بحث آزاد صنایع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امیر Amir

عضو جدید
چگونه حرفه ای بیندیشیم؟

چگونه حرفه ای بیندیشیم؟

چگونه حرفه ای بیندیشیم؟

نحوه صحبت کردن، لباس پوشیدن، نوشتن، رفتار کردن و کار کردن شما تعیین میکند که آیا یک حرفه ای میباشید و یا یک آماتور. با آنکه اغلب افراد آماتور بودن را عادی می پندارند اما شما هرگز طوری رفتار نکنید که آماتور بنظر آیید. هر کاری را که انجام میدهید، مانند یک حرفه ای انجامش دهید: مطابق با معیارهای حرفه ای.
۱) یک حرفه ای تمام جوانب شغل خود را آموزش می بیند. یک آماتور از هر فرصتی استفاده میکند تا از روند یادگیری طفره رود.
۲) یک حرفه ای به دقت در می یابد به چه چیزهایی نیاز و احتیاج است. یک آماتور نیازها و احتیاجات دیگران را حدس میزند.
۳) ظاهر و طرز بیان یک حرفه ای همانند یک حرفه ای میباشد. یک آماتور ظاهر و گفتار به هم ریخته ای دارد.
۴) یک حرفه ای محیط کار خود را پاکیزه و منظم نگه میدارد. یک آماتور یک محیط کار شلوغ، آشفته و کثیفی دارد.
۵) یک حرفه ای متمرکز و مدبر است. یک آماتور سردرگم و پریشان خاطر.
۶) یک حرفه ای از اشتباهات خود درس میگیرد. یک آماتور اشتباهات خود را نادیده گرفته و یا پنهان میکند.
۷) یک حرفه ای از وظایف و ماموریتهای دشوار استقبال میکند. یک آماتور تلاش میکند از کارهای دشوار خود را رهایی بخشد.
۸) یک حرفه ای در اسرع وقت پروژه ها را به انجام میرساند. یک آماتور در میان انبوه کارهای ناتمام احاطه گشته است.
۹) یک حرفه ای همواره خوشبینی و خونسردی خود را حفظ میکند. یک آماتور از کوره در میرود و بدترین وضعیت را متصور میشود.
۱۰) یک حرفه ای پول و حسابهای بانکی خود را به دقت مدیریت میکند. یک آماتور پول خود را بی حساب خرج میکند.
۱۱) یک حرفه ای سعی میکند مشکلات و ناراحتی های دیگران را رفع کند. یک آماتور از مشکلات دیگران اجتناب میورزد.
۱۲) یک حرفه ای از لحن احساسی مثبت استفاده میکند: اشتیاق، خوشی، علاقه، رضایت. یک آماتور از لحن احساسی منفی استفاده میکند: خشم، خصومت، ترس، نفرت، قربانی.
۱۳) یک حرفه ای آنقدر پافشاری میکند تا به مقصود خود برسد. یک آماتور در ابتدای کار شانه خالی میکند.
۱۴) یک حرفه ای بیش از انتظار بهره وری دارد. یک آماتور تا اندازه ای که کارها پیش رود.
۱۵) یک حرفه ای خدمات و فراورده های مرغوب وب ا کیفیت بالا ارائه میدهد. یک آماتور خدمات و محصولات با کیفیت پایین.
۱۶) یک حرفه ای آینده ای نوید بخش دارد. یک آماتور آینده ای مبهم و نامشخص.
نخستین گام برای حرفه شدن شما آنست که: باور کنید حرفه ای هستید.

alirezakiani

عضو جدید
جنگ و جدل بر سر مسايل صنعت و مرز بين مهندسي و مديريت يا لطيفه و جك و داستان

جنگ و جدل بر سر مسايل صنعت و مرز بين مهندسي و مديريت يا لطيفه و جك و داستان

با عرض سلام
شرمنده من توی این بحث دخالت میکنم
اول از همه بذارید بگم که من یک کاربر تازه وارد نیستم که تصور کنید این بچه دیگه این وسط چی میگه . من یکی از اعضای فعال با نام کاربری دیگری بودم که متاسفانه بخاطر بیان نظر نچندان زیبا در مورد یکی از اساتید خودم و افراد موفق صنایع ایران ( البته هنوزم زیاد پشیمون نیستم چون اون استادو کامل می شناسم ) من رو از گروه حذف کردن. حالا با این نام کاربری جدید کار می کنم. اینو گفتم که فکر نکنید یک تازه وارد بخاطر این که بخواد پست هاش زیاد بشه چیزی گفته .
من با حرف های آقای الیاسپور کاملا موافقم . فکر نمی کنم که توی یک گروه که دور هم جمع شدن برای انتقال اطلاعات جایی برای دردو دل کردن یا ارائه تجربیات کاری ( البته به اصطلاح خودتون ) به این شکل و شمایل باشه . درسته گفتن : هیچ ترتیبی و آدابی مجوی / هرچه می خواهد دل تنگت بگو ولی هر چیزی یک اصولی داره .
شرمنده مزاحم دردودل (ببخشید انتقال تجربیاتتون ) شدم .
یا حق

دوست عزيز، WOODYWOOD جان
در مورد اون بخشي كه در مورد سابقه خودتون توي سايت فرموده بوديد بايد بگم بسيار متاسفم نه براي حذف نام كاربريتون ،بلكه براي جوي كه بوجود اومده و براي يه انتقاد اينكارو با شما كردن. ولي به هر حال اون چيزي كه حداقل براي من ، اهميت داره چيزي فراتر از امتياز فرد ، نام كاربري ، سمت در تالارها ، ارتباطات دوستانه بيروني و .... است
شما اگه اين مطالب را هم نميگفتيد براي من هيچ فرقي نمي كرد كه روي صحبتم با كيه ولي به هر حال براتون آرزوي موفقيت دارم.
اما در خصوص مطالبي ديگري كه بيان فرموديد بايد بگم اولا تجربيات هر فرد يك بخشي از اطلاعات اون فرد بشمار ميره و بنا براين بين انتقال اطلاعات و انتقال تجربيات فرق چنداني وجود نداره ، حال اگه منظور شما و ساير دوستان از انتقال تجربه : صحبت ، نقد و بررسي ، نقل و قول ويا حتي copy paste مطالبي هستش كه تو كتابها و مجلات و . . . وجود داره اون يه مقوله جداست كه ميتونه هم مفيد باشه ولي من شخصا ترجيح ميدم به جاي خوندن يه كتاب و بعد بحث كردن در موردش ، به گفتگو در مورد مسايلي كه ممكنه تو صنعت براي يك دانشجو ويا يك مهندس صنايع پيش بياد حرف بزنم چون فكر ميكنم اثربخش تر باشه و كسي هم نميتونه بهم بگه در مورد چي حرف بزنم يا نزنم ، نظر هركسي براي خودش مهمه .
ثانيا توي اين سايت يا توي همين تالار افراد همه چيزي ميذارن از عكس و فيلم و داستان گرفته تا جوك و لطيفه و موزيك و مشاعره.
حالا من ميخام بدونم آيا اگه يكي دو نفر بخان تجربيات حاصل از تحصيل يا كار كردن در محيط هاي مختلف صنعتي را با هم بيان كنند ، حالا به هر اسمي يا انتقال تجربيات يا درد دل يا مباحث نيمه تخصصي و يا هر اسمي ديگه چرا بعضي افراد ديگه به خودشون اجازه ميدن بحث اونا را منحرف كنند ، دوست عزيز شما خودت توي اين تالار يه تاپيك گذاشتي به نام متفرقه ، درخواست كردي هركس لطيفه اي ، داستاني و ... داره بيايد في سبيل اله ارايه بده ، فكر ميكني كدوم اين دو مورد مفيدتر واقع بشن جنگ و جدل بر سر مسايل صنعت و مرز بين مهندسي و مديريت يا لطيفه و. . .

قضاوت با شما دوستان صنايعي:gol:

woodywood

عضو جدید
دوست عزيز، WOODYWOOD جان
در مورد اون بخشي كه در مورد سابقه خودتون توي سايت فرموده بوديد بايد بگم بسيار متاسفم نه براي حذف نام كاربريتون ،بلكه براي جوي كه بوجود اومده و براي يه انتقاد اينكارو با شما كردن. ولي به هر حال اون چيزي كه حداقل براي من ، اهميت داره چيزي فراتر از امتياز فرد ، نام كاربري ، سمت در تالارها ، ارتباطات دوستانه بيروني و .... است
شما اگه اين مطالب را هم نميگفتيد براي من هيچ فرقي نمي كرد كه روي صحبتم با كيه ولي به هر حال براتون آرزوي موفقيت دارم.
اما در خصوص مطالبي ديگري كه بيان فرموديد بايد بگم اولا تجربيات هر فرد يك بخشي از اطلاعات اون فرد بشمار ميره و بنا براين بين انتقال اطلاعات و انتقال تجربيات فرق چنداني وجود نداره ، حال اگه منظور شما و ساير دوستان از انتقال تجربه : صحبت ، نقد و بررسي ، نقل و قول ويا حتي copy paste مطالبي هستش كه تو كتابها و مجلات و . . . وجود داره اون يه مقوله جداست كه ميتونه هم مفيد باشه ولي من شخصا ترجيح ميدم به جاي خوندن يه كتاب و بعد بحث كردن در موردش ، به گفتگو در مورد مسايلي كه ممكنه تو صنعت براي يك دانشجو ويا يك مهندس صنايع پيش بياد حرف بزنم چون فكر ميكنم اثربخش تر باشه و كسي هم نميتونه بهم بگه در مورد چي حرف بزنم يا نزنم ، نظر هركسي براي خودش مهمه .
ثانيا توي اين سايت يا توي همين تالار افراد همه چيزي ميذارن از عكس و فيلم و داستان گرفته تا جوك و لطيفه و موزيك و مشاعره.
حالا من ميخام بدونم آيا اگه يكي دو نفر بخان تجربيات حاصل از تحصيل يا كار كردن در محيط هاي مختلف صنعتي را با هم بيان كنند ، حالا به هر اسمي يا انتقال تجربيات يا درد دل يا مباحث نيمه تخصصي و يا هر اسمي ديگه چرا بعضي افراد ديگه به خودشون اجازه ميدن بحث اونا را منحرف كنند ، دوست عزيز شما خودت توي اين تالار يه تاپيك گذاشتي به نام متفرقه ، درخواست كردي هركس لطيفه اي ، داستاني و ... داره بيايد في سبيل اله ارايه بده ، فكر ميكني كدوم اين دو مورد مفيدتر واقع بشن جنگ و جدل بر سر مسايل صنعت و مرز بين مهندسي و مديريت يا لطيفه و. . .

قضاوت با شما دوستان صنايعي:gol:

دوست عزیز منم حرف شما رو قبول دارم و این موضوع رو می پذیرم ولی این آرمان ها با چیزی که متاسفانه توی این پست بود خیلی تفاوت داشت . اگر واقعا مبحث ارائه تجربیات بود خیلی خوشحال می شدم تجربیات خودم رو با این کمک ها افزایش بدم ولی حق بده توی این تاپیک جای بیان این نیست که من چندبار دانشگاه ثبت نام کردم یا از خدمت سربازی بدم میاد . اگه بتونید به این موضوع چارچوب مشخصی بدید خیلی هم مفیده ولی لطفا در چارچوب مشخص باشه نا دردودل ساده .
در ضمن اگر در این پست و پست های قبلی حرفی زدم که باعث ناراحتیه کسی شده من واقعا پوزش می طلبم.
یا حق

alirezakiani

عضو جدید
دوست عزیز منم حرف شما رو قبول دارم و این موضوع رو می پذیرم ولی این آرمان ها با چیزی که متاسفانه توی این پست بود خیلی تفاوت داشت . اگر واقعا مبحث ارائه تجربیات بود خیلی خوشحال می شدم تجربیات خودم رو با این کمک ها افزایش بدم ولی حق بده توی این تاپیک جای بیان این نیست که من چندبار دانشگاه ثبت نام کردم یا از خدمت سربازی بدم میاد . اگه بتونید به این موضوع چارچوب مشخصی بدید خیلی هم مفیده ولی لطفا در چارچوب مشخص باشه نا دردودل ساده .
در ضمن اگر در این پست و پست های قبلی حرفی زدم که باعث ناراحتیه کسی شده من واقعا پوزش می طلبم.
یا حق

با سلام دوست عزيزم woodywood
من جايي توي پستاي خودم حرف بيربطي پيدا نكردم، اگه صحبتي هم بوده كه يه مقدار از موضوع فاصله گرفته در ارايه جوابيه به برخي دوستان بوده ولي با نظرتون در مورد سازماندهي و چهارچوب دهي بحثا موافقم فقط بايد اينو در نظر داشته باشيم كه اين تاپيك ، تاپيكه بحث آزاده ، يه مقداري با بقيه تاپيك ها ماهيتش تفاوت داره.
اميرAmirجان شما بعنوان بازكننده تاپيك نظرت چيه؟

امیر Amir

عضو جدید
با سلام دوست عزيزم woodywood
من جايي توي پستاي خودم حرف بيربطي پيدا نكردم، اگه صحبتي هم بوده كه يه مقدار از موضوع فاصله گرفته در ارايه جوابيه به برخي دوستان بوده ولي با نظرتون در مورد سازماندهي و چهارچوب دهي بحثا موافقم فقط بايد اينو در نظر داشته باشيم كه اين تاپيك ، تاپيكه بحث آزاده ، يه مقداري با بقيه تاپيك ها ماهيتش تفاوت داره.
اميرAmirجان شما بعنوان بازكننده تاپيك نظرت چيه؟
علی جان به نظر من بحث ازاد برای این راه افتاد که بشه از هر دری صحبت کرد...

اگر هم اعضا مایل هستند بحث ها هدفمند بشه این هم نظر خوبیه اما یک کمی ایده آل هست...(تا الان که توی تالار این موضوع رخ نداده یعنی قرار بود اینجوری باشه ولی نشد,مثلا بحث های هفتگی در مورد بحث های تخصصی)...بگذریم

شخصا از صحبت در مورد بحث های تخصصی در نت خوشم نمیاد...چون واقعا نمیشه کلاس درس راه انداخت;) متوجه منظورم هستین که...

ولی میتونیم روی یک موضوع که صحبت میشه در مورد همون موضوع صحبت کنیم و از این شاخه به اون شاخه نپریم...

woodywood

عضو جدید
علی جان به نظر من بحث ازاد برای این راه افتاد که بشه از هر دری صحبت کرد...

اگر هم اعضا مایل هستند بحث ها هدفمند بشه این هم نظر خوبیه اما یک کمی ایده آل هست...(تا الان که توی تالار این موضوع رخ نداده یعنی قرار بود اینجوری باشه ولی نشد,مثلا بحث های هفتگی در مورد بحث های تخصصی)...بگذریم

شخصا از صحبت در مورد بحث های تخصصی در نت خوشم نمیاد...چون واقعا نمیشه کلاس درس راه انداخت;) متوجه منظورم هستین که...

ولی میتونیم روی یک موضوع که صحبت میشه در مورد همون موضوع صحبت کنیم و از این شاخه به اون شاخه نپریم...

دوست عزیز همه حرفات قبول ولی فکر نمی کنی بعضی مسائل مثلا همین چارچوب دادن به تایپیک ها باید از جایی شروع بشه ؟ چرا از خودمون شروع نکنیم که ماها الگوی دیگران باشیم ؟ هر کدام از ما می تونه الگوی تمامی انسانها باشه چه برسه به این تعداد محدود . نظرت چیه که این تاپیک چارچوب مشخصی داشته باشه ؟;)
یا حق

امیر Amir

عضو جدید
دوست عزیز همه حرفات قبول ولی فکر نمی کنی بعضی مسائل مثلا همین چارچوب دادن به تایپیک ها باید از جایی شروع بشه ؟ چرا از خودمون شروع نکنیم که ماها الگوی دیگران باشیم ؟ هر کدام از ما می تونه الگوی تمامی انسانها باشه چه برسه به این تعداد محدود . نظرت چیه که این تاپیک چارچوب مشخصی داشته باشه ؟;)
یا حق
شما فرمت خاصی رو در نظر دارین؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

بحث سر چيه دوستان؟

من هر صحبتي اينجا ميبينم غير از بحث صنايع:D:neutral:

موفق باشيد:gol:

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من شما رو ارجاع میدم و اولین صفحه بحث.

ممنون

همين الان رفتم

بحث جالبيه اما اگه موضوعي در رابطه با خاطرات دانشجويي هم مطرح بشه خيلي جالب تر

ميشه مثلا دانشجو هاي اين رشته بيان اينجا از خاطرات شيرين و يا تلخ دانشجويي بگن نظرتون

چيه؟

امیر Amir

عضو جدید
ممنون

همين الان رفتم

ميشه مثلا دانشجو هاي اين رشته بيان اينجا از خاطرات شيرين و يا تلخ دانشجويي بگن نظرتون

چيه؟
نظر جالبیه اما...
دوست دارم اگر کسی که در صنایع و مهندسی صنایع تجربه داره خاطرات روز ها و ماهها و سالهای اول کارش رو بگه...

وقتی داشته فارغ التحصیل میشده چه استرس هایی داشته...

و الان که داره کار میکنه چه تصوری داره از کار و قبلا که دانشجو بوده چه تصوری داشته؟

انیجوری فکر میکنم یک چیزایی دست همه هم میاد.

درسته؟

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظر جالبیه اما...
دوست دارم اگر کسی که در صنایع و مهندسی صنایع تجربه داره خاطرات روز ها و ماهها و سالهای اول کارش رو بگه...

وقتی داشته فارغ التحصیل میشده چه استرس هایی داشته...

و الان که داره کار میکنه چه تصوری داره از کار و قبلا که دانشجو بوده چه تصوری داشته؟

انیجوری فکر میکنم یک چیزایی دست همه هم میاد.

درسته؟

به نظر من مهندسي صنايع رشته اي هست كه حرف نداره كارشم 20 من كه هنوز متاسفانه

تجربه كاريشو نداشتم اما خيلي دوست دارم از كسايي كه شاغل هستن بپرسم كه از كارشون

در رابطه با اين رشته راضي هستن يا نه اگه كسي شاغل در اين رشته هست ممنون ميشم

راهنماييم كنه؟:gol:

miepower2003

عضو جدید
فکر نکنم اينجا ناراضی پيدا کنيد.
عمق دريای اطلاعات خودتون و زياد کنيد.
نسبت به مسايل روز رشته خودتون حساس و با اطلاع باشيد.
حتما سريعتر يک کار رو شروع کنيد تا تخصص خودتون و بهتر بشناسيد .

امیر Amir

عضو جدید
فکر نکنم اينجا ناراضی پيدا کنيد.
عمق دريای اطلاعات خودتون و زياد کنيد.
نسبت به مسايل روز رشته خودتون حساس و با اطلاع باشيد.
حتما سريعتر يک کار رو شروع کنيد تا تخصص خودتون و بهتر بشناسيد .
مهندس جان...روش و راهش هم بگید...

عطف به صحبت قبلیم که در بالا نوشتم...

مطرح کنید مثلا خودتون از کجا شروع کردین...چجوری شروع کردین...افکارتون..استرس هاتون چی بود...و حالا چی هستین

woodywood

عضو جدید
ممنون

همين الان رفتم

چيه؟

باسلام
امیرجان شرمنده من دوباره مزاحم شدم ولی فکر نمی کنی این حرف دوستمون نشان دهنده برداشت اشتباه دوستان از این تاپیکه؟ اینجا قرار دفترچه خاطرات جمع کنید؟
این بحث می تونه خیلی جالب و جذاب و پرفایده باشه اما باید راهی برای سروسامان دادن بهش پیدا کنی.
منم مشتاق شنیدن تجربیات دوستانم هستم .

امیر Amir

عضو جدید
با شما موافق هستم.
بحث در مورد خاطرات دانشجویی یک فان بیشتر حساب میشه,و صحبت در مورد تجربیات و خاطرات کاری و کلا سوتی های کاری و تجربیات تلخ و شیرین کاری آموزنده تر هست و یک اعتماد به نفس به تازه کارا میده.

خاطرات دوران دانشجویی در کل ایران:
پاستور بازی,سیگار کشیدن,شب نشینی,تقلب,کلاس پیچوندن,استاد مسخره کردن,با حراست در اتفادن,عاشق شدن,پارتی,دوست دختر,کمی کار های پژوهشی:biggrin:

___________________________________________________________________________________

لطفا از متن من نقل قول نکنید و بحث همینجا خاتمه یافته محسوب میشود

alirezakiani

عضو جدید
تشویش اذهان

تشویش اذهان

دوستان ما همه با هم دوستيم دعوا كه نداريم يه پيشنهاد بود بهر حال......

امیرAmir و دعوا :eek:
امیرAmir و بحث و جدل:surprised:
امیرAmir و ساز مخالف:eek:

بابا چرا سعی دارین یه چهره مردمی و دوست داشتنی را خراب کنید:biggrin:
امیرAmir جان ارادت،کم پیدایی؟:gol:

امیر Amir

عضو جدید
امیرAmir و دعوا :eek:
امیرAmir و بحث و جدل:surprised:
امیرAmir و ساز مخالف:eek:

بابا چرا سعی دارین یه چهره مردمی و دوست داشتنی را خراب کنید:biggrin:
امیرAmir جان ارادت،کم پیدایی؟:gol:
مهندس من از خجالتت در میام;)

راست میگی...خدا یک امیر به جامعه صنایع ایران داده...اینا هم قدر نشناسنش دیگه!!

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
والا من هر چی ورق زدم هر روز هی می بینم یه موضوع جدید واسه بحث دارید...!
یا سر موضوع دانشگاتون کدومه یا نمی دونم تجربه کاری و....
بس کنید تورو خدا!!
امیر احمد خان
جنابالی تا حالا تو صد تا بحث موضوع رو خاتمه یافته اعلام کردی بعد دوباره ادامه دادی...نگو این جمله ی معروفتو دیگه...

امیر Amir

عضو جدید
سلام
بس کنید تورو خدا!!
امیر احمد خان
جنابالی تا حالا تو صد تا بحث موضوع رو خاتمه یافته اعلام کردی بعد دوباره ادامه دادی...نگو این جمله ی معروفتو دیگه...

خوب اینم شاید یک ترفندی باشه برای آنتریک کردن بچه های برای ادامه بحث;);)

موضوع این هفته بحث ازاد صنایع تجربه کاری و خاطرات زمان شروع و ابتدای کار هست.

با احترام

alirezakiani

عضو جدید
بر و بچز مهندسي صنايع

بر و بچز مهندسي صنايع

اتفاقا من منظورم woodywood بود :smile:

اتفاقا بايد بگم من و امير و woodywood نداريم ، يه روحيم در سه جسم
من وقتي ميگم امير يعني alirezakiani و woodywood
من وقتي ميگمalirezakiani يعني امير و woodywood
من وقتي ميگمwoodywood يعني امير و alirezakiani

نگاه نكن يه وقتايي با هم كل ميندازيم ، اونم به خاطر اينه كه تالار گرم بشه:biggrin:
اينهههههههههههههههههه
البته شوخي كردم حسن ما بچه هاي صنايع اينه كه هر جا باشيم حتي اگه 10 نفرمون هم با هم يه جا كار كنيم همه با هم رفيقيم و در راستاي تعالي سازمانمون قدم بر ميداريم خلاصه بگم هواي همديگرو داريم، اينجورياس ديگه
خود من دلم ميخاد با تمام بچه هاي تالار مهندسي صنايع اينطوري باشم.:gol:

alirezakiani

عضو جدید
خوش اومدي ***fatima***

خوش اومدي ***fatima***

منم میخوام باشم تو بحث.
چه جوریاست؟؟؟:redface:
آهان یادم رفت بگم. سلام.

عليكم سلام
دوست عزيز ***fatima***
توي بحث آزاد كسي رو دعوت نمي كنيم هر كسي نظري داشته باشه ، مياد صحبت ميكنه شما هم خوش آمديد، بحث اين هفته را هم كه اميرAmirخان مشخص كردن: خاطرات ....
پس ميتونيد براي شروع يه خاطره مرتبط با موضوع هفته، برامون تعريف كنيد.:gol:

alirezakiani

عضو جدید
سلام
بس کنید تورو خدا!!
امیر احمد خان

Aseman Etemaad عزيز

مگه اين تاپيك بحث آزاد نيست ، خوب چرا بحث نكنيم؟؟؟ بخصوص حالا كه مباحث طبقه بندي شده ، اونم به پيشنهاد جناب woodyeeod عزيز
من كه خودم از اين تاپيك لذت مي برم كلي اطلاعات آدم اضافه ميشه شما صفحات قبلي رو ورق بزن .....
از شما هم دعوت ميشه توي اي تاپيك بعنوان عضو فعال حضوري پر رنگ داشته باشيد ، شما كه سابقتون از ما هم بيشتره بابا.....

امیر Amir

عضو جدید
Aseman Etemaad عزيز

مگه اين تاپيك بحث آزاد نيست ، خوب چرا بحث نكنيم؟؟؟ بخصوص حالا كه مباحث طبقه بندي شده ، اونم به پيشنهاد جناب woodyeeod عزيز
من كه خودم از اين تاپيك لذت مي برم كلي اطلاعات آدم اضافه ميشه شما صفحات قبلي رو ورق بزن .....
از شما هم دعوت ميشه توي اي تاپيك بعنوان عضو فعال حضوري پر رنگ داشته باشيد ، شما كه سابقتون از ما هم بيشتره بابا.....

عليكم سلام
دوست عزيز ***fatima***
توي بحث آزاد كسي رو دعوت نمي كنيم هر كسي نظري داشته باشه ، مياد صحبت ميكنه شما هم خوش آمديد، بحث اين هفته را هم كه اميرAmirخان مشخص كردن: خاطرات ....
پس ميتونيد براي شروع يه خاطره مرتبط با موضوع هفته، برامون تعريف كنيد.:gol:

اتفاقا بايد بگم من و امير و woodywood نداريم ، يه روحيم در سه جسم
من وقتي ميگم امير يعني alirezakiani و woodywood
من وقتي ميگمalirezakiani يعني امير و woodywood
من وقتي ميگمwoodywood يعني امير و alirezakiani

نگاه نكن يه وقتايي با هم كل ميندازيم ، اونم به خاطر اينه كه تالار گرم بشه:biggrin:
اينهههههههههههههههههه
البته شوخي كردم حسن ما بچه هاي صنايع اينه كه هر جا باشيم حتي اگه 10 نفرمون هم با هم يه جا كار كنيم همه با هم رفيقيم و در راستاي تعالي سازمانمون قدم بر ميداريم خلاصه بگم هواي همديگرو داريم، اينجورياس ديگه
خود من دلم ميخاد با تمام بچه هاي تالار مهندسي صنايع اينطوري باشم.:gol:

ای بابا نشدا به تاپیک متلک بندازین...نزنید توی سر مال...

این همه بار علمی توی صفحات قبلی خوابیده و داره میگنده:)

اره ما ها 3 روحیم در یک جسم:surprised: نه بر عکسه....
آسمان جان شما از اسمان بیا پایین یک سری به ما فقیرا بزن...هیلاری داف هم بیار اونم مسلمونش میکنیم:surprised:

علی جان خوب در راستای بحث این هفته شما خودتون شروع کنید لطفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا