بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

84313

عضو جدید
سلام دوستان خوبم...
امیدوارم خوب باشید..
من پارسال کنکور دادم و از بد روزگار با اون همه تلاشی که کردم متاسفانه قبول نشدم...
اینجا دوستانی رو میبینم که پارسال هم بودن و مثل همیشه بچه ها رو یاری می کنن...
فردا میخوام برم پارسه ثبت نام کنم...
ایشالا از اواخر این هفته شروع می کنم به درس خوندن...
با توجه به تجربه ای که از پارسال دارم هرچی که لازم باشه در اختیار دوستان عزیزم قرار میدم...
یا علی
سلام دوست عزیز
اول متن شما رو که خوندم یاد سرنوشت خودم افتادم
خوش اومدید

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
اول متن شما رو که خوندم یاد سرنوشت خودم افتادم
خوش اومدید

سلام ... منم پارسال قبول نشدم ولی امسال وقت بیشتر و همینطور تجربه بهتری دارم ...
به هر حال باید زحمت بیشتری بکشیم ....

ali-10

عضو جدید
سلام

دوستان لطفا راهنمایی کنید :
چند دقیقه پیش با پارسه تماس گرفتم تا قیمت مجموعه ریاضی رو سوال کنم و گفتن که کتابها و جزوات به صورت جدا داده نمیشه و تواما با آزمون هستش (410 هزار تومن) !!!
میخواستم بدونم که واقعا همینجوریه و حتما هر دو رو با هم باید ثبت نام کرد ؟ (چون من مجموعه سال پیش ریاضی رو از خود موسسه گرفتم و حالا دیدم که امسال کتابهای معتقدی حجیم تر شده اونها رو بگیرم که این مشکل پیش اومد )
حالا من فکر میکردم که این کتابها رو با جزوها جدا نمیدن ، نگو آزمونها رو هم چسبوندن بهش تا مجبور کنن پول آزمونهاش رو هم بدیم !!!!!!!!!!
بنظرتون چیکار کنم همون برای پارسالی ها رو بخونم یا اینکه 410 تومن بدم همه رو ثبت نام کنم ؟؟؟ (اینم بگم که میخواستم آزمونهای ماهان رو شرکت کنم نه پارسه البته میدونم که هیچکدومشون استاندارد نیستند و بیشتر رتبه مهمه نه درصد پاسخوگویی...)

به هر حال کمکم کنید دوستان.
با تشکر فراوان و آرزوی قبولی با رتبه بالا...

آخرین ویرایش:

ebrahimsakht

عضو جدید
دوست عزیز تا جایی که من یادمه
پارسه هیچ وقت جدا جدا جزوه نمی داده.
یعنی آزمون و جزوات همیشه با هم بوده.
اگه می تونی یکی رو گیر بیار که رفته پارسه و جزوات رو از اون بگیر

pm1

عضو جدید
سلام

چند دقیقه پیش با پارسه تماس گرفتم تا قیمت مجموعه ریاضی رو سوال کنم و گفتن که کتابها و جزوات به صورت جدا داده نمیشه و تواما با آزمون هستش (410 هزار تومن) !!!
میخواستم بدونم که واقعا همینجوریه و حتما هر دو رو با هم باید ثبت نام کرد ؟ (چون من مجموعه سال پیش ریاضی رو از خود موسسه گرفتم و حالا دیدم که امسال کتابهای معتقدی حجیم تر شده اونها رو بگیرم که این مشکل پیش اومد )
حالا من فکر میکردم که این کتابها رو با جزوها جدا نمیدن ، نگو آزمونها رو هم چسبوندن بهش تا مجبور کنن پول آزمونهاش رو هم بدیم !!!!!!!!!!
بنظرتون چیکار کنم همون برای پارسالی ها رو بخونم یا اینکه 410 تومن بدم همه رو ثبت نام کنم ؟؟؟ (اینم بگم که میخواستم آزمونهای ماهان رو شرکت کنم نه پارسه البته میدونم که هیچکدومشون استاندارد نیستند و بیشتر رتبه مهمه نه درصد پاسخوگویی...)

کتاب های جدید ریاضی پارسه فوق العاده ست .با این حال اگه به پارسه معتقد نیستی ( ! ) عاقلانه نیست که بخاطر چند تا کتاب ثبت نام کنی ! ولی تو که میگی هیچ کدوم استاندارد نیست ، خوب پارسه بنویس ! به کتاب ها هم میرسی... غیر از ریاضی ها سیالاتش هم تغییر کرده.ریاضیش همون مطالب قبل رو داره به اضافه مطالب جدید که تو این چند سال ازش سوال اومده + تست های سال 85 تا 88 + تست های تالیفی + تستای قبلی آزمونای پارسه

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نظرتون در مورد دینامیک ماشین چیه؟چه فصولی ارزش وقت گذاشتن داره؟

ali-10

عضو جدید
کتاب های جدید ریاضی پارسه فوق العاده ست .با این حال اگه به پارسه معتقد نیستی ( ! ) عاقلانه نیست که بخاطر چند تا کتاب ثبت نام کنی ! ولی تو که میگی هیچ کدوم استاندارد نیست ، خوب پارسه بنویس ! به کتاب ها هم میرسی... غیر از ریاضی ها سیالاتش هم تغییر کرده.ریاضیش همون مطالب قبل رو داره به اضافه مطالب جدید که تو این چند سال ازش سوال اومده + تست های سال 85 تا 88 + تست های تالیفی + تستای قبلی آزمونای پارسه

دوست عزیز الان که شما ریاضی رو دارین مثلا راجعبه ریاضی عمومی 1 ، دو تا کتاب داری یا نه ؟ (چون من پارسال که گرفتم برای هر کدوم دوتا کتاب داره که یکیش درس و تست تالیفی و اونیکیش فقط تسته که جمعا دو کتاب نزدیک 700 صفحه هستش)
فکر کنم امسال دو تا کتابو با هم تلفیق کردن ....

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز الان که شما ریاضی رو دارین مثلا راجعبه ریاضی عمومی 1 ، دو تا کتاب داری یا نه ؟ (چون من پارسال که گرفتم برای هر کدوم دوتا کتاب داره که یکیش درس و تست تالیفی و اونیکیش فقط تسته که جمعا دو کتاب نزدیک 700 صفحه هستش)
فکر کنم امسال دو تا کتابو با هم تلفیق کردن ....
شما اگر همونا رو دارید چرا میخواهید دوباره بخرید؟بنظرتون بهتر نیست همین الان شروع به مطالعه همینها کنید به جای اینکه زمان رو از دست بدید.؟کتابهای جدید حجمشون خیلی زیاد شده و ممکنه خیلی انرژی ازتون بگیره.

ali-10

عضو جدید
شما اگر همونا رو دارید چرا میخواهید دوباره بخرید؟بنظرتون بهتر نیست همین الان شروع به مطالعه همینها کنید به جای اینکه زمان رو از دست بدید.؟کتابهای جدید حجمشون خیلی زیاد شده و ممکنه خیلی انرژی ازتون بگیره.

شروع به مطالعه کردم عزیز ، تنها میترسم که کافی نباشه ولی همین کتابها رو ادامه میدم فوقش دیدم کمه کتابهای تکمیلی آغاسی یا گاج یا ... و تست رو چک میکنم . در مورد دینامیک ماشین پیشنهاد میدم کتاب مارتین رو بخون عالی مفهومی گفته و برای تست و تکمیل اطلاعاتت برو سراغ پوران .
موفق باشی.

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
شروع به مطالعه کردم عزیز ، تنها میترسم که کافی نباشه ولی همین کتابها رو ادامه میدم فوقش دیدم کمه کتابهای تکمیلی آغاسی یا گاج یا ... و تست رو چک میکنم . در مورد دینامیک ماشین پیشنهاد میدم کتاب مارتین رو بخون عالی مفهومی گفته و برای تست و تکمیل اطلاعاتت برو سراغ پوران .
موفق باشی.
ممنون.ولی نمیدونید کدوم فصول اهمیت وقت گذاشتن داره؟درجه آزادی رو خوندم ولی بازم تو تستاش بدجور کم آوردم.

omid4u

عضو جدید
سلام

من و یکی از دوستام حدود یک ماه پیش رفتیم نمایندگی پارسه اصفهان دوستم فقط کتابهای ریاضی اش را می خواست اول گفت نمیشه ولی بعد از یک دقیقه حرف زدن قبول کرد و دوستم کتاب ریاضی 1 و 2 و دیفرانسیل را خرید.
امسال کتاب های معتقدی یکی شده یعنی ریاضی 1 درس + تست با هم یک کتاب و ریاضی 2 هم همینطور

ali-10

عضو جدید
من و یکی از دوستام حدود یک ماه پیش رفتیم نمایندگی پارسه اصفهان دوستم فقط کتابهای ریاضی اش را می خواست اول گفت نمیشه ولی بعد از یک دقیقه حرف زدن قبول کرد و دوستم کتاب ریاضی 1 و 2 و دیفرانسیل را خرید.
امسال کتاب های معتقدی یکی شده یعنی ریاضی 1 درس + تست با هم یک کتاب و ریاضی 2 هم همینطور
سلام
به همین خاطر مردد بودم چون طرف با مکث و طوری گفت که فهمیدم یه مشکلی باید باشه !!! sth is wrong

am2mk

عضو جدید
تبدیل.
بچه ها پارسال زحمتمونو کشیدیم هر چی بود گذشت ایشالا امسال نتیجه بگیریم . منم شروع کردم می خوام ساعتامو افزایش بدم به مرور .

P aYa M

عضو جدید
سلام دوستان عزيز .
من نميدونم چرا شما كتاب هاي فوق العاده اقاسي رو ول كرديد همش دنبال كتاب هاي معتقدي هستيد؟
كتاب هاي معتقدي خوبن اما به نظر من به درد جمع بندي ميخورن.
من هر كتاباي هر دوتاشونو دارم.
به نظر من زياد دنبال كتابهاي معتقدي نباشيد. اگه باشه خوبه اما اگه نباشه هم چيزي رو از دست نميديد.
پاينده باشيد.....

reza_13542003

عضو جدید
سلام
من هم مي خوام ارشد شركت كنم . ولي چون هم شاغل هستم و هچنين زمان زيادي از فارغ التحصليم مي گذره ، سرعتم در خوندن خيلي كم است ولي سعي خودم و مي كنم .
از بچه هاي يه خواهشي دارم . كسي لينك كتاب حل المسايل استاتيك جانسون رو داره. ممنون

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام .
من چند جا پرسیدم ولی جواب نگرفتم.
بهترین کتاب برای درس کنترل برای ارشد چی هستش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید؟

narges khatun

عضو جدید
واسه کنترل کتاب اوگاتا بمون معرفی شده،با توجه به اینکه میخوام ارشد بدم چه کتابی تهیه کنم؟آریاز برادران جوابگوی نیازم هست؟یعنی واسه کلاس درس هم مناسبه؟ممنون

trinitynim

عضو جدید
ترمو2

ترمو2

سلام
من ترمو 1 رو از کتاب راهیان ارشد (خداکرمی) خوندم ولی برای ترمو 2 یه کتاب گرفتم که ماله خوده راهیان ارشده ولی روش نوشته مخصوص رشته های مهندسی شیمی و مخازن هیدروکربوری و سایر رشته های فنی و مهندسی
منم رو حساب همین سایر رشته های فنی و مهندسی خریدمش ولی الان هرچی نگاه می کنم میبینم تستاش ماله رشته های شیمی هست. متنشم یکم سنگینه.
میشه یکی راهنماییم کنه چیکار کنم؟؟؟
همین کتاب رو بخونم یا برم کتاب ترموی پوران پژوهش رو بخرم و قسمت ترمو 2 اون رو بخونم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.

alimec

عضو جدید
واسه کنترل کتاب اوگاتا بمون معرفی شده،با توجه به اینکه میخوام ارشد بدم چه کتابی تهیه کنم؟آریاز برادران جوابگوی نیازم هست؟یعنی واسه کلاس درس هم مناسبه؟ممنون
در مورد کنترل آریاز و البته فقط فیدبک: تاریخ مصرف آریاز کنکور 88 مکانیک بود
در مورد کنترل اوگاتا:
اوگاتا در مقدمه ی کتابش آورده که می تونید از کتاب به عنوان "خودآموز" هم استفاده کنید
این کتاب در آخر هر فصل تمارین با حل تشریحی داره(به غیر از مثال های متن درس)
به نظرم کنترل اوگاتا هر دو نیاز شما رو برطرف می کند چه دانشگاه چه کنکور ارشد/ البته بدیهی است که برای کنکور 90 می بایست تست های کنکور رو هم بزنید

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام دوستان
کتاب ترموی پوران بهتره یا راهیان؟
کنترل آزاده دو کتاب داره مثل اینکه...
یکی نویسندش منصوری هست و اون یکی آریاز برادرانی.کدومش بهتره؟

vanta

عضو جدید
سلام
من ترمو 1 رو از کتاب راهیان ارشد (خداکرمی) خوندم ولی برای ترمو 2 یه کتاب گرفتم که ماله خوده راهیان ارشده ولی روش نوشته مخصوص رشته های مهندسی شیمی و مخازن هیدروکربوری و سایر رشته های فنی و مهندسی
منم رو حساب همین سایر رشته های فنی و مهندسی خریدمش ولی الان هرچی نگاه می کنم میبینم تستاش ماله رشته های شیمی هست. متنشم یکم سنگینه.
همین کتاب رو بخونم یا برم کتاب ترموی پوران پژوهش رو بخرم و قسمت ترمو 2 اون رو بخونم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من بهترین کار برای درسی مثل ترمو استفاده از کتاب مرجع سنجل هست من خودم دارم این کار رو میکنم کتابای تست وقت تلف کردن بود برام

trinitynim

عضو جدید
سلام
میدونم جای این سوال اینجا نیست. ولی می خواستم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم.

narges khatun

عضو جدید
در مورد کنترل آریاز و البته فقط فیدبک: تاریخ مصرف آریاز کنکور 88 مکانیک بود
در مورد کنترل اوگاتا:
اوگاتا در مقدمه ی کتابش آورده که می تونید از کتاب به عنوان "خودآموز" هم استفاده کنید
این کتاب در آخر هر فصل تمارین با حل تشریحی داره(به غیر از مثال های متن درس)
به نظرم کنترل اوگاتا هر دو نیاز شما رو برطرف می کند چه دانشگاه چه کنکور ارشد/ البته بدیهی است که برای کنکور 90 می بایست تست های کنکور رو هم بزنید
ممنون:smile:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.من این مجموعه رو تهیه کردم.فکر میکنم مجموعه بدی نباشه

ehsan migren

عضو جدید
سلام

درود بی کران

کلیه کتاب های ریاضیات پارسه رو می تونید از خیابون انقلاب، کتاب فروشی فلاح تهیه کنید. این آدرسو ابتدا دوست عزیزمون نگار خانوم دادن و منم از همونجا خریدم.

این کتابی که من خریدم، اسمش:"سوالات چهار گزینه ای کنکور ریاضی عمومی 2 هست. چاپ سوم 1388
البته ریاضی 1 هم خریدم.

مشکلی که این کتابا داره، یکی قدیمی بودن تستاشه ( حتی از سال 1370 هم تست آورده)و دیگری آوردن تست های مربوط به رشته های غیر مهندسیه. مثلا فلسفه علم و ...
تستای 5 سال اخیر در این کتاب پیدا نمیشه. هیچ رشته ای!! لا اقل من پیدا نکردم!!
شماره تماس کتاب فروشی فلاح: 66410354

موفق باشید

بدرود

آخرین ویرایش:

P aYa M

عضو جدید
ممنونم دوست عزیز
این فروشگاه فلاح کجای انقلاب میشه؟
سلام دوست عزيز.
شما برو انقلاب به هر مغازهاي بگي ميخوام برم پخش كتاب امير ادرسو نشونت ميدن. كتاب فروشي محسن هم بهش ميگن.
همه كتابهاي معتقدي رو داره اما نه كتاب هاي جديد رو. سري قديمي رو داره.
پاينده باشيد......

بالا