلی آسونتر از درک 2سال پیش ما بود...

من ک نگفتم غلط زده گفتم مثل اکثریته آرا نی...

sedre

عضو جدید
بچه ها کسی دو صفحه اول سوالای زبانو داره؟ اخه لینکی که گذاشتین فقط صفحه آخرشه

hsdanesh

عضو جدید
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص آزمون كارشناسي ارشد 1393

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن تشكر از همكاري دستگاه هاي مختلف انتظامي، امنيتي و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي مجري برگزاري آزمون در كل كشور كه به علت تعويق يك هفته اي نهايت همكاري در برگزاري مناسب اين امتحان داشته اند، به اطلاع داوطلبان گرامي مي رساند با توجه به سودجويي و كلاهبرداري برخي از سايت ها و وبلاگ ها در فروش كليد و دفترچه سوالات، پس از برگزاري آزمون و بدون تاييد و مجوز اين سازمان، سوالات تمامي رشته هاي امتحاني آزمون مذكور بعد از ظهر روز شنبه مورخ 92/11/26 و كليد اوليه سوالات حداكثر تا روز پنج شنبه مورخ 92/12/1 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل دريافت خواهد بود.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که درصد میگند بابا این موسسات اعتباری بهشون نیست از خودتونم درصد نگید کلیدها بیاد میخوره تو ذوقتوناا پاراسل نمونه زیاد داشتیم درصد گفتند بسیار خوب ولی موقع اعلام نتایج مجازم نبودن پس اندکی صبر کنید. پارسال یادمه مدرسان شریف رفتم کلیداش رو نگاه کردم کلا پاچیدم که 10 هزارم نمیشم من کهه بعد که کلید سازمان سجش اومد فهمیدم چقدر مدرسان شریف بی سواده:biggrin: من منتظرم قبول شید همتون بیایند تایپیک دکترا رو فعال کنیم منم این تایپیک ارشد رو ول کنم دیگه

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من امسال آسونتر بود ... بعضی ها رو شبیه شماها زدم ولی خیلی ها رو هم شک دارم ... امیدوارم همه رتبه های خوبی بیارید ...

beni belazi

کاربر بیش فعال
من کلا از یک ماه پیش نا امید شدم و اصلا نخودندم... واسه همین سولا رو با دقت چک نکردم... ولی این پاسخ نامه ای که هست خودش غلط داره. منتظر سنجش بمونین... امیدوار و نا امید نشین بیخود.. تازه ما پارسال از پاسخنامه سنجش هم تا 10 درصد پایین تر شدیم.
Capturer.JPGCapture.jpg

hasanar368

عضو جدید
من کلا از یک ماه پیش نا امید شدم و اصلا نخودندم... واسه همین سولا رو با دقت چک نکردم... ولی این پاسخ نامه ای که هست خودش غلط داره. منتظر سنجش بمونین... امیدوار و نا امید نشین بیخود.. تازه ما پارسال از پاسخنامه سنجش هم تا 10 درصد پایین تر شدیم.
مشاهده پیوست 195358مشاهده پیوست 195359

بله درست میگید-تا جوابا نیاد مشخص نمیشه

nrchitect

عضو جدید
سلام بچه ها
كى مطمئنه كه نموداره بازبارمتركز ميشد يا با گشتاور متمركز ؟؟كى صد درصد مطمئنه؟؟

nrchitect

عضو جدید
من صد درصد مطمئنم گشتاور بوده اگه بارش متمرکز بود نمودار می افتاد پایین

اره منم میگم بار متمرکز اگه ب.د تو نمودار برشش معلوم می شدو از یه طرف دیگه گشتاور تو برش اصلا معلوم نمی کنه اما همه بچه ها می گن می شه بار متمرکز...........ایشاللله ما درست زده باشیم

arshadememari

عضو جدید
ازمون93

ازمون93

سلام بچه ها ازمون چطور بود خوب دادید به نظر من راحت بود ولی نمیدونم چرا خراب کردم نظر شما چیه؟:):gol:

shadmehr2020

عضو جدید
اره منم میگم بار متمرکز اگه ب.د تو نمودار برشش معلوم می شدو از یه طرف دیگه گشتاور تو برش اصلا معلوم نمی کنه اما همه بچه ها می گن می شه بار متمرکز...........ایشاللله ما درست زده باشیم

ار گشتاور متمرکز بوده من مثلشو تو جزوه اکادمی دارم و قبلا حل کرده بودم دقیقا شب قبله کنکور

ترنج

عضو جدید
بچه ها چرا همه خوابین؟چه طور میتونین تا الان خواب باشین؟ها؟؟
من دیشب که دیر خوابم برد.صبم ازکله سحر نتونستم بخوابم!
تورو خدا بدبختیو می بینین این مدت همش خوابم میومد صبا تازه 9.5 پا می شدم ظهر 2 ساعت می خوابیدم شبام نمی تونستم بیدار بمونم!!!
حالا که دیگه قرار نیس درس بخونم دیگه سحرخیز شدم!بچه ها کلید منظرو زبانو نمی دونین؟حس می کنم منفی می شم!!!

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
ار گشتاور متمرکز بوده من مثلشو تو جزوه اکادمی دارم و قبلا حل کرده بودم دقیقا شب قبله کنکور

به نظر منم گشتاور بوده چون تو گزینه علاوه بر گشتاور و نیرو که تفاوت داشت چپ و راستم تفاوت داشت و کاملا معلوم بود که سمت راسته پس میشده گشتاور متمرکز در سمت راست

soshiantir

عضو جدید
شما میگید خراب کردید ما که گند زدیم رفت... بخاطر عجله زیاد وگرنه سوالها خیلی نرمال و آسون بودن

شما میگید خراب کردید ما که گند زدیم رفت... بخاطر عجله زیاد وگرنه سوالها خیلی نرمال و آسون بودن

سلام بچه ها ازمون چطور بود خوب دادید به نظر من راحت بود ولی نمیدونم چرا خراب کردم نظر شما چیه؟:):gol:

shadmehr2020

عضو جدید
بچه ها چرا همه خوابین؟چه طور میتونین تا الان خواب باشین؟ها؟؟
من دیشب که دیر خوابم برد.صبم ازکله سحر نتونستم بخوابم!
تورو خدا بدبختیو می بینین این مدت همش خوابم میومد صبا تازه 9.5 پا می شدم ظهر 2 ساعت می خوابیدم شبام نمی تونستم بیدار بمونم!!!
حالا که دیگه قرار نیس درس بخونم دیگه سحرخیز شدم!بچه ها کلید منظرو زبانو نمی دونین؟حس می کنم منفی می شم!!!

کلید کل سوالا تا حداکثر عصر میاد اینقد حرص نخور همه زحمت کشیدیم خدا کمکمون میکنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.