اولین تاپیک تولد صوتی و تصویری برای خاص ترین دختر باشگاه هفتم آذرو توی تقویمامون علامت بزنیم

fantastic girl

عضو جدید

الف) وااااااا همچین میگی انگار منو ول کنن همچین مثل دامبول السلطنه گرمش میکنم.......حالا 1 بار تو کنسرت خواجه امیری جو گیر شدم ولی کاری که نکردم تو 2 داد بلند زدم فقط.......خخخخخ بجون خودت.....ممد شاهده دیگه......شک داری بیا از خودش بپرس........خخخخخ
ب) اوووووووووم داشتی محسن؟؟به این میگن رفیق........حرف بزنی واسه خاطر من چشاتم در میاره.......خخخخخخخ آفرین زهرا ببین اذیتم کرد بزن دهن مهنشو آسفالت کن.......ییییی
پ) بابا زهرا جون شرمنده نکن.....پارسالم گند زدن تو کار من ولی طرح پارسالم دست کمی از امسال نداشت.......بجاش باعث شدن ایده امسالم پخته تر باشه........تازه کاری باشه که واسه اولین بار اتفاق میافته......ییییی
حالا بزار یه پوستی از سر این محسن من بکنم!!!!!!باید تو اخبار بیست و سی از همه بچه های کلوپ آبیدلان عذر بخواد.......تازه عجزنامشم قراره بفرسته سازمان ملل و شورای امنیت........
میبینی زهراااااا از بس تکمااااااا از بس یدونم.......ازبس نابم:D حتی محسنم بهم حسودی میکنه.......همین که خیر سرش،چش سفید داداشمه.......بزنم اون چشاش بیافته تو بشقاب.........خخخخخخ

الف)نه حرکات ناموزون که انجام نمیدی ولی دی جی بشی دیگه از خود بی خود میشی و نعره زنان خرقه از تن میدری:D
محمد که چون اعصاب نداره توام ترسیدی کاری نکردی!منظورم کادوی محمد بود!عباسو که میدونم دادیب بهش!
حالا1بار میریم کنسرت metallicaببینم میتونی سالم در بیای یا اینکه میپری رو سن میترکونی!دی
ب)عههههههههههه؟؟ینی پارسالم بااین ایده واسم میخاستی تاپیک بزنی؟؟!!
حیف یکی دیگه زودتر از تو پیش دستی کرد!!
محسن که حسابشو سر فرصت بخاطر غیبتاش میرسم دیگه از مدرسه باید اخراج شه!عجزنامشو قراره بذارن تو موزه لوور عبرت آیندگان شه!
توام دیگه جوگیر نشو حالا1طرف کردماااااااااااا!!
نه وا3 اینکه دماغ محسن بسوزه: محسن یادبگیر از مجید الگوی خودت قرار بده ادم بی الگو!1لباس از روت نمیشه درست کرد:D

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزم

تو هم مث من اذری اییییییییییییی!!

تولدت مبارک باشه گلم

ایشالا همیشه شادو سلامت باشی و به آرزوهای قشنگت برسیییییی

سامرانی

عضو جدید
کاربر ممتاز

fantastic girl

عضو جدید
سلام عزیزم

تو هم مث من اذری اییییییییییییی!!

تولدت مبارک باشه گلم

ایشالا همیشه شادو سلامت باشی و به آرزوهای قشنگت برسیییییی
بلههههههههههه
چقد عالیییی دوست خوب و عزیزمم هم ماهیه خودمه!!پس تولد توام خیلییییییییی مبارک باشه گلم:D:w23:
مرسی شیما جون ایشالا توام زندگی پر از سلامتی و موفقیت داشته باشی.

تولدت موبارک عزیزم :)
ممنون عزیزم سلامت باشی
خیلی زحمت کشیدی اومدی:smile:

تولدت مبارک عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم:gol:
به به دوست ابیدلم
خیلی خوش اومدی
ممنونم عزیزم ایشالا تولد خودت جبران کنم:gol::gol:

واااااااااااااااای خوشبحالت چه تولد باشکوهیییییییییی
مبارک باشه23سالگییییییییت
ایشاا........به هر چی میخوای برسیو دلت همیشه اروم باشه
مرسی عزیزم
حضور دوستام قشنگ ترش کرده
سلامت باشی
چه ارزوی قشنگیییییییییی!ممنونم عزیزم ایشالا زندگی پر از شادی و پیروزی داشته باشی:w27:

تولدتون مبارک /////..... :gol::gol::gol::gol:
متشکرم عزیزم
خوشحالمون کردی اومدی:):gol::gol:

میسی میسی مهندس حمید خودمون
دست گلت درد نکنه چه کادو و کیک خوشگلی
لطف کزدی اومدی
ایشالا تولدت خودم 1کیک حسابی سفارش بدم با پول خودت:D
ممنون دوست عزیزم:w30:

li.j@

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تولدت مبارک زهرا خانم ....

با عرض معذرت از حضور داداش عزیز و زهرا خانم
ببخشید که دیر جواب دادم من یه مدتی نبودم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

تولدت مبارک زهرا خانم ....

با عرض معذرت از حضور داداش عزیز و زهرا خانم
ببخشید که دیر جواب دادم من یه مدتی نبودم
دستت درد نکنه علی آقا شما همین حضورت واسه ما غنیمته مرسی که اومدی......ولی دیگه کیک تموم شده وایسا بپرم از لادن برات بخرم بیام.......خخخخخخخ

بالا