اگر کارگردان بودید. . . .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به هیچیک از ارزو هام دست نیافتم.

یکی از ارزو های بزرگ من که بهش نرسیدم بازیگری و کارگردانی سینما بود.

سئوال تاپیک :

اگر سرمایه کافی داشتید و کارگردان و فیلمنامه نویس خیلی خبره ای هم بودید , چه فیلمی می ساختید و چرا؟

mr.rohalamin

اخراجی موقت
یه فیلم مثل فاصله ها می ساختم تا مردم بفهمند دخترها چه مارهایی هستند.

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به هیچیک از ارزو هام دست نیافتم.

یکی از ارزو های بزرگ من که بهش نرسیدم بازیگری و کارگردانی سینما بود.

سئوال تاپیک :

اگر سرمایه کافی داشتید و کارگردان و فیلمنامه نویس خیلی خبره ای هم بودید , چه فیلمی می ساختید و چرا؟

دوست عزیز به نظر من ربطی به سرمایه نداره ، چون من خودم تو این کارم

شما اول بگو الان چند سالته که میگی به این آرزو دست نیافتی؟؟؟
و اینکه برای رسیدن به این آرزو چه کار کردی تا حالا؟؟؟

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داستان یه دختر پولداره که داره تو خیابون رانندگی می کنه که ماشینش پنچر میشه. بعد یه پسر با یه آویز طلا، کفش اسپرت و بلوز شلوار مارکدار با یه عینک دودی میاد رد می شه. می گه کمک می خوای دختره بهش حرف بد می گه اما پسره میاد لاستیک ماشینو عوض می کنه. بعد دختره سوار ماشین می شه و میره. یه کم بعد دنده عقب میاد و پسرهو سوار می کنه
تو نمای بعدی پسره پشت فرمون ماشینه بنز آخرین مدل دختره می شه و تو جاده راه می ره که یهو یه ماشین می پیچه جلوشون پسرم میاد پایین و با اونا دعوا می کنه و بعد ازاینکه اونا رو که 5 نفر بودنو حسابی می زنه در حالیکه لباساش جر خورده و خودشم خونین مالین شده دختره رو می بره خونشون.
خونه پسره پایین شهره و یه خونه ایه که یه 20 تا خونواده دیگم دارن توش زندگی می کنن. یهو ننه پسره میاد. پسره می گه این ننمه و می ره خونه مردم رخت شویی. ننهه که یه 20 کیلویی النگو (به سبک سریال نرگس) از خودش آویزون کرده لنگون لنگون میاد و دختره رو بغل می کنه.
بعد می رن تو خونه و ننهه دختره (به سبک فیلمای ترکی) میبره سر میزه 50 نفره نون ماست می ده.

اگه خوشتون اومد ادامه بدم

paeeizan

اخراجی موقت
من تايتانيك 2 رو ميساختم ... بعدش شروع ميكردم اخراجي هاي 3

بالا