بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگارخانه نور - اقلیم آزاد :surprised:(عارفه سقف شیبدار رو ترکوندی دیگه :دی)

امیدوارم همه تون از نتیجه کارتون راضی باشید:gol:

مرسی عزیزم
تو روحشون پارسال پدر مارو در اوردن
ایشا... بچه ها موفق باشن...:gol:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه موضوع مزخرفیییی :surprised:

اتفاقا موضوع استانداریه از نظر من :) حداقلش اینه که همه یه بار به گوششون خورده و تمرین کردند :D (خدایا به حال سال بعد ما هم نظری بیفکن :biggrin:)

باید منتظر نظر اسکیسیون باشیم:D

farzaneh si

عضو جدید
اتفاقا موضوع استانداریه از نظر من :) حداقلش اینه که همه یه بار به گوششون خورده و تمرین کردند :D (خدایا به حال سال بعد ما هم نظری بیفکن :biggrin:)

اقلیم رو کاره خوبی کردن که گذاشتن به عهده خودمون ولی نگارخانه نووووووووووور هم سخته هم غیر قابل لمسس. ایشالا که بچه ها از پسش بر اومده باشن.موضوع آزاد بهتر بوود.:eek:

mos6762

عضو جدید
چطورید بچه ها اخ یادم میاد پارسال بعد جلسه چقد مسخرس شما تلاشتون کردید دیگه توکل به خدا من اومدم ی دانشگاه خوب اساتید معروف ایران هم داریم ولی هیچی بدردتون نمیخوره بیخیال باشید کیف کنید تا نتایج بیاد.هرکی رفته ارشد پشیمون شده اینارو میگم که دیگه به فکر اسکیس نباشید و به قول استادم که استاد همهاستادای ایرانه بندازید پس ذهن

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیاد بگید چیکار کردید ازمون را ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب بود انشاله که همه تون با خبرهای خوب بیاید

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

آآآآآآآمممیییییییییییییییییناتونو نشنیدم!!!!!!!!!!!!
آمّین:redface:

neda...

عضو جدید
یه زمین با ابعاد ۳۰در ۴۰ بود که زیر بنای کارت ۸۰۰ بود و تاکید کرده بود همگف ۴۰۰ متر مربع باید باشه و مقیاس پلان ۱.۲۰۰ (طبقات هم می خواست) مقطع هم ۱.۵۰ نما ۱.۱۰۰ طراحی سایت ، پرسپکتیو ناظر و داخلی هم از گالری ها،در کل یه جایی باشه برای تعامل بین مردم و هنرمندان..خلاصه من که وقت کم آوردم بچه ها بیان بگن چیکار کردن،،،

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه زمین با ابعاد ۳۰در ۴۰ بود که زیر بنای کارت ۸۰۰ بود و تاکید کرده بود همگف ۴۰۰ متر مربع باید باشه و مقیاس پلان ۱.۲۰۰ (طبقات هم می خواست) مقطع هم ۱.۵۰ نما ۱.۱۰۰ طراحی سایت ، پرسپکتیو ناظر و داخلی هم از گالری ها،در کل یه جایی باشه برای تعامل بین مردم و هنرمندان..خلاصه من که وقت کم آوردم بچه ها بیان بگن چیکار کردن،،،

من که نقاشی کوذکانه کشیدم براشون:biggrin:همچین سرخوشیم من

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

اینقدر امتحانش اسون بود که نمی تونم براورد کنم چطور دادم

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

سلاااام
خدا قوت
انشا... بهترین نتیجه رو بگیرید
عکس کاراتونو گرفتید؟؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با تمام افتخارات از گردونه رقابتها حذف شدم تنها خوبی آزمون دیدن بچه های باشگاه بود و دوستای قدیمی بودو یه تجربه شاید برای سال بعد اگه عمری باشه
یه چن روز استراحت بعد میرم زبان بخونم ایشالا اونایی که حقشونه مثل مهدی( که هم تئوریش خوب بود هم اسکیسش چون کنار دست خودم بود) به چیزی که استحقاقشو دارن برسن

*arch*

عضو جدید
بچه ها امتحان ساعت چند شروع شد؟من جمعه امتحان دارم میخوام از ساعت مطمئن بشم:cry:

moeinz

کاربر بیش فعال
از نظر من چون تو خرد اقلیم پارک بود اقلیم زیاد مهم نبود
مثلن فین کاشان تو کاشان کاملن بازه
من همین تهرانو انتخاب کردم
بعدم ی "و ا... نور السماوات و الارض"
نوشتم
بعد تقدس نورو ...بود
ی ایده هم کش رفته بودم تو ورکشاپ ک خرده شیشه میزاری طیف نوری ایجاد میشه رو کف گالری و این جور چیزی
ولی مدرک زیاد خاسته بودن
دو پلان برش نما دو پرس
ک خوبیه کارم این بود ک همش کامل بودم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

انشاله که نتیجه اش برات خوب میشه

اینقدر امتحانش اسون بود که نمی تونم براورد کنم چطور دادم

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

خدا را شکر که اسون بوده حال جان خودم سال دیگه اگه من خواستم امتحان بدم یک موضوع از فضا میارن برامون ،بیچاره اونایی که میخوان با من امتحان بدم ،خوشحالم اوضاع ات خوب بوده مینو جون

من که نقاشی کوذکانه کشیدم براشون:biggrin:همچین سرخوشیم من

کار خوبی کردی براورد کارت توسط من 65 درصد

من با تمام افتخارات از گردونه رقابتها حذف شدم تنها خوبی آزمون دیدن بچه های باشگاه بود و دوستای قدیمی بودو یه تجربه شاید برای سال بعد اگه عمری باشه
یه چن روز استراحت بعد میرم زبان بخونم ایشالا اونایی که حقشونه مثل مهدی( که هم تئوریش خوب بود هم اسکیسش چون کنار دست خودم بود) به چیزی که استحقاقشو دارن برسن

سجاد انشاله که قبولی ،حرف الکی نزن،خدا را شکر موضوعام که خوب بوده ،ولی خوش به حالتون که همدیگه را دیدید من هم امروز همه اش حسرت می خوردم که نشد بیام :cry:

moeinz

کاربر بیش فعال
[h=2][/h]
نوشتم
بعد تقدس نورو ...بود
ی ایده هم کش رفته بودم تو ورکشاپ ک خرده شیشه میزاری طیف نوری ایجاد میشه رو کف گالری و این جور چیزی
ولی مدرک زیاد خاسته بودن
دو پلان برش نما دو پرس
ک خوبیه کارم این بود ک همش کامل بودم​

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشتم
بعد تقدس نورو ...بود
ولی مدرک زیاد خاسته بودن
دو پلان برش نما دو پرس
ک خوبیه کارم این بود ک همش کامل بودم​

خسته نباشی مهندس ،از کار سر جلسه تون عکس نگرفته ید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا