اگه همديگرو دوست داريد......

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
یه چندتا سئوال همه جواب بدن :

ادم از کجا بفهمه عاشق شده؟؟؟

تازه از کجا بدونه طرف جنبه داره که بره بهش بگه؟؟؟؟

نمی شه اینا رو توی نامه نوشت و داد بهش و بعد فرار کرد ؟؟؟؟؟ :surprised:
ادم برای عشق نیاز به کتابخوندن نداره.......... حسش ............. با همه چیزفرق میکنه.............. تا ببینیم قسمت چیه...........اگه بشه من این کار رو هم میکن م

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
خوب ازکجا فهمیدین عاشقین؟؟؟چند وقته که عاشقین......چون توی یه مقاله خوندم.....عشق که میگن یه هورمونی که یه سال تو بدن ادم نسبت به یه فرد خاص ترشح میشه....وبعد یه سال کم کم فروکش میکنه....پس بخاطر همین عشق واقعی باید بیشتر از یه سال نسبت به یه فرد باشه............!
حاضرین بخاطرش ازش دست بکشین؟؟؟با اینکه میگین بدون اون هیچین؟؟؟؟/

!!!!!!!!!!
من عاشق نیستم ..... یعنی نشدم ...... یه بار خواستگاری رفتم که به دلایلی نشد....ااز تجربیات دیگران یاد گرفتم که میگم

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادم برای عشق نیاز به کتابخوندن نداره.......... حسش ............. با همه چیزفرق میکنه.............. تا ببینیم قسمت چیه...........اگه بشه من این کار رو هم میکن م
این جواب من بود یا دخی بلا.........:surprised:فکر کنم جواب من بود.......:دی

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ااا کجاس بی نتیجس
اخرش قراره دوتا از بچه هارو بندازیم بهم... ببخشید باهم اشنا کنیم
اهوم اهوم....این دخملم داله علوس میشه....داله با منزه اشناش میکنیم...میشه علوسه ابجی شیلا.......:D

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
این جواب من بود یا دخی بلا.........:surprised:فکر کنم جواب من بود.......:دی

من عاشق نیستم ..... یعنی نشدم ...... یه بار خواستگاری رفتم که به دلایلی نشد....ااز تجربیات دیگران یاد گرفتم که میگم ..اینم جواب شما.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی بی نتیجه ؟؟؟هووووم؟؟؟اصلا شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
من ؟؟؟؟ای داد بر من یه زمانی یه آیدین بود و یه باشگاه مهندسان راس میگن از دل برود هر آنکه از دیده رود
حالا شما چرا ذوق کردید؟
نه شما خودتو ناراحت نکن