امتحان ارشد 89 چطور بود؟

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان... همگی خسته نباشید.... من پارسال سوالاتو از سایت www.arshad.ir
2 روز بعد از امتحان خریدم... شاید امسال هم بفروشه... اگه میخواین یه سر به سایتش بزنین..

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله شروع کنید دیگه....

فرهنگ توام مثل من یک حق رای داریا! جو نده!
اگه میخوای بعد مدت ها که من اومدم دوباره پای منو از اینجا ببری و تنها باشین و دیگه هیشکی نباشه که املای سهیح واژگان رو بهتون بیاموزه هالا هی هی حرف کنکور و بزنیدا!
تموم شد دیگه!
تو آزمایشی بودی متوجه نیستی چه دردی داره واسه اونی که اصلیس بوده
انقد منو نرنجوووووووووووووووووووون دخترم! :cry::cry::cry::cry::cry:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
نه.. آخه منم فهمیدم ماهان بیخوده دیگه نرفتم امتحان بدم.. پولش از ذستم رفت ولی.. اخه اینجا بگینم که تاثیری واسه اونا که سال بعد کنکور میدن نداره.. تازشم شما نانو قبولی.. باور کن.. البته پژوهشگاه مواد باید بری دیگه:biggrin:

نانو که اصلا... اونم فیزیکیشو خراب کردم . مکانیکیش هم که امید داشتیم بهش غلط داشت ...
پژوهشگاه ؟؟؟؟ چی میگی؟؟؟
شما که آیند هبینیت خوبه بگو این رتبه pedestrain و مرضیه و حمیده کجا قبولن؟؟؟;)
(من عشق خوردگی ورخته گری دارم .- اها راستی اینجا بگم که تیم ریخته گری تهران به شدت قویه و تیم خوردگیش جالب نیست. یه وقت موقع انتخاب رشته اینو یادتون نره)

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میخوای بعد مدت ها که من اومدم دوباره پای منو از اینجا ببری و تنها باشین و دیگه هیشکی نباشه که املای سهیح واژگان رو بهتون بیاموزه هالا هی هی حرف کنکور و بزنیدا!
تموم شد دیگه!
ميگم يه كم به خاطر ديگران اين موضوع رو به تاخير بندازيم اگه وقت شد بعدا دوباره بررسي مي كنيم. موافقين؟

فرهنگ

مدیر بازنشسته
:redface:
تموم شد دیگه!

اها فهمیدم
نه تو نباید از پیشمون بری:smile:
حداقل تا شیرین دادن کنکورت بمون ;)
باشه یعنی نگیم؟؟؟؟
pedestrain نگو دیگه .... اینا راضی نیستن:redface:

Amin.M.1986

عضو جدید
نانو که اصلا... اونم فیزیکیشو خراب کردم . مکانیکیش هم که امید داشتیم بهش غلط داشت ...
پژوهشگاه ؟؟؟؟ چی میگی؟؟؟
شما که آیند هبینیت خوبه بگو این رتبه pedestrain و مرضیه و حمیده کجا قبولن؟؟؟;)
(من عشق خوردگی ورخته گری دارم .- اها راستی اینجا بگم که تیم ریخته گری تهران به شدت قویه و تیم خوردگیش جالب نیست. یه وقت موقع انتخاب رشته اینو یادتون نره)
حمیده با اونی که به من گفتی اگه واقعا همون طور زده باشه که امیرکبیر قبوله.. البته مواد امیرکبیر یکم بدنامه.. فرض کن 2 تا از استادامون که یکیشون ساکن تهران هست نمیره امیرکبیر.. دیگه خودت بخون جریان چیه.. حمیده علم و صنعت هم میاره.. بقیه رو نمیدونم چجور زدن که بگم;)

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمیده با اونی که به من گفتی اگه واقعا همون طور زده باشه که امیرکبیر قبوله.. البته مواد امیرکبیر یکم بدنامه.. فرض کن 2 تا از استادامون که یکیشون ساکن تهران هست نمیره امیرکبیر.. دیگه خودت بخون جریان چیه.. حمیده علم و صنعت هم میاره.. بقیه رو نمیدونم چجور زدن که بگم;)
امين اقا ميشه بگي من كجا قبول ميشم ؟ نمي دونم چي كار كردم. خوب زدم يا بد . بگو ديگه.

فرهنگ

مدیر بازنشسته

چرا بدنام؟؟؟/:redface:
خوشم میاد چه اعتماد به نفسی داری دانشگاه حمیده رو تعیین کرد ولی من فکر میکنم بهتر از اینا بشه:)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
انرژی بعد کنکور من تمومید مثل تشکرام....
برای همتون اروزی موفقیت میکنم ....
امیدوارم 2 ماه دیگه خوش خبر باشید

کلاسای این ترم من همه 30/7 شروع میشه ....
استادا هم الی ماشاالله پروژه دادن.
بریم از فردا سراغ روز مرگیمون....
داغ کنکور هم فراموش میشه:)

موفق باشید

Amin.M.1986

عضو جدید
امين اقا ميشه بگي من كجا قبول ميشم ؟ نمي دونم چي كار كردم. خوب زدم يا بد . بگو ديگه.
شما چون نمیدونی خوب زدی یا بعد میمونی تو برزخ... کارت به تکمیل ظرفیت میشکه و بعد بیو مواد امیر کبیر البته دانش محور قبول میشی:)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
شما چون نمیدونی خوب زدی یا بعد میمونی تو برزخ... کارت به تکمیل ظرفیت میشکشه و بعد بیو مواد امیر کبیر البته دانش محور قبول میشی:)

ببین شما خیلی بدبینی.....

من رو ایشون بیشتر از اینا حساب میکنم حالا میبینی...:)
( pedestrain باید به خاطر دفاعی که ازت کردم بهم جایزه بدی);)

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چون نمیدونی خوب زدی یا بعد میمونی تو برزخ... کارت به تکمیل ظرفیت میشکه و بعد بیو مواد امیر کبیر البته دانش محور قبول میشی:)
ببين فكر كنم تله پاتي بلدي . فقط براي همه و ديگران آرزوي موفقيت مي كنم.

Amin.M.1986

عضو جدید
خودمم در بهترین حالت شب سمنان قبول میشم:cry: .. و دوباره با .......... باید واحد بردارم که میندازه منو.. البته نه که فکر کنید استاد بدی باشه ها .. نه... دست خودش نیست کلا خدا اینطور آفریدتش

آخرین ویرایش:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
خودمم در بهترین حالت شب سمنان قبول میشم:cry: .. و دوباره با مردعلی یوسف پور باید واحد بردارم که میندازه منو.. البته نه که فکر کنید استاد بدی باشه ها .. نه... دست خودش نیست کلا خدا اینطور آفریدتش

انقدر؟؟؟ بدبینی;)
نهایتا استخراجی شبانه :)( شوخی کردم انشاالله خوردگی شبانه خوبه؟؟؟:smile:)

Amin.M.1986

عضو جدید
از یکشنبه باید برم دانشگاه... پروژه لیسانس رو از مهر برداشتم هنوز نرفتم بپرسم موضوعش چیه.. خیلی استاد راهنما باهام راه اومد .. من کم اوردم از این همه اخلاقش.. فعلا من میرم صبحونه..موفق باشید

Amin.M.1986

عضو جدید
انقدر؟؟؟ بدبینی;)
نهایتا استخراجی شبانه :)( شوخی کردم انشاالله خوردگی شبانه خوبه؟؟؟:smile:)
خدا حافظی کرده بودما:D.. استخراج چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آزاد میرم استخراج نمیرم... من که دوست دارم انتخاب شناسایی بخونم.. حالا هرچی قسمت باشه

daiv_z

عضو جدید
سخت بود !

سخت بود !

البته آزمون امسال سخت بود :
مکانیکی و ترمو سخت
فیزیکی و زبان بهتر بود
با این سئوالای وقت گیر طبیعیه که دیگه وقتی واسه ریاضی نمیموند
البته سخت بودن سئوالای امسال دور از انتظار نبود . راستش سال گذشته سیستم کنکور مواد عوض شد : ضریبها ، درس ها ، تعداد سئوالات و ... واسه همین تصمیم بر آن شد که سئوالها آسان باشد ولی دیدن ای وای همه درصدها شد 80 ، 90 ، 100 بنابراین گفتن که سال آینده به خدمتشون میرسیم انشاا... که به عبارتی می شود امسال !!! که همه شاهد بودیم . خلاصه امسال قبولیها بر میگردد به همان درصدهای 30 و 40 سابق . بدیهی است که از سال آینده نیز همین روند ادامه خواهد داشت ...

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
مکانیکی و ترمو سخت
فیزیکی و زبان بهتر بود
البته سخت بودن سئوالای امسال دور از انتظار نبود . راستش سال گذشته سیستم کنکور مواد عوض شد : ضریبها ، درس ها ، تعداد سئوالات و ... واسه همین تصمیم بر آن شد که سئوالها آسان باشد ولی دیدن ای وای همه درصدها شد 80 ، 90 ، 100 بنابراین گفتن که سال آینده به خدمتشون میرسیم انشاا... که به عبارتی می شود امسال !!! که همه شاهد بودیم . خلاصه امسال قبولیها بر میگردد به همان درصدهای 30 و 40 سابق . بدیهی است که از سال آینده نیز همین روند ادامه خواهد داشت ...
مرسي از نظرتون. راستي ورودتون رو هم به باشگاه تبريك ميگم.

Amin.M.1986

عضو جدید
مکانیکی و ترمو سخت
فیزیکی و زبان بهتر بود

فیزیکی آسون بود؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پرت و پلا بود خدایی.. یه چیز دیگه .. این که همه فکر میکنن خیلی واسه طرح سوالا برنامه ریزی میشه و دنبال علت میگردن واسه هر تغییر زیاد کار درستی نیست چون زیاد برنامه ریزی نمیشه واسه کنکور ارشد.. خیلی کارا همینجوری انجام میشه و فکری پشتش نیست

آخرین ویرایش:

Maany Emo

عضو جدید
به نظر من امسال زبان یکم سخت شده بود هرچند من سوال زبان تخصصی ندیدم!!!

من که زبان رو برای 50 به بالا رفته بودم تا 15 رفتم دیدم سخته پریدم ریاضی...
ریاضی اصلا نتونستم کنار بیام همونطور که قبلا روش هیچ حسابی باز نکرده بودم...

تقریبا 10 دقیقه اخر هم بقیه زبان رو زدم امیدوارم 25 30 درصد بیارم...

در مورد دروس تخصصی ، فیزیکی از همه مفهومی تر طراحی شده بود اما مکانیکی هم دست کمی از فیزیکیش نداشت ولی ترمو رو رله داده بودن تقریبا....

سوال ماشین حسابی هم چندتایی مکانیکی بود ...

بطور کلی سوالات امسال رو به شیوه مدرن! طراحی کردن چراکه سوالات مفهومی زیاد بودن و درضمن درصد سوالات نااشنا و جدید هم بالا بود...

امید که امسال رتبه خوبی با توجه به میانگین بیاریم;)

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای

وای

یکی از بچه های با سابقه در امر کنکور ارشد دیروز تا من رو دید گفت:
فقط برو بشین خوب بخون.

navidsaket

عضو جدید
فاااااااااااااااااااااااا ااااجعه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فاااااااااااااااااااااااا ااااجعه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خودمم در بهترین حالت شب سمنان قبول میشم:cry: .. و دوباره با مردعلی یوسف پور باید واحد بردارم که میندازه منو.. البته نه که فکر کنید استاد بدی باشه ها .. نه... دست خودش نیست کلا خدا اینطور آفریدتش
دوستان عزیز این فرد رو نمیشناسین!
اینی که highlight کردم!
مرد علی یوسف پور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یک دیییییییییییوانه ی بالفطره!
جااااااااانی!
آقا هرچی بگین نمیفهمه!
این ترم فیزیک جامد ارائه شد نگرفتم برای اینکه اگه بندازه دیگه اگه بهش بگی ترم آخری هم توجیح نمیشه!
فقط میگه نمیدونم!(البته روی ن یک فتحه بذارین و بخونین)
یا اینکه میگه بوخونین!

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینی که highlight کردم!
جااااااااانی!
آقا هرچی بگین نمیفهمه!
این ترم فیزیک جامد ارائه شد نگرفتم برای اینکه اگه بندازه دیگه اگه بهش بگی ترم آخری هم توجیح نمیشه!
یا اینکه میگه بوخونین!
سلام
بچه ها لطف كنين اينجوري درباره هيچ استاد حرف نزنين. انتقاد اگرم دارين ديگه اينجوري خوب نيست. ببخشين تذكر ميدما اخه گناه دارن .مرسي.

Amin.M.1986

عضو جدید
سلام
بچه ها لطف كنين اينجوري درباره هيچ استاد حرف نزنين. انتقاد اگرم دارين ديگه اينجوري خوب نيست. ببخشين تذكر ميدما اخه گناه دارن .مرسي.
خب شما توجیه نیستی آخه.. اگه هر ترم مجبور شی باهاش درس بر داری توجیه میشی.. من فقط نمیخوام ارشد سمنان برم همین آدمه.. پیرم در اومد تا ازش خلاص شدم وگرنه که حالا حالا ها سمنان بودم.. من که سپردمش به خدا.. انشاالله خود خدا جواب نفرین ناله های دانشجو ها رو بهش میده .. باور کنید جدی میگم 2 نفر هستن که من فقط به خاطر اونا نمیخوام سمنان برم و یکیش این آدمه( این موجود بگم بهتره) بابا بذار بدونن .. میخوای یه تاپیک بزنم خاطراتم رو باهاش بنویسم که همه توجیه بشن؟؟
توجیهش اینه که هرکی باباش کمکش کرده خرج دانشگاهشو داده باید انقدر انداخت که جونش در بیاد .. به کارشناسی ها رحم نمیکنه که مبادا از درس زده نشن و ادامه تحصیل بدن با ارشد ها هم فقط لفظ قلم حرف میزنه.. یه ترم پدیده انتقال رو دادن این همه رو دیوونه کرد ترم بعد 2 تا ارائه شد یکی این موجود دیگه یک استاد متشخص به نام دکتر جهانگیری از گروه مهندسی شیمی.. کسایی که بالاترین نمرمون از یوسف پور 9.9 بود با جهانگیری 19.5 شدیم.. خدا شاهده

sana_n

عضو جدید
به نظر من هم که خیلی سخت بود ولی ترمودینامیک سخت بود. البته ریاضی هم که جالب نبود. من فکر کنم درصد هام اینه.
زبان: 55
ریاضی :20
فیزیکی :45
مکانیکی:75
ترمودینامیک: 30
به نظرتون چند میشم؟؟

بابا خدا خيرت بده قبولي روزانه :gol::gol::gol::gol::gol::):):):):)

Amin.M.1986

عضو جدید
اینی که highlight کردم!
جااااااااانی!
آقا هرچی بگین نمیفهمه!
یا اینکه میگه بوخونین!
تا اونجا که من اطلاع دارم میتونید اگه روزانه باشید به جای یک 3 واحدی 2 تا 2 واحدی بردارید البته اگه روال سمنان عوض نشده باشه که میتونستید ترم فرد با دکتر حسنی شکل 2 هم بردارید.. از دکتر هنربخش بپرسید بهتون میگن.