اگه بخوای همسرتو انتخاب کنی ظاهر کدوم یکی رو میپسندی چرا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
قطعا شماره 1 رو
کی دوست داره همسرش تو چشم یه عالمه آدم باشه؟!

چاو شین

اخراجی موقت
من موندم اگه پای اون سمت راستیه رو شطرنجی نمیکرد اسلام به خطر می افتاد؟؟؟؟:cool:
1 که اصلا و ابدا:cool:... 2 هم باید مورد بررسی قرار بگیره :w10:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک می کنم شما سیاه و سفید کردین قضیه رو ..همیشه یه حد وسطی هم هست ...منطق فازی! منظورم از سیاه نه اینکه خدای نکرده اون آدما با اون نوع پوشش آدمای سیاهی باشن و اون خانم با اون چادر بری باشه از گناه . ولی خب از لحاظ پوشش شما دو دسته کردید دخترارو.:smile:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک می کنم شما سیاه و سفید کردین قضیه رو ..همیشه یه حد وسطی هم هست ...منطق فازی! منظورم از سیاه نه اینکه خدای نکرده اون آدما با اون نوع پوشش آدمای سیاهی باشن و اون خانم با اون چادر بری باشه از گناه . ولی خب از لحاظ پوشش شما دو دسته کردید دخترارو.:smile:

نه گلم سیاسیش نکن اینم مثل سوال های زنگ تفریح گفته این یا اون؟ نظر سنجی بین این دو گروهه نه اینکه بخواد تقسیم بندی بکنه:redface:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه گلم سیاسیش نکن اینم مثل سوال های زنگ تفریح گفته این یا اون؟ نظر سنجی بین این دو گروهه نه اینکه بخواد تقسیم بندی بکنه:redface:

آره معمار عزیز ..ربطی به سیاست نداره :surprised:..... وقتی نظر داره راجع به دوتا عکس پرسیده میشه که یا این یا اون در حالی که تو جامعه ما عملا اینطوری نیست . شاید عکسای 3 و 4 ای هم در کار باشه .به هر حال اگه فقط محض زنگ تفریحه ..اوکی.. :smile: ولی خب تو تالار اسلام و قران زده شده تاپیک.

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی منم حرفتو قبول دارم .
اینکه بین دو تا دسته تقسیم بندی کرده جالب نیست
مثلا من موقعی که اسم تاپیک و دیدم فکر کردم چند تا گروهو گزاشته از بینشون انتخاب میشه . اخه فقط بد و خوب رو گزاشته برای مقایسه در حالیکه گروه های موجه دیگه ایم وجود داره . حالا نه اینکه تاپیک و بخوام بکوبونم نه تاپیک جالبی بود ممنون از استارتر و معذرت بابت انتقاد البته این نظر شخصی بندست :smile:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 قدش کوتاهه بعدشم چادرش سیاهه دوس ندارم
2 ساپورت پوشم دوس ندارم
کیسای دیگه لطفا

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره معمار عزیز ..ربطی به سیاست نداره :surprised:..... وقتی نظر داره راجع به دوتا عکس پرسیده میشه که یا این یا اون در حالی که تو جامعه ما عملا اینطوری نیست . شاید عکسای 3 و 4 ای هم در کار باشه .به هر حال اگه فقط محض زنگ تفریحه ..اوکی.. :smile: ولی خب تو تالار اسلام و قران زده شده تاپیک.

سیاسی. شوخیه خخخ منظورم اون سیاسی نبود سحرجان:redface:
اره حتما حدوسطی ام وجود داره! من خودم میگم مثل زنگ تفریح! میگم شاید سوال استارتر بین این دو گروه باشع نه به قول شما سوم و چهارم:redface:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی منم حرفتو قبول دارم .
اینکه بین دو تا دسته تقسیم بندی کرده جالب نیست
مثلا من موقعی که اسم تاپیک و دیدم فکر کردم چند تا گروهو گزاشته از بینشون انتخاب میشه . اخه فقط بد و خوب رو گزاشته برای مقایسه در حالیکه گروه های موجه دیگه ایم وجود داره . حالا نه اینکه تاپیک و بخوام بکوبونم نه تاپیک جالبی بود ممنون از استارتر و معذرت بابت انتقاد البته این نظر شخصی بندست :smile:

شاید واژه ی بدو خوبی که تو گفتی ساناز از سیاه و سفید من بهتر باشه .;)

Lamister-iran

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ملاک ايمان و تقوا هست نه چادري و غير چادري...

از پیامبر اکرم(ص) نقل شده است که: وقتی کسی که به خواستگاری می آید و اخلاق و دین اش مایه رضایت است به او زن دهید که اگر چنین نکنید، فتنه و فساد زمین را پر خواهد کرد. (نهج الفصاحه ، ح247)

ملاک ها رو عوض نکنید...

من بجز اتلاف وقت نتیجه دیگه ای تو این تاپیک نمی بینم.

mahboobeh

عضو جدید
درسته اینجا زنگ تفریحه..
ولی بهتره به کسی توهین نشه..
.
.
ممنون استارتر عزیز. :gol:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکدوم ترجیح میدم از روی ظاهر قضاوت نکنم و باطنش مهم تره

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام علیکم
ممنون بابت نظرتمامی دوستان
اما چون داریم به روز حجاب نزدیک میشیم 21 تیرماه
یه جورایی میخواستم بحثو ببرم به سمت نحوه ی گزینش دوستان
اما متاسفانه اسپم زیاده
و همچنین شما مستحضر هستید
که به قول امام علی امیر المومنان (علیه السلام) :الظاهر عنوان الباطن
حالا چیزی که بروز میکنه ممکنه روحی هم باشه مثلا حسادت
که باید آدم بره ببینه کجای باطنش گرفت و گیر داره که نمیتونه نعمتی که به دیگران عطا شده رو ببینه
درست است که باطن بسیار بسیار مهم و بجاست
اما نمی بایست از ظاهر غافل شد
ضمنا نظر تمامی دوستان محترمه
اما بهتره که فقط نظرمونو بدیم و به هیچکی توهین نکنیم
حالا مثل اینکه برا اگاهدخت عزیز دردسر درست شده برا اسپمای زیاد
حالاهر جور ایشون صلاح میدونن
در صورت صلاح دید ایشون میتونن تاپیک رو قفل کنند
هر چند بنده حرفهای زیادی دارم اما اینروزا یه مقدار گرفتار بودم و نمیشد بیام تالار

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا