اولین باری که یه ( دختر / پسر ) غریبه به دلایل مختلف باهات حرف زد چیکار کردی؟...دستو پاتو گم نکردی؟

ali-faa

عضو جدید
واسه من که هنوز اتفاق نیفتاده
کلا با این قضیه مشکل دارم
:w45:
کمکم کنید

mimm_star

عضو جدید
نه اتفاقا خیلی هم راحت بودم. بابا دیگه ندید بدید نیستیم که! ;)

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اون صداش میلرزید بیچاره نمیتونست حرف بزنه سرشو انداخته بود پایین از پروییه خودم خجالت کشیدم:redface:

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا یادم نمیاد سوالت خیلی سخت
الان رو میدونم که راحت جواب میدم تازه اگه ی حرفی بزنه که بهم بر بخوره محترمانه ضایعش می کنم که تا 1 هفته دور خودش بچرخه

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اسمت(بی آزار)نمیخوره انقد بد یکیو ضایع کنیا.......:eek:
بابا یکم لطیفتر باشی بد نیستااااااااا

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین بار ترم یک بودم که یکی از شاخ ترین دخترای کلاس اومد ازم سوال بپرسه منم دست و پام رو گم کردم و یه چیزی جوابش رو دادم و در رفتم
حالا خوبه سوالش هم ارتباطی به من نداشت ها
درمورد تربیت بدنی بود :biggrin:
میخواست بدونه کلاس تربیت بدنی کی شروع میشه

navid.orturk

اخراجی موقت
من چون خواهر ندارم و دخترای فامیلمون هم زیاد نمی بینم (کلا ارتباطی با خانم ها ندارم) واسه همین اولین بار که با یه دختر حرف زدم دست و پامو گم کردم.یادمه اون موقع ترم یک بودم که یکی از دخترا جلوی دانشگاه اومد جلوم و ازم جزوه خواست منم از خجالت خندم گرفت بعد دیدم اون دختره هم شروع کرد به خندیدن و منم جزوه رو بهش دادم و خلاصه همکلاسی هام که داشتن این صحنه رو میدیدن بهم شک کردن و گفتن این دختره چقدر باهات صمیمی شده کلک!!!،منم گفتم بابا جزوه می خواست منم خندم گرفت همین.دفعه بعد که دختره رو دیدم ، بهم علاقه مند شده بود و میخواست باهام دوس شه و خیلی سعی کرد مخ منو بزنه ولی من به روی خودم نمی آوردم آخه اصلا بلد نبودم !

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه والا من هیچیم نشد مگه دختر بیچاره ها لولو هستن...؟ اکثرا از نظر قد وقیافه نصف پسران
( سوء تفاهم نشه) از نظر ظاهری میگم
ترس ندارن که......

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط حرفاشو تایید میکردم !
.
.
.
.
چند سال پیش که مث الان open mind نبودن ملت ! :)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی نتونستم بگه فقط گوش کردم :D خیلی می لرزیدم... البته منظورم اون دختری بود که ازش خوشم میومد وگرنه دختر غریبه که مهم نیس

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولین باری که یه ( دختر / پسر ) غریبه به دلایل مختلف باهات حرف زد چیکار کردی؟

دوستان راستگو باشن لطفا.............:D;)

من خودم به شخصه یادم نمیاد...

اگه بخاطر آوردم میگم...

بهتر نبود از دخترای مغرور فاکتور میگرفتید؟
به شخصه یادم نیست/اما رشتم طوریه بیشتر باید با آقایون در ارتباط باشیم/اولین بار یعنی کی؟اول دبستان؟دوم؟سوم؟چهارم؟پبجم؟اول راهنمایی؟دوم؟سوم؟اول دبیرستان؟دوم؟سوم؟پیش...؟سال اول دانشگاه؟دوم؟سوم؟چهارم؟محیط کار؟میبینید ؟زیادن از بنده های خدا چه انتظاری دارید؟در ضمن خودتون میگید غریبه،غریبه هم فقط یه غریبه است،جایگاه و احترام داره،اما دست و پا گم کردن برای یه غریبه؟

در ضمن امضاتون جای تقدیر داره،به نوبه خودم از این ایثار سپاسگذاری میکنم(البته امیدوارم موارد قانونیش هم در نظر گرفته باشید)ضمنا براتون آرزوی شلامتی و عمر جاوید دارم.
با آرزوی توفیق

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره در مورد چی حرف بزنیم!:w20:خو اگه حرف معمولی باشه که مشکلی نیس ولی اگه چیز دیگه باشه...تا حالا تجربه ننموده ام:D

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
هیچی مثل یه لیدی خوب گوش دادم ببینم چی میگه...:w12:

nish nish

کاربر فعال
خو ادم که با غریبه نمیاد دست وپاش بلرزه الا طرف معشوقش باشه وگرنه ادم نرمالی نیستش که
از اونجایی که تا حالا رو این زمین خاکی معشوقه نداشتیم پس هیچ واکنشی هم نداشتیم:cry::D

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب يادمه اولين بار طرف داشت حرف ميزد من اصلا نميفهميدم چي ميگه الكي بهش نگا ميكردم و داشتم به كار خودم فكر ميكردم . بعدش كه حرفش تموم شد فهميد زياد متوجش نشدم خيلي بهش بر خورد:D

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مشکلی نداشتم آخه اصولا خیلی اجتماعی هستم

middbox

کاربر بیش فعال
هیچی چرا باید دست و پامو گم کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شروع کننده خودشم جواب بدهههههههههههههههههههه...........
چقدر گذشته از این تاپیک... یادم ، نمیاد ، ولی اون وقتا مثل الان نبود ، فکر کنم منم مثل بقیه بودم که نمیدونن سر صحبت رو از کجا شروع کنن و قاطی میکنن

بالا