>>> بحث و گفتگو پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 92 <<<

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Angelik

عضو جدید
دوستان با یه تاپیک برای امادگی تافل موافقید؟
با برنامه یکسان میریم جلو
تا اخرای تابستون هم پیش میریم
بیشتر حالت همراهی و گروهی خواهد داشت
قرار دادن منابعش هم با من

عالییییییییییه. کاملا موافقم. مدتیه می خوام شروع کنم ولی.... . لطف می کنی.

saeidpashaei719

عضو جدید
سلام

از دوستان کسی منابع الکترونیک رو کاملا خونده ؟ میتونه از تجاربش بگه
مثلا در مورد ویژگی ها و کمبود ها و کاستی های منابع موجود در بازار تا بتونیم یه منبع خوب آموزشی با یه منبع خوب تستی رو گلچین کنیم و بخونیم و پیش بریم!؟

مثلا کتاب الکترونیک ناصح نسبت به کتاب مهندس باغستانی چطوره؟کدوم بهتره؟

بیائید منابع رو با هم مقایسه کنیم تا شاید فرجی حاصل بشه!! و بتونیم یه منبع خوب آموزشی اعم از کتاب یا جزوه و یه کتاب خوب تستی از این منابع در بیاریم!

من كتاب الكترونيك مهندس اشرفيان رو دارم واقعا عالي توضيح ميده ايشون. كتاب ناصح فقط در اولويت 4 و 5 هست. كلا من از منابعي كه استاد تقوي سال پيش بهم معرفي كرد راضيم (گرچه نتونستم بخاطر سربازي خوب بخونم :()

مهندسي و معادلات=كريمي و معتقدي فرقي نميكرد كريمي رو گرفتم
الكترونيك 1=اشرفيان (پوران)
الكترونيك 2=اشرفيان (نصير)
مدار=تقوي (راهيان) + پارسه
كنترل=تقوي (راهيان) + جزوه جبه دار
سيگنال=صايب (پارسه)
مغناطيس=جزوه اشرفيان+طاهري
زبان=لغات سالهاي قيل

milad mansoury

عضو جدید
حالا چه فرقی میکنه اول و آخرش باید مدار رو بخونید!

بیائید در مورد الکترونیک یه کاری کنیم!

در ضمن شنیدم جزوه 300 سوال مهندس کهن واسه مدار خیلی خوبه!!

من قدرتیم ولی در مورد الکترونیک نصیر یه چیزایی شنیدم میګن خوبه،ولی مثل اینکه قراره یدونه دیګه هم چا\ شه،
راستی نصیر یدونه کتاب دیګه می خواد چا\ کنه به نام ۵۰۰ سوال تالیفی کنترل توسط جاهد مطلق.

EECi

مدیر بازنشسته
ولی ایدین خان استادمون ګفت \ارسال از طرف دکتر جبه دار که رییس کمیته بوده نامه اومده بود واسه طراحی سوال ایشون هم ۵ تا سوال طرح کرده بودند و فرستاده بودنندحالا دیګه راست و دروغش با ایشون.من حرفم این هست که شاید دکتر هدتنی هم جز کمیته طراح هست ولی رییس کمیته هنوزم جبه داره.

راستی اینم راجع به دانشګاهمون بګم که امسال توی زبان تخصصی عمران یه ریدینګ از استاد زبان تخصصی بچه های عمران دانشګاهمون توی کنکور عمران اومده بوده که فک کم ۵-۶ تا سوال داشته،و چند تا سوال فولاد هم از استاد فولادشون.;)(حالا ایا به نظر شما درسته که اونام بګن استادای ما طراح سوال کنکوره)
اولش عرض کنم من خان یا خانزاده نیستم!:D
منظور از طراح فردی هست که در نهایت سوالات رو گزینش می کنه و سپس با دست خط مبارک شماتیک مداراش رو مرقوم می فرماد!

مهندس احسان هم چند تا سوال رو در وبلاگش اورده بود که از کتاب خود اقای هدتنی در اون استفاده شده بود

اقا چه خبره! سرعته پست کاربرا چقدر زیاد شده؟!

EECi

مدیر بازنشسته
عالییییییییییه. کاملا موافقم. مدتیه می خوام شروع کنم ولی.... . لطف می کنی.
خدا رو شکر یک نفر پست حقیر رو دید!:)
شما چه منبعی رو پیشنهاد می کنید دوست خوبم؟ چقدر از ازمون تافل اطلاعات دارید؟ تا بحال به کلاسی رفتید؟

dadash masoud

عضو جدید
خدا رو شکر یک نفر پست حقیر رو دید!:)
شما چه منبعی رو پیشنهاد می کنید دوست خوبم؟ چقدر از ازمون تافل اطلاعات دارید؟ تا بحال به کلاسی رفتید؟

منم با اين كه زبانم خوب نيست پايه ام نه واس اين كه تافل بگيرم واسه پيشرفت زبانم;)

مو پايه وم.:d

• Like
واکنش ها: EECi

EECi

مدیر بازنشسته
ايدين جان چش زدي تاپيكو:biggrin:
برنامه واسه تافل چيه.ميشه كامل توضيح بدي
اطلاعات تکمیلی ان شالله در تاپیکش
بصورت خلاصه بگم
منبع معرفی می کنم
و با هم می خونیم
از نرمافزاری هم که برای حفظ لغت معرفی کردم استفاده می کنیم
هر جایی هم در فهم متن مشکلی بود سوال می کنیم

mo_ha

عضو جدید
دوستان با یه تاپیک برای امادگی تافل موافقید؟
با برنامه یکسان میریم جلو
تا اخرای تابستون هم پیش میریم
بیشتر حالت همراهی و گروهی خواهد داشت
قرار دادن منابعش هم با من
منم موافقم
منم یه چند وقتیه میخوام شروع کنم;)
یه دوستم که تافل داشت کتاب تافل رهنما رو بهم معرفی کرد منم خریدمش
کتاب خوبیه (البته حجمش زیاده) البته چون گرونه:mad: بهتون توصیه میکنم از نمایشگاه بخرین:D
البته آقا آیدین به نظرتون برا ارشد مشکلی پیش نمیاد؟:(

• Like
واکنش ها: EECi

EECi

مدیر بازنشسته
از یک دوست متخصص در زمینه زبان دعوت کردم بیان به تاپیک و به سوالات پاسخ بدن
تا اگر بخواهیم این کار رو شروع کنیم با برنامه پیش بریم
ان شالله میان و کمک می کنن

یونس313

عضو جدید
از یک دوست متخصص در زمینه زبان دعوت کردم بیان به تاپیک و به سوالات پاسخ بدن
تا اگر بخواهیم این کار رو شروع کنیم با برنامه پیش بریم
ان شالله میان و کمک می کنن
سلام
تشکز از تلاش ها و پیگیری های مداوم شما . خیلی عالیه

EECi

مدیر بازنشسته
منم موافقم
منم یه چند وقتیه میخوام شروع کنم;)
یه دوستم که تافل داشت کتاب تافل رهنما رو بهم معرفی کرد منم خریدمش
کتاب خوبیه (البته حجمش زیاده) البته چون گرونه:mad: بهتون توصیه میکنم از نمایشگاه بخرین:D
البته آقا آیدین به نظرتون برا ارشد مشکلی پیش نمیاد؟:(
به نظرم ما در ابتدا باید دو بخش گرامر و لغت و ریدینگ رو متناسب با سبک تافل بریم جلو و بخش writing و speaking رو نگه داریم برای بعد کنکور...

و اما کتاب الکترونیک آقای اسلام پناه:
امروز صبح بدستم رسید
1- اموزش درس با سوال و پاسخ تشریحی هست
کادر هایی بین بخش پاسخ تشریحی ایجاد شده به نام ایستگاه درس و نکته
سطح پاسخ در این بخش بسیار ساده و سطح پایین هست و برای افرادی که الکترونیک رو میخوان شروع کنن خوبه

2-بخش تست های کنکور از سال 67 تا 89 امده در این بخش
سطح پاسخ گویی در اینجا متوسط و متوسط به بالاست

3-تعداد زیادی از سوالات کتاب رهیافت رو در بین سوالات تشریحی وجود داره

بررسی کلی که دیدم اینطور بود
بررسی دقیقتر بماند برای بعد مطالعه دقیق

در کل این کتاب سبک جدیدی دارد ، و با سوال و جواب آموزش می دهد که من شخصا این سبک رو خیلی می پسندم ولی شاید برای خیلی ها مورد قبول نباشه...

موفق باشید

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

من تصمیم خودم رو گرفتم
الکترونیک رو از روی جزوه مهندس کهن میخونم و برای تست هم موندم از بین این منابع کدوم رو انتخاب کنم:

1.راهیان ارشد مهدی ناصح
2.راهیان ارشد اسلام پناه
3.کتاب مهندس باغستانی

دوستان نظرتون چیه؟

میتونید کمکم کنید؟
:(

آخرین ویرایش:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا ایدین
اقا ایدین 3 تا سوال دارم ازتون
1.محل دقیق برگزاری کلاسهای نصیر کجاست؟
2.ایا دانشگاه خوابگاه میده برای تابستون برای کسایی که از شهرستان میان تو این کلاسا شرکت میکنن ویا اینکه برای جا خودمو باید به فکر باشیم؟مرسی
3.واسه کنترل چی پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه اریازومدرسانو خاکیو جویدم:دی

آخرین ویرایش:

aaa20

عضو جدید
سلام دوستان من نیمه دوم تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات دماوند در رشته الکترونیک پذیرش شدم الان به دلیل دوری راه میخوام انتقالی بگیرم واسه کرمانشاه ولی نمیدونم آیا اونجا واسه نیمه دوم پذیرش داشته یا نه ؟ اگه نیمه اول پذیرش کرده باشه میشه انتقالی گرفت ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کاملی در این زمینه به من بده.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام اقا ایدین
اقا ایدین 3 تا سوال دارم ازتون
1.محل دقیق برگزاری کلاسهای نصیر کجاست؟
2.ایا دانشگاه خوابگاه میده برای تابستون برای کسایی که از شهرستان میان تو این کلاسا شرکت میکنن ویا اینکه برای جا خودمو باید به فکر باشیم؟مرسی
3.واسه کنترل چی پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه اریازومدرسانو خاکیو جویدم:دی
سلام:gol: کم پیداییت زهرا خانم...
بهتره به سایت خود موسسه برید برای این سوالات ، من اطلاعی ندارم از کلاس های این موسسه و محل تشکیل اونها

در مورد کنترل پیشنهاد می کنم فقط سوال حل کنید ، مشاور اسبق کنکور برق در تالار ، اقای علی رضا که کنترل رو 77 درصد زده بود همین کتاب هایی که شما خونده بودید رو خونده بود ...
تا می تونید مطلب رو در ذهنتون تحلیل بکنید
کتاب مهندس تقوی از انتشارات راهیان ارشد هم کتاب خوبی هست که می تونه کمک کنه
:gol:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol: کم پیداییت زهرا خانم...
بهتره به سایت خود موسسه برید برای این سوالات ، من اطلاعی ندارم از کلاس های این موسسه و محل تشکیل اونها

در مورد کنترل پیشنهاد می کنم فقط سوال حل کنید ، مشاور اسبق کنکور برق در تالار ، اقای علی رضا که کنترل رو 77 درصد زده بود همین کتاب هایی که شما خونده بودید رو خونده بود ...
تا می تونید مطلب رو در ذهنتون تحلیل بکنید
کتاب مهندس تقوی از انتشارات راهیان ارشد هم کتاب خوبی هست که می تونه کمک کنه
سلام
سعادت نداشتیم مهندس.
ممنون الان رفتم دیدم سایتشو شماره هاشو برداشتم باشون یه تماس میگیرم فردا
به نظرتون همه کلاسارو شرکت کنم؟
اره کنترل به نظرم خیلی تحلیلیه البته من اواخر متوجه این موضوع شده بودم که ما مو میبینیمو اونا پیچشه مو:دی

vaaad7

عضو جدید
سلام

سلام

:)

چاکر داشای گلم علی الخصوص داش آیدین.

به نظر شما با توجه به اینکه کلاسای تابستون نصیر از 25 ام شروع میشه و اینکه کلاس دقیقا وسط ماه رمضونه و خونه ی ما هم با کلاسا همچین یه نمه مسافتش زیاده و هروز کلاس رفتن یعنی از دست دادن کل اون روز آیا می صرفه برم کلاس یا تو خونه بخونم.....

در ضمن دم همه بچه های پایین گرم....
می دونی چرا ؟ چون .......http://tazahor.rzb.ir/post/1327 ...... آره داداش.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

از دوستان کسی نیست که کتب الکترونیک مهندس باغستانی و راهیان ارشد مهدی ناصح رو خونده باشه؟

در ضمن کتاب الکترونیک کاردانی به کارشناسی گسترش علوم پایه(تالیف مهندس شادکام) واسه ارشد خوبه!!؟

لطفا کمک کنید!!

mo_ha

عضو جدید
سلام بچه ها
این کتاب کنترل خاکی صدیق همونیه که مال انتشارات پیام نوره؟(سیستم های کنترل خطی)
یا یه کتاب دیگس؟

سلام بچه ها.خواستم بدونم بین کنترل جاهد انتشارات پارسه ونصیر چه تفاوت هایی است ؟
کنترل آقای تقوی چطوره؟
برای شروع آریاز خوبه یا نه؟نظر شماباتجربه ها چیه؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
سعادت نداشتیم مهندس.
ممنون الان رفتم دیدم سایتشو شماره هاشو برداشتم باشون یه تماس میگیرم فردا
به نظرتون همه کلاسارو شرکت کنم؟
اره کنترل به نظرم خیلی تحلیلیه البته من اواخر متوجه این موضوع شده بودم که ما مو میبینیمو اونا پیچشه مو:دی
:)

چاکر داشای گلم علی الخصوص داش آیدین.

به نظر شما با توجه به اینکه کلاسای تابستون نصیر از 25 ام شروع میشه و اینکه کلاس دقیقا وسط ماه رمضونه و خونه ی ما هم با کلاسا همچین یه نمه مسافتش زیاده و هروز کلاس رفتن یعنی از دست دادن کل اون روز آیا می صرفه برم کلاس یا تو خونه بخونم.....

سلام
به نظر من اگر جزوات کنکوری رو پیدا کردید به کلاس نروید
من کلا به کلاس اعتقادی ندارم
ولی این بستگی به عادت یادگیری شما داره که مثلا با گوش دادن و دیدن مطلب در پای تخته بهتر یادمیگیرید یا با مطالعه و خلاصه نویسی خودتان
ایا تند خوان هستید یا کند خوان
ایا ارزش این را دارد کلی برای کلاس وقت بزارید یا نه ، رفت و امد و....
در نهایت باید خودتان تصمیم بگیرید

موفق باشید

یونس313

عضو جدید
سلام
به نظر من اگر جزوات کنکوری رو پیدا کردید به کلاس نروید
من کلا به کلاس اعتقادی ندارم
ولی این بستگی به عادت یادگیری شما داره که مثلا با گوش دادن و دیدن مطلب در پای تخته بهتر یادمیگیرید یا با مطالعه و خلاصه نویسی خودتان
ایا تند خوان هستید یا کند خوان
ایا ارزش این را دارد کلی برای کلاس وقت بزارید یا نه ، رفت و امد و....
در نهایت باید خودتان تصمیم بگیرید

موفق باشید

سلام ایدین جان
من دنبال جزوه مدار کهن و الکترومغناطیس اشرفیان هستم از کجا می شه پیدا کرد

یونس313

عضو جدید
سلام بچه ها.خواستم بدونم بین کنترل جاهد انتشارات پارسه ونصیر چه تفاوت هایی است ؟
کنترل آقای تقوی چطوره؟
سلام
نصیر هنوز کتاب کنترل چاپ نکرده
از لینک زیر می تونید اطلاعات خوبی بدست اورید
http://signal2.blogfa.com

موفق باشید

naribazi

عضو جدید
کنترل آقای تقوی چطوره؟

برای شروع آریاز خوبه عزیزم

کنترل جاهد انتشار پارسه رو وقتی که همهی کتابارا چند بار خوندی نگاه کن که نکته های خوبی داره ولی برای اول کار اصلا بدرد نمیخوره و انتشارات نصیرش هم که نیومده

کنترل آقای تقوی رو نخوندم ولی کنترل سجادیان انتشارات مدرسان شریف کتاب خوبیه

ولی در کل برای کنترل باید وقت زیادی بذاری چون هیچ کتاب بدرد بخوری توی بازار نیست ( البته بعد میان 12 تا تست میدن که ساعت 5 بعد از ظهر باید بزنی و تازه 2 تاش هم غلطه !!!!!!!!!!!)

nasrin1990

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.من ترم 6برق مخابرات هستم. میخوام امسال کنکور ارشد شرکت کنم و بطو کاملا جدی از تابستون بخونم. به نظر شما من اگه 7_10 روز اول تیر ماه کاراموزی برم و از اون به بعد درس رو شروع کنم عقب میافتم؟؟؟ شما صلاح میدونید که من این کارو انجام بدم ؟یا اینکه من کلا کاراموزی رو بپیچونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

naribazi

عضو جدید
سلام دوستان
پارسه تا23اردیبهشت440تومن میگیره....
چه کار کنیم؟؟؟

اگه میخوای بری پارسه حتما الآن برو چون بعدا تا 150 تومن هم گرون تر میشه . تازه الان تا میتونی تا 3 تا چک هم بهشون بدی

nasrin1990

عضو جدید
.من ترم 6برق مخابرات هستم. میخوام امسال کنکور ارشد شرکت کنم و بطو کاملا جدی از تابستون بخونم. به نظر شما من اگه 7_10 روز اول تیر ماه کاراموزی برم و از اون به بعد درس رو شروع کنم عقب میافتم؟؟؟ شما صلاح میدونید که من این کارو انجام بدم ؟یا اینکه من کلا کاراموزی رو بپیچونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا