این تاپیک تکراریهههههههه....

hasti.v

عضو جدید
سلام به دوستای گلم:gol:.در این مدت تقریبا 1 سال که تو باشگاه هستم به تاپیکهای زیادی سر زدم و یا خودم یه تاپیک نوشتم.....
تو بیشتر این تاپیک ها متوجه شدم که خیلی ها میان تو میگن(( این تاپیک تکراری بود،:razz:)).بابا شاید خیلی ها اونو نخوندن:evil:.تو خوندی دلیل نمیشه که واسه همه تکراری باشه:w39:.خوب چرا ضد حال میزنید آخه؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::w00:
جالبتر اینکه تاپیک هایی که جنبه سرگرمی داره توش همچین مضمونی نمیبینید:surprised:.و بیشتر تاپیک هایی که به نظر خیلی ها تکراریه مضمونش خوبه و یا بار آموزشی دارن یا علمی یا......:cry:
خیلی جالبه!خوب اگه تکراریه اصلا چرا میایی تووووو؟؟؟؟؟؟:exclaim::question::wallbash:

mahdi vahedi

عضو جدید
مثل مدیرا نمیتونم دم به ساعت تاپیکایی که دوست ندارن رو حذف کنن برا همین میان ضد حال می زنن
اینم یه طورشه دیگه ..............

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیکم ککه تکراریه

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم چند تا تاپیک زدم و گاهی پیش اومده که یه نفر اومده و گفته تاپیکت تکراریه !! :mad:

منم خوشم نمیاد از همچین چیزی و لذا هر وقت کسی در تاپیکهای من چنین چیزی میگفت من با پیغام خصوصی بهش میگفتم : ( تو چیکار داری تکراریه فضول ! فضولو بردن جهنم پرسید چرا کولرش خاموشه !! ) :eek:

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
حال منم این جوری گرفتن، دیگه می ترسم تاپیک بزنم.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه هر کس بیاد در تاپیکهام چنین چیزی بگه حالشو میگیرم اساسی !! که دیگه تکراری بودن یادش بره :confused:;)

hasti.v

عضو جدید
خلاصه که این کار خوبی نیست.شاید اون تاپیک واسه خیلیا خوب و جالب باشه.انقدر ضد حال نزدید جون من

• Like
واکنش ها: eb@d

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم چندین بار با این مسیله مواجه شدم ته توشو که در آوردم دیدم اکثر کسایی که این کار و میکنن خودشون زیاد اهل تاپیک گذاشتن نیستن.

بالا