این تاپیک هدیه ایست برای ricardo...:ی

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم برا اینکه حوصلتون سر نره ......

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cool: من میترسم رو پست تو پست بدم....بس کی ننر تشریف داری:D

اهاااااااااااا... عجب غلطی کردیما... خداییش یعنی الان باس با کله بیام تو دماختا... لوس
اصن همینیه که هست... تو قبلنم جرات پست زدن رو پستام نداشتی، حالا اینو بهونه کردی:D

========================

بردیا بیا بزن تو گوشم .....:exclaim:

======================

برم مطلب برا این تاپیک جور کنم هدر نره ..

من نوکرتم، چشم... وایسا دستامو بشورم،:D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهاااااااااااا... عجب غلطی کردیما... خداییش یعنی الان باس با کله بیام تو دماختا... لوس
اصن همینیه که هست... تو قبلنم جرات پست زدن رو پستام نداشتی، حالا اینو بهونه کردی:D

نوکرمی؟ بابا حالا جولو همه لوس نکن خودتو....همه میدونن چه جونوری هستی؟
حسین پناهی میگه>>>>
دیونه کیه؟ عاخل کیه؟ جونور کامل کیه؟(دکلمه هاشو نشنیدی میدونم شومپت)
من همیشه بلن بلن میگم بربریه بربریه:D:lol::lol::child:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشه ها راس میگه اسیر....هرکی دوس داره تو ماه رمضون قران بخونه بره این تو اسم بنویسه....9 نفر کمن....من شاید بتونم پیدا کنم کسیو....ولی تا وختش تموم نشده اسم بنویسین.....
روزی یه جزئ

بربری اگه ادم شدی برو اسم بنویس

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

====================

بی ادب .....
:exclaim:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ببین کی اومده؟؟کجا بودی نبودی؟؟

من همش یه روز نبودما:D قربونه همتون برم که اینقد به فکرمین
والله اون بردیا دیگه مرد، من الان کاملا یه ادم احساسیو و رمانتیک شدم... برگه درختو نوازش میکنم، با کفشدوزک حرف میزنم، با پای برهنه تو برکه کنار کلبه چوبیمون راه میرم، دنباله شاپرکا میفتم...

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والله اون بردیا دیگه مرد، من الان کاملا یه ادم احساسیو و رمانتیک شدم... برگه درختو نوازش میکنم، با کفشدوزک حرف میزنم، با پای برهنه تو برکه کنار کلبه چوبیمون راه میرم، دنباله شاپرکا میفتم...

بله دارم میبینم;)

• Like
واکنش ها: IMDB

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

==================

پس دیوونه شدی ..........:w15:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

:D:biggrin::biggrin::biggrin:
البته رمانتیک از نظر بربری جان ینی استفاده از کلمات کمی رکیک بجای قبیح....
خوب شوما این یک روز که از ما دور بودی چه احساسی داشتی؟ میتونی واسه بینندگان اون عواطف لطیفتو توضیح بدی؟:cool:

• Like

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دارم میبینم;)
اقا شما حسه شاعری نداریا، اون مردن با این مردن فرق فوکوله

==================

پس دیوونه شدی ..........:w15:

از وقتی با پری گشتم دیوونه شدم.... هر چند قبلشم دیوونه بودم

:D:biggrin::biggrin::biggrin:
البته رمانتیک از نظر بربری جان ینی استفاده از کلمات کمی رکیک بجای قبیح....
خوب شوما این یک روز که از ما دور بودی چه احساسی داشتی؟ میتونی واسه بینندگان اون عواطف لطیفتو توضیح بدی؟:cool:

اقایونو خانومایه خوش تیپ من الان کجا از کلمات زشت استفاده کردم؟:razz:عرضن به حضورتون در این یه روز که اون ریخته نحستو ندیدم کاملا احساسه سبکی و راحتی بهم دس داده بود، باورت نمیشه انگار یه ادم دیگه شده بودم، انگار تو این چن مدت یه خلایی درونم بود که تو این یه روزه کاملا پر شد، احساس میکردم این پری مثه سرعتگیر جلو پیشرفتم میگیره... تو این یه روزه با لاوم رفتم بیرون و یه روز قبله ماه رمضون کلهم کافی شاپا رو فتح کردیم. احساس میکردم دیگه مثه قبل پاچه ملتو نمیگیرم، خیلی مهربون شده بودم...طرف میگفت کرایه ت میشه 400 تومن من 200 تومن میدادم میگفتم بقیه شم باسه خودت، خلاصه عالمی داشتیم
فعلا یه ووله ببینیم تا بقیه صحبتامو بعد اون ادامه بدم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بردیا ، میگم چرا این تهرونیا اینقد تیتیش مامانین؟؟......

جووون؟ من الان یعنی تیتیش مامانیم... بابا شماها که از چیزی خبر ندارین. کدوم... بهتون گفته من ناراحت شده یا قهر کردم؟ پری؟:D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
از وقتی با پری گشتم دیوونه شدم.... هر چند قبلشم دیوونه بودم

اقایونو خانومایه خوش تیپ من الان کجا از کلمات زشت استفاده کردم؟:razz:عرضن به حضورتون در این یه روز که اون ریخته نحستو ندیدم کاملا احساسه سبکی و راحتی بهم دس داده بود، باورت نمیشه انگار یه ادم دیگه شده بودم، انگار تو این چن مدت یه خلایی درونم بود که تو این یه روزه کاملا پر شد، احساس میکردم این پری مثه سرعتگیر جلو پیشرفتم میگیره... تو این یه روزه با لاوم رفتم بیرون و یه روز قبله ماه رمضون کلهم کافی شاپا رو فتح کردیم. احساس میکردم دیگه مثه قبل پاچه ملتو نمیگیرم، خیلی مهربون شده بودم...طرف میگفت کرایه ت میشه 400 تومن من 200 تومن میدادم میگفتم بقیه شم باسه خودت، خلاصه عالمی داشتیم
فعلا یه ووله ببینیم تا بقیه صحبتامو بعد اون ادامه بدم
:D:biggrin:
خدایا برای این بربریه حقیرت شفای عاجل عنایت بفرما.....اخه تو چرا اینقد ندید بدیدی پسر؟
میخواستی بگی بلدی سوار تاکسی شی؟
خوب اینو که همه بلدن
میخواستی بگی 200 تومن تو جیبت داشتی؟ ایول بابا خیلی ایول داری:D:biggrin:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بردیا فک کنم درست زدی تو خال
پت ومتبه هم خوردن

حالا پت از مت کمک خواسته برا تاپیک زدن یا مت از پت

• Like

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D:biggrin:
خدایا برای این بربریه حقیرت شفای عاجل عنایت بفرما.....اخه تو چرا اینقد ندید بدیدی پسر؟
میخواستی بگی بلدی سوار تاکسی شی؟
خوب اینو که همه بلدن
میخواستی بگی 200 تومن تو جیبت داشتی؟ ایول بابا خیلی ایول داری:D:biggrin:

پری گیر نده بهش دیه انقد،جوونه مردم داره به راه راست هدایت میشه چیکارش داری؟؟