اگه بحای من بودین همسر خودتون رو....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alen.petrosiyan

عضو جدید
اگه بجای من بودین همسر خودتون رو از بین دختر های کشوری که ساکن هستین انتخاب می کردین یا ایرانی می گرفتین؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد اون جوکه افتادم که طرف رفته بود خواستگاری هی عروس رو صدا میکرد "پروانه خانم" عروسه یهو شاکی میشه میگه آقا من اسمم "آهو" هست "پروانه" کیه دیگه؟ طرف بر میگرده میگه " پروانه خانم" حالا ناراحت نشین حیوون با حیون که فرقی نمیکنه!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا که ما جای شما را نمیدونیم!! ( وضعیت خاصی دارید؟)

دوما جای خودمونم باشیم به حتم ایرانی!

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تو فامیلمون ازدواج خارجی زیاد داشتیم اصلا جالب نیست . واقعا تفاوت فرهنگ مشکل ایجاد می کنه . هیچ کدوم عاقبت خوشی نداشت :gol: 100% ایرانی

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قصد اقامت دائم داشته باشم از کشوری که ساکنش هستم ازدواج میکردم برای فرزند م نیز این بهتره میتونه باشه خیلی از خصوصیات بد دختران ایرانی رو هم ندارن دختران ایرانی به حیا ونجابت وزیبایی شهرت داشتن که تو این زمونه نیست و99% از دختران ایرونی خصوصیات ناشایست دختران غربی (خصوصیاتی انحرافی که از طریق ماهواره ها از چهره غرب نشون داده میشه)رو برداشتن پس چه بهتر به جای یک غرب زده یک غربی رو انتخاب کرد

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بجای من بودین همسر خودتون رو از بین دختر های کشوری که ساکن هستین انتخاب می کردین یا ایرانی می گرفتین؟

به نظر بنده شما که در کانادا هستی بهتره که با یک دختر کانادایی ازدواج و زندگی کنی در ضمن ما هم خیلی دلمون میخواد با یه دختر غیر ایرانی ازدواج کنیم میشه لطفا یه راهنمایی بدی!!!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

بنظرم بجایی که بگردی ایرانی پیدا کنی یا خارجی بگرد ببین خودت اول چه خصوصیاتی رو داری و دوست داری همسرت چه خصوصیاتی داشته باشه

بعد هرکسی که اون ویژگیهای مد نظرت رو داشت میتونی بگیری
اینکه خیلی از بچه ها میگن ایرانی بگیر خوبه ولی ایرامی خوب داریم بد هم داریم

به نظرم وسعت آدمها میتونه خیلی بیشتر از این باشه که با ایرانی و غیر ایرانی از هم جداش کنی
.
.
همسری بگیر که بهش افتخار کنی
و باهاش راحت باشی
برات آرامش بیاره بر
با خصوصیات اخلاقیت بخونه (همون قضیه غیرت و حجاب و ..)

نتیجه : هیچ وقت هیچ کس رو با یک معیار نسنج

elyana

عضو جدید
بنظرم بجایی که بگردی ایرانی پیدا کنی یا خارجی بگرد ببین خودت اول چه خصوصیاتی رو داری و دوست داری همسرت چه خصوصیاتی داشته باشه

به نظرم وسعت آدمها میتونه خیلی بیشتر از این باشه که با ایرانی و غیر ایرانی از هم جداش کنی
.
.
و باهاش راحت باشی
برات آرامش بیاره بر

چطوری تو؟ آره منم باهات موافقم.ولی اگه دختر خوشکل میخوای، ایرانی بگیری بهتره.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خیلی سفیدن.خیلی درازن.خیلی بورن، بی رنگن،البته شاید بعضی پسرا دوست داشته باشن.

خوب این مشکل همه جا هست
بنظرم اگه کسی که میگیری خیلی شبیه خودت باشه (منظورم اخلاقی و قیافه ایی) کمتر به مشکل بر میخوری

alen.petrosiyan

عضو جدید
به نظر بنده شما که در کانادا هستی بهتره که با یک دختر کانادایی ازدواج و زندگی کنی در ضمن ما هم خیلی دلمون میخواد با یه دختر غیر ایرانی ازدواج کنیم میشه لطفا یه راهنمایی بدی!!!

سلام
شما که مسلمان هستی با دختر خارجی که هم دین خودتان است می تونی ازدواج کنی و من که مسیحی هستم فقط با مسیحی شما روش خودت رو داری تو ازدواج ما هم روش خودمون

alen.petrosiyan

عضو جدید

.
.
و باهاش راحت باشی
برات آرامش بیاره بر

این حجاب که میگی حدود 80درصد ایرانی های که مسلمان هستند و به این جا می آیند این کار و نمی کنند
و این که من مسیحی هستم ولی با هات غیرت روهستم چون ایرانیم

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد اون جوکه افتادم که طرف رفته بود خواستگاری هی عروس رو صدا میکرد "پروانه خانم" عروسه یهو شاکی میشه میگه آقا من اسمم "آهو" هست "پروانه" کیه دیگه؟ طرف بر میگرده میگه " پروانه خانم" حالا ناراحت نشین حیوون با حیون که فرقی نمیکنه!
یعنی چیییییییییییییییی؟حیوون؟منظورت چیییییییییییی بووووووووووود؟ها ؟هان؟هان؟

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شما که مسلمان هستی با دختر خارجی که هم دین خودتان است می تونی ازدواج کنی و من که مسیحی هستم فقط با مسیحی شما روش خودت رو داری تو ازدواج ما هم روش خودمون

من صحبتی از نوع مذهب نکردم. یعنی نوع مذهبش برام مهم نیست. فقط آیا دختری با معیارهای اخلاقی و فکری مشابه ما پیدا میشه در نوع خارجیش؟!

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز

بستگی به این داره که بخوای آینده بچه ات چجوری بشه و اینکه قصد بازگشت داری یا نه ؟ یه نکته منفی دختر ایرانی اینه که فرزندت در اون کشور یه بیگانه خواهد بود البته به کشورش هم ربط داره مثلا تو آمریکا و کانادا تقریبا همه مهاجرن و این مشکل کمتر به چشم میاد.

alen.petrosiyan

عضو جدید

بستگی به این داره که بخوای آینده بچه ات چجوری بشه و اینکه قصد بازگشت داری یا نه ؟ یه نکته منفی دختر ایرانی اینه که فرزندت در اون کشور یه بیگانه خواهد بود البته به کشورش هم ربط داره مثلا تو آمریکا و کانادا تقریبا همه مهاجرن و این مشکل کمتر به چشم میاد.
نا معلوم چون چند تافامیل تو ایران دارم ولی برای زندگی اینجا رو ترجیح می دم
بچم مثل خودم خوشجل باشه بسه البته دوست دارم یک دختر خوشجل باشه

alen.petrosiyan

عضو جدید
من صحبتی از نوع مذهب نکردم. یعنی نوع مذهبش برام مهم نیست. فقط آیا دختری با معیارهای اخلاقی و فکری مشابه ما پیدا میشه در نوع خارجیش؟!
بستگی داره شما چه جور آدمی باشی؟ اینجا 100درصد مشخصات تشون به من می خوره

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگاهت را به کسی بدوز که قلبش برای تو بتپه
چشمانت را با نگاه کسی اشنا کن که زندگی را درک کرده باشه
سرت را روی شانه های کسی بگذار که از صدای تپشهای قلبت تو را بشناسه
آرامش نگاهت رو به قلبی پیوند بزن که بی ریاترین باشه
لبخندت را نثار کسی کن که دل به زمین نداده باشه
رویایت رو با چهره ی کسی تصویر کن که زیبایی را احساس کرده باشه
چشم به راه کسی باش که تو را انتظار کشیده باشه
اما عاشق کسی باش که تک تک سلولهای بدنش تقدس عشق را درک کند:gol: