با پسر یا دختر دانشجو ازدواج میکنید؟

با پسر یا دختر دانشجو ازدواج میکنید؟

• بلی

رای: 116 54.5%
  • بی تفاوت

رای: 44 20.7%
  • خیر

رای: 53 24.9%

• مجموع رای دهندگان
    213

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
صداقت ومتانت داشته باشه ودرستکار
حالا هرکی میخواد باشه
یعنی پیدا میشه؟

artinbala999

عضو جدید
به نظر جالب میاد ولی خوب یه کمی در مورد دخترا و پسرا این قضیه فرق داره به نظرم برای دختر مشکل خاصی نداره ولی کار هر پسری نیس که تو این دور و زمونه بتونه با دانشجو بودنش شرایط و خواسته های خانوم و خانوادش رو محیا کنه، البته بازم بستگی داره به شناخت و علاقه ی طرفین و سطح فرهنگی و اجتماعی خانواده ی طرفین که خیلی مهمه با این قضیه راحت کنار بیان ولی در کل به نظرم چیزه خوبیه اما کار هرکسی نیس.....

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه مشکل مالی نباشه چرا که نه دانشجو هم ادمه اما اگه مشکل مالی در کار باشه دانشجو و غیر دانشجو فرقی نداره

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
نه چون از دانشجو جماعت بدم میاد...
از پسرای دانشگامونم به شدت بدم میاد.
میدونم که منظور استارتر محترم هم فقط دانشجوهای دانشگاه خودمون نبوده کلی گفتم

hani0

کاربر بیش فعال
میخواد دانشجو باشه یا نباشه....
فقط انسان باشه....
یعنی اونی که من میخاستم و انتظار زندگی و همراهی شو داشتم باشه.....
نه یه ادمی که معنی زندگی و همراهی و ندونه و........
خیلی چیزایه دیگه...

sky walker1

عضو جدید
من از ازدواج میترسم جدا میگم چون تو ای دوروزمونه دختر خوب خیلی کم بیدا میشه بی احترامی به خانووم ها نباشه ولی باید حقیقتارو دید خیلی کمه دختری که دوست بسر نداشته باشه بخاطر این میگم.از ازدواج میترسم

hosseinassar

مدیر ارشد
من از ازدواج میترسم جدا میگم چون تو ای دوروزمونه دختر خوب خیلی کم بیدا میشه بی احترامی به خانووم ها نباشه ولی باید حقیقتارو دید خیلی کمه دختری که دوست بسر نداشته باشه بخاطر این میگم.از ازدواج میترسم
یعنی پسر خوب زیاده؟!

رزتنها

کاربر فعال
سلام
جوابم بله بود
بنظر من اگه دانشجویی احساس کنه که میتونه یه خانواده تشکیل بده و بتونه اداره اش کنه مشکلی نداره
بهتر از اینه که دوست دختر داشته باشن

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این کشور معلوم نیست چه خبر / سیکلی اومده دختر لیسانس گرفته / فوق دیپلمی زنش دکترا داروسازی داره / خلاصه به ما که میرسه همیشه " قرباغه هفتیر کش میشه "

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
جوابم بله بود
بنظر من اگه دانشجویی احساس کنه که میتونه یه خانواده تشکیل بده و بتونه اداره اش کنه مشکلی نداره
بهتر از اینه که دوست دختر داشته باشن
دقیقا همینه واقعا ممنون
به خدا اگه خونواده ها هم این جوری فکر کنند دیگه عالی میشه و دیگه جلو خیلی دوستیای خیابونی گرفته میشه
بعضی وقتا این قدر بعضی خونواده ها ارمان گرا میشند که دو سال بعد افسوس همون موقعیتای قبلی رو میخورند
به خدا اقایون این قدر هام تنوع طلب نیستند یا این تمایلی به ازدواج نداشته باشند
ولی وقتی این اتفاقا میفته دیگه شاید زیر ابی برند و اون موقعست که نسبت به جنس مخالف بد بین میشند تا جاییکه دیگه تن به ازدواج نمیدن

چون واقعا بعد یه سنی یگه واقعا پسرا تمایلی به ازدواج ندارند بنا به هزار دلیل قابل گفتن و نگفتن این واقعا بهم ثابت شده

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همینه واقعا ممنون
به خدا اگه خونواده ها هم این جوری فکر کنند دیگه عالی میشه و دیگه جلو خیلی دوستیای خیابونی گرفته میشه
بعضی وقتا این قدر بعضی خونواده ها ارمان گرا میشند که دو سال بعد افسوس همون موقعیتای قبلی رو میخورند
به خدا اقایون این قدر هام تنوع طلب نیستند یا این تمایلی به ازدواج نداشته باشند
ولی وقتی این اتفاقا میفته دیگه شاید زیر ابی برند و اون موقعست که نسبت به جنس مخالف بد بین میشند تا جاییکه دیگه تن به ازدواج نمیدن

چون واقعا بعد یه سنی یگه واقعا پسرا تمایلی به ازدواج ندارند بنا به هزار دلیل قابل گفتن و نگفتن این واقعا بهم ثابت شده

چه جالب برادر منم چند وقت هی کلید کرده بود زن میخوام الان که جوونم باید زن بگیرم بزارم وقتی پیر شدم که چه فایده.مامانم هی میگفت تو که داری درس میخونی زن میخوای چیکار ولی من طرفدار داداشم بودم مامانو قانع کردم که اگه میخوای به جای زن نره دنبال دوس دختر و مثل این دختر بسرا که ادای زنو شوهرارو در میارن نشه این قدر باهاش مخالفت نکن...چون واقعا داشتم میدیدم تو دانشگاه ها چه وضعیه

omid_008

عضو جدید
پسری که هنوز دستش توی جیب باباشه خب زن گرفتنش دیگه چه صیغه ایه.مگر اینکه باباش ساپورتش کنه.دانشجو جماعت هم بی پول اند فعلا.یه اماری دیدم که گفتن نود درصد ازدواج دانشجویی به طلاق ختم می شه.پس باید جلوی این ازدواج ها رو گرفت .چون خروجی نداره.نه تشویق کرد.
پسر هم توی این سن هنوز به ثبات شخصیتی نرسیده و خودش نمی دونه چی می خواد.پس ازدواج در حین تحصیل خوب نیست.البته استثنا هم همیشه هست که موفق بودن

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسری که هنوز دستش توی جیب باباشه خب زن گرفتنش دیگه چه صیغه ایه.مگر اینکه باباش ساپورتش کنه.دانشجو جماعت هم بی پول اند فعلا.یه اماری دیدم که گفتن نود درصد ازدواج دانشجویی به طلاق ختم می شه.پس باید جلوی این ازدواج ها رو گرفت .چون خروجی نداره.نه تشویق کرد.
پسر هم توی این سن هنوز به ثبات شخصیتی نرسیده و خودش نمی دونه چی می خواد.پس ازدواج در حین تحصیل خوب نیست.البته استثنا هم همیشه هست که موفق بودن

دانشجوی شاغل کم نیست... الان دخترا هم زمان دانشجوییشون کار میکنن چه برسه به پسرا!
راستی اون امارم بگین کجا دیدین.........چون منم یه آمار دیده نودو هشت در صد دوستی ها به شکست منجر میشه(شکست عشقی)
به نظرم اگه آدمی تا زمانی که وقت ازدواجش نرسه اصلا تو فاز عشقولانه نباشه که خیلی خوبه ولی الان جوونا دو حالت دارن یا میرن ازدواج میکنن یا هر روز با یکی که این خودش باعث بدبینی موقع ازدواج میشه!

آخرین ویرایش:

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب برادر منم چند وقت هی کلید کرده بود زن میخوام الان که جوونم باید زن بگیرم بزارم وقتی پیر شدم که چه فایده.مامانم هی میگفت تو که داری درس میخونی زن میخوای چیکار ولی من طرفدار داداشم بودم مامانو قانع کردم که اگه میخوای به جای زن نره دنبال دوس دختر و مثل این دختر بسرا که ادای زنو شوهرارو در میارن نشه این قدر باهاش مخالفت نکن...چون واقعا داشتم میدیدم تو دانشگاه ها چه وضعیه

حالا چی شد داداشتو زن دادین؟:D

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرایط جاده شما ازجوریه که پیمانکار قبول نمیکنه... بیخیال شو
نیش

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
واقعا جای ایول نداره به شما
خوش به حال داداش شما که حداقل ابجیش هم هیزم بیار معرکه نبوده و تشویقش میکرده
واقعا خوش به حالش.
دانشجوی شاغل کم نیست... الان دخترا هم زمان دانشجوییشون کار میکنن چه برسه به پسرا!
راستی اون امارم بگین کجا دیدین.........چون منم یه آمار دیده نودو هشت در صد دوستی ها به شکست منجر میشه(شکست عشقی)
به نظرم اگه آدمی تا زمانی که وقت ازدواجش نرسه اصلا تو فاز عشقولانه نباشه که خیلی خوبه ولی الان جوونا دو حالت دارن یا میرن ازدواج میکنن یا هر روز با یکی که این خودش باعث بدبینی موقع ازدواج میشه!
دقیقاااااااااااااااااااا.مرسی.

آخرین ویرایش: