ایــنو باااااش...!!!

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمونه یک پسر کامل (البته میشه گفت دختر کامل):surprised:
.
.
.

.
.
.
.

لباسشم تورتوریه آخههههه...
:eek:

.
.
.
واویلاااااااا
:confused:

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ماشالا دست هرچی دختره از پشت بسته... بیچاره چقد خودشو جر داده تا دختر شه:confused:

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش به خیر باد ، زمانی که کودک بودیم ، دختران با ماژیک از برای خودشان سبیل همی گذاشتند ،تا شبیه پدرانشان گردند ، فی الحال پسران ، پشت ابرو بر همی دارند ، تا شبیه مادرانشان گردند....

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یادش به خیر باد ، زمانی که کودک بودیم ، دختران با ماژیک از برای خودشان سبیل همی گذاشتند ،تا شبیه پدرانشان گردند ، فی الحال پسران ، پشت ابرو بر همی دارند ، تا شبیه مادرانشان گردند....
واقعا... بچه های اینا چی میخواد بشه... بیچاره بچه هاشون بابا ندارن بجاش دو تا مامان دارن:biggrin:

maryam_a

عضو جدید
واااااایییییییییی مامان حالم بد شد.....
چرا اینجوری میشن؟؟؟
خدایا.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااااااااااااای چه بیریختن خو!!!اخه یه کوچولو فکرش نمیکن؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید مشکل جنسیتی داشته باشه خب...
پسر عاقل که ازین کارا نمیکنه
احتمالا دو جنسیتیه...
اگه اینظور باشه خیلی زجر میکشه...واقعا زندگی سختی دارن اینجور انسانها...

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید مشکل جنسیتی داشته باشه خب...
پسر عاقل که ازین کارا نمیکنه
احتمالا دو جنسیتیه...
اگه اینظور باشه خیلی زجر میکشه...واقعا زندگی سختی دارن اینجور انسانها...
ذاتشون اینا اینطوریه...اگه کسی دیوانه باشه که نمیشه مسخرش کرد دست خودش نیست که
به قول بعضیاااا اینم موهبت خداییه باید شکر گزاری کرد

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا اینا که خوبن اینجا بعضی ها هستند از نیم تنه به بالا زنن از نیم تنه به پایین مردن...:cry::eek:

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ذاتشون اینا اینطوریه...اگه کسی دیوانه باشه که نمیشه مسخرش کرد دست خودش نیست که
به قول بعضیاااا اینم موهبت خداییه باید شکر گزاری کرد

شروع نکن دوباره
نمیخوام جیغ بزنم
این یک مشکل پزشکیه...که ربطی به حرف اون تاپیک نداره
امیدوارم همشون درمان شن و تو جامعه به جای با تعجب نگاه کردنشون درکشون کنیم و شرایط زندگیشون رو فراهم کنیم تا مثل انسانهای عادی زندگی کنن...

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شروع نکن دوباره
نمیخوام جیغ بزنم
این یک مشکل پزشکیه...که ربطی به حرف اون تاپیک نداره
امیدوارم همشون درمان شن و تو جامعه به جای با تعجب نگاه کردنشون درکشون کنیم و شرایط زندگیشون رو فراهم کنیم تا مثل انسانهای عادی زندگی کنن...
خانم لازم نیست اول جیغ بکشی شما همین جوری لحن صحبت کردنت خودش کنسرت سمفونیه...
دوم کسانی مثل استارتر نباید مسخره کنند حالا مشکل یا علاقه شخصی...همونطور که یک نفر دوس داره مثل شما چادر بکنه سرش و هیچ ایرادیم نداره یه نفرم دوس داره دخترونه بگرده و حقشم هست از تمام حقوق شهرمندی بر خوردار باشه...پس این بیماری نیست که نیاز به درمان داشته باشه یه خصوصیت فردی مثل قد بلند بعضیاااا

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسر وقتی جذاب هست که رفتار و ظاهر مردونه داشته باشه و دختری هم به دل میشینه که منش خانمانه داشته باشه...
ولی نمیدونم چرا پسرا دوست دارن مثه دخترا آراسته باشن و دخترا دوست دارن تیپ پسرونه داشته باشن و مثل پسرا صحبت کنن....

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوم کسانی مثل استارتر نباید مسخره کنند حالا مشکل یا علاقه شخصی...همونطور که یک نفر دوس داره مثل شما چادر بکنه سرش و هیچ ایرادیم نداره یه نفرم دوس داره دخترونه بگرده و حقشم هست از تمام حقوق شهرمندی بر خوردار باشه...پس این بیماری نیست که نیاز به درمان داشته باشه یه خصوصیت فردی مثل قد بلند بعضیاااا

تو کلا انگار تو دنیای خودتی...
واقعا انگار متوجه حرف نیستی...
بی خیال بابا...

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببخشید شما حقوق شهروندی رو تو چی می بینین؟!!! هر جامعه ای یه سری قوانین داره که ما به عنوان یه شهروند باید تابع اون قوانین باشیم، حالا خوبه خودتونم میگین که کسی که دیوونه ست یا قدش بلنده دست خودش نیست ولی اینا که کاملا دست خودشونه! بعدشم من مسخره نکردم خودشون خودشونو مسخره مردم میکنن، من فقط گفتم فردا بچه هاشون میخوان بگن دو تا مامان داریم، مگه غیر از اینه؟!!

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این بنده خداها مریضن مریضی شون اثبات شده
حتی میتونن برن دادگاه برای جراحی هاشون نامه و مجوز بگیرن
مریضی که دیگه جرم نیست. هست ؟

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید شما حقوق شهروندی رو تو چی می بینین؟!!! هر جامعه ای یه سری قوانین داره که ما به عنوان یه شهروند باید تابع اون قوانین باشیم، حالا خوبه خودتونم میگین که کسی که دیوونه ست یا قدش بلنده دست خودش نیست ولی اینا که کاملا دست خودشونه! بعدشم من مسخره نکردم خودشون خودشونو مسخره مردم میکنن، من فقط گفتم فردا بچه هاشون میخوان بگن دو تا مامان داریم، مگه غیر از اینه؟!!
حقوق شهروندی یعنی یعنی همه اون چیز هایی که من و شما در اجتماع ازش استفاده می کنیم...بعدم قوانین جامعه مدنیه و به دست خود انسان نوشته شده...حالا که قوانین جامعه ما اسلامیه ایا ظاهر در تمام کشور های اسلامی یکسانه...پس نتیجه می گیری همش رو دولت مردان زمان تعیین می کنند...و تو همین قوانین وقتی می خواهی بیمه بشی ننوشته ابروت رو بر نداشته باشی...و از همه مهمتر که منظور من از حقوق شهروندی بود نگاه بد جامعه است...
اول من خودم شخصا به هیچ عنوان سمت اینجور ادم ها نمی روم اما اگر به واسطه مشکل یا مسئله ای نمی دونم مثلا شاگردم باشه سوال درسی داره چون از قیافش خوشم نمیاد دلیل نداره جواب سوالشو ندهم...چه بسا همین ادمی که الان شماها عکساشون رو گذاشته باشید نزد خدای متعال چنان کرامتی داشته باشن که امثال شماهایی که مسخر هشون می کنید چون مثل شما فکر نمی کنند ارزوی داشتن کرامتشونو داشته باشید.
من باهاشون مخالفم اما مخالفتم درونیه اما شما ها مخالفید و چون مثل شما فکر نمی کنند بر علیه اشون تبلیغ می کنید و مسخرشون می کنید بدون اجازشون عکسشون رو پخش می کنید و به خودتون اجازه می دید درباره کسی که خالقش نیستی نظر بدی...کار شما همونقدر زشته که این خواهرای محترم به خود شما ها تو خیابون گیر می دهند بخاطر عقب رفتم روسریاتون...پای حرف اونا هم بشینی مثل شما فکر می کنند می گن بابا اینا مریض اند چه دلیلی داره زن موهاش پیدا باشه...اونا شما رو مسخره می کنند و شما اینا رو..فقط متاسفم

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حقوق شهروندی یعنی یعنی همه اون چیز هایی که من و شما در اجتماع ازش استفاده می کنیم...بعدم قوانین جامعه مدنیه و به دست خود انسان نوشته شده...حالا که قوانین جامعه ما اسلامیه ایا ظاهر در تمام کشور های اسلامی یکسانه...پس نتیجه می گیری همش رو دولت مردان زمان تعیین می کنند...و تو همین قوانین وقتی می خواهی بیمه بشی ننوشته ابروت رو بر نداشته باشی...و از همه مهمتر که منظور من از حقوق شهروندی بود نگاه بد جامعه است...
اول من خودم شخصا به هیچ عنوان سمت اینجور ادم ها نمی روم اما اگر به واسطه مشکل یا مسئله ای نمی دونم مثلا شاگردم باشه سوال درسی داره چون از قیافش خوشم نمیاد دلیل نداره جواب سوالشو ندهم...چه بسا همین ادمی که الان شماها عکساشون رو گذاشته باشید نزد خدای متعال چنان کرامتی داشته باشن که امثال شماهایی که مسخر هشون می کنید چون مثل شما فکر نمی کنند ارزوی داشتن کرامتشونو داشته باشید.
من باهاشون مخالفم اما مخالفتم درونیه اما شما ها مخالفید و چون مثل شما فکر نمی کنند بر علیه اشون تبلیغ می کنید و مسخرشون می کنید بدون اجازشون عکسشون رو پخش می کنید و به خودتون اجازه می دید درباره کسی که خالقش نیستی نظر بدی...کار شما همونقدر زشته که این خواهرای محترم به خود شما ها تو خیابون گیر می دهند بخاطر عقب رفتم روسریاتون...پای حرف اونا هم بشینی مثل شما فکر می کنند می گن بابا اینا مریض اند چه دلیلی داره زن موهاش پیدا باشه...اونا شما رو مسخره می کنند و شما اینا رو..فقط متاسفم
من اصلا علاقه ای به بحث با شما ندارم چون میدونم بی فایده ست شماام هرجور دوس دارین فکر کنین در ضمن بمن نه تو خیابون نه هیچ جای دیگه هیچوقت هیچکس گیر نداده چون همیشه هرجا که پامو میذارم یه کم به دور و برم نگاه میکنم ببینم باید چه جوری باشم!

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا علاقه ای به بحث با شما ندارم چون میدونم بی فایده ست شماام هرجور دوس دارین فکر کنین در ضمن بمن نه تو خیابون نه هیچ جای دیگه هیچوقت هیچکس گیر نداده چون همیشه هرجا که پامو میذارم یه کم به دور و برم نگاه میکنم ببینم باید چه جوری باشم!
اونیکه باید باهاش بحث کنی من نیستم...اونیکه عکسشو برای مسخره کردنش گذاشتی...اونم الان نه...قیامت

بالا