ببخشید دنیا یک هفته برای خودم هستم!...صراط(1)

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام خدمت کاربران گرامی

تاپیکی که در خدمت شما هستیم از جمله تاپیک هایی است که جز اهداف جدید تالار مشاوره به شمار می آید
تاپیک گام به گام تا راه زیستن با نام صراط ازجمله تاپیک های سلسله مراتبی است
این تاپیک ازجمله تاپیک های انرژی مثبت و امید به زندگی است که شاید آشنایی داشته باشید در این نوع تاپیک ها افراد با پست زدن شادی های لحظه ای می خواهند انرژی مثبت خود را زیاد کنند اما می دانیم که هیچ چیز به یک لحظه درست نمی شود
این تاپیک شاید از انواع آن تاپیک ها باشد اما در اینجا سعی میکنیم گام به گام و ذره ذره آرامش و امید و لحظات خوب را در وجود خود بسازیم ..از این مکان مجازی می خوایم حداکثر استفاده کنیم و یک واقعیت زیبا بسازیم....
نه این کار سخت هست نه حرفهای من سنگین و سخت!
فقط می خوایم همت کنیم این زندگی روزمره که باری بعضی ها کسل کننده و عادی شده هدف ببخشیم
بلاخره یک بار زیستن ارزش تلاش دارد !

اما روال تاپیک صراط

اولین تاپیک ما با نام صراط (1)...با عنوان ببخشید دنیا یک هفته برای خودم هستم!

این تاپیک هفتگی است البته هفتگی نه به معنای تمام شدن آن بعد یک هفته بلکه هرکاربر می تواند در این تاپیک دو پست بگذارد

روال پست اول :
کاربر در پست اول تمام کارها و برنامه هایی که در یک هفته می خواهد انجام بدهد به این معنی که فقط برای خودش زندگی کند برای مثال اخلاق ها.. رفتارها ...آداب زندگی ...کارهایی که دوست دارد انجام دهد در این پست می نویسد یعنی این یک هفته فقط وقف خودمان هستیم حتی کارهایی که دیگران دوست ندارند اما ما آنها را دوست داریم

از زمانی که کاربر پست میزند یک هفته شروع می شود

پایان یک هفته و پست دوم:
در این پست آثار مثبت و منفی و هرآنچا در زندگی اش تاثیر گذاشته و تغییرات و ارزیابی خود را می نویسد

تبصره : اگر پستی نیاز به کمک یا مشاوره داشت ما با استفاده ازمشاورین و کمک دوستان اون کاربر راهنمایی می کنیم

اگر حتی مواردی هست که خصوصی هست و نمی خواید دیگران متوجه بشوند می توانید روی کاغذ برای خودتان بنویسید اما ایجاد پیست یک نوع الزام میشه تا حتما طبق روال حرکت کنید

این محیط را محیط راحتی بدونید که دوستانه سعی در بهتر شدن داریم

اگر کاربری طبق روال تاپیک یک هفته به پستش رسیدگی نکرد و پست دوم نگذاشت پیام حاوی زنگ اخطار برای او ارسال می شود

خواهشا به هیچ عنوان پست اسپم و اضافه نگذارید هر سوالی داشت در پیام من و دستیار تالار مینا خانم در خدمتیم
هر کاربر فقط اجازه دو پست دارد اگر نتیجه در پست دوم نیاز به مشاوره داشت بحث طبق روال مشاوره انجام می شود و اجازه پست زنی است

در توضیح تاپیک های بعدی مثلا صراط 2...ما یک هفته خود را وقف خانواده می کنیم و به ترتیب هفته ها پیش می روند تا به یک هفته جامع برسیم و آثار و نتایج جمع آوری کنیم
با آرزوی پر باری این تاپیک برای شما
منتظر حضورتان هستیم:gol:

مرحله دوم: تاپیک صراط 2

آخرین ویرایش:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آوا جان :gol:
خب من اولین داوطلب :redface: :d

کارهامو نوشتم که یه تعدادیشون اینا میشه :
- بیشتر حواسم به گذروندن وقتم باشه
- هرصبح 10 دقیقه نرمش کنم
- به چند تا از دوستای قدیمی م زنگ بزنم
- هرموقع خوابم اومد بخوابم (بر خلاف اکثر اوقات که سر کارهای ریز و درشت دیر می خوابم)

پ ن :خب هر طور فکر می کنم بیشتر از این نوشتنم نمیاد ... بیشترش رو توی یک فایل notepad نوشتم و ذخیره کردم.

پ ن 2 : راستش من برنامه شبیه به این رو چند وقتی هست برای خودم اجرا می کنم که اتفاقا خیلی خوب و نتیجه بخش ه ... فقط زمانبندی اینقدر دقیق نداشتم و اینکه چون خودم بودم گاهی کوتاهی می کردم که امیدوارم اینجا پیش نیاد .

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خب برای اینکه ببینید ترسی نداره خودم هم می نویسم:دی

این یک هفته...

1- دوست دارم بیشتر به پدر و مادرم محبت کنم دوست دارم این یک هفته واقعا نشونشون بدم چقدر برام عزیزند
2- به برادرم این هفته اخر کمک کنم تا درامتحان وروردی قبول بشه اعتماد به نفش روحیه انرژی مثبت
3- دوست دارم یک هفته اون افرادی که باعث ناراحتیم می شن ...باهاشون میونه خوبی ندارم از زندگیم حذف کنم...
4- این یک هفته با افراد همون طور که هستن رفتار کنم اگر بدی کردن بدی نکنم اما خوبی هم نکنم...اگر خوب بودن خوب باشم!..کلا دیگه قیافه مهربون بذارم کنار!
5- دوست دارم این یک هفته اخر خودمو اماده کنم تا هرجوابی برای ارشد اومد برام قابل قبول باشه مهم اینه تلاشمو تا انجایی که تونستم کردم هر چی خدا بخواد
6- یک عالمه کتاب توی ذهنم هست که دوست دارم بخونم ....شروع کنم بخوندن....:cry:
.....

همین

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1- با یه انسان ببخشین ب ی ش ... باید مثه خودش رفتار کرد، هر انسانی شایسته ادب و نزاکت نیست.
2- اعتماد به نفس، حرف اول رو تو موفقیت میزنه، چه آدمایی که اشتباهای خفن کردن، ولی با اعتماد به نفس برخورد کردن!!!
3-
4...

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
خب دوستان منم هستم فقط ممکنه یادم بره هفته دیگه بیام:)
تو این هفته :
1.میرم ساز میخرم و میخوام به این علاقم واقعا جامعه بپوشونم:gol:
2.اگه برسم پیست برم چون خیلی دوست دارم:gol:
3.برنامه میریزم واسه ارشد سال آینده که برم دانشگاه اصفهان:gol:
4.با دوستای قدیمیم ارتباط بیشتری برقرار کنم:gol:
5.طراحی رو که قراره تحویل بدم به بهترین شکل انجامش بدم که استادم دوباره ذوق کنه:gol:
6.کتاب کلئوپاترا رو این بار بخونم:gol:
7.نتیجه امتحان رو بپذریم و اگه واقعا راهی نداشت بتونم باهاش کنار بیام و به آینده روشن تر فکر کنم و به این زودیا کم نیارمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
و غیره:)
امیدوارم هممون حالمون خوبتر بشه و به حرفامون وفادار بمونیم

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
چه تاپیک خوب و انرژی بخشی.
ممنون از استارتر و مینای عزیز جهت دعوت.:gol:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
برنامه های یک هفته برای خودم::D
دوست دارم هر شب قبل از خواب دفتر آروزهامو مرور کنم.تا ببینم هر روز که می گذره چقدر آرزوهام تغییر کرده و برای رسیدن به کدوم آرزو تلاش کردم؟!
دوست دارم برم کتاب فروشی یه چند تا کتابی که خوراک روحِ منِ , بخرم و بخونم.
دوست دارم مادر و یا پدرمو با یه کادو غافل گیر کنم.:love:
دوست دارم آخر هفته برم یه مکان زیارتی حتی کوتاه.
دوست دارم هر روز صبح وقتی بیدار شدم,برم تویِ فضای سبز و نیم ساعت پیاده روی کنم.
دوست دارم برم کشورهای مختلف و از مکان های دیدنی و آدم های مختلف و چیزهایی که برام شادی بخشِ عکس بگیرم.
(این آخری تو این یه هفته که نمیشه !باید برنامه بلند مدت چید,اما خیلی دوست دارم این یکی از آرزوهامِ)
واایی چقدر دوست
دوست دارم مثل عادت همیشگی وقتی آشپزی می کنم با آهنگ و یا موسیقی غذا بپزم.خیلی کیف میده.:D

فعلا همیناااااا تا بعد...

آخرین ویرایش:

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دوستان با این تاپیک سازنده و پر انرزیشون

اهداف من تو این 1 هفته:

1- می خوام تمام کارایی که به عهده ام گذاشته شده البته مسئولیتهای کاری هستش رو تمام کنم و بتونم گزارششو تحویل بدم

2-می خوام بتونم با اتفاقاتی که قرار بیفته و از دست من کاری بر نمی یاد خیلی منطقی برخورد کنم و اونا پذیرا باشم

3- کتاب سوپ جوجه برای روح رو کامل بخونم

4 برای تنوع برم و مدل موهامو عوض کنم یا هر کاری که باعث می شه حس بهتری پیدا کنم

5- شدیدا احتیاج به یک سفر دارم می خوام مقدمات اونو آماده کنم

فعلا همین بود

aliiagh

عضو جدید
تاپیک فوق العاده است !!!!!!!!!!! ازتون تشکر میکنم. ;)

اما کارهایی که من واسه یه هفته آینده میخوام انجام بدم :

1- دو تا از درس هام رو بخونم

2- پروژه استادم رو انجام بدم

3- باید یه سری اقدامات در رابطه با یه بنده خدایی انجام بدم.

فعلا همین ها بسه.

آخرین ویرایش:

smn_ash

عضو جدید

2-می خوام بتونم با اتفاقاتی که قرار بیفته و از دست من کاری بر نمی یاد خیلی منطقی برخورد کنم و اونا پذیرا باشم

چند روز پیش داشتم دفتر برنامه ریزیم و نگاه میکردم
توی اون نوشته بودم دیگه منتظر هیچ اتفاق تازه ای نباش و دیگه از دست من کاری بر نمیاد پس به زندگیت ادامه بده دیگه همه چی تموم شده .
پس به زندگیت ادامه بده.خیلی روزای سختی بود ولی تونستم بلند بشم و ادامه بدم

smn_ash

عضو جدید
سلام

مردم چه برنامه ریزی باکلاسی دارند.مال من تمیز کردن اتاقم. خرید برای خانواده... و و و و.....
خوشبحالت........

smn_ash

عضو جدید
1.میخوام زودتر این پایان نامه رو تمومش کنم
2.ازین به بعد نماز صبح هام قضا نشه(وبعد از اون نخوابم)
3.زبان انگلیسی و که میخونم ادامه بدم و هر روز حداقل یک جلسه تمرین داشته باشم
4.به مادرم کمک بکنم
5. ادم خیلی صبوری بشم خصوصا در مقابل خواهر و برادر
6.پشت سر کسی حرف نزنم
7.شروع کنم به تمرین کردن کامپیوتر از جزوه هایی که داشتم.
8.هر روز صبح قبل از رفتن به جایی اتاقم حتما جمع باشه.
9.روزی یکساعت و نیم درس بخونم

آخرین ویرایش:

mishmimi

عضو جدید
سلام دوستان
1.نمازامو بخونم..
2.شروع کنم به ترجمه کردن مقاله واسه پروژه م...
3.به اون چیزی که اذیتم میکنه،فکر نکنم...
4.شروع کنم به خوندن کتابای غیر درسی
..فعلا همین

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. چه جالبه اینجا. خوشم اومد.

همزاد منم که اولین داوطلبه

خب بسم ا... منم شروع کنم.

1. برم به یکی که بهش قول دادم ریاضی درس بدم. تا بتونم برنامه خودم رو اجرا کنم.

2. نرم افزار مورد نظرم رو بگیرم و نصب کنم و انقد کار کنم که حداقل تو یه هفته راه بیفتم.

3. یه سری مطالب انگلیسی دارم که باید بخونم. نباید عقب بمونم.

4. به ورزش ادامه بدم. پیاده روی کنم.

5. میخوام یه خورده به خوابم نظم بدم. مثلا شبا یه کم زودتر بخوابم و صبح زودتر بلند بشم. البته این مورد خیلی مشکله.

6. غذای مورد علاقه مادربزرگمو درست کنم و واسش ببرم.

7. یه برنامه کلی واسه زندگیم بریزم. بعد تو هفته های بعدی سعی کنم جزییاتشو تعیین کنم.

خدایا به امید تو

پ.ن. اگه پست دوممو سر موقع نزدم لدفن اخطار ندید. چون من برمیگردم.

آخرین ویرایش:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- دوست دارم با رای دانشجوایی که به من داده شد و مسئولیت انجمن علمی دانشگاه به من واگذار شد بهترین برنامه ها رو براشون طراحی کنم و بهشون ارائه بدم اگه خدا کمک کنه
2-دوست دارم حمعه همین هفته برم نمایشگاه بین الملی نفت و گاز تهران و بهترین استفاده رو ببرم
3-دوست دارم قرار کاریم که تو تهران هست بهترین نتیجه رو ازش بگیرم
انشاله که خدا کمک کنه
4-دوست دارم پیشنهاد کاری رو که بهم دادن تو شهرمون و قراره برم توی این هفته مذاکره کنم برای طرح های نفتی رو از دست ندم و بهش بچسبم تا تجربه های خوبی رو کسب کنم
5-و مهمترین دوست داشتنم اینه که بهترین دوستم رو که خیلی تا حالا بهم کمک کرده رو هیچ وقت از دست ندم و برای رسیدن به هدف های بزرگم همیشه در کنارش باشم و از تجربه هاش استفاده کنم و انشاله که منم با تمام وجودم کمکش میکنم
وانشاله که دوستم هرچی از خداوند در این دنیا و آخرت رو طلب داره بهش برسه و به بهترین سعادت در زندگی دست پیدا کنه...........

وسلام...........

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار..........

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی.. فک کنم به همچین تاپیکی نیاز داشتم:دی
عاقا من فکر نکنم کاری بخوام انجام بدم ولی نتونسته باشم ...همه چی اوکیه.. هر چی دلم خواسته شده... .. زندگی توپپپپه توووووپ:دی....بجز !.. .. جز اینکه الان تقریبا 10 روزه واسه نماز صبح بیدار نمیشم.... کلا یه جورایی احساس میکنم خدا هم چپ چپ داره بهم نگاه می کنه ( ینی کاملا مشهوده ) و باعث شده ک مث قبل اون لذتی که گذروندن عمرم میکنم نداشته باشم.... شاید هر روز بهم خوش بگذره ولی چون میدونم خدا ازم ناراضیه آخرش تلخ میشه واسم:دی
سه روز هم هست که میگم از امشب شب زود می خوابم تا صبح بیدار شم.. این امشب تبدیل میشه به فردا شب.. اینترنت و یکمی هم درس و موبایل تو این 10 روزه منو تا 3 صبح بیدار نگه داشته!..... مثلا قرار بود دیگه از امشب زود بخوابم.. ولی امشب به خودم گفته بودم که از فردا شب شروع میکنم ... همین که داشتم تو اینترنت و تو باشگاه می چرخیدم.... این تاپیکو دیدم

همین الان به خودم گفتم این تاپیک یه نشونست:دی.....
عاقا من همین الان پی سی رو خاموش میکنم و میرم که بخوابم!. .امیدوارم صب پاشم.. اگه پا نشدم خدا خودش نخواسته دیگه به من چه:دی.. پس نباید ازم دلخور باشه:دی

1- تصمیم میگیرم به امشب و فردا شب گفتنام خاتمه بدم و از این به بعد مث قبل زود بخوابم تا صبح واسه نماز بیدار شم.... ایشالله که خدا منو بخاطر کوتاهیه این چند روزم ببخشه

مرسی استارتر:gol:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آوا جان :gol:
خب من اولین داوطلب :redface: :d

کارهامو نوشتم که یه تعدادیشون اینا میشه :
- بیشتر حواسم به گذروندن وقتم باشه
- هرصبح 10 دقیقه نرمش کنم
- به چند تا از دوستای قدیمی م زنگ بزنم
- هرموقع خوابم اومد بخوابم (بر خلاف اکثر اوقات که سر کارهای ریز و درشت دیر می خوابم)

پ ن :خب هر طور فکر می کنم بیشتر از این نوشتنم نمیاد ... بیشترش رو توی یک فایل notepad نوشتم و ذخیره کردم.

پ ن 2 : راستش من برنامه شبیه به این رو چند وقتی هست برای خودم اجرا می کنم که اتفاقا خیلی خوب و نتیجه بخش ه ... فقط زمانبندی اینقدر دقیق نداشتم و اینکه چون خودم بودم گاهی کوتاهی می کردم که امیدوارم اینجا پیش نیاد .

با سلام :gol:

خب یک هفته من رو به اتمام هست و چون ممکنه فرصت نشه تا فردا بیام همین الان می نویسم ..
فکر می کنم حدود 50 درصد برنامه هام انجام گرفته...ولی همین مقدار هم اثرات خوب خودش رو داشته..
-مخصوصا در مورد استفاده از زمان، که به خودم نمره بالایی میدم ... همین هم سبب شد کاری که مدتها بود پیشرفت چشمگیری در اون نداشتم رو کلی پیش ببرم و از این بابت خوشحالم و احساس رضایت می کنم..که شاید همین مهمترین دستاورد من باشه..

-خواب و نرمش هم خوب بود و همونطور که انتظار داشتم باعث شد طول روز سرحال تر باشم ..

-با دوستام تماس گرفتم، دوستانی که میگم از نظر مسافت دور، ولی صمیمیت بهم نزدیک هستن و صحبت باهاشون بهم آرامش میده.

-مواردی که توی فایل notepad نوشته بودم متاسفانه تقریباً انجام ندادم ..در واقع بار اول نیست که برای انجامشون تصمیم می گیرم، ولی راستش انگیزه کافی ندارم ...

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
چه تاپیک خوب و انرژی بخشی.
ممنون از استارتر و مینای عزیز جهت دعوت.:gol:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
برنامه های یک هفته برای خودم::D
دوست دارم هر شب قبل از خواب دفتر آروزهامو مرور کنم.تا ببینم هر روز که می گذره چقدر آرزوهام تغییر کرده و برای رسیدن به کدوم آرزو تلاش کردم؟!
دوست دارم برم کتاب فروشی یه چند تا کتابی که خوراک روحِ منِ , بخرم و بخونم.
دوست دارم مادر و یا پدرمو با یه کادو غافل گیر کنم.:love:
دوست دارم آخر هفته برم یه مکان زیارتی حتی کوتاه.
دوست دارم هر روز صبح وقتی بیدار شدم,برم تویِ فضای سبز و نیم ساعت پیاده روی کنم.
دوست دارم برم کشورهای مختلف و از مکان های دیدنی و آدم های مختلف و چیزهایی که برام شادی بخشِ عکس بگیرم.
(این آخری تو این یه هفته که نمیشه !باید برنامه بلند مدت چید,اما خیلی دوست دارم این یکی از آرزوهامِ)
واایی چقدر دوست
دوست دارم مثل عادت همیشگی وقتی آشپزی می کنم با آهنگ و یا موسیقی غذا بپزم.خیلی کیف میده.:D
فعلا همیناااااا تا بعد...

سلام.
من هم فقط 3 تا از این موارد بالا رو تونستم انجام بدم!
موارد 7,5,4 با کامل میل انجام شد.
اما برای بقیه ی موارد فرصت نشد, گاهی هم تنبلی کردم .نشد درست و حسابی برای خودمون زندگی کنیم.:d
انشاالله جبران کنم.
مرسی.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
1-دوست دارم خیلی از رفتارهای نادرستم را اصلاح کنم
2- یه شغل مناسب پیدا کنم
3-آدمهایی که را که باعث تخریب روحیه ام میشوند رو حذف کنم

منم گزینه 1 رو نتونستم انجام بدم متاسفانه ... یه سری از مسائل به گذر زمان نیاز دارن

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گزارش این یک هفته خیلی خوب بود به نظر خودم

فقط مدل موهامو عوض نکردم ولی به جاش رفتم خرید که این حس خیلی خوبی بهم داد

کتابی که گفته بودم بخونم رو کامل خوندم

وبه صورت معجزه آسا با مسائلی که از دست من کاری بر نمی اومد خیلی منطقی برخورد کردم

اون مسافرتم انشالله نیمه اول خرداد

ilili

عضو جدید
چه تاپیک خوبی ..من چند ماهی هست که سعی کردم زندگیم رو عوض کنم و بیشتر از قبل برای آیندم تلاش کنم.خیلی به خودم سخت میگیرم و سخت کار میکنم. خدا کنه زودتر نتیجه بگیرم. این 3 تا تصمیم رو برای این هفته گرفتم .
1) محکم و قاطعانه صحبت کنم .
2) شبا زودتر بخوابم و صبح ها زودتر بیدار شم
3)اون چند صفحه ای و که مشکل دارم بیشتر و بیشتر تمرین کنم تا جمعه کامل یاد بگیرم.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
خب دوستان منم هستم فقط ممکنه یادم بره هفته دیگه بیام
تو این هفته :
3.برنامه میریزم واسه ارشد سال آینده که برم دانشگاه اصفهان:gol:
4.با دوستای قدیمیم ارتباط بیشتری برقرار کنم:gol:
5.طراحی رو که قراره تحویل بدم به بهترین شکل انجامش بدم که استادم دوباره ذوق کنه:gol:
6.کتاب کلئوپاترا رو این بار بخونم:gol:
7.نتیجه امتحان رو بپذریم و اگه واقعا راهی نداشت بتونم باهاش کنار بیام و به آینده روشن تر فکر کنم و به این زودیا کم نیارم:gol:
و غیره
امیدوارم هممون حالمون خوبتر بشه و به حرفامون وفادار بمونیم

به نام خدا:gol:

سلام به همه دوستان عزیز امیدوارم روزگار خوبی رو سپری کرده باشید

منم از کارام بگم:

1.سازم رو گرفتم واقعا خوشحالم!!!!خیییییییییلی:gol:

2.پیست نرفتم سرم شلوغ بود:gol:فدای سرم

3.برنامه م رو ریختم،حدودا هم استارتم رو زدم خداروشکر:gol:

4.با دوستای قدیمیم هم دوباره ارتباط برقرار کردم،دعوتشون کردم میان باشگاه هم میخندیم و لذت میبریم هم خاطرات گذشته مرور میشه:gol:

5.طراحیم رو انقدر خوب تحویل دادم که استادم چندین بار از اصطلاح خانوم مهندس(اصطلاحی که هیچ کس بهم نمیگه:))استفاده کرد:gol:

6.کتاب کلئو پاترا رو دارم میخونم و واقعا کتاب خوبیه:gol:

7.اولش قبول کردن همچین موردی سخت بود!!!اما دارم روی خودم کار میکنم،نمیگم 100درصد اوکیه اما من قوی ام!!!و سخت کوش!!!!:gol:

عاقا مرحله بعد چیه!!من از این تاپیک خوشم اومده:gol::gol::gol:

امیدوارم هممون در مسیرهایی قدم برداریم که وجب به وجبش برامون عاشقانه و لذت بخش بگذره;)

آخرین ویرایش:

aliiagh

عضو جدید
تاپیک فوق العاده است !!!!!!!!!!! ازتون تشکر میکنم. ;)

اما کارهایی که من واسه یه هفته آینده میخوام انجام بدم :

1- دو تا از درس هام رو بخونم

2- پروژه استادم رو انجام بدم

3- باید یه سری اقدامات در رابطه با یه بنده خدایی انجام بدم.

فعلا همین ها بسه.

خوب دوستان من پروژه استاد رو تقریبا نصفشو انجام دادم. ( یعنی یه کوچولو گیر کردم تو تئوریش وگرنه کاملش میکردم و تمام ) . از بین درس ها هم یکی رو کامل خوندم . 2 تا درس رو هم چیزی حدود 20 درصد از هر کدوم خوندم . ( البته این رو هم باز به خاطر اینکه جزوم ناقص بود نتونستم کامل بخونم) . یک سری اقدامات در رابطه با یه بنده خدایی انجام دادم خوب بود. خدا رو شکر. خوب این یه هفته خیلی خوب بود. از تنبلی هام کم کرد. شاید اگه تنبلی نمی کردم الان همه کارهام رو تموم کرده بودم. ولی خوب مشکلی نیست . میگنجونمشون تو برنامم واسه این هفته.

خوب. این هفته هر چی بود گذشت. حالا برم واسه برنامم واسه این هفته :

1- میخوام این هفته رو واسه خلق خدا تعطیل کنم و به تنها کسی که فکر کنم خدا باشه و بس.

2 - پروژه استاد رو تکمیل کنم.

3- اون دو تا درس رو هم تموم کنم .

4- کلمه های درس زبان تخصصی رو معنی هاشون رو در بیارم و بریزم تو lietner box

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خب برای اینکه ببینید ترسی نداره خودم هم می نویسم:دی

این یک هفته...

1- دوست دارم بیشتر به پدر و مادرم محبت کنم دوست دارم این یک هفته واقعا نشونشون بدم چقدر برام عزیزند
2- به برادرم این هفته اخر کمک کنم تا درامتحان وروردی قبول بشه اعتماد به نفش روحیه انرژی مثبت
3- دوست دارم یک هفته اون افرادی که باعث ناراحتیم می شن ...باهاشون میونه خوبی ندارم از زندگیم حذف کنم...
4- این یک هفته با افراد همون طور که هستن رفتار کنم اگر بدی کردن بدی نکنم اما خوبی هم نکنم...اگر خوب بودن خوب باشم!..کلا دیگه قیافه مهربون بذارم کنار!
5- دوست دارم این یک هفته اخر خودمو اماده کنم تا هرجوابی برای ارشد اومد برام قابل قبول باشه مهم اینه تلاشمو تا انجایی که تونستم کردم هر چی خدا بخواد
6- یک عالمه کتاب توی ذهنم هست که دوست دارم بخونم ....شروع کنم بخوندن....:cry:
.....

همین

مورد یک و دو عالی بود برام

مورد 4 به نظرم همون مهربون ادم باشه و راه خودشو بره بهتره ..بلاخره شخصیتش باید با دیگران فرق کند و مثل انها نباشه

مورد 6 هم کم کم شروع کردم

smn_ash

عضو جدید
1.میخوام زودتر این پایان نامه رو تمومش کنم
2.ازین به بعد نماز صبح هام قضا نشه(وبعد از اون نخوابم)
3.زبان انگلیسی و که میخونم ادامه بدم و هر روز حداقل یک جلسه تمرین داشته باشم
4.به مادرم کمک بکنم
5. ادم خیلی صبوری بشم خصوصا در مقابل خواهر و برادر
6.پشت سر کسی حرف نزنم
7.شروع کنم به تمرین کردن کامپیوتر از جزوه هایی که داشتم.
8.هر روز صبح قبل از رفتن به جایی اتاقم حتما جمع باشه.
9.روزی یکساعت و نیم درس بخونم
سلام به همه
گزینه یک و پیشبردم ،گزینه دو خیلی بهتر از قبلم شدم باور نکردنی بود.:w11:
زبان و فقط یکدرس خوندم . چهار خوب .پنج اصلا خوب نبودم
شش هم کلا یادم رفته بود جزو برنامه هست
کامپیوتر حرفشم نزن
اتاقم هم تمیز تر بود نسبت به بقیه هفته ها
درس خوندن و که واقعا سنگ تموم گذاشتم کلا یک ساعتم نخوندم.:w09:
.............................علت.........................
خوب کار پایان نامم هم زیاده هم وقت گیر هم اعصاب داغون کن.............
این هفته:
برنامه من باز هم مثل قبل ادامه دارد
فقط
بعلاوه اینکه سعی کنم هر اتفاقی برام افتاده واسه مادرم نگم تا ناراحتش کنم.
این هفته هفته ی خوبی نبود خیلی ناراحتم.........:w29:

smn_ash

عضو جدید
خوب دوستان من پروژه استاد رو تقریبا نصفشو انجام دادم. ( یعنی یه کوچولو گیر کردم تو تئوریش وگرنه کاملش میکردم و تمام ) . از بین درس ها هم یکی رو کامل خوندم . 2 تا درس رو هم چیزی حدود 20 درصد از هر کدوم خوندم . ( البته این رو هم باز به خاطر اینکه جزوم ناقص بود نتونستم کامل بخونم) . یک سری اقدامات در رابطه با یه بنده خدایی انجام دادم خوب بود. خدا رو شکر. خوب این یه هفته خیلی خوب بود. از تنبلی هام کم کرد. شاید اگه تنبلی نمی کردم الان همه کارهام رو تموم کرده بودم. ولی خوب مشکلی نیست . میگنجونمشون تو برنامم واسه این هفته.

خوب. این هفته هر چی بود گذشت. حالا برم واسه برنامم واسه این هفته :

1- میخوام این هفته رو واسه خلق خدا تعطیل کنم و به تنها کسی که فکر کنم خدا باشه و بس.

2 - پروژه استاد رو تکمیل کنم.

3- اون دو تا درس رو هم تموم کنم .

4- کلمه های درس زبان تخصصی رو معنی هاشون رو در بیارم و بریزم تو lietner box
جدا نصف پروژت و توی یک هفته رفتی:eek:

aliiagh

عضو جدید
جدا نصف پروژت و توی یک هفته رفتی:eek:

سلام. آره . پروژه باید با نرم افزار فلوئنت و گمبیت حل میشد و اینکه هم زمان باید گزارشی از کار به صورت pdf ( چیزی حدود 20 تا 30 صفحه میشه ) آماده کنیم بدیم تحویلش. نرم افزارها رو چون خودم بلد بودم واسه همین سرعت کارم رو کم نکرد. فقط این تئوریه اعصابمو خورد کرده نمی دونم چش کنم. باید برم سوال کنم از دوستام .

بالا