بررسی آزمون طراحی -بهمن 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشین دوستان
خیلی حل پلانش سخت بود و وقت گرفت! من که سرعت ترسیمم هم حلزونیه
اصن کارم نصفه نیمه موند:(
و بنظر خودمم بد شد! میدنستم وقت کم میارم اما اصن انتظارشو نداشتن اینقد بد عمل کنم!
.
.
من روحیا هم خراب نمیشه
این دفعه پنجم هیت که دارم امتحان میدم..... حتی میدونم اگه به روال گذشته باشه نمره ام چند میشه
اولین بار 23 شدم ... دومین بار 22.... سومین بار 21 ... چهارمین بار 20..... _((((احتمالا این بار 19))))
هاهاهاهاهاها

1- واحدهای زیر 60 متر که تراس نمیخواد!!!!!!!!!!!! میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه میخواد پس وای بر من...........
2- انداره نور گیر ها 1/8 فضا های پذیرایی و خواب هست........ اشراف مستقیم هم که نمیشد به زمین همسایه داشت.... ولی اندازه نورگیر ها رو میدونم که بخاطره سرعت اشتباه کشیدم....
3- عابر و معلول رو در حیاط کشیدم ولی راشون ندادم توو همکف........... این یکی هم ایراد سرعت در ترسیم بود به خدا
4- بازم اون تیری رو که میگی درکش نمیکنم..... میشه رو پلانم خط بکشی
ناراحت نشیا مهندس اما روند نمره هات خیلی بانمکه :biggrin:
امیدارم که اینبار نمره ت بالای 25 باشه.... پلانات خوبن و ترسیمت هم همینطور ... کار سریع هم که بی ایراد نمی شه ;)
واقعیتش منم تا جایی که یادمه واحد 55 متری تراس الزامی نبود! منم نذاشتم
.
.
بچه ها من خیلی سر آزمون وقتم سر چیدمان پارکینگ ها رفت .یه اشتباهی که کردم این بود که زیر حیاط خلوت رو که میشد تو زیرزمین واسه پارک خودرو استفاده کنم رو نادیده گرفتم و فکر کردم نمیشه !!
اما 12 تا پارک رو درواوردم ..این اشتباهو اگه نمیکردم انقد وقتم سر جای پارک گرفته نمی شد. :(((
منم دقیقا دچار همین مشکل شدم... وسط کار کلا تغییر رویه دادم اصن یه وضیتی شد
حیاط خلوت تو تراز 0 نیست مگه؟

yas..

عضو جدید
یکی از پارکینگ ها توی حیاط تامین میشد نکته ای که پلان حیاط را خواسته بود همین بود.

yas..

عضو جدید
یکی از پارکینگ ها توی حیاط تامین میشد نکته پلان حیاط همین بود.هر چیدمان که تو زیرزمین برای انبار و پله و تاسیسات قرار میدادی یک پارکینگ جا نمیشد توی همکف هم که فقط 6 تا پارکینگ جا میشد.

MK6

کاربر بیش فعال
یکی از پارکینگ ها توی حیاط تامین میشد نکته پلان حیاط همین بود.هر چیدمان که تو زیرزمین برای انبار و پله و تاسیسات قرار میدادی یک پارکینگ جا نمیشد توی همکف هم که فقط 6 تا پارکینگ جا میشد.
و در صورتی هم که بخوایید این کار رو انجام بدید باید طرح دندانه ای تو پلان برای پارک ماشین استفاده کنید

gima

عضو جدید
سلام وخسته نباشید به همه دوستان عزیز
امیدوارم که موفق باشید معلومه که امتحان سختی رو پشت سر گذاشتید اگر کسی از شما عزیزان میتونه صورت سوال رو بذاره ممنون میشم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم همه از خستگیِ امتحان الان تو خواب هفتم هستن.
امروز یسریا که وسط امتحان ول کردن رفتن.اگه هرکدومشون یه گوشه ی کارو میگرفتن الان مدارک من کاملِ کامل بود:D

negin jf

عضو جدید
سلام.خسته نياشسد و اميدوارم كه قبول بشيد.كسي از بارم هاي آزمون اطلاع داره يا عكسي داشته باشه؟!

nosh

عضو جدید
[
QUOTE= خسته نباشی...خوب شده کارتون...یکی از نورگیراتون میتونستید عرض 3متر بگیرید...انشاالله قبولید...

2091978620

عضو جدید
حیاط5
بام5
برش طولی5
کدارتفاعی=زیرزمین:2.00-_پیلوت(همکف):0.70+_طبقه اول:3.40+_طبقه دوم:6.64_طبقه سوم:13.12+
پشت بام:16.36+_جانپناه پشت بام:17.46+ _ بام خرپشته:18.86

آخرین ویرایش:

Rebika

عضو جدید
خیلی سخت بود و وقت گیر !نیاز به چند بار اتود داشت ... من که خودم 60 بار کشیدم و پاک کردم
نمیدونم چطور فکر میکنن و انتظار دارن ...12 پارکینگ چه خبر بود آخه ...!:crying2::crying::redface:

رها

عضو جدید
Image_001.jpgسلام .این اتود کار منه خیلی سریع کشیدم و از جزییات صرف نظر کردم .با 3 متر حیاط خلوت . 5 تا پارکینگ تو زیرزمین و 7 تا تو همکف ( برای یه پارکینگ اضافه هم جا داشتم ) .
البته ایراد زیاد داره . مثلا آشپزخانه هام نور غیرمستقیم با عمق 7 متر میگیرن و 2 تا تراسم کنسول شد .
ببینیم دیگه چی میشه ، به امید خدا:smile:
بچه ها لطف کنید ایرادهای دیگه کارمو بگید .

آخرین ویرایش:

رها

عضو جدید
خسته نباشین دوستان
خیلی حل پلانش سخت بود و وقت گرفت! من که سرعت ترسیمم هم حلزونیه
اصن کارم نصفه نیمه موند:(
و بنظر خودمم بد شد! میدنستم وقت کم میارم اما اصن انتظارشو نداشتن اینقد بد عمل کنم!
.
.

ناراحت نشیا مهندس اما روند نمره هات خیلی بانمکه :biggrin:
امیدارم که اینبار نمره ت بالای 25 باشه.... پلانات خوبن و ترسیمت هم همینطور ... کار سریع هم که بی ایراد نمی شه ;)
واقعیتش منم تا جایی که یادمه واحد 55 متری تراس الزامی نبود! منم نذاشتم
.
.

منم دقیقا دچار همین مشکل شدم... وسط کار کلا تغییر رویه دادم اصن یه وضیتی شد
حیاط خلوت تو تراز 0 نیست مگه؟

وااای راست میگی !!!
آخه یه لحظه که مقطع مو داشتم می کشدیم حیاط خلوت یهو حواسمو پرت کرد ..ولی با این حساب حتما باید تو همون محدوده ی ساخت ، زیرزمینو حل کرد .ممنونم

gony

عضو جدید
مشاهده پیوست 256466سلام .این اتود کار منه خیلی سریع کشیدم و از جزییات صرف نظر کردم .با 3 متر حیاط خلوت . 5 تا پارکینگ تو زیرزمین و 7 تا تو همکف ( برای یه پارکینگ اضافه هم جا داشتم ) .
البته ایراد زیاد داره . مثلا آشپزخانه هام نور غیرمستقیم با عمق 7 متر میگیرن و 2 تا تراسم کنسول شد .
ببینیم دیگه چی میشه ، به امید خدا:smile:
بچه ها لطف کنید ایرادهای دیگه کارمو بگید .

ایراد اصلی کار شما در نظر گرفتن دو ورودی سواره است.درصورتی که در بر بیش از 25 متر مجاز به در نظر گرفتن دو ورودی سواره هستیم.قراراگیری محل پارک خودروها هم اصلا صحیح نمیباشد.ورودی پله و رمپ هم از یک مسیر در نظر گرفتید که کاملا غلط میباشد.ورودی به همکف رو با پله از حیاط همسایه دادید که من اصلا متوجه منظورتون برای انجام اینکار نشدم.دسترسی به حریم حیاط همسایه مجاز نیست.

رها

عضو جدید
ایراد اصلی کار شما در نظر گرفتن دو ورودی سواره است.درصورتی که در بر بیش از 25 متر مجاز به در نظر گرفتن دو ورودی سواره هستیم.قراراگیری محل پارک خودروها هم اصلا صحیح نمیباشد.ورودی پله و رمپ هم از یک مسیر در نظر گرفتید که کاملا غلط میباشد.ورودی به همکف رو با پله از حیاط همسایه دادید که من اصلا متوجه منظورتون برای انجام اینکار نشدم.دسترسی به حریم حیاط همسایه مجاز نیست.

2 در پارکینگ را باهاتون موافقم :(
اما متوجه نمی شم ایراد محل قرارگیری خودروها چیه ؟
اون حیاط قسمت شمال ساختمون حیاط همسایه نیست ، حیاط خلوت خودیه !

amirreza.dolat

عضو جدید
سلا و خسته نباشید به همه من بازم وقت کم آوردم
پلانانهای پارکینگم رو کامل و خوب در آوردم ولی پلان طبقات فقط یک واحد رو کشیدم بام و مقطع هم که نکشیدم

فرستاده شده از GT-S7262ِ من با Tapatalk

amirreza.dolat

عضو جدید
تمرین گروهی آزمون طراحی - بهمن94

2 در پارکینگ را باهاتون موافقم :(
اما متوجه نمی شم ایراد محل قرارگیری خودروها چیه ؟
اون حیاط قسمت شمال ساختمون حیاط همسایه نیست ، حیاط خلوت خودیه !
آخه چرا حیاط خلوت؟؟؟نورگیر به زوردر میومد تو این متراژ

amirreza.dolat

عضو جدید

سلا و خسته نباشید به همه من بازم وقت کم آوردم
پلانانهای پارکینگم رو کامل و خوب در آوردم ولی پلان طبقات فقط یک واحد رو کشیدم بام و مقطع هم که نکشیدم

انشاالله دفعهدیگه وقت کنم حتما بیشتر تمرین عملی داشته باشم از قدیم گفتن تا سه نشه بازی نشه

• Like
واکنش ها: gony

mis.archit

عضو جدید
سوال آزمون بهمن 94

پیوست ها

• Screenshot_2016-02-20-11-18-44.jpg
    Screenshot_2016-02-20-11-18-44.jpg
    7.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

gony

عضو جدید

mis.archit

عضو جدید
آزمون بهمن 94

پیوست ها

• Screenshot_2016-02-20-11-18-44.jpg
    Screenshot_2016-02-20-11-18-44.jpg
    7.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Screenshot_2016-02-20-11-23-21.jpg
    Screenshot_2016-02-20-11-23-21.jpg
    6.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

archistar

عضو جدید
سلام
من یه اشتباه فاحش کردم یادم رفت درز انقطاع بذارم بعد ترسیم و راپیدی کردن تو زمین همسایه کشیدم...:w09:

وضعیت
موضوع بسته شده است.