اگر اومدید...بدون تشکر نرید .... به عنوان یک دوست

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام ممنون که کلیک کردید وسری به این تاپیک زدید

همه ی ما در یک فضای مجازی باهم در ارتباط هستیم من با نام کاربری عدد شما نام گل شهر یک اسم جعلی وشاید نام واقعی خودتان من اهل جنوب شما شرق مرکز یا شمال، ممکنه هم استانی همشهری یا ساکن 2 کوچه بالاتر باشید.

اعتقاد من بر اینه که توی فضای مجازی خیلی حقیقی نباید ظاهر شد ولی این تاپیک نمیخواد این موضوع رو مورد بررسی قرار بده
من میخوام در مورد کاربری حرف بزنم که کاملا حقیقی ظاهر شده ،کاربری که این روزها درکنار عنوان کاربری سابقش، واژه ی جدید بازنشسته به چشم میخوره کاربری که حضور فعال ومثمر ثمرش این روزها جای خودش رو به رفت وآمدهای مخفی وچراغ کاربری همیشه خاموش داده .

مدیر فعال تالار کشاورزی مهندس مهرآذین که در صفحه ی کاربریش جدیدا نوشته شده بازنشسته

دوستان زیادی در باشگاه بامهندس فعال ،خوش برخورد وبا اخلاق تالار دوستی دارند وارسالهای ایشون در بسیاری از تاپیک ها به چشم میخوره .حتما شما هم مثل من از چندتا از تاپیک هایی که به نامش ثبت شده دیدن کردید وکلی مطلب آموزنده یاد گرفتید

اگه نه که بعید میدونم این طور باشه، باهم چندتاشونو مرور کنیم :
تاپیک: خبرها و تازه های کشاورزی

تاپیک: کلاس کنکور ••• گرایشهای کشاورزی و منابع
طبیعی

تاپیک: مسابقه عکاسی کشاورزی ••• دور سیزدهم ••• نمایشگاه

تاپیک: تازه و جذاب از دنیای کشاورزی...!

تاپیک: مسابقه عکاسی کشاورزی ← نظرسنجی انتخاب موضوع

تاپیک: كي چه كاره هست؟

تاپیک: زبانکده تالار کشاورزی

تاپیک: مسابقه عکاسی * ویژه تالار کشاورزی

تاپیک: آرشیو مسابقات عکاسی کشاورزی

تاپیک: قارچ کومبوچا

تاپیک: کوهستان (گیاهان و حشرات)

تاپیک: فواید جالب خیار

تاپیک: اعتدال و تنوع در غذا

تاپیک: نگاهي به بودجه سال 90 بخش كشاورزي

تاپیک: عنوانهای اعضا
تاپیک: تحقیقی درباره سن و آفات گندم

تاپیک: بیماریهای انار

تاپیک: آفات انار

تاپیک: دستورالعملهای کنترل بیولوژیک آفات

تاپیک: مبارزه پیش بهاره با آفات

تاپیک: کلید مصور نماتد

تاپیک: ملخ

تاپیک: حشرات مفید علیه آفات مهم گلخانه

تاپیک: كار برد فناوری هسته ای دردفع آ فات گیاهی نریتور

تاپیک: ملخ کوهاندار تاغ

تاپیک: دستورالعمل مبارزه با پوسيدگي طوقه

تاپیک: جوندگان زیان آور گیاهان زراعی

حالا که به هر دلیلی حضور این مدیر فعال کمرنگ تر شده، جا داره به خاطر این همه تلاش صادقانه در راستای افزایش وتوسعه ی دانش جمعی که داشتن ،مورد قدردانی قرار بگیرن وازشون تشکر بشه .

میخوام بگم شما که حوصله کردید تا اینجا رو خوندید لطفا بدون تشکر نرید

از این مدیر جدیدا بازنشسته ،تشکر کنید ولو در حد تقدیم یک شاخه گل:gol: وبهش یادآوری کنید که مثل سابق در کنارش هستید
به عنوان یک دوست .....:w27:
:gol:

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

من بهشون تبریک میگم...

همینطور به شما. چون پشت هم هستید و از هم حمایت میکنید که این از هر چیزی قشنگتره...

خیلی از مدیران این باشگاه دیگه حتی آنلاین هم نمیشن!

انشالله نفر بعدی من خواهم بود که به سرنوشت ایشون دچار میشم...

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان خوبم
عذرخواهی میکنم اگر کمی دقت بفرمائید ایشون خودشون بالای آواتارشون نوشتن بازنشسته ! و این جزئی از تصویر آواتار هست!
در صورت بازنشسته شدن هرر یک از مدیران تنها همان عنوان مدیر بازنشته ذکر میشه

با سپاس از زحمات ایشون انشالا کماکان جناب مهندس مهرآذین در کنار ما خواهند بود
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar211883_273.gif

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    11.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم
عذرخواهی میکنم اگر کمی دقت بفرمائید ایشون خودشون بالای آواتارشون نوشتن بازنشسته ! و این جزئی از تصویر آواتار هست!

آقا رضا همیشه منو متعجب می کنه

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
اول ازاستارترتاپیک تشکرمیکنم
درادامه ی حرفهای دوستمون بایدعرض کنم که فعالیت های ایشون فقط به تالارکشاورزی مربوط نمیشه وزحمات زیادی روهم درسایرتالارهاداشتن.ازجمله لطف هایی که به تالارزیست شناسی وبه بنده ازابتدای مدیریتم داشتن.
امیدوارم کماکان ازحضورایشون درباشگاه بهره مندبشیم.

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام دوستان خوبم

سلام بر دوست گرامیم....
تا بیان و رسیدگی کنن و ایشونو بازنشسته کنن ...... ایشون خودشون اقدام کردن به این کار....

باشگاه سیستمش اینجوریه که حداقل یک قرن طول میکشه تا حرکتی توش انجام بشه! تا ادمین بیان و بازنشستش کنن !!! حداقلش باید منتظر آغاز دهه جدید باشیم.....
ایشون خودشون زحمت ادمین رو کم کردند تا زحمتشون نشه .. بالاخره ادمین باشگاه سرش خیلی شلوغه... چیزای مهمتری هم هست مثل تبلیغات اون بالای سایت... حالا مهم نیست که یکی بازنشسته بشه... مهمه ؟ صرف وقت مهمه؟ ایشون زحمت همه رو کم کردن. :D
من که چراغم روشنه..... چشمام هم روشن تر شد!
هر چیزی یک استارتی لازم داره!
استارت احترام به دیگران (وقت، شخصیت و... )
استارت ......
استارت.....
استارت...

از زحمات مدیرانی که همیشه و در همه حال دغدغه اصلیشون تالارشون بوده.... متشکرم.... حالا هر مدیری با توجه به توانی هایی که داشته... یکی علمشو گذاشته وسط ... یکی هم وقتشو ... و یکی هم اعصابشو......

یکی از عواملی که باعث موفقیت هر سایت میشه هوش، درایت و احترام همراه با تداوم اون هست که از طرف مدیریت کل سایت باید ایجاد بشه.
دوست ندارم بگم چرا و چگونه اینجوری شده !
حتما دغدغه های شخصی باعث این امر شده... یکی از دوستان گفت بعضی از مدیرا نمیان.....
دلیلش تنها مدیرش نیست خیلی از عواملی هست که باعث میشه دلسردی حاصل بشه....
متاسفانه بعضی از دوستان مدیر بودن رو در بهترین رده های سایت میدونن در صورتی که برخی از کاربران جدید از قدیمای ها بهترن....
در مورد شخص فیتو باید بگم ایشون.... مدیر چند جانبه ای بودن که فعالیتشون به تالار کشاورزی محدود نبود.... در تالار گیاهان دارویی... و الی الاخر!
تالار کشاورزی خیلی وسیع شده... همش هم از زحمات ایشون و سرکار خانم افسون و هدایت و رهبری ایشون در اون بخش بوده
باید بگم عواملی هست که باعث میشه یک سایت از هم بپاشه!
خوشبختانه یا بدبختانه نمونه ای از این سایت رو دیدم که بخاطر سیاست های غلط مدیریتی از هم پاشید!
در جامعه ای که در فضای واقعیش... خوب ها؛ بد جلوه میکنن و بدها؛ خوب...... دیگه از فضاهای مجازی انتظاری نمیشه داشت..... مدیران میدونن بنده بارها در گزارشات و تالار مدیران اینو عرض کردم! اما کی رسیدگی باید بکنه خدا میدونه! آقا وقتی صاحبخونه نمیخواد... مگه میشه زورش کنی که سقف خونشو ایزوگام کنه!.... میتونی از اون خونه بری.... تا اگر هم خراب شد و چکه چکه آب از سقف ریخت پایین روی سرت نریزه.... باشگاه از دورانی که یادم میاد ریزش های اینچنینی داشته ... (کسی به کسی نگفت بیا باشگاه عضو بشو و کسی هم نگفت از باشگاه برو) همه به پیشنهاد دوستامون یا خودمون عضو شدیم..... اما سه نقطه ...!
فقط اینو میتونم بگم...
خطابم به همه دوستام و خودمه:
یکی از قدیمی ترین کاربران که ما بهش میگفتیم افسون (مدیر ارشد) هم تشریف ندارن... دلایلش هم برام روشن نیست.. ایشون هم رفتند......

شاید فردا ما قربانی جدیدش باشیم.
واسلام.....

ermi.k

عضو جدید
واقعا از چنین افرادی باید تقدیر کرد که استفاده صحیح از اینترنت و فضای مجازی را به بقیه یاد میدن و باعث میشن کسی که داره برای این سایت وقت میذاره بدونه وقتشو تلف نمیکنه بلکه داره یه چیزی یاد می گیره.

:w32::w30:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
بابا بیخیال
من تازه باهاش رفیق شدم
کجامیخواد بره!!!

نرو برادر من نرو
:cry:
کجا بهتر از اینجا

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ممنون از شما دوست عزیز من نمیدونم چی بگم ؟:(

فقط امیدوارم که همیشه حضور گرم و موثر ایشون رو

در زمینه های مختلف باشگاه به خصوص تالار کشاورزی ببینیم

اما لااقل یکی از دوستان بیاد و بقیه فعالیت های باشگاه و انجام بده

افسون که معلوم نیست کجا رفت ؟ آقا رضا هم که فعلا نیست

لااقل یک نفر یا چند نفر بیاد و باشگاه و مثه سابق راه بندازن

حیف که خالی بمونه ؟ زحمات این دوستان به هدر میره

با سپاس فراوان

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود من مدتی بود که فعالیتم تو باشگاه کم شده بود...و فقط بخاطر حرف اقا رضا برگشتم...

امیدوارم که هر چه زودتر سر پستش یرگرده که تالار کشاورزی بدون ایشون صفایی ندارههههههههههههههههه

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
من از همه ی دوستانی که سری به این تاپیک زدن متشکرم ازتمامی عزیزانی هم که از من تشکر کردن سپاسگزارم:gol::gol::gol:

تشكرها از اين پست ""elahe"","Pejman",*mohsen_24,.SHaDi,20112,Aghrab Khatoon,amirdost,Audi.R8,Data_art,elahe.elahe2,eliot -esf,ermi.k,F@tima s332,Iman Gom,Madison,mahsa hf,mahsa.92,manochehri_s,memmar,Mohsen 89,Mute,nazliii,niaz**,nice_Alice,nilofarane,Nilpar,orkideh4,Relampago,S H i M A,samira93,Sohrab.net,tanin67,هدیه.,گلابتون,yasse_sepid,yekariayi,ZEUS83,خیال شیشه ای,رهاپرتو,صبا

ولی ایکاش بجای تشکر از من یه جمله برای مدیر phyto مینوشتین .......:gol::gol:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام
از همه ی مدیرا تشکر می کنم بالاخره هر مدیری یه روزی مشکلی براش پیش می یاد و نمی تونه همیشه بمونه
بازم تشکر می کنم از مدیران زحمت کش که وقتشون رو می ذارن
مدیرانی هم که بازنشسته می شن هرجا هستن موفق باشن

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام عرض شد
ای بابا این کارا چیه؟ بسی شرمنده شدیم از الطاف دوستان
من اینجا خیلی چیزا یاد گرفتم و دوستان خیلی خوبی دارم
سعی میکنم باشگاه رو ترک نکنم ولی متاسفانه مشکلاتی برام پیش اومده که فعلا دیگه نمیتونم به عنوان مدیر در خدمتتون باشم
تو این ماه عزیز و شبهای قدر منو فراموش نکنید... فدای همتون :gol: :gol: :gol:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟؟؟یعنی رضا دیگه مدیرمون نیست؟؟؟؟؟؟توروخدا..... نگید اینو....مدیر جونمون کجاست؟؟؟؟؟؟/واااااای بچه ها باورتون میشه من گریم گرفت....یعنی تا کی نیست؟ اون مهربون ترین و صبورترین مدیره... رضا بیا من یکیو توجیه کن....

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من از همه ی دوستانی که سری به این تاپیک زدن متشکرم ازتمامی عزیزانی هم که از من تشکر کردن سپاسگزارم:gol::gol::gol:

تشكرها از اين پست ""elahe"","Pejman",*mohsen_24,.SHaDi,20112,Aghrab Khatoon,amirdost,Audi.R8,Data_art,elahe.elahe2,eliot -esf,ermi.k,F@tima s332,Iman Gom,Madison,mahsa hf,mahsa.92,manochehri_s,memmar,Mohsen 89,Mute,nazliii,niaz**,nice_Alice,nilofarane,Nilpar,orkideh4,Relampago,S H i M A,samira93,Sohrab.net,tanin67,هدیه.,گلابتون,yasse_sepid,yekariayi,ZEUS83,خیال شیشه ای,رهاپرتو,صبا

ولی ایکاش بجای تشکر از من یه جمله برای مدیر phyto مینوشتین .......:gol::gol:

بفرما این هم یه جمله از طرف من:

گاهی رفتن بهتر است.گاهی باید رفت.

باید رفت تا بعضی چیز ها بماند.

اگر نروی هر انچه ماندنیست خواهد رفت.

اگر بروی شاید با دل پر بروی و اگر بمانی با دست خالی خواهی ماند.

گاهی باید رفت و بعضی چیزها که بردنی ست با خود برد،

مثل یاد،مثل خاطره ،مثل غرور،

و انچه ماندنیست را جا گذاشت،مثل یاد،مثل خاطره،مثل لبخند.

رفتنت ماندنی می شود وقتی که باید بروی،بروی.

و ماندنت رفتنی میشود وقتی که نباید بمانی بمانی.

برو و بگذار چیزی از تو بماند که نبودنت را گرانبها کند.

سلام عرض شد
ای بابا این کارا چیه؟ بسی شرمنده شدیم از الطاف دوستان
من اینجا خیلی چیزا یاد گرفتم و دوستان خیلی خوبی دارم
سعی میکنم باشگاه رو ترک نکنم ولی متاسفانه مشکلاتی برام پیش اومده که فعلا دیگه نمیتونم به عنوان مدیر در خدمتتون باشم
تو این ماه عزیز و شبهای قدر منو فراموش نکنید... فدای همتون :gol: :gol: :gol:

منتظرتون هستیم

بالا