با پسر یا دختر دانشجو ازدواج میکنید؟

با پسر یا دختر دانشجو ازدواج میکنید؟

• بلی

رای: 116 54.5%
  • بی تفاوت

رای: 44 20.7%
  • خیر

رای: 53 24.9%

• مجموع رای دهندگان
    213

yapoo

عضو جدید
:gol:
نه من این جوری فکر نمی کنم..چیزی که از حالت روزمرگی در بیاد تکراری نمیشه..من به مدرک تحصیلی اهمیت نمی دم چون می دونم اونجوری که خودم به دستش اوردم اگه شرایط واسه هر ادم مشتاق دیگه ای فراهم بشه به دستش می اره خیلی کاره بزرگی نیس..فقط چند سال وقت گزاشتیم و درس خوندیم ادامه ی همون کاری که تو دبستان و دبیرستان انجام دادیم..حالا یه سز ی این راه رو به خاطر داشتن شرایط می تونن ادامه بدن یه سری هم نمی تونن..پس این نشونه ی برتری ادما از هم نیس..من معیارم درک طرف مقابلم از منه..
مرسی..:gol:

بهرحال امیدوارم موفق باشید ولی چون تجربم از شما شاید بیشتر باشه دوستانه توصیه میکنم کمتر احساسی برخورد کنید . شما قلب پاک و با انصافی داری ولی برای یه زندگی درست یک قلب کافی نیست.
درضمن وقتی کسی دانشگاه میره فقط تحصیل نمیکنه با دنیاهایه دیگه و تجربه های جدیدی روبرو میشه که کسی که دانشجو نبوده درکش نمیکنه.و البته تحصیل معیار برتری نیست ولی معیار نزدیکی یا دوریه ذهنیت دونفر میتونه باشه:gol:
ممنون از تو دوست باصفای من:gol:

matin_bc

عضو جدید
:gol:

بهرحال امیدوارم موفق باشید ولی چون تجربم از شما شاید بیشتر باشه دوستانه توصیه میکنم کمتر احساسی برخورد کنید . شما قلب پاک و با انصافی داری ولی برای یه زندگی درست یک قلب کافی نیست.
درضمن وقتی کسی دانشگاه میره فقط تحصیل نمیکنه با دنیاهایه دیگه و تجربه های جدیدی روبرو میشه که کسی که دانشجو نبوده درکش نمیکنه.و البته تحصیل معیار برتری نیست ولی معیار نزدیکی یا دوریه ذهنیت دونفر میتونه باشه:gol:
ممنون از تو دوست باصفای من:gol:

ممنون از نظرتون..یه کتاب به حرفاتون اضافه می کنم..ارمان نامه ی ارد بزرگ..امیدوارم که مفید باشه..شاد باشین..مرسی..:gol:

پیوست ها

• arman_name_orod_bozorg.pdf
    561.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعای ننه کلثوم 159 ساله:surprised:
الهی کار این مملکتو به سامون کن تا کار این جوونای عشق ازدواجیم به سامون بشه
مملکت اگه مملکت باشه چه با دانشجو چه فارغ التحصیل چه با پول چه بی پول میشه سپید بخت شد ننه اصل اینا نیس اینا فرعه
اصل کاری یه چیزای دیگه و یه کسای دیگه هستن

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنده اصولا با دختر دانشجو دوست میشم با پسردانشجو مزدوج میشم

matin_bc

عضو جدید
مملکت اگه مملکت باشه چه با دانشجو چه فارغ التحصیل چه با پول چه بی پول میشه سپید بخت شد ننه اصل اینا نیس اینا فرعه

مرسی..طبق معمول همیشگی شما گل گفتی..:gol::w27:

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی به نظر من مملکت اگه کره ی مریخ هم باشه که نشه توش زندگی کرد اگه کسی اراده داشته باشه می تونه ولی اگه اراده نداشته باشه ، روی همین زمین هم نمی تونه. حالا چه ایران چه جاهای دیگه.

Thais

عضو جدید
یعنی اگه یه بیکار آسمون .. باشه باهاش ازدواج می کنین؟

خب پس اون مشغولیت احساساتی که دوستمون گفت چی میشه؟
اصلا مگه برای دانشجوی ارشد تضمین شغلی وجود داره که بشه بهش اعتماد کرد؟
درسته ولی منظورم اینه که اگه ارشد یا دکترا باشه هم میتونه بلوغ فکری داشته باشه هم کار نیمه وقت البته اینا همش نسبیه وقطعی نیست ولی دوست دارم که دانشجو باشه:smile:

solar flare

مدیر بازنشسته
bebakhshid majburam en type konam
baba mage che eshkali dare
albate man dar kol goftam vaella khodam aslan ghasde ezdevaj nadaram

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حاضرم با هردختر در هر حالتی ازدواج کنم حتی اگه یکم ترشیده هم باشه اشکال نداره

setare_69

عضو جدید
من کاملا موافقم البته با سال بالایی ها چون هم کلاسی های خودمون چیزی حالیشون نیس اخه باید چند سال اختلاف سنی باشه چون پسرا دور تر از دخترا تکامل عقلی پیدا میکنن :smile::biggrin::redface::confused::heart::gol:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه كنار درس كار هم بكنه و جربزه داشته باشه و اهل زندگي باشه بله:redface::)

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
: دختر یا خوشگله یا دانشجو :دی
خوب آخه این چه سوالیه من نمیدونم مگه میخوای منزلتو بهش اجاره بدی که میگی به دانشجو میدی یانه !! ؟؟
کاره دله خودش میره .... کار به چی چی جوش نداره !

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میگم کاره دل....بهترین انتخاب برا هر کسی اینه که مطابق ایده آل هاش انتخاب کنه..خب اگه واسه کسی تحصیل حرف اول رو می زنه دانشگاه خوبه....اما چون معمولا آقایون اعتماد به نفسشون به موقعیتشون باید بیشترتر صبوری کرد باهاشون اگر که دانشجو باشن..چون تا اون پروسه رو بگذرونن با اون همه احساساتی هم که این وسط معلق می مونن...خب دیگه شرایط رو یه کم بحرانی می کنه:redface::redface:
بعد هم درسته جو دانشگاهها بهم ریخته اما آدمای خوبش هنوزم خوبن..شک نکنید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
به نظرم طرف باید آدم حسابی باشه تا اینکه ملاک ازدواج آدم دانشجو بودن یا نبودن باشه
حالا اومدیم دانشجوی دکترا بود
اون وقت چی؟
منظورت از دانشجوچیه؟ آدم کم سن یا آدمی که در حال تحصیله؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت هم کلاسیه نه :mad:
اگه ددانشجوی یه جا دیگس اما کارشناسه نه :mad:(کار نداره هوا بخوریم:redface:)
اگه ارشده کار داشته باشه در موردش فکر میکنم:D:eek:
اگه دکترا اره (درد میخام مگه الان شوهر دکتر کجا گیر میاد):surprised::surprised::surprised:

اما بههتره دانشجو نباشه

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت هم کلاسیه نه :mad:
اگه ددانشجوی یه جا دیگس اما کارشناسه نه :mad:(کار نداره هوا بخوریم:redface:)
اگه ارشده کار داشته باشه در موردش فکر میکنم:D:eek:
اگه دکترا اره (درد میخام مگه الان شوهر دکتر کجا گیر میاد):surprised::surprised::surprised:
اما بههتره دانشجو نباشه
شوور قحطیه ها!!!!
از من گفتن
بقال سر کوچتونم اومد نباید به این راحتیا ردش کنی:D

elhamiiii

عضو جدید
من مشکلی ندارم.به نظرم میتونیم کنار هم باشیم
تلاش کنیم ادامه تحصیل بدیم.
اما اما اما بستگی به طرف مقابل داره.که چطور شخصیتی باشه.

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
البته من پستا رو كامل نخوندم،اما به نظرم اينجا دو تا بحث مطرح شد
يكي نوع آشنايي و آيا شما با يه فرد دانشجو كه در محيط دانشگاه هست ازدواج ميكنيد يا خير؟
يه بحث ديگه هم در مورد استقلال مالي بود كه دانشجو داره يا نداره؟
در مورد بحث اول به نظرم در هر محيطي و هر جايي افراد خوب و بد هستند.اين ملاك نميشه كه چون در محيط دانشگاه هست مناسب ازدواج نيست.اتفاقا شناخت بهتر و كاملتر صورت ميگيره.(تا حدودي)
من خودم نظرم موافق بود
البته قبول دارم جو دانشگاه عوض شده.اما بااين وجود همين طور كه گفتم دختر و پسر خوب هم هستن.
اما در مورد بحث دوم،بايد بگم نظرات دختر و پسر و ديدشون نسبت به اين مسئله فرق ميكنه!!
از ديد يه دختر حتما پسر بايد استقلال مالي داشته باشه.كه حرفه درستي هم هست.همين جوري كه نميشه تشكيل زندگي داد
اما از ديد يه پسر اين ملاك براي دختر كم اهميت هست!!وشايد بي اهميت
ولي در كل به نظرم پسر بايد استقلال مالي،براي شروع يه زندگي نه چندان ايده آل اما ساده و با عشق داشته باشه

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر از من بپرسن:w26:
مي گم: اگر علاقه در كار باشه،:w24:
تحصيلاتش به من بخوره،:twisted:
شرايطي رو كه بخوام داشته باشه، :love:
:w33: بله :w32: