بررسی آزمون طراحی - 2 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگه از نقشه هات عکس داری ضمیمه یک متن کن و توش توضیح بده که ضوابط و رعایت کردی بعد به سازمان سنجش باید پست کنی از آذر 92 به اینور به اعتراض و نگاه نمیکنن مطمعنا تو کارت پاسیو داری به کارای بی پاسیو این دوره بالای 28 دادن البته اگه سوتی بزرگ نداشته باشی من خرداد 93 /35 شدم و خدایش سوالتون دقیقا آذر 92 بود و جای هیچ گلایی رو هم از طراح سوال و هو از مصححین عزیز ندادره :)
مهندس آمار غلط نده لطفا ...اولا پاسیو دارها هم قبول شدند مهندس ایمان کارشون پاسیو داشت و 30 شده مگه نه مهندس؟؟؟پس ربطی به اون نداره و داشتیم کسی که پاسیو نزاشته و رد شده....خواهشا از همه مهندسین چه کسانی که تسلط به این مسائل دارند و چه اونهایی که تسلط ندارند میخوام حرفی نزنید که دیگران بیشتر گیج بشوند...ما میخواهیم همه قبول بشوند...نه خلافش
دوما ما خرداد 93 نمره 38 داشتیم و 34....اصلا 35 نداشتیم....لطفا دوستان رو درست راهنمایی کنید...اسامی خرداد 93 توی سایت مقرارت هست و جالبه که دو نفر 38 شدن و 5 نفر 34...حالا شما چجوری 35 شدی که اسم اتون نیست فکر کنم باید سکایت کنید مقرارت...

arg1598

عضو جدید
سلام
بین دوستانی که قبول شدند کسی هست که عرض رمپ 2.5 گرفته باشه و قبول شده باشه؟
ممنون

خانه آبشار

عضو جدید
مهندس آمار غلط نده لطفا ...اولا پاسیو دارها هم قبول شدند مهندس ایمان کارشون پاسیو داشت و 30 شده مگه نه مهندس؟؟؟پس ربطی به اون نداره و داشتیم کسی که پاسیو نزاشته و رد شده....خواهشا از همه مهندسین چه کسانی که تسلط به این مسائل دارند و چه اونهایی که تسلط ندارند میخوام حرفی نزنید که دیگران بیشتر گیج بشوند...ما میخواهیم همه قبول بشوند...نه خلافش
دوما ما خرداد 93 نمره 38 داشتیم و 34....اصلا 35 نداشتیم....لطفا دوستان رو درست راهنمایی کنید...اسامی خرداد 93 توی سایت مقرارت هست و جالبه که دو نفر 38 شدن و 5 نفر 34...حالا شما چجوری 35 شدی که اسم اتون نیست فکر کنم باید سکایت کنید مقرارت...

من 34 بودم تو اعتراض 35 شدم و خیلی خوشحالم که هر سه تا آزمون و قبول شدم امیدوارم همه تو این آزموتا قبول شن هم نظارت هم طراحی و هم اجرا.

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزان جمع بندی میکنم از چیزی که از قبولی های اینجا شنیدم و کارهای دوستانی که برام ارسال کردند تا نظر بدم و بقیه افراد و شاگردام

چه کسانی که پاسیو داده بودن (البته نه پاسیو بزرگ در حد ویژه درجه دو و یا بین درجه یک درجه ) و چه اونهایی که در پاسیو نداده بودند هر دو قبولی داشتیم
چه افرادی که پارک خودرو رو هر سه در یک راستا بودند و چه اونهایی که دو تا عمود بر طول زمین و یکی هم جدای از اون قرار داده بود هر دو قبولی داشتیم
ارتفاع زیرزمین رو چه کم ویژه سه خودرو گرفته بودند چه بیشتر در بین هر دو قبولی داشتیم

توی این آزمون چیزی که من متوجه شدم...طرح از لحاظ هندسی و زیبایی در نگاه اول باید چشم مصحح رو بگیره...پر بودن و در کنارش رعایت ضوابط اصلی نظام....بعضی مسائل سلیقه ای هست و یا ایده ها متفاوت ...
پس نمی تونیم با قطعیت بگیم که اینی که من میگم درسته و کسی که خلافش این کار رو کرده حقش قبولی نبوده....
و نکته بعدی پر بودن هر سه شیت هم گویا ملاک 100% قبولی هم نیست...چون شخصی رو میشناسم که اونقدر تایم اضافه داشت یک نمای دوم هم میزنه....و نمونه تمرین هاشم برام فرستاد کارش خیلی خوب بود...از لحاظ معماری اما متاسفانه با نمره پایین هم رد شد....

این آزمون هیچ چیش معلوم نیست....فقط باید کاری کرد که قبول شد...وگرنه به بعدش هیچ کس این مسائل رو ندیدم که در طراحی هاش لحاظ کنه
ان شاء الله که در آینده ای نزدیک شیوه این آزمون اصلاح شود

arefeh

کاربر ممتاز
من 34 بودم تو اعتراض 35 شدم و خیلی خوشحالم که هر سه تا آزمون و قبول شدم امیدوارم همه تو این آزموتا قبول شن هم نظارت هم طراحی و هم اجرا.

رتبه بندی ها دوماه بعد از نتایج آزمون اومد توی اون لیست باید قرار میدادن....همینطور از طرف رییس سازمان شهر خودتون و تهران باید دو تا لوح تقدیر جهت اخذ رزومه میدادن....
خوشحال میشم اسم اصلیتون رو بگید و اسم شهرتون که برای آموزش اگر از اون سمت به بنده مراجعه کردند به شما معرفی کنم
این آزمون ها خیلی ارزش نداره که ادم بخواد بگه من خیلی برتر از بقیه هستم چون قطعا صحت نداره چون اصول برگزاری ازمون اشتباه....برتر کسی هست که خالصانه کمک کنه و باعث قبولی خیلی از دوستانش بشه....
و من از این لحاظ خودم رو خیلی خوش شانس میدونم که از دیروز خیلی عزیزانم قبول شدند...انگار این آزمون رو من خودم شرکت کرده بودم اون به جای 13-14 نفر....
ان شاء الله لیاقتش رو داشته باشم که باز هم به همکاران و مهندسین حرفه خودم کمک کنم....از صمیم قلب برای همشون آرزوی موفقیت میکنم

خانه آبشار

عضو جدید
به نظر من از هر استان قرعه کشی شده و اوراق و اصلاح نکردن دو تا از شاگردای کلاس ما که خیلی کارشون خوب بود 21 شدن و کسی که متوسط بود کارش 25 شده .:surprised:

سلام دوستان تبریک برای قبولیتون و آرزوی موفقیت در دوره بعدی برای باقی عزیزان
منم قبول شدم
اما قبولی من یه فرقی که داره ، طبق معمول بدونه وقت گذاشتن قبول شدم
جون نظارت و اجرا رو هم سال قبل بدون خوندن رفتم و سری اول قبول شدم بنیاد مسکن روستایی و پروانه کاردانیم رو بدونه وقت گذاشتن قبول شدم اصولا من بیش از یک روز برا هیچ آزمونی وقت نذاشتم نکته جالب و قابل تامل اینکه دانشجوی درس خوانی هم نبودم هیچ وقتم سعی نکردم تقلب کنم یا دانسته های خودمو ول کنم از کسی که نمیدونم چیزی بلد هستش یا نه تقلب کنم. خدای بزرگ رو شکر میکنم که به لطف و رحمت او من تونستم این چهار آزمون رو بی استرس قبول شم . بعد از گرفتن پروانه اشتغال نظارتم در سال قبل تمام سعیم این بوده بتونم درست و هدفمند و در راستای خدمت به مردم عزیز شهرم قدم بردارم و به نوعی با اینکار از خدای بزرگ تشکر کنم . هیچ وقت و در هیچ حال خدا و لطف او را فراموش نکنید.
یه متنی هست که همیشه زمزمه میکنم با خودم شاید خوشتون بیاد
آنان که همه چیز دارند بجز خدا ، پس به سخره میگیرند آنان را که هیچ چیز ندارند به جز خدا ، پس خدا را فراموش کرده اند؟

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمیدونه بخوام برگمو ببینم کجا باید برم؟
کدوم سازمان؟!

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان تبریک برای قبولیتون و آرزوی موفقیت در دوره بعدی برای باقی عزیزان
منم قبول شدم
اما قبولی من یه فرقی که داره ، طبق معمول بدونه وقت گذاشتن قبول شدم
جون نظارت و اجرا رو هم سال قبل بدون خوندن رفتم و سری اول قبول شدم بنیاد مسکن روستایی و پروانه کاردانیم رو بدونه وقت گذاشتن قبول شدم اصولا من بیش از یک روز برا هیچ آزمونی وقت نذاشتم نکته جالب و قابل تامل اینکه دانشجوی درس خوانی هم نبودم هیچ وقتم سعی نکردم تقلب کنم یا دانسته های خودمو ول کنم از کسی که نمیدونم چیزی بلد هستش یا نه تقلب کنم. خدای بزرگ رو شکر میکنم که به لطف و رحمت او من تونستم این چهار آزمون رو بی استرس قبول شم . بعد از گرفتن پروانه اشتغال نظارتم در سال قبل تمام سعیم این بوده بتونم درست و هدفمند و در راستای خدمت به مردم عزیز شهرم قدم بردارم و به نوعی با اینکار از خدای بزرگ تشکر کنم . هیچ وقت و در هیچ خال خدا و لطف او را فراموش نکنید.

بهترین هدف احسنت بر شما...
و تبریک به خاطر موفقیت هاتون....ان شاء الله بیشتر از موقعیتی که الان هستید برسید...و همه مهندسین عزیز

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من از هر استان قرعه کشی شده و اوراق و اصلاح نکردن دو تا از شاگردای کلاس ما که خیلی کارشون خوب بود 21 شدن و کسی که متوسط بود کارش 25 شده .:surprised:

نه بابا اینجوری نیست مهندس چه چیزایی مب گین
بنظر من ازمون خودت باید تمرین کنی با
قواعد درست که همون جزوه اسراق کافیه
من دوستام کلاس خصوصی رفتن تضمینی
از چهار نفر یک نفر قبول شدن
همه چیز به انگیزه و تلاش خود ادم و همچنیم
سوال اون دوره و ظرفیت پزیرش داره

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تنها آزمون بدون سهمیه ای که تو ایران برگزار میشه و اینش خیلی خوبه اگه این آزمونم شامل سهمیه میشد که .....................
کلا خوبه برگزاری چنین ماراتونی احتمالا واسه 3به دو و 2به 1 هم ازمون بزارن .

چقدر کثیفن این ها توی عصر ارتباطات این ها برگشتن به عصر حجر ....... زمستان می رود روسیاهی به زغال کثافت می مونه
به صندوق پست کنیم
ممنونم مهندس حکمتی و مهندس روشنی گرامی
واقعا از لطف همتون سپاسگزارم
چشم کارهامون رو هم تو ارشیو جدید خواهیم گذاشت بزودی

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تنها آزمون بدون سهمیه ای که تو ایران برگزار میشه و اینش خیلی خوبه اگه این آزمونم شامل سهمیه میشد که .....................
کلا خوبه برگزاری چنین ماراتونی احتمالا واسه 3به دو و 2به 1 هم ازمون بزارن .

چقدر کثیفن این ها توی عصر ارتباطات این ها برگشتن به عصر حجر ....... زمستان می رود روسیاهی به زغال کثافت می مونه
به صندوق پست کنیم

بچه ها کسی نمیدونه بخوام برگمو ببینم کجا باید برم؟
کدوم سازمان؟!
واقعا خیلی تعجبه هللو خانم قبول نشده! !
چند شدی مگه مهندس

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان لینک مستقیم برای دیدن کارنامه طراحی رو میزارید...میخوام یه سری کارنامه رو ذخیره کنم و چک کنم ولی سایت inbr که میرم بخش نتایح منو مستقیم میبره به کارنامه نظارت و اجرا

arefeh

کاربر ممتاز
واقعا خیلی تعجبه هللو خانم قبول نشده! !
چند شدی مگه مهندس

مهندس به نظر من که کارت نسبت به دوره گذشته پیشرفت چشم گیری داشت....و این دوره باوجود ایراداتی که من گرفتم اما بازم حق ات بود قبولی...
ایراداتم رو بزار پای اینکه من برای خودمم دیدید چقدر ایراد میگیرم....:biggrin: شاید با حرفهام ناراحتتون کرده باشم
بابتشون حلال کنید:smile:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
مهندس به نظر من که کارت نسبت به دوره گذشته پیشرفت چشم گیری داشت....و این دوره باوجود ایراداتی که من گرفتم اما بازم حق ات بود قبولی...
ایراداتم رو بزار پای اینکه من برای خودمم دیدید چقدر ایراد میگیرم....:biggrin: شاید با حرفهام ناراحتتون کرده باشم
بابتشون حلال کنید:smile:
کار نشونه من
کار نشونه من

• Like
واکنش ها: gima

honaramuz

عضو جدید
با آرزوی موفقیت و سلامتی کامل برای همه دوستان خوب و با معرفت گروه طراحی ،چه اونایی که قبول شدند و چه اونایی که قبول نشدند . جالب هست دیروز من فکر کردم همه قبول شدند چون همه جواب قبولی میذاشتن ولی امروز از اطرافیان زیاد خبر قبولی رو نداشتم و این موضوع که اکثریت حاضر در گروه نتایج خوبی گرفتن رضایت بخش هست .انشالله مابقی هم یزودی نتایج خوب و عالی داشته باشند...

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
سلام ایمان عزیز. توی صفحه 72 نوشتم منم 25 شدم:)
تبریک خیلی خیلی مشتی به شما برای رکورد زنیت...........
از همتون ممنونم، دوستای عزیزم، این انگیزه رو از شماها گرفتم، با دیدن موفقیت های دوستان قبلی و اینکه میشه قبول شد و حتی رتبه ی کشوری آورد.
سپاس ویژه از حامد عزیزم که روز و شب همراهم بود و کارا رو با هم چک می کردیم و همیشه با حوصله کارامو میدید و تشویقم می کرد. دعا می کنم در آزمون بعدی رتبه کشوری بیاره! (hamedjzg)
و سپاس و دعای خیر ابدی تقدیم به خانم مهندس نجاتی که الگوی من و تقریبا همه ماها بود در پشتکار و بهترین بودن. همیشه با نهایت حوصله همراهی مون کرد و نقشه هاش رو هزاران بار بررسی کردیم و آموختیم
بخوام تک تک اسم ببرم خیلی عزیزان زیادن، لذا عرض ارادت خدمت همتون دارم و امیدوارم این سِیر بعد از ما هم ادامه داشته باشه. به سهم خودم برای هر کمکی آماده ام.
در استان من فقط یک آقا که من باشم و یک خانم قبول شدن.

arefeh

کاربر ممتاز
سلام ایمان عزیز. توی صفحه 72 نوشتم منم 25 شدم:)
تبریک خیلی خیلی مشتی به شما برای رکورد زنیت...........
از همتون ممنونم، دوستای عزیزم، این انگیزه رو از شماها گرفتم، با دیدن موفقیت های دوستان قبلی و اینکه میشه قبول شد و حتی رتبه ی کشوری آورد.
سپاس ویژه از حامد عزیزم که روز و شب همراهم بود و کارا رو با هم چک می کردیم و همیشه با حوصله کارامو میدید و تشویقم می کرد. دعا می کنم در آزمون بعدی رتبه کشوری بیاره! (hamedjzg)
و سپاس و دعای خیر ابدی تقدیم به خانم مهندس نجاتی که الگوی من و تقریبا همه ماها بود در پشتکار و بهترین بودن. همیشه با نهایت حوصله همراهی مون کرد و نقشه هاش رو هزاران بار بررسی کردیم و آموختیم
بخوام تک تک اسم ببرم خیلی عزیزان زیادن، لذا عرض ارادت خدمت همتون دارم و امیدوارم این سِیر بعد از ما هم ادامه داشته باشه. به سهم خودم برای هر کمکی آماده ام.
در استان من فقط یک آقا که من باشم و یک خانم قبول شدن.
اواااا حامد مگه قبول نشده بوده؟؟؟ نبود این سری توی گروه....
لذتی ک با تلاش موفقیت کسب کردی نوش جونتون....خیلی خوبه و ارزشمند حالا میخواد 50باشه یا 25....و از اینکه نقشی داشتم و تونستم شمارو تشویق کنم خوشحالم....
ان شاء الله ک شما در دوره های بعد جای مارو بگیرید

خانه آبشار

عضو جدید
بله همین طوره
طی تماس هایی که از طرف دفتر مقررات با نفرات برتر دوره های قبل گرفته شد از من هم برای شزکت در این جلسه دعوت به عمل اومد تادر تدوین مبحث جدید 4 مشارکت داشته باشم بنده ابهاماتی رو که در طول دوره های مختلف با شاگردامون به بحث نشسته بودیم و در این جلسه مورد واکاوی قرار دادم امیدوارم تونسته باشم با این تغییرات نقشی هرچند کوچک در پیشبرد این مهم داشته باشم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.