بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sufia89

عضو جدید
دوستان راستی قرار بود نظر بدید ها....:w14:

کدوم شیت به نظرتون از همه بهتره؟؟

وقت کردید ایده ها رو هم بخونید:w11:

البته چون من در جریان مسابقه و داوری اون بودم از سیستم نمره دهی داورا و اینکه سه شیت برتر مسابقه با چه امتیاز هایی اول تا سوم شدند هستم

ولی اول شما نظراتتون و بدید تا من بگم چجوری بوده

:w27:

mehdi_7070

عضو جدید
مرسی از لطفتون:gol:

وای پدرم دراومد همه این ها رو 2بار آپ کردم:cry:

کجا شما آپ میکنی؟؟

ینی تو صفحه اول هم هنو هستند کسانی که نبینند؟؟:w20:

برای من که از اول درست نشون می‌داد!
tinypic.info و kimag.es و img98.com جزء بهترین سایت‌ها برای آپلود عکس هستند. (tinypic.com به دلیل فیلـتر در بعضی شرکت‌ها توصیه نمی‌شه!) مثلا وارد سایت img98.com که شدید، وسط صفحه نوشته "Select an image file to upload - URL Upload". روی URL Upload کلیک کنید و آدرس عکس‌ها را بهش بدید. اون هم منتقل می‌کنه به سرور خودش! البته برای آپلود از روی هارد، باید Normal Upload را انتخاب کنید که طبیعتا خیلی بیشتر طول می‌کشه.

آخرین ویرایش:

glow

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام بچه ها :heart:
اگه میشه یکی بهم بگه که چه جوری با استفاده ازاتو کد ماکت ساخته میشه؟؟؟؟:redface:ممنون میشم

sufia89

عضو جدید
ممنون ازینکه کاراتون و گذاشتید

میشه توضیح بدید نورپردازی داخلی این ماکت ها با چه روشی بوده؟؟

خودتون درس کردید یا دادید بیرون؟؟

چه نوع لامپی استفاده شده؟؟

رنگ بندی هم داره؟؟

arashitect

عضو جدید
ممنون ازینکه کاراتون و گذاشتید

میشه توضیح بدید نورپردازی داخلی این ماکت ها با چه روشی بوده؟؟

خودتون درس کردید یا دادید بیرون؟؟

چه نوع لامپی استفاده شده؟؟

رنگ بندی هم داره؟؟
سلام.
نورپردازی با لامپ ledیا همون دیودهای لیزری هستن.رنگ ها هم متنوع هستند ابی-زرد-قرمز-سفید-نارنجی و سبز.
کسی که ماکت رو میسازه باید انجام بده چون جزیی از روند کاره و بیرون نمیتونن کمکی بکنند. البته کار اسونی هم هست.

archi_arch

مدیر بازنشسته
یه سوالی اگه بخوایم سطح شیبدار مثل هرم بسازیم چه جوریه ؟
میشه با لیز ها قطعات ساخته شده رو فارسی بر کرد؟
والا فکر نمیکنم دستگاه برش بتونه از ضخامت هم برش بزنه .. البته من ندیدم ولی فکر میکنم فقط افقی و صفحه ای میبره.. اما اگه کسی اینکارو کرده یا میدونه میشه یا نه لطفا بگه
اگه اینطوری باشه خیلی خوبه.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
برچسب برای ماکت سازی

برچسب برای ماکت سازی

همین طور که می دونین اکثرمون برای ماکت سازی یا بهتر بگم برای قشنگتر نشون دادن و زنده تر کردن ماکت هامون از برچسب استفاده می کنیم که تقریبا همشون گرون هستن و بیشتر مواقع آخر ماکت کم میان
من تو این تاپیک چند نمونه برچسب میزارم
می تونین با فتوشاپ این بچسب ها ر کنار هم بگذارین و پرینت رنگی بگیرین ( اگه روی گلایه بگیرین بهتره) خودمم همیشه همین کار رو می کنم
فقط ببخشید که بعضی از برچسبایی که میزارم اسم سایتش روشون حک شده خودتون می تونین با فتو شاپ درستش کنین
شرمنده من فتو شاپمو عوض کردم هنوز بهش عادت ندارم
دوستان عزیز هم اگه نمونه ای دارن برای استفاده بزارن
می خواستم این تاپیک رو تو قسمت مصالح بزنم اما چون این تاپیک یه جورایی وصل میشه به ماکت سازی گذاشتمشون اینجا
ممنون
;);)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
تصاویر رو کوچیک میزارم
همون طور که بلدین ولی برا محکم کاری میگم که روش کلیک کنین تا به سایز واقعی برسه(البته اونایی که عمس گنده به حساب میاد)

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من تاحالا دستگاه پلکسی و خود پلکسی رو ندیدم
یه عکس ازش میزارین؟

sepid.tabrizi

عضو جدید
من هم یه سری از کروکی های آلبوم روستا 1 اِمان را اینجا گذاشتم.
چشم براه نظرات سازنده شما عزیزان :w05:

اگه اینو خودت کار کرده باشی به من بگو کدوم سال قرار ارشد و دکترا بدی من شرکت نکنم:biggrin:;)

rasool_gh

عضو جدید
ماکت خانه ابشار

ماکت خانه ابشار

این ماکت خانه ابشار ساخت خودمه البته هنوز کامل نشده
می خواستم در کامل کردنش کمکم کنید ممنون میشم

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم میشه یه راهنمایی راجع به ساخت سفال واسه سقف کنید؟ممنون..فقط برچسب و پیشنهاد ندید....!!!!!!!!

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سری5

سری5

با ابنکه فکر کنم کسی از این تاپیک خوشش نیمد اما دوست دارم این تاپیکو ادامه بدم
مدیرای عزیز اگه فکر می کنن این تاپیک بی محتواست بهم اطلاع بدن لطفا
ممنون

sepid.tabrizi

عضو جدید
:redface:
دکترا؟!!!!!
من؟!!!!!!!!!!!!!!!!!:w20:
نه ممنون
دوستان جای ما:victory:
]چرا؟مگه دکترا ترس داره؟اگه این خط خودت باشه من میگم قبولی.البته من ارشدم قاطی کردم نمی دونم شاید الان ارشدم میخونی ها.به البوم کارها منم یک سری بزن اینم سایت خودم این سایت بری کارهای خودمون میتونی ببینی البوم تصاویرwww.meamar.bolgfars.com;)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
.........

.........

سلام ببخشید اگه بد گفتم اما منظورم همون سفاله دیگه من واسه کارم داشتم سقف سفالی می ساختم اما با هر چی خواستم نشد طبیعی بشه!آخرم مقوای شیار دارو ورداشتم تکیه تکیه بریدم رو هم گذاشتم (کارامو تحویل دادم خدا رو شکر نمره ش هم گرفتم اما این سفاله بهم نچسبید اینجوری)عکس نگرفتم بزارم...گفتم شاید بدونید واسه ساخت سفال های سقف چی بهتره؟؟؟ممنون

**mahsa**

کاربر بیش فعال
گچ برگ توی کارهای معماری داخلی و حجمهای کاذب استفاده میشه.
متوجه کاری که میخوای بکنی نمیشم.یعنی میخوای روی سایتت رو با چیزی بسازی که برف رو نشون بده؟
مرسی از لطفطون کارمو با یونولیت انجام دادم میخواستم عکسشو بزارم اما راستش بلد نیستم چه جوری باید این کارو انجام بدم اگه شد انشاالله میزارم ببینیدش حتما نظرتونو بگین:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.