اولین زن وزنه بردار محجبه + عکس

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلثوم در این رقابتها در با لباسی یکدست سیاه و چسبان و یک لباس سبز رنگ روز آن به همراه مقنعه سبز رنگ بر صحنه رقابتها حاضذ شد و مورد تشویق حضار قرار گرفت.
خبرآنلاین: برای نخستین بار در تاریخ رقابتهای جهانی وزنه برداری، یک وزنه بردار محجبه در رقابتها وزنه زد.
هفتاد و نهمین دوره رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جهان در پاریس آغاز شده و طی آن در نخستین روز رقابتها یکی از مهمترین اتفاقهای ورزشی برای زنان ورزشکار جهان اسلام رخ داد و برای نخستین بار در تاریخ این رشته ورزشی، یک زن مسلمان با حجاب کامل اسلامی در صحنه رقابتها حاضر شد و با حریفان خود رقابت کرد.

کلثوم بی نظیر عبدالله وزنه بردار پاکستانی الاصل است که در آمریکا به دنیا آمده و در این کشور نیز زندگی می کند. او برای نخستین بار چند ماه پیش پس از مجوز رسمی فدراسیون بین المللی در مسابقه های داخلی آمریکا شرکت کرد، اما برای حضور در مسابقه های جهانی به دلیل رکوردهای پائینش جایی در تیم ملی آمریکا نداشت، برای همین تصمیم گرفت برای کشورش اصلی اش یعنی پاکستان در این رقابتها شرکت کند.

کلثوم در این رقابتها در با لباسی یکدست سیاه و چسبان و یک لباس سبز رنگ روز آن به همراه مقنعه سبز رنگ بر صحنه رقابتها حاضذ شد و مورد تشویق حضار قرار گرفت.

او اگرچه در گروه سوم دسته خود وزنه زد و راه به جایی نبرد، اما به عنوان نخستین وزنه بردار محجبه نامش در تاریخ رقابتهای جهانی وزنه برداری ثبت شد.

این مسئله راه را برای حضور تمامی وزنه برداران زن مسلمان در رقابتهای این رشته باز کرد.

rozmary3000

اخراجی موقت

خبرآنلاین: برای نخستین بار در تاریخ رقابتهای جهانی وزنه برداری، یک وزنه بردار محجبه در رقابتها وزنه زد.
هفتاد و نهمین دوره رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جهان در پاریس آغاز شده و طی آن در نخستین روز رقابتها یکی از مهمترین اتفاقهای ورزشی برای زنان ورزشکار جهان اسلام رخ داد و برای نخستین بار در تاریخ این رشته ورزشی، یک زن مسلمان با حجاب کامل اسلامی در صحنه رقابتها حاضر شد و با حریفان خود رقابت کرد.

کلثوم بی نظیر عبدالله وزنه بردار پاکستانی الاصل است که در آمریکا به دنیا آمده و در این کشور نیز زندگی می کند. او برای نخستین بار چند ماه پیش پس از مجوز رسمی فدراسیون بین المللی در مسابقه های داخلی آمریکا شرکت کرد، اما برای حضور در مسابقه های جهانی به دلیل رکوردهای پائینش جایی در تیم ملی آمریکا نداشت، برای همین تصمیم گرفت برای کشورش اصلی اش یعنی پاکستان در این رقابتها شرکت کند.

او اگرچه در گروه سوم دسته خود وزنه زد و راه به جایی نبرد، اما به عنوان نخستین وزنه بردار محجبه نامش در تاریخ رقابتهای جهانی وزنه برداری ثبت شد.

این مسئله راه را برای حضور تمامی وزنه برداران زن مسلمان در رقابتهای این رشته باز کرد.

با سلام

ضمن تشكر از شما

و افرين به اين خانم با حجاب و تو دهني براي كساني كه موافق جدايي دين از سياست هستند

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بردارم شما نگرفته اي صاحب سخن خودش گرفته شما بيخود نپر وسط

اولا که برادر نه بردار!!!!
ثانیا درست صحبت کن وگرنه بد میبینی
ثالثا من نظر خودمو گفتم، اگر با کسی صحبت خصوصی دارین برین تو پروف همدیگه!!!

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

ضمن تشكر از شما

و افرين به اين خانم با حجاب و تو دهني براي كساني كه موافق جدايي دين از سياست هستند

چرا جدایی دین از سیاست؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه جداست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه جداشدنی هستش؟؟؟؟؟؟؟
سیاست بخشی از دینه

rozmary3000

اخراجی موقت
اولا که برادر نه بردار!!!!
ثانیا درست صحبت کن وگرنه بد میبینی
ثالثا من نظر خودمو گفتم، اگر با کسی صحبت خصوصی دارین برین تو پروف همدیگه!!!

;)
تهديد ميكني مثلا چطور بد مي بينم

دوباره ميگم شما نپر وسط

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالاا این واقعا وزنه برداره؟
یعنی اونا واقعا وزنن:eek:
آخی یه وقت کمرش نشکنه نقدر سنگینی بلند میکنه

.elham.

عضو جدید
هی وااااااااااااااااااااااااااااای من! بی خیالشید بابا.
این کلثوم خانوم چرا انقدر لاغره؟ این که منم نمیتونه بلند کنه.(52 کیلواما)

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم مي بينم كه چطور بهت كجاها ادب ياد دادند
پستامون موجوده و میبینیم که کی چه جوری حرف زده!
از یه خانم اینجور حرف زدن نوبره واللا!!!! لات سر کوچه هم اینجوری حرف نمیزنه که تو حرف میزنی!

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها !!!
تو رو خدا
اولا اینجا گفتگوی آزاده و هرکسی میتونه آزادنه نظر بده
ثانیا با چندتا کلمه حرف نمیشه پی به تربیت کسی برد
اگه به خودتون اعتماد دارین پس دیگه چرا اصرار به ضایع کردن طرف مقابل دارید.
کمی در مقابل هم بزرگوار باشید
فقط کمی...
گاهی اوقات آدم ها انقدر شرایط بدی دارن که فقط منتظر بهونه ن
بیاین قدرت درکمون رو بالا ببریم؛

rozmary3000

اخراجی موقت
بچه ها !!!
تو رو خدا
اولا اینجا گفتگوی آزاده و هرکسی میتونه آزادنه نظر بده
ثانیا با چندتا کلمه حرف نمیشه پی به تربیت کسی برد
اگه به خودتون اعتماد دارین پس دیگه چرا اصرار به ضایع کردن طرف مقابل دارید.
کمی در مقابل هم بزرگوار باشید
فقط کمی...
گاهی اوقات آدم ها انقدر شرایط بدی دارن که فقط منتظر بهونه ن
بیاین قدرت درکمون رو بالا ببریم؛

سلام
ممنون از وصاتت شما خواهر خوب

خوب ایشان اول من و تهدید کردن منطورم حسین

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جدایی دین از سیاست؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه جداست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه جداشدنی هستش؟؟؟؟؟؟؟
سیاست بخشی از دینه
آخی ........ خدایا بعد میگن چرا جهان سومیم
تازه رسیدیم به اروپای قرون وسطی که دین بر ممالک حکومت میکرد..

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها دعوا کاره بچه های بدددددده ه ه ه ه ه با هم دوست باشین