بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارت خیلی بهتر شده اما باز هم باید روش کار بشه.
دوست ندارم حرفامو تکرار کنم. اما انگار لازمه. رنگهات هنوز هم خامه. رنگ قرمزت میتونه خوب باشه در صورتیکه بقیه رنگها خوب باشه. رنگ خاکستریت بیحاله. درجه بندی نداره. سبزهات هم برای درخت مناسب نیست. برای درخت توی پلان به کتاب پلان گرفایک یه سر بزن.
ممنون زرناز جان
الان دارم کار تمرين هاي معماري رو تموم ميکنم . طراحي يک نمايشگاه عکس هستش
فردا ميزارم اينجا
اميدوارم بهتر بشه

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مارک آبرنگت چیه؟ بعضی از آبرنگها رنگهای جیغ و بچگانه ای دارن و اصولا برا بچه ها تولید میشن.
آبرنگ وینزور بهترین مارک آبرنگه.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مارک آبرنگت چیه؟ بعضی از آبرنگها رنگهای جیغ و بچگانه ای دارن و اصولا برا بچه ها تولید میشن.
آبرنگ وینزور بهترین مارک آبرنگه.
من با پلیکان کار می کنم
آبرنگ خوبیه من که ازش راضیم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نظر اینکه خوب باشن اصلاااااااااا . چون هیچ کدوم نه کلاس رفته بودیم نه اسکیس کار کرده بودیم . بر اساس استعداد خودمون کشیدم . اون کار هم که گفتم خیلی خوبه نسبت به بقیه گفتم .

diana_jc

عضو جدید
مهیار خان،ممنون.منکه ترم اولیم.کوچولوام واسه اظهار نظر.:redface:اما فکر نمیکنم برای یه تازه کار که اسکیس تا حالا کار نکرده بوده،بد باشه.;)
انشاءالله کارای بعدیتون بهتر باشه:smile::gol:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
work shop
تو دانشگاه ما هم برگزار شد حالا اگه شد عکساشو میزارم

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراحي نمايشگاه عکس
نمايشگاه عکس که داراي سالن گلري و غرفه ها و بخش اداري هستش.
البته تو پلان همکف اوني که زير سرويس خواهران هستش مديريت نيست , اتاق نقد و بررسي آثار هست.

پلان همکف

پلان طبقه اول

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر اینکه خوب باشن اصلاااااااااا . چون هیچ کدوم نه کلاس رفته بودیم نه اسکیس کار کرده بودیم . بر اساس استعداد خودمون کشیدم . اون کار هم که گفتم خیلی خوبه نسبت به بقیه گفتم .

چرا اسکیس کار نکرده بودین؟ مگه میشه دانشجوهای ترم 4 و 5 اسکیس کار نکرده باشن؟؟؟:surprised:
در کنار کلاسای طرح معماری هر هفته اسکیس برگزار میشه.

diana_jc

عضو جدید
سلام:redface:
راستش تا الان فقط بیننده کارای دوستان بودمو خودم جرئت مطلب گذاشتنو نداشتم:(:cry:
البته ترم اولیمو کار زیادیم بلد نیستم.:w12:اما میخوام یکم تو این تاپیک فعالیت کنم.:redface::sweatdrop:
فکر میکنم واسم مفید باشه.از اطلاعات دوستانم استفاده میکنم.:gol:
اما نمیدونم چه جوری و از کجا شروع کنم...
راهنماییم میکنید؟؟؟:crying2::gol::cry::gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol:دوست عزیز فقط کافیه از کارهات عکس بگیریو اینجا بزاری. و اینم بدون که بچه ها نظراتشونو روی کارت میگن... باید جنبه داشته باشی گلم. چون ممکنه همه حرفایی که میزنن به نظرت جالب نباشه... اما خب نگتا ها ی خیلی خوبیو متوجه میشی. برات خیلی مفیده.

Xara

عضو جدید
كاراتون بد نبود.
من ترم اول هستم و در اين موارد چيزي به ما نگفتن. لطفا منو در مورد اسكيس(تفاوتش با دست آزاد) راندو، پرزانته،شيت بندي ، كلاژ و ..... روشن كنيد و هر كدوم رو توضيح بديد .
خيلي ازتون ممنون مي شم.

tasnim-67

عضو جدید
سلام
من تازه کارم. شیت های زیادی ندیدم.
انتظار داشتم کارها دستی باشه! اما اینا همه کامپیوترین که!!!!!
از ما دستی میخوان!!!

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیاض بهرام
ما فقط اجازه داریم تو شیت بندی پلانمونو بچرخونیم اونم فقط به خاطر جهت شمال ( چیزی که من تا حالا فهمیدم)
پس بهتره عتاصری مثل پرسپکتیو و نما و برش موازی با شیت کشیده بشن
خسته نباشی
ممنون وروجك جان
والا همونطوري كه گفتم اجبارن نماها رو كج كردم

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
T.BOX

T.BOX

تی باکس عنوان یکی از پروژه های مقدمات 2 بود که من 2 هفته پیش تحویل دادم
هم شیتشو دارم هم ماکتشو
حالا نمیدونم میتونم ماکتشم بزارم اینجا یا نه
در اولین فرصت شیتشو میزارم;)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ممنون دوست عزيز
واقعا ممنون كه نظر ميدي
در مورد رنگ بنديو كف سازي و فيگورا به روي چشم نظراتت محترم و قابل استفادست برام و استفاده هم خواهم كرد.
در مورد شيت بندي آره راست ميگين ولي مجبور شدم اينكارو بكنم تا تو شيت جا بشن ميدونم بد شده ولي خوب بايد يه جوي جا ميدادم:smile:
در مورد فونت هم اصلا نمي خواستم چيزي بنويسم ، اونا رو هم بعد از اينكه به استاد نشون دادم نوشتم . خوب اگه بد شده چشم از اين به بعد رو فونت ها توجه بيشتري ميكنم
باز هم ممنون از نظرت
موفق باشي;)
تشکر ;)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اینم ادامش
سعی کردم شیتمو با یه پرسپکتیو شروع و با 1 پرسپکتیو دیگه ببندم تا شیت بسته شه

منتظر نظراتتون هستم

samis48

عضو جدید
:smile:ممنون مهندس ;)
اما خیلی تنبلیا!!!:mad:
خب یکم اونجارو مرتب میکردی بعد عکس میگرفتی دیگه :mad:
گردنم درد گرفت هی سرمو با عکسها منطبق کردم :confused:
کاراتون هم جالب بود . :smile:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم از کل معماری از همین اسکیس و راندو خوشم اومد ! دیروز هم رفتم کتاب تکنیکهای راندو در معماری رو خریدم ! 11500 تومن ! دکتر سید جمال الدین مهدی نژاد - ساجده گودرزی تعلیف و ترجمش بودند !

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من تازه کارم. شیت های زیادی ندیدم.
انتظار داشتم کارها دستی باشه! اما اینا همه کامپیوترین که!!!!!
از ما دستی میخوان!!!
به صفحه های اول تاپیک هم یه سر بزن. همه جور شیت اینجا هست. یه کم فقط باید بگردی.:lol:

mehrdaaaad

عضو جدید
salam be memarane ayandeo hal aval ozr khahi konam chon safhe kelidam fonte farsi nadare nemitonam farsi typ konam ta beram az in barchasba bekharam bechasbonam (albate bayad ye shekayatiyam az in shekate bekonam ke chera fonte farsi ro in com nazashte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) projeye in terme man (tarhe1)bazare mive va tare bare man khodam khaili raziyam az in proje tazeeeye;)

mehrdaaaad

عضو جدید
ترم 2 ئادش بخئر(az hamegi ozr khahi mikonam chon moshkele fonte farsi daram va eshalah zood hal mikonamesh bedone arze adab va tozih felan in kararo mizaram va dige ham say mikonam eng type nakonam vase hamin felan bi kalam kar mikonam )

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.