اولین تاپیک تولد صوتی و تصویری برای خاص ترین دختر باشگاه هفتم آذرو توی تقویمامون علامت بزنیم

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااایییییییییییییی چقد اینجا خوشگلههههههههه
زهرا جون تولدتتتتتت مبارکککککککککککککک

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهرا جون تولدت مبارک باشه :gol::gol::gol::gol::gol:
ایشالله همیشه تنت سالم و لبت خندون باشه

برایت رویاهایی آرزو میکنم تمام نشدنی
و آرزوهایی پرشور
که از میانشان چندتایی برآورده شود.
برایت آرزو میکنم که دوست داشته باشی
آنچه را که باید دوست بداری
و فراموش کنی
آنچه را که باید فراموش کنی.
برایت شوق آرزو میکنم.
آرامش آرزو میکنم.
برایت آرزو میکنم که با آواز پرندگان بیدار شوی
و با خنده ی کودکان.
برایت آرزو میکنم دوام بیاوری
در رکود، بی تفاوتی و ناپاکی روزگار

ممنون آقا مجید بابت دعوت
:gol::gol::gol::gol::gol:

خواهش میکنم من ازت ممنونم که تشریف آوردی......مرسی ساراخانم.....

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم زهرا جان...تلافی پارسال ک نبودم تو جشن تولدت...امسال هستم :دی

پ ن :مجید؟:| اینقدر سوسول نبودی قبلا ها!:D
محسن سوسول خودتیو اون فرماندت مگه من تو رو نبینم.......خخخخخخ
دستت درد نکنه اومدی عشقم........ییییییی
حالا چرا میگی سوسولم؟؟؟/من میرمو میام باید زودی جوابداده باشیاااااااا........

مرسی چشاتون قشنگ میبنه........ممنون که اومدید......

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن سوسول خودتیو اون فرماندت مگه من تو رو نبینم.......خخخخخخ
دستت درد نکنه اومدی عشقم........ییییییی
حالا چرا میگی سوسولم؟؟؟/من میرمو میام باید زودی جوابداده باشیاااااااا........

سوسولی دیگ :دی
صد بار دیگ هم بری و بیای جواب نمیدم:D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه.....بفرستین که اومدم میوندار وایسم........خخخخ فقط من مسونداری کنم کی نوحه بخونه؟؟؟؟؟!!!!!!هااااااااننننننن؟؟؟؟نه بگو دیگه........

..

تولد دوستتون میخواید نوحه بخونین؟:|:
شادش کن برادر:D
ما هم دو انگشتی میریم فقط:دی

fantastic girl

عضو جدید
خب آفرین عمویی میبینم مثل خانوما نشستی!!!!!!!منتظر کادویی؟؟؟؟؟
نخیر کورخوندی.......مهمونی هنوز ادامه داره این تازه قسمت اولش بود........

مشاهده پیوست 181537

تو همونجا بشین ببین بقیه دارن چیکار میکنن.......به دوستت زینب نگا نکنیااااا این مزدوجه هر خل بازی در بیاره کسی تعجب نمیکنه......خخخخخخخ
مشاهده پیوست 181538

باشه عمویی فعلا آروم میشینم ولی وقتی دی جی اومد دیگه شرمنده ما بسم ا...میگیم خودتم میارم وسط اصن نگرون نباش:D
عه زینب من کجاش این شکلیه!برو به رفیخای خودت گیر بده+هنوز مزدوج نیست فعلا دوستن!خیالتم راحت من بیام فقط هیپ هاپ زیر نور غیر مستقیم قرمز آبی میام:w16:

اگه گفتی اینا کین؟؟؟؟خب معلومه دیگه دختر ممد و عباسن.......ببین حالا هی بگو این دو تا تو رو اذیت میکنن..........

مشاهده پیوست 181533

ممد و فرستادم پیش زایا سلیمان بببین داره چیکار میکنه!!!!!!!حالا باز بگو اعصاب نداره.......خخخخخخ

مشاهده پیوست 181534

آورین آورین خعلی خوشم اومد!فکر کن محمد و عباس اینو ببینن چی میشه:w15:
عباس چه فازی گرفته!خوشش اومده میکروفونم ول نمیکنه!!!دی
احتمالا مسعود کیمیایی و دیده هیجان گرفتتش!دفه بعد دیدمش میگم دیگه نیادبخونه اصلا استعداد خوانندگی نداره!خودم زحمتشو میکشم!دیی!خیلی کل کل میکنه!باز محمد بهتره!:cap:خودت بهتر میدونی که کنترل پای من غیر ارادیه:neutral::w02:
الان محمد باید خواننده میشدا به همراه استاد گلریز!سابقه تو مراسم خوندنم داره:D
عیب نداره چون بی اعصابه همون بهتر بذاریم 1گوشه وا3 خودش درام بزنه!خخخخخ چقد خنده دار میشه تو این صحنه!:Dعاقا این اون وسط قاطی نکنه چوبارو پرت کنه تو صورت مهموناااا!!!:w43:راستی اخر رفتی کادوشو بدی عایا؟؟
کلا همچنان از تو و ودوستان گرامت کمال تشکر و دارم راضی به زحمتشون نبودما!

fantastic girl

عضو جدید
:gol::gol::gol:تولدت مبارک زهرا جون:gol::gol::gol:
به به پارمهر جونم
ممنون که اومدی :w27:

تولدت مبارک زهرا خانوم گل...
ایشالا صد ساله بشی مجید بیاد واست تاپیک سه بعدی بزنه جشن بگیره خخخخخخخخخخخ
مرسی سمیرا جونم
خعلی خوشالم کردی دوست خوب و گلم
فکر کنم تا اونموقع 5بعدی بزنه!دییی

دستتون مرسی آقا محمد
خیلی لطف کردین تشریف اوردین
ممنونم از عکس خیلی قشنگتون:w27:زندگیتون پر از ستاره های امیدو شادی باشه.

بـــــه بــــــــــه!
تبــــــــــریک میــــــــگم!

ایشالا تنــــــــتون سلامــــــــت و لبــــــــتون خنـــــــدون باشه:gol:
.
.
.

ب افتخار جهان پهلوان ک میخواد بیاد وسط صلواااااااات:|
به به دوست آبیدلم
ممنونم عزیزم
قراره طی ی عملیات انتحاری مجید و بااون دست قشنگه و ی صلوات جلی بیارم وسط!دیییی
تولدش مبارک:D
انشا الله که 100000ساله شی زهرا خانم.......
مرسی ممنونم ازش:D
شما لطف داری ولی فکرکنم ده هزارسال دیگه بیشتر فسیل زنده باشم:huh:
بازم ممنون داداش محمد ابیدل

به به چه تاپیک باحالی دست جهان پهلوان درد نکنه با این تاپیکش واقعا تکه فک کنم تو باشگاه اولین باشه;)
زهرا جونی قدر دوستای گلتو بدون عسیسم
راستی حیف شدیا 7 روز زودتر به دنیا اومده بودی الان تو جمع مفتخر آبانیا بودی اینو به همه مهر و آذریام گفتم:D
ببخشید یادم رفت!!!تولدت مبارک عزیزم ایشالا عمرت به اندازه ی طرفدارات نامحدود باشه:biggrin:

اره واقعا دستش درد نکنه اولین تاپیک صوتی تصویریشو زده!خیلی رو اهنگا زحمت کشیده!خدایی تکه!از همین تریبون برات سپاس میفرستم به پا نخوره تو صورتت!:thumbsup2:
بله واقعا دوستای گلی دارم همشون خوشالم کردن اومدن مخصوصا مخصوصا جیگر طلای خودم :w36:
نه عزیزم این چه حرفیه!تمام افتخار من همین 7روز دیر به دنیا اومدنه!شدم 1دختر ماه آذری!ازین بهتر نمیشه;)
ولی جدا از شوخی من رابطم با دخترای ابان خداروشکر همیشه خوب بود
مرسی ایشالا توام عمر طولانی با عزت داشته باشی جیگرطلای گلم

آخرین ویرایش:

fantastic girl

عضو جدید

تولدت مبارک دوست عزیز ..
ایشالله که تو زندگیت همیشه شاد و موفق باشی و به آرزوهات برسی
مرسی علی اقای عزیز
همچنین شما.ایشالا به همه ارزوهای قشنگتون و همه ارزوهای قشنگی که خدابراتون درنظر گرفته زودتر برسید:w30:

تولدتون مبارک صد سال ب این سالا هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز!!!!!!:دی
ایشالا ب همه ی آرزوهات برسی آبیدل عزیز
:smile: :gol::gol::gol:

مرسی فرزانه جان
تولد توام مبارک(نقل قول از غضنفر):D
بقول بابام صدسال به این سالها کجا بودی تاحالا:D

آخی چه عکس خوشحالی گذاشتی
واقعا ممنونم دوست ابیدل عزیزم
تولدت مبارک زهرای عزیز .
امیدوارم به آرزوهای خوشکلت برسی .
غم راه خونه دلتو پیدا نکنه و لبخند از لبات دور نشه عزیزم .
شاد و سلامت باشی .

پ.ن من 4 روز از تو دیر تر به دنیا اومدم دختر پاییزی .
عه پس جدا تواین مورد میتونم بگم تولد توام مبارک دختر آذری!آذریای شگفت انگیز!به افتخار همشون 1جیغ و 1هورااااااااااااااا:w23:
حسابی تولدتو تبریک میگم آهو جان.ایشالا جبران کنم
دست گلت خیلی خوشرنگه.امیدوارم زندگیتم پر از رنگای قشنگ و شاد باشه عزیزم:w27:

تولدتون مبارک دوست عزیز .........امیدوارم تک تک لحظه های زندگیتون سرشار از شادی و نشاط باشه و خنده مهمون همیشگی لباتون ...ـــــــــــــــ

ممنون اقامسعود
خیلی خوش اومدید و خوشحالمون کردید
ایشالا شمام تو زندگیتون همیشه موفق باشید

fantastic girl

عضو جدید

زهرا جون تولدت مبارک باشه :gol::gol::gol::gol::gol:
ایشالله همیشه تنت سالم و لبت خندون باشه

برایت رویاهایی آرزو میکنم تمام نشدنی
و آرزوهایی پرشور
که از میانشان چندتایی برآورده شود.
برایت آرزو میکنم که دوست داشته باشی
آنچه را که باید دوست بداری
و فراموش کنی
آنچه را که باید فراموش کنی.
برایت شوق آرزو میکنم.
آرامش آرزو میکنم.
برایت آرزو میکنم که با آواز پرندگان بیدار شوی
و با خنده ی کودکان.
برایت آرزو میکنم دوام بیاوری
در رکود، بی تفاوتی و ناپاکی روزگار

ممنون آقا مجید بابت دعوت
:gol::gol::gol::gol::gol:

وااااااااااااااااااای رفیق خوب و مهربون خودم
چقد این متن قشنگ بود:hypocrite::)فقط میتونم بگم دعا میکنم تمام اینایی که گفتی وا3 خودت براورده شه
خییلی خیلی خوشحالم کردی ساراجون:w30:

ممنونم ابیدل عزیزم
ایشالا زندگتیم م3 این گل قشنگی که گذاشتی پر از زیبایی باشه:w27:

سلومت باشی

fantastic girl

عضو جدید

تبریک میگم زهرا جان
ایشالله همیشه با دل خوش و تن سالم زندگی کنی

ممنون عمو
بابا ببین کی اومده
مرسی ابیدل عزیزم
همچنین شما
خیییییلیییی خوشحالم کردی
من عاشق اینجور عکسام:w27:بدجور ناز و ملوسه!یاد رویاهای دوران بچگیم میفتم.میسی
ایشالا پر از شادی و سلامتی باشی

تولدت مبارکا باشه ... :)
ممنونم فاطی عزیزم سلامتا باشی:)

تـــــــــولدت مبارک دوست عزیز ...
به بهترین ها برسی ...
:gol:

به کوروش کبیر!
لطف کردی اومدی دوست خوبم
همچنین:gol:

fantastic girl

عضو جدید

واااااااااااااااااای مرسییییییییییییی دوست خوبم
بابا !!رضا شرمندمون کردی اومدی
ممنونم عکساتم م3 تاپیک ببوسیدش قشنگه
ایشالا تولدت جبران کنم رفیق:w30:

مثل همیشه حضورت پر از قشنگیه و خوبیه دوست گلم
مرسی از عکسای قشنگت ابیدل عزیزم
خیلی خوشالم کردی

تبریک میگم عزیزم

ممنونم سلامت باشی عزیزم
خوش اومدی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااااای خدای من:w14:
مرسیییییییییییییییییییییی عزیزم خیلییی زحمت کشیدی واقعا خسته نباشی:cry:
نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم:redface::w30:
کارت عالییییییییییییییه!اولین تاپیک صوتی تصویری واقعا قشنگه;)
تیترم خیلی جالب و زیبا بود:sweatdrop:
از آهنگ فرزاد فرزین خیلی خوشم اومد.مخصوصا اینکه انقد رو اهنگش وقت گذاشتی و کار کردی مجید جونم
ممنوم از این ارزوی قشنگت ایشالا توام خوشبخت در دنیا و اخرت باشی:hypocrite:
به به میبینم که شعر عموپورنگ جونم هست و دگرگون کردی تاپیکو:D
من شیطونم عایا؟؟:whistle:به این مظلومی:lol:
اوووف لینکین پارک دیگه آخرش بود!چه حال معنوی پیدا میکنه پارتی:thumbsup2:چه هیجانی داره صدای chester
آخ جووون منم میرم باهاش فیت میدم دیگه هرچی باشه تولدمه:smoke:(1نخ که مجازه:w07:)نه خودم مخصوص جدا میام میخونم فیض ببرید:w17:
ایول شایسته و رضاجعفر پور بیچاره رو خوب اومدی:w15:فکر کن اونا روحشونم خبر نداره تو سر کارشون گذاشتی!
نه شایسته رو نمیگفتی بیاد اونوقت کنه میشه هاااا بعد تو ناراحت میشی!!!حالا چون خوشتیپه میتونیم بذاریمش جلو در مجلس وا3 خوشامد گویی:w01:جعفر پورم که فکر کنم الان داره خر میزنه نمرش بالا شه!!
رفتم یونی به زینب میگم
خواهش میکنم من که کاری نکردم تازه به خوشگلی تاپیکی که واسم زده بودی که نشد.......قابلی نداشت.......شما خودت تشکری........خخخخخخ خوشت اومد؟؟؟؟
تو آخرین پست آخرین جمله بهت گفتم مرسی که خوبی بودی خوب موندی..........من فقط ازت همونو می خوام که برای من 1 دنیا تشکر.........
درضمن من این کارا رو واسه 1 دختر خاص کردم که لیاقتش رو داشته چه بسا ببیشتر از اینم بوده ولی چه کنیم دیگه وسعمون همین قدره......یییییی.......اصلا به تو ربطی نداره واسه عمویی خودم کردم........خخخخخخخ
آره اونو میلاد فهمید شعذ عمو پورنگه خودت که می دونی من حالم از شبهم می خوره......اوووووووووق
تو شبطون نیستی؟؟؟بله ببخشید شیطون پیش تو میاد زانوی تلمز میزنه..........خخخخخخخ تو زلزله ای هستی واسه خودت اگه تداخل اسمی نمیشد میگفتم زلزله ای........خخخ
ببین فیت میت من حالیم نیست چیه تو چادرتو برندار هرکاری خواستی بکن............خخخخخخخخ:biggrin: باشه 1 نخ ولی با سوزن.......باز گفت نگفتم اسمشم بیاری چشات کف دستته؟؟//عموجون می خوای به بابات بگم؟؟؟؟هاااااااان!!!!!!!یییی
تو که میدونی من قاطیم......اون کنه بشه سرو ته آویزونش میکنم.....تو انگار هنوز چشمه ای از قدرت منو ندیدیاااااا........هسته زرد آلو گردو رو یادت رفته؟؟؟؟/این که دیگه کنس لهش میکنم.....خخخخخ بزار بیاد ببینم این نکبت چه شکلی هست حالا.......خخخخخخ
بهش بگو قیافش دیدنیه بگی راجع بش این حرفو زدم.......اصلا بگو بیاد خودش ببینه......خخخخخخ اون عکسه تو صندلی داغم بگو هاااااا.......هاهاهاهاهها

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

محسنم........عسلم..........دلت میخواد چشماتو با قاشق چایی خوری دربیارم تا ببینی سوسول کیه؟؟؟؟؟.........رفتی سربازی خشن شدیااااااا........من برم بیام میشم هیتلر دیگه..........خخخخخخخ
مگه اومدم خاستگاریت که جواب نمیدی؟؟؟؟تازه دلتم بخواد........میرم پی یکی دیگه........
سرباز خبر در وایسا تا من بیام........خخخخخخخخ
سرباز سرباز........سرباز.....یییییییی
محسن سبازه.......خب سرتو ببند دیگه سرما می خوریاااااااا......خخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه میگن داداشی......سوسول
داداش همه چیز خوردن میگن......پفک خوردن........همه بگن الان روزه شما میگی؟؟؟؟؟
استغفر الله.......شما که همرشته داداش منی دیگه نگو.......این محسن چش سفیدو من ادبش میکنم......خخخخخخ
آره بابا خودش عاشق نوحست........خخخخخ مگه نه زهرا.....بگوووووو بگوووو.......اخ اخ اخ.......1 نوحه دیگه از جواد مقدم گیر آوردم.......بی نظیر راجع به حرفای حضرت زینب به امل بنین........یادم بنداز هم روضشو برات بخونم هم نوحشو واسه سال دیگه برات بفرستم.......باشه.........!!!!!!
شاده دیگه........2 تا اهنگ خفن گذاشتون برید حالشو ببرید........من دو انگشتی کار نمیکنم........بخوام خلافم بکنم اساسی میکنم.........اگه قراره بترکونیم.......خب میترکونیم.......خخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه عمویی فعلا آروم میشینم ولی وقتی دی جی اومد دیگه شرمنده ما بسم ا...میگیم خودتم میارم وسط اصن نگرون نباش:D
عه زینب من کجاش این شکلیه!برو به رفیخای خودت گیر بده+هنوز مزدوج نیست فعلا دوستن!خیالتم راحت من بیام فقط هیپ هاپ زیر نور غیر مستقیم قرمز آبی میام:w16:
آورین آورین خعلی خوشم اومد!فکر کن محمد و عباس اینو ببینن چی میشه:w15:
عباس چه فازی گرفته!خوشش اومده میکروفونم ول نمیکنه!!!دی
احتمالا مسعود کیمیایی و دیده هیجان گرفتتش!دفه بعد دیدمش میگم دیگه نیادبخونه اصلا استعداد خوانندگی نداره!خودم زحمتشو میکشم!دیی!خیلی کل کل میکنه!باز محمد بهتره!:cap:خودت بهتر میدونی که کنترل پای من غیر ارادیه:neutral::w02:
الان محمد باید خواننده میشدا به همراه استاد گلریز!سابقه تو مراسم خوندنم داره:D
عیب نداره چون بی اعصابه همون بهتر بذاریم 1گوشه وا3 خودش درام بزنه!خخخخخ چقد خنده دار میشه تو این صحنه!:Dعاقا این اون وسط قاطی نکنه چوبارو پرت کنه تو صورت مهموناااا!!!:w43:راستی اخر رفتی کادوشو بدی عایا؟؟
کلا همچنان از تو و ودوستان گرامت کمال تشکر و دارم راضی به زحمتشون نبودما!

باشه تو پاشو این جوری شروع کن...........مشاهده پیوست 181871
اون وقت این جوری عملیاتیش میکنممشاهده پیوست 181870........خوبه؟؟؟؟حالا جرات داری پاشوووووووو......خخخخخخخ چی شد کوشی؟؟؟؟در رفتی؟؟؟باز پای عملیات و سیستم انتحاری پیش اومد جا زدی؟؟؟؟؟؟؟هاهاهاهاها......اینم که نور آبی و قرمز و بارسلونی بود.......رفتی؟؟؟؟ترسسسسسسووووو
اتفاقا عباس من هم خوش صداست هم خوش قیافه.......خیلیم با نمکه........تازه متخصص حال گیره.......شما مواظب پات باش الان این جا مهمونا نسشتن......سفیر و وزیر و وکیل و.... از اون مهم تر دانشمند و اندیشمند با کلاسی مثل من اینجاستااااااا هوستو جمع کن.........خخخخخخخخخ
کودوم کادو؟؟؟؟کادوی تولد مال عباس بوداااااااا 80 هزار تومن پیاده شدم........اونو میگی؟؟؟؟

fantastic girl

عضو جدید

کسی نیست واسه من تولد بگیره:redface:

من سیزده بدر به دنیا آمدم،لامصب یه روزیم هست که همه زدن بیرون:redface:
اگه خرافاتی هستی آره پس حتما نحسه ولی اگه عاقلی و تو دنیای مدرن زندگی میکنی بدون اصلا بحث این حرفا نیست!امام علی هم سیزده رجب بدنیا اومده!
اون عدد6 که نحس شده چون جدیدا خودشو نمیگن! بهش میگن1+5:D
خواهش میکنم عزیزم
قابلی نداشت
ایشالا 120 سال زنده باشی
تولد من یکی دو هفته قبل بود
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...عیه-ی-مهم-تولد-شاه-بانوی-باشگاه-همگی-دعوتین✿✿
سلامت باشی عزیزم.همچنین
عه عه تقصیر این یاسه!مثلا دوست ادمه ی خبر نداد تولد توعه!شرمنده باتاخیر مبارک باشه میام تو تاپیکتم میگم

تسنیم جان گول اینو نخور این بخواد شادش کنه دیگه بدجور فاز میگیری باشنگول موزیک! اونوقت ما مجبوریم از وسط مجلس به انتهای مجلس راهنماییش کنیم:D

وایسا ببینم محسن تو خودت انتهای سوسولای عالمی.سوسول الدوله!!!هوی رو بچه مردم اسم نذار من اینجاما!!
تو اول برو شرم نامتو بنویس به علت غیبت کبری که داشتی!

چشماقشنگت خوشگل میبینه
مییییییییییییییییسیییییییییییییی عزیزم
سلامت باشی و شاد

تبریک میگم زهرا جان...تلافی پارسال ک نبودم تو جشن تولدت...امسال هستم :دی

پ ن :مجید؟:| اینقدر سوسول نبودی قبلا ها!:D

مرسی محسن جان
خیلی خوش اومدی رفیق
پارسال که اومدی تو تاپیک ی کوچولو باتاخیر!ولی اشکال نداره پارسال مهم نبود!امسال مهمه میبینی که استارترش کیه!:redface:چقدم زحمت کشیده:sweatdrop:
کچل خان تو بعدا بیا ی توضیح مفصل بده چرا کلا ناپدید بودی!اصلا زنده ای یا روحت داره تایپ میکنه؟؟!!!
مراتب عذرخواهیتم روی لوح حک کن برای نسل های اینده بمونه که حیا کنن!
بعدشم چیه به مجید حسودییییییییییییت میشه انقد خوب حرف میزنه.:cool::D:D

fantastic girl

عضو جدید
آخ
من دیگه باید برم
از12شب هی اس ام اسا داره میاد!قاطی کردم ج پستو بدم یا ج اسو!ی اسو ج میدی اون یکی اس میاد!خوب شاد قاطی پاتی نفرستادم!
تازه زینبم تبریکات ویژشو گفت!
جواب توام فردا میدم مجید!البته فردا فکر نکنم بشه بیام نت!مگه اخر شب!
راستی میدونستی من و مامانم جزو معدودکسایی هستیم که وقتی میگیم تولدت مبارک میتونیم بگیم توام همینطور:D:heart:
من اصن علاقه ای ندارم بازی فردارو ببینم ولی فقط فقط بخاطر مالدینی میام:D
شب همگیتون بخیر!

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به منم تبریک میگم بهت دختر خووووب...نمیدونستم تو هم تاریخ تولد داری :D

ایشالا ب ارزوهای قشنگت برسی :):gol:

کادو و شیرینی هم نمیخوای بچه ها ب اندازه کافی بت دادن من اسراف نمیکنم خخخخخ

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اگه خرافاتی هستی آره پس حتما نحسه ولی اگه عاقلی و تو دنیای مدرن زندگی میکنی بدون اصلا بحث این حرفا نیست!امام علی هم سیزده رجب بدنیا اومده!
اون عدد6 که نحس شده چون جدیدا خودشو نمیگن! بهش میگن1+5:D

بابا مدرررررررررررررررررررررررررررررررررررن......

fantastic girl

عضو جدید
و حالا آغاز بخش دوم تولد شروع میکنیم با خواننده محبوبم امیر تتلو.....لپ تاپ و پارک نهج البلاغه.......
مشاهده پیوست 181542

عه اون منم؟؟چه جالب اون کیبرد قدیمیه هم گذاشتی!ولی مال ما کیبردمون 1طبقه ایه ها!!آورین آورین اون بوت قهوه ایمم همینجوریه :w16:ولی قیافه خودم که انقد ضایع نیست!:razz:
به به چه صفایی کنن ملت با آواز من!حیف خداااااااااااا که اسلام دستمونو بسته:w24:
بله امیر تتلو که رفیقته:w25:
آخه تابلو آخه................!!!!چقد ضایع تو فایلش بیت بعدی و سانسور کردی:whistle:خب ملت همه شنیدن بعدش چیه دیگه!دیییی
شاعر میگه تولدت مبارک فدات بشم الهی آخ ........(بوووووووق):lol:
واااااای آره یادش بخیر لپ تاپ و پارک نهج البلاغه و...ولی قسمت مربوط به شکم ماجرا خاطره انگیز تر بود:D

واسه خاطر تو امشب خیابونو بند آوردم.......درخونتون دوباره گلای قشنگ آوردم.......
مشاهده پیوست 181544

دارم میرم کیکو بیارم زودی برمیگردم............
اینم اون کیک آبی واسه تو دختر آبیدل...........این از طرف همه بچه های کلوپ آبیدلانه.........
مشاهده پیوست 181543

.......تولد مبارک فدات بشه الهی......بقیشو خودت برو گوش کن قابل خوندن نیست.......خخخخخخخخ
میسی از واقعا جهان پهلوان و دوستای گل و مهربون آبیدلم که همشون شرمندم کردن :w30:

خب دیگه برای اینکه بچه ها هم خسته نشن.......دیگه برم کادو ها رو بیارم تا تولدت خز نشده........خخخخخخ
هرچند هرچی هم بهت بدم اون پیرن چارخونه ریز آبیه نمیشه ولی خوب حالا این ازمون بیشتر نمیاد عمو جون.........ییییییییی
اینم 2 تا انگشتر جواهر نشان......یکی واسه تو اونم واسه آبجیته واسه خواهران تاچی وانا.............
مشاهده پیوست 181554
اینم هدیه ویژه من........اینو از خود خدا گرفتم......تقدیم به دختری که راهش رو با یاد خدا و ائمه پیدا میکنه.........خدا گفت این قلبو همیشه پیش خودت نگهدار......
مشاهده پیوست 181555

ای دختر روزای پاییز زهرا تولد رو از صمیم قلبم تبریک میگم.....امیدوارم پله های ترقی رو تند تند و پشت سر هم طی کنی........زیر سایه امام زمان خانوادت بخصوص مادرت باشی........
مرسی که خوب بودی و خوب موندی.......
نبابا این چه حرفیه اون که قابل تورو نداشت هیچی اونی نمیشه که کار دستت بود:redface:
اوه اوه مرسی چه انگشتر قشنگی ولی تو که منو میشناسی پس خواهشا نپیچون.میدونی که سوییچ اون لامبورگینی از فراق دستای من میسوزه و میناله!!!پ بدو:w18:(نترس این نخ آخره!دی)
اتفاقا ضحی دید گفت ایول دستش درد نکنه دنبال همین بود!دیییی
درمورد این هدیه ویژتم امیدوارم بتونم خدا رو بهتر از همیشه بشناسم تا آخر دستشو ول نکنم!!ممنونم عزیزم عالییی بودن عالی
ای پسر روزای گرم تابستون واقعا ازت ممنونم گل کاشتی:victory:خیلیم زحمت کشیدی مخصوصا وا3 اهنگا.
ایشالا همین ارزوهای قشنگی که برای من کردی برای خودت براورده شه و سعدتمند تو دنیا و آخرت باشی:hypocrite:
لطف داری مرسی میفهمم منظورتو از این حرف خوب بودی و خوب موندی:redface:میدونی که تو چقد نقشت پررنگ بود!امیدوارم بتونم در آینده خوب باشم

fantastic girl

عضو جدید

به به منم تبریک میگم بهت دختر خووووب...نمیدونستم تو هم تاریخ تولد داری :D

ایشالا ب ارزوهای قشنگت برسی :):gol:

کادو و شیرینی هم نمیخوای بچه ها ب اندازه کافی بت دادن من اسراف نمیکنم خخخخخ

اوه اوه آفتاب از کدوم طرف درومده میرزا شهاب الدین و دیدیم!
نه عزیزم خیالت راحت من تو بیمارستان خاتم الانبیا بدنیا اومدم م3 تو نبودم که قابله بیاد تاریخ تولد نداشته باشم:D
مووووتوووشکرم ایشالا همیشه سالم و شاد باشی:gol:
آره درکت میکنم خسیسی دست خودت نیست:D
ولی جدا از شوخی میسی عکس خوشملی بود.خوشالمون کردی اومدی

سلامت باشی!
نه محمدرضا قشنگ دیگه اثبات شد تو 1چیزیت هست!(خسته!!:surprised:)
برات1تاپیک امن یجیب ...میزنم:D

تــــولدتون مبارک:w40:
ممنونم عزیزم خیلی خوش اومدی:w27:

سلام به همه...موبارکه آبجی زهرا...دندونات مثله موهات بریزه ایشالله:D

ممنون از داش مجیدم.....
سلام علیکم حاج آقا!کجا بودی تا حالا؟:D
فکر کن دیگه چیشده که تواین همه بساط مراسم و ...اینا پاشده اومده تبریک گفته!ای بابا چه دوست خوبی:D
مرسی همسایه .ولی شرمندم نمیتونم بگم موهات م3 دندونات بشه آخه تو همین سیاهی جوونی عمرت میمونه:w25:

تولدت مبارک هر چند دیر هنگام. براتون بهترین ها رو آرزو میکنم.

ممنونم آقا شهرام خیلی زحمت کشیدی میدونم سرتون شلوغه:gol:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

الف) تسنیم جان گول اینو نخور این بخواد شادش کنه دیگه بدجور فاز میگیری باشنگول موزیک! اونوقت ما مجبوریم از وسط مجلس به انتهای مجلس راهنماییش کنیم:D

ب)وایسا ببینم محسن تو خودت انتهای سوسولای عالمی.سوسول الدوله!!!هوی رو بچه مردم اسم نذار من اینجاما!!
تو اول برو شرم نامتو بنویس به علت غیبت کبری که داشتی!

پ) مرسی محسن جان
خیلی خوش اومدی رفیق
پارسال که اومدی تو تاپیک ی کوچولو باتاخیر!ولی اشکال نداره پارسال مهم نبود!امسال مهمه میبینی که استارترش کیه!:redface:چقدم زحمت کشیده:sweatdrop:
کچل خان تو بعدا بیا ی توضیح مفصل بده چرا کلا ناپدید بودی!اصلا زنده ای یا روحت داره تایپ میکنه؟؟!!!
مراتب عذرخواهیتم روی لوح حک کن برای نسل های اینده بمونه که حیا کنن!
بعدشم چیه به مجید حسودییییییییییییت میشه انقد خوب حرف میزنه.:cool::D:D
الف) وااااااا همچین میگی انگار منو ول کنن همچین مثل دامبول السلطنه گرمش میکنم.......حالا 1 بار تو کنسرت خواجه امیری جو گیر شدم ولی کاری که نکردم تو 2 داد بلند زدم فقط.......خخخخخ بجون خودت.....ممد شاهده دیگه......شک داری بیا از خودش بپرس........خخخخخ
ب) اوووووووووم داشتی محسن؟؟به این میگن رفیق........حرف بزنی واسه خاطر من چشاتم در میاره.......خخخخخخخ آفرین زهرا ببین اذیتم کرد بزن دهن مهنشو آسفالت کن.......ییییی
پ) بابا زهرا جون شرمنده نکن.....پارسالم گند زدن تو کار من ولی طرح پارسالم دست کمی از امسال نداشت.......بجاش باعث شدن ایده امسالم پخته تر باشه........تازه کاری باشه که واسه اولین بار اتفاق میافته......ییییی
حالا بزار یه پوستی از سر این محسن من بکنم!!!!!!باید تو اخبار بیست و سی از همه بچه های کلوپ آبیدلان عذر بخواد.......تازه عجزنامشم قراره بفرسته سازمان ملل و شورای امنیت........
میبینی زهراااااا از بس تکمااااااا از بس یدونم.......ازبس نابم:D حتی محسنم بهم حسودی میکنه.......همین که خیر سرش،چش سفید داداشمه.......بزنم اون چشاش بیافته تو بشقاب.........خخخخخخ

بالا