اگه همديگرو دوست داريد......

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسم روزگاره اینا بهم میرسن....یکی تورو دوست داره تو دوسش نداری یکیو تو دوست داری اون دوست نداره
ولی کسی که هم تو اونو دوس داری هم اون تو رو هرگز به هم نمیرسند و این رسم روزگار است.......................شریعتی

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترجون یعنی تو خودت نمیدونی چه حسی داری؟!؟عشق که دیگه خیلی واضحه!

خب شما میگین ماک نمیتونیم رو حرفتون حرف بزنیم
چرا ولی دردش درحدی نیس ک ازش متنفر شی
انگار بدتر لذت میبری

beso

اخراجی موقت
به جون تو عاشقی بد دردیه

دل عاشق و شکستن به خدا نامردیه :biggrin: ....

باشه اگه یه روز عاشق شدم بهش می گم دوسش دارم .... :surprised: ....

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیلا جون ...چه جالب مامان منزه ی.....والا خواهر منم دوتا پسل دالم...یکی از یکی گلتر........هردوشونم جیگلن......فقط این کوچیکه خیلی شیطونه .....همش مجبورم بزنمش.....چه خبر از مادربزرگ باحالت؟؟؟...راستی میبینم که پسلت داره دوباله زن میگیره ...این عروست دیگه ماهه....پسلتو خوشبخت میکنه...:surprised:.

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما میگین ماک نمیتونیم رو حرفتون حرف بزنیم
چرا ولی دردش درحدی نیس ک ازش متنفر شی
انگار بدتر لذت میبری

نه درد عشق که تنفر نمیاره!
فقط آدمو له میکنه!!!!!!!اما..........نمیدونم خیلی خاصه!
فقط خانم از من به تو نصیحت دل شکسته دردی داره که تمام دردای دنیا برابرش نیست!اگه عاشقی دل نشکن!اگه شکستی .................!

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیلا جون ...چه جالب مامان منزه ی.....والا خواهر منم دوتا پسل دالم...یکی از یکی گلتر........هردوشونم جیگلن......فقط این کوچیکه خیلی شیطونه .....همش مجبورم بزنمش.....چه خبر از مادربزرگ باحالت؟؟؟...راستی میبینم که پسلت داره دوباله زن میگیره ...این عروست دیگه ماهه....پسلتو خوشبخت میکنه...:surprised:.
:eek::smile::redface:

atimehr

عضو جدید
نه درد عشق که تنفر نمیاره!
فقط آدمو له میکنه!!!!!!!اما..........نمیدونم خیلی خاصه!
فقط خانم از من به تو نصیحت دل شکسته دردی داره که تمام دردای دنیا برابرش نیست!اگه عاشقی دل نشکن!اگه شکستی .................!
خوشم میاد جالب میگی.....

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدا حفظشون کنه برات!نهههههههه نزنش شخصیتش خورد میشه!!!!!مامان جونم خوبه سلام میرسونه!:دی
هییییییی آبجب دست رو دلم نذار!!!!!خانم مثکه دوستش نداره همینجوری گفته دوستش داره!!!!!!!!!!:razz: