ایا پسرها با دوست دختر خود ازدواج میکنن و بالعکس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من کسی که جسارت دوستی با جنس مخالف رو داشته باشه لایق زندگی کردن نیست

جاااااانننننن مگه چیکار کرده که جسارت باشه

zahra az iran

کاربر بیش فعال
ممنون از استقبالتون

ولی واقعا اینهمه خیانت از کجا آب می خوره

کسی که یکبار دوستی رو تجربه کرده مطمئن باشید برای بار دوم و سوم هم این کار رو میکنه

حالا شلیک کنید............

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از استقبالتون

کسی که یکبار دوستی رو تجربه کرده مطمئن باشید برای بار دوم و سوم هم این کار رو میکنه

فکر کنم شما از پایگاه این خواهران کلاغ سیاه اینجا پیام مبیذارین یا شاید هم همسن مادربزرگمید:razz:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله من با دوست پسرم ازدواج کردم شکر خدا خیلی هم خوشبختیم حالا مشکلیه؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با دوستی آدم بهتر میشناسه .البته اگه کسی بخواد یه رنگ نباشه در هر دو حالت دوستی و سنتی میتونه دروغگو باشه.
کی گفته مشکلیه.مبارکه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

به خیلی چیزا بستگی داره نمیشه کلی جواب داد

اینکه چی رو دوست دختر یا دوست پسر بدونیم

اینکه چطوری و کجا و چه زمانی دوست شدیم و اصن دوستیمون واسه چی بوده؟هدفش چیه!!!

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بعضی از دوستان انقدر کلی و جامع نظر می دن.کاری به رابطه و دوستی بین دختر و پسر هم ندارم وقتی یه رابطه ای داره از طرف دو شخص شکل میگیره -هدف از رابطه -سوق دادن رابطه به یک سمت - برخورد و حفظ حد و حدود افراد -احترام متقابل - حفظ حرمت ها و خیلی از چیزای دیگه که خود دو طرف رابطه اون رو شکل میدن باعث ایجاد مسائل خوب یا بد تو اون رابطه میشه.
اگر در مدت دوستی یا آشنایی حد و حدود حفظ بشه-حرمت ها نگه داشته بشه- و دتو طرف خودشون رابطشون رو درست هدایت کنند به نظر من همچین رابطه ای می تونه اغاز یه اطمینان بزرگ و یه رابطه موفق باشه که این ازدواج نسبت به ازدواجی که سنتی هستش و افراد با این تصور که مثلا همسر من چون با من دوست نبوده با کس دیگه های هم دوست نبوده زندگی رو شکل بدن خیلی منطقی تر و قابل اطمینان تر هست.

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی ب این داره ک رابطه چطوری پیش بره...

هرچیزی ممکنه....

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی بین پسر و دختر اشتباهه خیلی اشتباهه من دلیلامو میگم اگه غلط بود ممنون میشم بگین:
1.امکان رسیدن بهم خیلی کم میشه و در بعضی مواقع بهم نمیرسن
2.انتظارات از هم میره بالا
3.شک کردن ها شروع میشه
4.احترامات از بین میره
5.احساس یا غریزه ی مورد نیاز برای بعد ازدواج قبل ازدواج تخلیه شده و چیزی برای بعد ازدواج نمیمونه و روزها باهمدیگر تکراری میشه
اینا دست به دست هم میدن و که دونفری که قبل ازدواج برای هم میمردن یا به هم نمیرسن یا وقتی به میرسن به راحتی به چیزای الکلی درگیر می شوند ودر بیشتر مواقع کار به طلاق و اینجوری چیزا کشیده میشه

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارکه....:w23:
اگه دو طرف ظرفیت داشته باشن و یه دوستیه پاکو پیش ببرن چه ایرادی داره که بعد ازدواج کنن...
تازه بیشتر همو میشناسن و با روحیات هم آشنان...
مهم علاقست...
بعضی از دختر و پسرا خیانتکارن و متعهد نیستن ولی همه که مث هم نیستن:)
به پای هم پیر شید...

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی بین پسر و دختر اشتباهه خیلی اشتباهه من دلیلامو میگم اگه غلط بود ممنون میشم بگین:
1.امکان رسیدن بهم خیلی کم میشه و در بعضی مواقع بهم نمیرسن
2.انتظارات از هم میره بالا
3.شک کردن ها شروع میشه
4.احترامات از بین میره
5.احساس یا غریزه ی مورد نیاز برای بعد ازدواج قبل ازدواج تخلیه شده و چیزی برای بعد ازدواج نمیمونه و روزها باهمدیگر تکراری میشه
اینا دست به دست هم میدن و که دونفری که قبل ازدواج برای هم میمردن یا به هم نمیرسن یا وقتی به میرسن به راحتی به چیزای الکلی درگیر می شوند ودر بیشتر مواقع کار به طلاق و اینجوری چیزا کشیده میشه
دوست عزیز فرمایشات شما درست و محترم...
ولی همیشه اینجوری که شما میگید پیش نمیره..
من خیلی ها رو دیدم که با هم دوست بودن ....
با هم ازدواج کردن و خیلی هم خوشبختن و خیلی زندگیشونو دوس دارن از هیچیم خسته نشدن...
همه که مث هم نیستن و شرایط یکسان ندارن...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ممنون از استقبالتون

مگه شما سیبل هستین که به شما و حرفاتون شلیک بشه؟؟

دوستی رو با دزدی اشتبا گرفتین! اون تخم مرغ دزد بود که شتردزد می شد!

خیانت و دوستی؟! :cool: کتاباتونو معرفی کنین ما هم نگاه بندازیم! مال کدوم دوره هست؟؟

zahra az iran

کاربر بیش فعال
مگه شما سیبل هستین که به شما و حرفاتون شلیک بشه؟؟

دوستی رو با دزدی اشتبا گرفتین! اون تخم مرغ دزد بود که شتردزد می شد!

خیانت و دوستی؟! :cool: کتاباتونو معرفی کنین ما هم نگاه بندازیم! مال کدوم دوره هست؟؟

ببین دوستی بین دو جنس مخالف اشتباهه من هم مثل شما دارم تو این جامعه زندگی می کنم و در این دانشگاهها رفت و اومد کردم منم از تو این خیابون رد میشم منم رفتارها رو می بینم من از زندگیهایی خبر دارم که به خاطر غلط شروع شدن همیشه تهدید به تموم شدنه .من نمیدونم شما چه باوری دارید و حتی نمیدونم شما خانومید یا آقا فقط فکر میکنم دارید افکار خودتون رو توجیح می کنید و به کرسی بنشونید مواردی که توسط آرش 4 ذکر شد رو مرور بفرمایید امیدوارم قبول کنید که تند میرید.

مریمs

عضو جدید
تو این دوره و زمونه نباید به کسی اعتماد کرد... اگثر پسرا و همینطور دخترا برای تفریح دوست میشن.....
اما تعداد زیادی هم هستن که باهم ازدواج میکنن.... ولی این وسط چیزی که باید درنظر داشت اینه که ازدواج سنتی خیلی بادوامتر و شیرینتره و خیلی طرفین کوتاه میان و خیلی چیزارو ندیده میگیرن چون دیگه با هم ازدواج کردن و پای زندگیشون در میونه...
من خودم با نامزدم دوست بودیم و هردومون تو دوستیمون به این نتیجه رسیده بودیم که کاش همون اول آشنایی ازدواج میکردم در اون صورت خیلی از مشکلات رو نداشتیم....
توصیه میکنم ازدواج کنید آنایی کوتاه مدت خوبه اما نه دوستی این نظر شخصی من بود....

لایککک

مریمs

عضو جدید
به نظر من بیش از نود درصدشون باهم ازدواج نمی کنن ده درصد باقیمانده هم فقط پنج درصدشون خوشبخت میشن... اونم اونایی که دوستی شون بر پایه ی اصول و قوانینی بوده...........

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من که پسر با دوست دخترش ازدواج نمیکنه مگه اینکه اجباری بشه:D

من خودم ترجیح میدم با هیچ دختری دوست نباشم . وقتی هم که خواستم ازدواج کنم به همون روش سنتی خانوادم یکی رو برام در نظر بگیرن

چیزی که من اطراف خودم و تو جامعه میبینم اکثر اونایی که دوست پسر و دوست دختر بودن باهم ازدواج کردن بعد از ازدواج ب مشکل خوردن و جدا شدن در حالی که کسایی که به روش سنتی خودمون ازدواج میکنن خیلی کمتر پیش میاد که از هم جدا بشن

این که طرف با دوست دختر ازدواج کنه مال اون کسایی هست که در سال با چند نفر ازدواج میکنن و جدا میشن و یه همسری که تا اخر عمر با هم زندگی کنن نمیخوان انتخواب کنن

من کلا دوستی پسر و دختر رو قبول ندارم

*سالومه*

عضو جدید

من خودم ترجیح میدم با هیچ دختری دوست نباشم . وقتی هم که خواستم ازدواج کنم به همون روش سنتی خانوادم یکی رو برام در نظر بگیرن

چیزی که من اطراف خودم و تو جامعه میبینم اکثر اونایی که دوست پسر و دوست دختر بودن باهم ازدواج کردن بعد از ازدواج ب مشکل خوردن و جدا شدن در حالی که کسایی که به روش سنتی خودمون ازدواج میکنن خیلی کمتر پیش میاد که از هم جدا بشن

این که طرف با دوست دختر ازدواج کنه مال اون کسایی هست که در سال با چند نفر ازدواج میکنن و جدا میشن و یه همسری که تا اخر عمر با هم زندگی کنن نمیخوان انتخواب کنن

از آواتارتون کاملا مشخصه!!:)

مریمs

عضو جدید

منم یه کوچولو با حرفات موافقم ولی نه تا این حد به نظر من وقتی یه پسر خواست ازدواج سنتی هم بکنه باید دختر رو خودش انتخاب کنه حالا با یه کوچولو مشورت ....تا همیشه پشتش باشه

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم یه کوچولو با حرفات موافقم ولی نه تا این حد به نظر من وقتی یه پسر خواست ازدواج سنتی هم بکنه باید دختر رو خودش انتخاب کنه حالا با یه کوچولو مشورت ....تا همیشه پشتش باشه

خانواده پیشنهاد رو میدن پسر هم انتخواب میکنه دیگه:D

معمولا مادرا تو فکرن همیشه
دخترا رو زیر نظر دارن میدونن چی ب چیه
تازه نسبت شناخت بهتری هم دارن

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
4
منم موافقم..... ای بدم میاد ازین خواستگاریا که پسره هنو آدمو ندیده و فقط چون بابا مامانش گفتن پامیشه میاد:|

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا