ای خدا ازت شاکیم

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بریدم کم آوردم نمی تونم تحمل کنم تا کی باید فشارات رو تحمل کنم سوپاپ اطمینانم دیگه کار نمی کنه بسه بابا یکمی هم فشارو بذار رو اونایی که الکی سرخوشن خون مدمو تو کیسه می کنن ما چیزی ازت نمی خوایم یه زندگی ساده و ازاد.................
ای خدا باهات قهرم........................

parichehr16

عضو جدید
بابا بریدم کم آوردم نمی تونم تحمل کنم تا کی باید فشارات رو تحمل کنم سوپاپ اطمینانم دیگه کار نمی کنه بسه بابا یکمی هم فشارو بذار رو اونایی که الکی سرخوشن خون مدمو تو کیسه می کنن ما چیزی ازت نمی خوایم یه زندگی ساده و ازاد.................
باخداقهرکني بيچاره ميشي...!:mad:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم پره بدجوری تا کی اخه کم آوردم................

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا حالا نصف عمرم با خدا قهر بودم هر دفه هم خودش اومده منت کشی بیچاره هم نشدم!!!!

iran-shad

عضو جدید
خودتو نباز مرد اونم پیش این دشمنا;)

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدا...................................................انشاالله اون دنیا دیگه:(

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه همین فشارا نباشن قدر روزای خوب زندگیت رو نمی دونی
اگه احساس میکنی فشار زندگی روت خیلی زیاده از اونور اگه حتی 1 ساعت این فشارها برداشته بشه یا اتفاق خوب برات بیفته کلی خوشحال میشه و بیشتر از بقیه لذت می بری
تازه اغلب اوقات خودمون کارایی میکنیم که واسمون مشکل پیش میاد و اونموقع با خدا قهر میکنیم

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همین فشارا نباشن قدر روزای خوب زندگیت رو نمی دونی
اگه احساس میکنی فشار زندگی روت خیلی زیاده از اونور اگه حتی 1 ساعت این فشارها برداشته بشه یا اتفاق خوب برات بیفته کلی خوشحال میشه و بیشتر از بقیه لذت می بری
تازه اغلب اوقات خودمون کارایی میکنیم که واسمون مشکل پیش میاد و اونموقع با خدا قهر میکنیم
من کاری نکردم نه دلی شکستم نه ظلمی به دیگری کردم هوای بچه ها رو هم دارم
ناز می کنه ولمون کرده بابا............

forsha

عضو جدید
اوه بابا قهري که باش چيکار کنيم واست نکنه فکر کردي خدا مياد منت کشي:D

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری نکردم نه دلی شکستم نه ظلمی به دیگری کردم هوای بچه ها رو هم دارم
ناز می کنه ولمون کرده بابا............

آفرین چه پسر خوبی :D
خوب خدا دوست داره مگه نشنیدی میگن هر که را بیشتر بخواهند جام بلابیشترش میدهند فکر کنم همشو اشتباه نوشتم :redface: خلاصه همون دیگه ینی خیلی دوست داره :D

بالا