با تجربه ها درعشق!!!!بیاید ببینم!

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله این حقیقت داره .نمیدنم بگم خوشبختانه یا متاسفانه
اما به دلیل حضور بیشتر زن ها در جامعه ،بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.
فرض کنید پسری به دانشگاه می رود و استاد او یک خانم جوان است.بارها و بار این شیفتگی ها به وجود آمده.شیفتگی دانشجو به استادش.بزرگتر ها باید به جای سرکوب احساسات پسر کم سن و سالشون ،به اونا اطلاعات بدن که این احساس تو عشق نیست،نوعی دل بستگیه که اگر از طرف دور بشی از خاطرت میره.
دختر خانم ها زیاد به ابراز علاقه پسر های کوچکتر از خودشون توجهی نکنند و احساس اونا رامثل یک دورچرخه که تازه خریدن و خوشحالند که سوارش هستند نگاه کنند،نه یک مرد که بشه تو زندگی بهش تکیه کرد
این دلبستگی نیست وابستگیه که بعداز یه مدت که دور بشه از بین میره ولی اگه دلبستگی باشه هرچقدر دور بشه از بین نمیره..

aaj6551

عضو جدید
این دلبستگی نیست وابستگیه که بعداز یه مدت که دور بشه از بین میره ولی اگه دلبستگی باشه هرچقدر دور بشه از بین نمیره..

بله کلام شما متین...
ولی همان طور که گفتین دلبستگی نیست وابستگی است که خیلی هم بی ربط به عشقه......
ادم عشق را نباید به هر احساسی نسبت بده.
عشق واژه مقدسی است.وقتی کسی اسمش عاشقه....یعنی که حاضر در راه عشق فنا بشه....
ولی این اقا پسر عمرا این کاره باشه

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کلام شما متین...
بله درست میگین..عشق واژه مقدسیه..نباید به هرحسی گفت عشق.. ایشون اگه یه کم صبر کنن زمان خودش همه چیو مشخص میکنه و همچین حسی تو این دوره سنی طبیعیه و باید آگاهی داشته باشه که این حسا زودگذره و مطمئن باشه که بعد از مدتی که بگذره فروکش میکنه..

jigar1

عضو جدید

بله کلام شما متین...

بله درست میگین..عشق واژه مقدسیه..نباید به هرحسی گفت عشق.. ایشون اگه یه کم صبر کنن زمان خودش همه چیو مشخص میکنه و همچین حسی تو این دوره سنی طبیعیه و باید آگاهی داشته باشه که این حسا زودگذره و مطمئن باشه که بعد از مدتی که بگذره فروکش میکنه..

خب حالا از کجا بدونم که این دلبستگی هست به وابستگی؟؟!

aaj6551

عضو جدید
SALAM

SALAM

با سلام مدت 6 ماه ازش دور باش .نه تماسی نه دیداری و نه حرفی.اصلا بهش فکر نکن.مطمین باش بعد از این مدت دیگه هیچ خبری ازش نیست

ریحانه22

عضو جدید
نمیدونم تا حالا واسم پیش نیومدبوده که از کسی خوشم بیاد اما عاشقی نه....
ولی در مورد سوالتون فکر میکنم ترما بعدی دیگه از شر و شورش می افتین
ولی خودم کلا عشقو قبول ندارم یعنی قبول دارم ولی فکر نمیکنم ادمای این دور و زمونه ارزششو داشته باشن چون همشون به فکر منافعشونن
ترمای اول چون از یه محیط غیر مختلط به محیط مختلط وارد میشن همه یه کم جوزده هستن اما ترمای بعدی درس میشه

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جمله ای که شما گفتید می دونید تنها راه حلش چیه؟(فقط هم یه راه حل داره)

تو خدمت بهت میگن از فاصله ی 4 متری بپر پایین شما می گین کاشکی می شد

فرمانده ی محترم با پا میاد جلو (اون دیگه خیلی دوزش بالاس) یک عدد دست اینجا کفایت می کنه(تو گوشی)

به پدر محترم داستانو بگید ببینید چی میگه یا حله یا بازم حله

چارش یه تشر هست.

jigar1

عضو جدید
این جمله ای که شما گفتید می دونید تنها راه حلش چیه؟(فقط هم یه راه حل داره)

تو خدمت بهت میگن از فاصله ی 4 متری بپر پایین شما می گین کاشکی می شد

فرمانده ی محترم با پا میاد جلو (اون دیگه خیلی دوزش بالاس) یک عدد دست اینجا کفایت می کنه(تو گوشی)

به پدر محترم داستانو بگید ببینید چی میگه یا حله یا بازم حله

چارش یه تشر هست.

وااااااااااااای!بابا؟؟؟؟؟
نه توروخدا!
باشه تحمل میکنم!

jigar1

عضو جدید
ببین...
می خای مشکلت حل بشه یا نه؟
نمیخام و نمیشه را بنداز دور تا از این احساس کذایی بیای بیرون بتونی رندگی کنی
مطمین باش اگه ابراز علاقه کردی بهش، اصلا محلت نمی زاره
شک نکن

کاشکی این تجربه هایی رو که شماها دارین، رو میتونستم خودم از نزدیک ببینم!خودم تجربه نکنما! فقط از نزدیک ببینم!اون موقع برام ملموس تر بود! اینطوری فقط باید بگم چشمو دیگه بسپرم به خدا!خیلی اینطورری سخته!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین رفیق من اوضام از خیلی از بقول تو ترم اولیا و دومیا بدتر بود از ترم اول شروع می شه وتا قیام مهدی ادامه داره !!!!!!!!
من با اون اوضاعی که داشتم اگه ادامه می دادم محال بود درسم ترم 10 هم تموم بشه ولی یه کلکی به مغزم به دلم زدم که مشکل حل شد و الان ترم ششم و احتمال زیاد می تونم هفت ترمه هم تموم کنم.
اگه کلک رو خواستی چون بد آموزی داره برات ارسال خصوصی می کنم.هر وقت خواستیش بگو بفرستم.

.SHaDi

عضو جدید
ببین رفیق من اوضام از خیلی از بقول تو ترم اولیا و دومیا بدتر بود از ترم اول شروع می شه وتا قیام مهدی ادامه داره !!!!!!!!
من با اون اوضاعی که داشتم اگه ادامه می دادم محال بود درسم ترم 10 هم تموم بشه ولی یه کلکی به مغزم به دلم زدم که مشکل حل شد و الان ترم ششم و احتمال زیاد می تونم هفت ترمه هم تموم کنم.
اگه کلک رو خواستی چون بد آموزی داره برات ارسال خصوصی می کنم.هر وقت خواستیش بگو بفرستم.

سلام میشه کلکو واسه من بفرستین؟؟؟

jigar1

عضو جدید

اگه منظورت از بد آموزی ، مشکل اخلاقیه(مسایل جنسیو اینا)نمیخاد ولی اگه چیز دیگه ای هست، بفرست ممنون!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کلکه مثل اینکه طالب زیاد داره همین جا بزارید!

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوستان من به چندین مورد برخوردم !
که عاشق استاد میشن !
غالبا هم دانشجو پسر بوده و استاد خانوم جوان /
به نظرمن تو یه تایپیک جدا ریشه یابی کنیم .

jigar1

عضو جدید
دوستان من به چندین مورد برخوردم !
که عاشق استاد میشن !
غالبا هم دانشجو پسر بوده و استاد خانوم جوان /
به نظرمن تو یه تایپیک جدا ریشه یابی کنیم .

سید خب اونارو به ماهم نشون بده!
بابا تا حالا من برای اولین بار فقط برای خودم پیش اومده!با اینکه پسرم و با پسرا ارتباط دارم، تاحالا نشنیدم!

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله این حقیقت داره .نمیدنم بگم خوشبختانه یا متاسفانه
اما به دلیل حضور بیشتر زن ها در جامعه ،بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.
فرض کنید پسری به دانشگاه می رود و استاد او یک خانم جوان است.بارها و بار این شیفتگی ها به وجود آمده.شیفتگی دانشجو به استادش.بزرگتر ها باید به جای سرکوب احساسات پسر کم سن و سالشون ،به اونا اطلاعات بدن که این احساس تو عشق نیست،نوعی دل بستگیه که اگر از طرف دور بشی از خاطرت میره.
دختر خانم ها زیاد به ابراز علاقه پسر های کوچکتر از خودشون توجهی نکنند و احساس اونا رامثل یک دورچرخه که تازه خریدن و خوشحالند که سوارش هستند نگاه کنند،نه یک مرد که بشه تو زندگی بهش تکیه کرد

یادتون باشه توی هر موقعیتی استثنا هم وجود داره.
بستگی به طرفین داره.

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سید خب اونارو به ماهم نشون بده!
بابا تا حالا من برای اولین بار فقط برای خودم پیش اومده!با اینکه پسرم و با پسرا ارتباط دارم، تاحالا نشنیدم!

من زیاد عادت ندارم تو نخ کسی برم و معمولا خودشون پیشم گفتن !
تا بحال 3 نفر ! که فکر کنم آمار بالایی باشه . چون احتمال داره یه عده هم هرگز نگن /

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بوده ؟؟؟؟ منم میخوام بدونم :cry:

maysa.mahi

عضو جدید
نه عزیز دلم اگه نظر منو بخوای هیچ ربطی به ترم اول و آخر نداره.به این ربط داره که یه جنس مخالف تو چه دوره ای از زندگیت وارد زندگیت و لحظه هات میشه و ذهنتو درگیر میکنه.خصوصا اگه به قول معروف اولین عشقت باشه که معمولا تو ایران ما, چون تو دوره دانشگاه هس که یه محیط متفاوتو تجربه میکنیم فورا علاقمند میشیم و ربطش میدیم به ترم پایینی بودن. مثلا خود من اولین بار قبل ورودم به دانشگاه بود که دل بستم.
عشق اول چون خیلی خیلی پاک و صادقانس برای همینه که میگن فراموش نمیشه. ولی اینجوری نیس که با تموم شدنش همه چی تموم شه. زمان همه چیو حل میکنه.
بارها و بارها میتونی به کس دیگه ای علاقمند بشی و قبلی رو فراموش کنی. عشق نامحدوده.ضمنا هروقت که عاشق شی همون حال و هوای زیبای عشقای قبلیو خواهی داشت خیالت راحت.
و اینکه یکی از دوستان نزدیکم دقیقا وضعیت شمارو داش ولی با ازدواج استادمون همه ی احساساتش فروکش کرد.و الان عاشق یکی دیگس!

amir-66

عضو جدید
نه عزیز دلم اگه نظر منو بخوای هیچ ربطی به ترم اول و آخر نداره.به این ربط داره که یه جنس مخالف تو چه دوره ای از زندگیت وارد زندگیت و لحظه هات میشه و ذهنتو درگیر میکنه.خصوصا اگه به قول معروف اولین عشقت باشه که معمولا تو ایران ما, چون تو دوره دانشگاه هس که یه محیط متفاوتو تجربه میکنیم فورا علاقمند میشیم و ربطش میدیم به ترم پایینی بودن. مثلا خود من اولین بار قبل ورودم به دانشگاه بود که دل بستم.
عشق اول چون خیلی خیلی پاک و صادقانس برای همینه که میگن فراموش نمیشه. ولی اینجوری نیس که با تموم شدنش همه چی تموم شه. زمان همه چیو حل میکنه.
بارها و بارها میتونی به کس دیگه ای علاقمند بشی و قبلی رو فراموش کنی. عشق نامحدوده.ضمنا هروقت که عاشق شی همون حال و هوای زیبای عشقای قبلیو خواهی داشت خیالت راحت.
و اینکه یکی از دوستان نزدیکم دقیقا وضعیت شمارو داش ولی با ازدواج استادمون همه ی احساساتش فروکش کرد.و الان عاشق یکی دیگس!

vov che manteghi