بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

amirhossein88

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه وضعیت طراحی سیستم های تعلیق چه جوریه با 1400 جایی قبول می شم؟ مهندسی پزشکی چی؟[FONT=BRoya,Bold-Identity-H][FONT=BRoya,Bold-Identity-H]
[/FONT][/FONT]

dictatore_bozorg

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه وضعیت طراحی سیستم های تعلیق چه جوریه با 1400 جایی قبول می شم؟ مهندسی پزشکی چی؟[FONT=BRoya,Bold-Identity-H][FONT=BRoya,Bold-Identity-H]
[/FONT]
[/FONT]

من دقیق نمیدونم اما فکر نمیکنم با 1400 تعلیق بشه جایی قبول شد و اگه تبدیل انرژیت این مقدار باشه شبانه کرمان یا زاهدان 100% میاری

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا وا نمیشه..من مردم...
43
45
1.6
10
بچه ها چند میاد...خدایا..

msh_mech

عضو جدید
منم گند زدم،2053 تبدیل آوردم البته انتظار بهتر از این هم نداشتم
ریاضی 6.67
سیالات 40
جامدات 31.48
دینامیک 14.04

tarane_d2

عضو جدید
1برقی

1برقی

سلم دوستان من دانشجوی برق هستم میخام بدونم آیا هیچ کتاب فارسی برای آموزش نرم افزار وری لاگ وجود داره؟:question:

ali-1365

عضو جدید
با سلام
به تمام دوستاني كه رتبشون خوب شده تبريك ميگم و براي بقيه دوستان هم آرزوي موفقيت در زندگي دارم.
من كه هنوز نتونستم وارد سايت بشم و نتيجه رو ببينم ولي اميد به خدا انشائ الله هر چي قسمتمون باشه همون ميشه.
برام دعا كنيد....

mohaa

عضو جدید
سلام من رتبم توسیالات 651شده،فک کنم بعد4 شب بیخوابی واسه استرس این معجزست واسم،نگارعزیزم واست واقعاخوشحالم....:smile:

negar_1986

عضو جدید
نگار جون تبریک...راستی ندامون آورد 40 تبدیل....من هنوز وا نشد واسم....بابا دانشگامون ترکوند
سلام عزیزم ...خوبی؟
خوشال شدم تبریک بگو از قول من بهش خیلی....نگران نباش واقعاً مثه اینکه امسال کنکورش با سال های پیش فرق داشته چون من خیلی خراب کردم ولی نتیجه فوق العاده شد

negar_1986

عضو جدید
شبانه میری ؟
میاری شبانه گیلان؟
فک کنم گفتی فقط گیلان می خوای

آخرین ویرایش:

mahan57

مدیر بازنشسته
آقا من هستم، اساسی.
حالا ترمودینامیک چی شد.خوندی؟ تست از چی زدی؟ مشکلی هست؟
در مورد اعداد مختلط چطور؟

سلام!
هم ترمو رو خوندم و هم اعداد مختلط رو !
تست هم تستهای سالهای گذشته رو هم زدم و خوشبختانه مشکل زیادی نداشتم!
پس با هم از فردا مقاومت رو بریم!

dictatore_bozorg

عضو جدید
نه بهترین رتبم همین تعلیقه تبدیل 1754

با این رتبه تبدیل من میگم بالا 70% شبانه زاهدان میاری
من لیسانس زاهدان بودم احتمالا با 1107 تبدیل،فوق هم همین جا باشم
دانشگاه خوبی در موردش تحقیق
اگر سوالی در مورد این دانشگاه داشتی من در خدمتم

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه سوالای بیو مکانیک رو شانسی جواب دادم شده 26.6 % کاش همه سوالای درسای دیگه رو هم شانسی میزدم ....این همه ساخت و تولید خوندم همش شد 21 % .... تو گرایش ساخت حتی مجازم نشدم ... از بچه های ساخت خبری نیست ... کسی مجاز نشده از درصداش بگه؟؟؟ ...کجان اونایی که میگفتن قبولی تو ساخت و تولید راحته ؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

rattling_boy

عضو جدید
آقا برای ما هنوز باز نشده!!!!!!!!!

خداییش دیگه جون تو تنم نمونده اینقد حرص خوردم از ساعت :cry::cry::cry::cry::(:(:(:confused::confused:8

بالا