ایا حاضرید شب بخوابید و دیگر بیدار نشوید؟

ایا حاضرید شب بخوابید و دیگر بیدار نشوید؟

• بله

رای: 33 58.9%
  • خیر

رای: 23 41.1%

• مجموع رای دهندگان
    56

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس هنوز براتون امیدی کافیه.........باور کنین اون طرف هیچ خبری نیست

ولی چی؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا همه راضین انگار.............ولی اگه خدایی نکرده بخواد اون اتفاق بیفته همه حرفشونو پس میگیرن
حالم بهم میخوره هم از این ور هم از اونور.....

RAMTIN64

عضو جدید
اره من حاضرم ولی ن متولد شم فقط از زندگی نکبت خلاص شم

• Like
واکنش ها: A.8

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولي هيچ ميلي به زندگي نيس....

اگه واقعا گرسنه باشی میخوریش و ادامه میدی

میدونی چیه وقتی همه جور غذا داری و غذای مورد علاقه ات هم هست حتما تو غذای مورد علاقه تو میخوری و به بقیه غذاها اصلا توجه نمیکنی ,اما اگر غذای مورد علاقت نباشه تو سردر گم میشی که از کدوم بخوری و پاک تورو اذیت میکنه.........پس اگه به چیزی علاقه نداشته باشی دچار سردرگمی میشی.......پس باید علاقه پیدا کنی و راه درست علاقه از طریق خدای واحد هستش...............یا علی

دوختر بلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا گرسنه باشی میخوریش و ادامه میدی

میدونی چیه وقتی همه جور غذا داری و غذای مورد علاقه ات هم هست حتما تو غذای مورد علاقه تو میخوری و به بقیه غذاها اصلا توجه نمیکنی ,اما اگر غذای مورد علاقت نباشه تو سردر گم میشی که از کدوم بخوری و پاک تورو اذیت میکنه.........پس اگه به چیزی علاقه نداشته باشی دچار سردرگمی میشی.......پس باید علاقه پیدا کنی و راه درست علاقه از طریق خدای واحد هستش...............یا علی
واقعا ممنونم از راهنماييتان....

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
کفر نگین خواهشا.............خدا قهرش میاد
اهل کفر گفتن نیسم اصلا ..ولی راسشو گفتم...به اینم میگن زندگی....خدا از چی قهرش میاد .از اینکه نمیتونم برا زندگیم هیچکاری بکنم ,قهرش نمیاد.از اینکه ی تنه دارم تموم مسایلمو حل میکنم قهرش نمیاد.از اینکه کم میارمو دم نمیزنم قهرش نمیاد.....

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه هم انگیزه میدینو طرفداری میکنین ........آی ماشالاه ...........اینجا کسی نیست که با من باشه تا ایناییرو که امیدشونو از دست دادن راهنمایی کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دختر چی کارشون داری بذار برن دنیا خلوت شه والا:w01:

• Like
واکنش ها: A.8

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا ممنونم از راهنماييتان....

اگه اثر بخش بوده باشم خیلی خوشحال میشم..........باز اگه از دست من کاری بربیاد براتون انجام میدم

اهل کفر گفتن نیسم اصلا ..ولی راسشو گفتم...به اینم میگن زندگی....خدا از چی قهرش میاد .از اینکه نمیتونم برا زندگیم هیچکاری بکنم ,قهرش نمیاد.از اینکه ی تنه دارم تموم مسایلمو حل میکنم قهرش نمیاد.از اینکه کم میارمو دم نمیزنم قهرش نمیاد.....

میتونم بدونم دلیل اینهمه دلخوریتون چیه؟؟؟؟؟؟؟چی داره اینهمه اذیتتون میکنه؟؟

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اثر بخش بوده باشم خیلی خوشحال میشم..........باز اگه از دست من کاری بربیاد براتون انجام میدم

میتونم بدونم دلیل اینهمه دلخوریتون چیه؟؟؟؟؟؟؟چی داره اینهمه اذیتتون میکنه؟؟
بیخیال دختر...حوصله بحث فلسفی ندارم...ممنون که پیگیری ولی کار ما از پیگیری گذشته.....
فقط میخواسم نظرمو بگم ...همین

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیا اگه خلوت بشه ماها دلتنگیمون بیشتر میشه و تنهاتر از قبل میشیم............دنیا با وجود آدماش و شلوغیاش قشنگه............

باران جان خوبن ایشالاه؟؟؟
کی گفته.بابا ازدحام جمعیت حال آدمو بهم میزنه والا.:w12:
چن روزه که خبری ازش ندارم:(

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عمو خوبي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ايول عمو حرف راستو توگفتي

تو دیگه چرا !! مگه نگفتی که ارشاد شدی؟؟

بیخیال دختر...حوصله بحث فلسفی ندارم...ممنون که پیگیری ولی کار ما از پیگیری گذشته.....
فقط میخواسم نظرمو بگم ...همین

خواهش میکنم ولی خوشحال میشدم اگه میتونستم کمکتون کنم.....ولی اینو میتونم بگم که فقط با خدا باشین و بقیه رو بیخیال شین میبینین که خودش چی بارتون رقم میزنه....یا علی

کی گفته.بابا ازدحام جمعیت حال آدمو بهم میزنه والا.:w12:
چن روزه که خبری ازش ندارم:(

چی بگم.........اینم یه نظریه.........

آخی دلم گرفت

دوختر بلا

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش میکنم ولی خوشحال میشدم اگه میتونستم کمکتون کنم.....ولی اینو میتونم بگم که فقط با خدا باشین و بقیه رو بیخیال شین میبینین که خودش چی بارتون رقم میزنه....یا علی

آخی دلم گرفت
نگران نباش ارشاد شدم....

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخی دلم گرفت
هیچی نگو دوختر.
:(

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخی دلم گرفت
مرسی گل دختر..................خیلی وقته که بیخیال همه چیز شدم......
بازم دارم میگم من حاضرم.......

بالا