بحث و تبادل نظر پیرامون کنکور ارشد دانشگاه آزاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shiva87

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم کجا میتونم سوالات ارشد معماری و ارشد مرمت دانشگاه ازاد پیدا کنم؟؟؟؟
ایا کتاب خاصی هم در این زمینه هست؟؟؟؟
و سوال بعد اینکه کتابها و جزوه هایی که باید مطالعه کنم میدونید؟؟؟؟
ایا کسی میشناسید که ارشد دانشکاه ازاد بخونه؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید
منتظر جوابتون هستم

mary83

عضو جدید
سلام
میخواستم بدونم کجا میتونم سوالات ارشد معماری و ارشد مرمت دانشگاه ازاد پیدا کنم؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید
منتظر جوابتون هستم
سلام احتمالا کتاب های راهیان ارشد باید داشته باشه . اگه تهرانی یک سر به انتشارت آزاده بزن اینم ادرس سایت : www.rahian-arshad.com
;)

Mona.Diba

عضو جدید
اونایی که ارشد آزاد امسالو شرکت کردن بیان

اونایی که ارشد آزاد امسالو شرکت کردن بیان

سلام به همگی.تو این تاپیک میخواستم در مورد کنکور ارشد آزاد صحبت کنیم و اطلاعاتمونو رد و بدل کنیم

Mona.Diba

عضو جدید
من پارسال کنکور ارشد آزاد رو شرکت کردم ولی قبول نشدم البته نخونده بودم.کارناممو میذارم از دوستان اگه کسی کارنامه آزاد رو داره حتما بذاره تا همدیگه رو کمک کنیم

پیوست ها

• n.jpg
    n.jpg
    47.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Dinoo

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خوب خیلی خوبه که این تاپیک هم به تالار اضافه شده.تازه کنکور سراسری رو دادم و خراب کردم:confused: و یه جورایی خوشحالم که واسه آزاد هم ثبت نام کردم (اولش نمیخواستم!:redface:)
امیدوارم اینجا جوابای سوالام رو بگیرم:
منابع آزاد با سراسری فرق داره؟چه کتابایی رو باید بخونیم؟
ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنند.

Mona.Diba

عضو جدید
سلام .خوشحالم که این تاپیک فعال شد:smile:
من میخواستم اینجا فقط در مورد دانشگاه آزاد صحبت کنیم.اگه کسی کارنامه پارسالشو داره بذاره.در مورد منابعش صحبت کنیم و اینکه کدوم واحد دانشگاهی رو انتخاب کردین و اگه سوالهای پارسالو دارین بذارین

Mona.Diba

عضو جدید
شهریه پارسال دانشگاه آزاد رو براتون میذارم من که بعد از دیدنش قیافم این شکلی شد :eek:

پیوست ها

• m88_page_1.pdf
    102 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rozhann

مدیر بازنشسته
بله عزیز
اگه کتاب جلد 8 رو دیده باشی سوالات سالهای قبل هم ازاد هم ملی رو داره

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله عزیز
اگه کتاب جلد 8 رو دیده باشی سوالات سالهای قبل هم ازاد هم ملی رو داره
عزیز اینی که همین الان جلوی بنده است کتاب هشت راهیان ارشد ه
روش نوشته کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سراسری از سال 1381 با پاسخ تشریحی و اگه توش نگاه کنیم همه اش سراسریه؟؟ آیا کتاب هشتم دیگری مد نظرتونه؟
یا کتاب دیگری هست؟
ا... مگه منابع فرق داره؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهیان ارشد فقط سراسری داره. اونم تا سال 86 :) البته اون چاپش که من دارم.

یه سری کتابای مرکز معماری هستن که رنگشون سیاهه، نمیدونم دیدین یا نه. من زبان و سازشو داشتم. کتابای خوبی هستن(حیف که از کتابای خوب سوال نیومد تو کنکور:() توی اونا تستای آزاد هم بود. نمیدونم برای بقیه درسا هم دراومده یا نه.

البته من به دلایلی آزاد ثبت نام نکردم...

sahar a

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارشد شنیدم دو مرحله ایه اگه مرحله اول و قبول شیم شانسمون واسه مرحله دوم چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارشد شنیدم دو مرحله ایه اگه مرحله اول و قبول شیم شانسمون واسه مرحله دوم چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه با یه نگاه شروع میشه :D

روی کاغذ حدود نیم درصده در مرحله دوم:D البته آزاد همشو تو یه مرحله حل میکنه که تو مسیر و رفت و آمد خسته نشین;)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهیان ارشد فقط سراسری داره. اونم تا سال 86 :) البته اون چاپش که من دارم.

یه سری کتابای مرکز معماری هستن که رنگشون سیاهه، نمیدونم دیدین یا نه. من زبان و سازشو داشتم. کتابای خوبی هستن(حیف که از کتابای خوب سوال نیومد تو کنکور:() توی اونا تستای آزاد هم بود. نمیدونم برای بقیه درسا هم دراومده یا نه.

البته من به دلایلی آزاد ثبت نام نکردم...
کتاب های مرکز معماریو همه جا دارند یا جای خاصی؟
البته منظور من کتابی بود که همه ی سوال های آزاد رو یه جا کنار هم داشته باشه!

راستش منم به زور خانواده آزاد رو شرکت کردم!بهشون هم گفته ام اگه قبول بشم نمیرم! ارشد دانشگاه آزاد ممکنه برای رشته های دیگه بیارزه ولی برای معماری نه!!تازه کارشناسیم رو آزاد تجربه کردم و دیگه حاضر نیستم همچین محیطی رو تجربه کنم !!!
ولی حالا که شرکت کردم فرصت بدی نیست مطالب رو دوره کنم و یه چیزایی اضافه کنم!حداقل واسه کنکور سراسری بعدی پشتم باد نخوره!;)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتابفروشی های معتبر باید داشته باشن. راستی یه کتاب جامع معماری هم هست که همش سواله. اونو ندیدم من شاید تو اونم آزاد داشته باشه...

اوف تازه تو یه سال دیگه هم میخوای کنکور بدی؟! دختر بودن هم عالمیه. من یه سال دیگه هم میتونم بدم ولی اگه امسال قبول نشم یا میرم سربازی یا فرار مغزها میکنم :) دیگه عمرا کنکور بدم...

s_h1366

عضو جدید
سلام دوستان. کسی منابع ارشد آزادو داره؟ با سراسری فرق میکنه؟

head of flower

عضو جدید
منابع دقیق کنکور ارشد دانشگاه آزاد چیه؟

منابع دقیق کنکور ارشد دانشگاه آزاد چیه؟

دوستان کسی چیزی میدونه در این مورد؟

sasanbasati

عضو جدید
سلام
انتشارات آزاده کتاباشوداره
ساختمون 1474 توی انقلاب هم سوالاشو میفروشه-انقلاب بین فروردین و اردیبهشت کتابخونه فرهنگ

aster

عضو جدید
سلام.فکر نمی کنم منابع جدایی از سراسری داشته باشه هموناس دیگه

Mona.b

عضو جدید
سلام دوستان کسی ازاد نور زده؟؟؟؟؟؟کارنامه پارسال

من خودم امسال دانشگاه آزاد رو نور زدم البته سال اولمه. اما تا اونجا که می دونم خیلیا معماری نور رو شرکت کردن تقریبا کل مازندران زدن نور . این رو می گم چون خودم بچه شمالم. ولی با کمی تلاش می شه قبول شد. ;)

raha

مدیر بازنشسته
سلام
ممنون میشم کمک کنید
منتظر جوابتون هستم

کتاب کارشناسی ارشد معماری و معماری منظر/ نوشته ی مهندس ساسان مرادی/ انتشارات آشیان... کنکور های آزاد و سراسری رو از سال 84 با پاسخ تشریحی داره!:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا