اگه همديگرو دوست داريد......

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوره ی ملال بازکیه هاااااااااااااااااااااااااااااا

کیا بیان پیش من هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

به چه زبونی حرف میزنین شما؟؟؟
خب مگه صفحات قبل نخوندین
جمعی از دوستان
یییییییی

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره واقعا...... مثل اینکه دوست نداشتین....مهم نی.
اخ ببخشیددد...جواب سوال شما....خودم هنوز عشقو درک نکردم......ولی دوستدارم بهترینهارو واسه کسی که عاشقش میشم بخوام....حتی اگه خودم جز اون بهترینها نباشم.....دوستدارم خوشحال باشه حتی اگه مال من نباشه....من میخوام بی منت دوستشداشته باشم....دوستدارم همیشه پشتش باشم که به اهدافش برسه ...حتی اگه باعث بشه ازم دوربشه......من اینجوری عاشق میشم..................:redface:
البته سعی میکنم تو عمل هم همینطور باشم.......میدونید عاشقیو باید از خدا یاد گرفت که عاشق بنده هاشه بی منت....دوسشونداره....حتی اگه اونا دوسش نداشته باشن.....محبت میکنه...مهربانیش بی انتهاست......هر وقت کمک بخوای کنارته و هزاران هزار کار دیگه واسه بنده ش انجام میده....اینو میگن عشق.......

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه: ارسال مطلب سياسی در باشگاه ممنوع است و تاپيك های سياسی بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.:surprised::eek:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوره ی ملال بازکیه هاااااااااااااااااااااااااااااا

کیا بیان پیش من هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
شما کیه مریم جونید؟؟؟میخوایم دست مریم جونو بذاریم تو دست منزه......:D

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه: ارسال مطلب سياسی در باشگاه ممنوع است و تاپيك های سياسی بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.:surprised::eek:
هم قاطی کردی شیویدی
شما کیه مریم جونید؟؟؟میخوایم دست مریم جونو بذاریم تو دست منزه......:D
من همه کازشم
این منزه کی دو شقش کنم

arch boy

کاربر بیش فعال
به قول اون مجریه خنده بازار مردم داریم اصلا چیزی به نام عشق داریم.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
اخ ببخشیددد...جواب سوال شما....خودم هنوز عشقو درک نکردم......ولی دوستدارم بهترینهارو واسه کسی که عاشقش میشم بخوام....حتی اگه خودم جز اون بهترینها نباشم.....دوستدارم خوشحال باشه حتی اگه مال من نباشه....من میخوام بی منت دوستشداشته باشم....دوستدارم همیشه پشتش باشم که به اهدافش برسه ...حتی اگه باعث بشه ازم دوربشه......من اینجوری عاشق میشم..................:redface:
البته سعی میکنم تو عمل هم همینطور باشم.......میدونید عاشقیو باید از خدا یاد گرفت که عاشق بنده هاشه بی منت....دوسشونداره....حتی اگه اونا دوسش نداشته باشن.....محبت میکنه...مهربانیش بی انتهاست......هر وقت کمک بخوای کنارته و هزاران هزار کار دیگه واسه بنده ش انجام میده....اینو میگن عشق.......
با این اوصاف شما هم ذنیا دیده ای >>>>>>>> تبریک میگم و افرین
به قدرت درک و فهم ...

beso

اخراجی موقت
:biggrin: ... یه برنامه ی دیگه .... یه برنامه ی دیگه .... یه برنامه ی دیگه ....

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان سال جدید مبارک
موضوع چیه ؟
دوست گلم اگه خدا بخواد داریم دست دوتا جوونو میذاریم تو دست هم.....فعلا که آقا داماد نیست.....ولی خیلی عروس خانومو دوستداره...مامانشم اوورده بود......:دی

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دختروقتی خونه هست خواستگار داره دیگه ......چرا تو این اوضاع بی شوهری خواستگار بچه رو میپرونی.......؟؟؟؟؟؟!:D
تو چیکار به این کارا داری
نخند زشته
:biggrin: ... یه برنامه ی دیگه .... یه برنامه ی دیگه .... یه برنامه ی دیگه ....
پیشته

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گلم اگه خدا بخواد داریم دست دوتا جوونو میذاریم تو دست هم.....فعلا که آقا داماد نیست.....ولی خیلی عروس خانومو دوستداره...مامانشم اوورده بود......:دی

نکن سمیرا
میاد تاپیک میبینه غش میکنه ها...

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکن سمیرا
میاد تاپیک میبینه غش میکنه ها...
الهی قلبونت بشم...چه علوسه سربزیری........حیف که پسلام عاشق شدن وگرنه عروس خودم میشدی:دی
آقا آیدین...مریم جون.....آقا مصطفی...آقای just Machin ...و همه دوستان شبتون بخیر ...مرسی امشب خیلی بهم خوش گذشت........عطفه ون شب توم بخیر بابای...مواظب خودتونم باشین....خوابهای رنگیو زیبا ببینین.....مریم جون بابت شوخی هام معذرت ....من رفتم...

mahdieh1991

عضو جدید
کاربر ممتاز