امتحان ارشد 89 چطور بود؟

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام يه سوال داشتم
دفترجه سوالا امسالم كد داشت
من از استرس اصلا دقت نكردم . اكه داشته كه ... :(

اگه داشته چی؟؟؟ ....:redface:

من فکر کنم مواد نداشت چون برخلاف کنکور نانو و رشت ههای دیگه بسته بندی نشده بود..... البته فکر کنم...:)

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم هر چی رو نخونده باشه وقتی نگاش کنه فکر می کنه راحته. ولی وقتی می خونی تازه می فهمی چقد سوراخ سنبه تو سوال هست.

یه سوال مکانیکی که قشنگ منو یاد استاد مکانیکیم انداخت....
دیشب فهمیدم غلط زدم:biggrin:

فرهنگ خانوم یه شرینی خواستی بدی ها.:(
آبروی ما رو که بردی شیرینی هم که نمی خوای بدی. من دفعه بعد از خجالتتون در می آم خوبه؟:surprised:
کدوم دفع؟؟؟؟؟ همین جا تاریخشو مشخص کن:biggrin:
همون روز هم کله ای رو که شما واسم کچل کردی رو نشونتون می دم تا شرمنده شین:cool:
جدییی؟؟ فعلا که پاتون ناقص شده

شما به تفاهم برسید، یه روز می گین می آیم یه روز می گین نمی آین. منم شیرینی می آرم.

تقصیر منه که روز اول دانشگاه، وقتی قرار بود بهمون خوابگاه بدن اومدم پیش شما با بند و بساط که شماها رو ببینم. اینقدر هم خسته بودم که جون تکون خوردن نداشتم. بعد شما می خواستید منو بفرستید اون ور کوه.

البته آخرش بچه ها منو اون ور کوه بردن :biggrin:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم حالا چه احساسی دارین؟

چند واحد مونده واسه ترم بعدتون؟؟

اینو می دونم که حتی اگه آدم فکر کنه امتحان رو بد داده وقتی که داد و تموم شد یه احساس راحتی می کنه پس نگید حالم خوب نیست و از این حرفا:biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
ببینم حالا چه احساسی دارین؟

چند واحد مونده واسه ترم بعدتون؟؟

اینو می دونم که حتی اگه آدم فکر کنه امتحان رو بد داده وقتی که داد و تموم شد یه احساس راحتی می کنه پس نگید حالم خوب نیست و از این حرفا:biggrin:

نه اصلا موافق نیست باهات ....
توی این 20 و اند سال زندگی(این اند حدود 10- ساله) این 2-3 ماه اخیر بدترین روزای زندگیم بود:confused:
من ترم بعد 2 واحد اختیاری جوش دارم +5واحد آز ( نخندید بهما :biggrin:) +پروژه و 10 واحد هم تئوری

Amin.M.1986

عضو جدید
اونی که پارسال 400 شد و نرفت همکلاسی منه! اون کارش درسته! حتما زده تو گوش تک رقمی! ریاضیش اگه واست آسون بوده حتما با انحراف معیارش رتبت زیر 50 میشه! خش به حالت!;)
یه پسر با هیکل متوسط و لاغر بود .. ازش پرسیدم چرا نرفتی پارسال گفت من شهرستانیم و نمیتونستم شبانه بخونم گفت خوابگاه نمیدادن و منم مشکل داشتم واسه خونه.. دیگه نمیدونم این همون آقاس یا نه.. اما ترکونده بود..
ریاضی هم آسون بود واسم اما چه فایده؟؟؟؟ نرسیدم بزنم که .. 15 دیقه وقت شد واسه ریاضی و منم 5-6 تا زدم:cry:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
يه چيزي رو اينجا ميگم به همه (البته تقريبا چون مطمئنم ميگم)
تو رو خدا اينقدر پولاتون رو براي آزمون هاي ماهان يا پارسه هدر نديد. بريد سوالاي سال قبلياش رو بگيرين تو خونه بزنين. اين رو جدي ميگم.

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه پسر با هیکل متوسط و لاغر بود .. ازش پرسیدم چرا نرفتی پارسال گفت من شهرستانیم و نمیتونستم شبانه بخونم گفت خوابگاه نمیدادن و منم مشکل داشتم واسه خونه.. دیگه نمیدونم این همون آقاس یا نه.. اما ترکونده بود..
ریاضی هم آسون بود واسم اما چه فایده؟؟؟؟ نرسیدم بزنم که .. 15 دیقه وقت شد واسه ریاضی و منم 5-6 تا زدم:cry:

ما فقط یه 400 داشتیم که نرفت! فک کنم همونه! همه اینایی که میگی بهش میخوره! امیدوارم رتبش خوب شه! چون خیلی از امتحانامو به کمکش پاس کردم! :);)

خب همه کم زدن ریازی رو! نترس ! ایشالا که قبول میشیم! توکلت به خدا باشه پسر!;)

Amin.M.1986

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااااااااای راس میگید؟یعنی اینقدر سخت بود؟:cry:
من که ترم 4ام اما از الان کلی دارم به این کنکور فکر میکنم. البته شنیدم قبولی تو ارشد مواد زیاد سخت نیست .خداکنه:cry:
از پیرپاتالای مواد خواهش میکنم منو راهنمایی کنن که اگه لازمه از الان برنامه ریزی کنم:surprised:
هی خواستم QUOTE نکنم نتونستم .. والا تو سمنان چون هیچکس تقریبا نمیتونه 8 ترمه تموم کنه و سال 6 امی هم به وفور یافت میشه ما اونجا لفظ پیر پاتال نداریم اما لفظ .. ترم برای ترم پایینی ها زیاد به کار میره:razz:..
خب بعد از پاسخ به قسمت اول واسه سوالتون بگم که کلا ارشد قبول شدن تو فنی و مهندسی آسونه( به نسبت کارشناسی ارشد های خیلی رشته های تجربی مثلا پزشکی هسته ای) ... اگه کسی 5 ماه پیوسته بخونه حتما 2 رقمی میشه.. اما اگه از الان میخوای واسه ارشد آماده بشی کار غلطیه چون من که 2 ماه خوندم واسه ارشد هفته آخر رو بریده بودم و نمیتونستم درست بخونم.. شما الان زوده شروع کنی چون زده میشی.. همون درس ها رو تو دانشگاه اگه یاد بگیری کلی جلو میوفتی

Amin.M.1986

عضو جدید
سلام
يه چيزي رو اينجا ميگم به همه (البته تقريبا چون مطمئنم ميگم)
تو رو خدا اينقدر پولاتون رو براي آزمون هاي ماهان يا پارسه هدر نديد. بريد سوالاي سال قبلياش رو بگيرين تو خونه بزنين. اين رو جدي ميگم.
یکم دیر نیست به نظرت واسه این نصیحت؟؟؟؟ کنکور تموم شده:)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
فكر كنم وقتش كلا كم بود. نظر ديگران چيه.؟

من وقت کم نیاوردم البته شاید اگه میرفتم سراغ سوالای ریاضی عمومی احتمالا کم میاوردم.
ولی من بعد اینکه سوالای ریاضی رو زدم ساعتو دیدم زبان و ریاضی که من زده بودم 33 دقیقه وقت رفته بود . به نظر میاد ریاضیاش وقت گیر بوده

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه جا زده بود وارد نكردن كد تو باسخنامه =صحيح نشدنش

نه! نه! اسلن نگران نباش! هیچی نبود! بالای پاسخنامه سریال داشت خودش! استرس نده انقد! الان دیگه وقت این حرفا نیس! باید به جاش تا اردیبهشت خوش بگذرونین! اشکا مال اون موقس! :cry::cry::cry::cry:

فرهنگ

مدیر بازنشسته

یه ذره فکر کن به 2-3 ماه قبل کنکور خودمون که چقدر دنبال اینجور حرفا بودیم ....
من مطوئنم بچه ها به این تایپیک سر میزنن و این جمله واسه کنکوریای سال دیگه خیلی ارزشمنده ....
واسه خودمم همین طور:biggrin::biggrin::biggrin:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدونين چيه. اگه قبلا ميگفتم شايد ديگران ميگفتن :
«خودش رفته حالا به ما ميگه نرين. تو اگر طبيب بودي سر خود دوا مي كردي»
به خاطر همين الان ميگم

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه پيشنهاد . البته اگه دوست داشنين قبول كنين. ميخواين سوالايي رو كه يادمون هست رو بررسي كنيم.
من فقط تابع جمعم اگه موافق نيستين فكر كنين من اصلا ننوشتم اين جمله رو.

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه پيشنهاد . البته اگه دوست داشنين قبول كنين. ميخواين سوالايي رو كه يادمون هست رو بررسي كنيم.

من مخالفم! البته فقط یک حق رای دارم! ;)

فرهنگ

مدیر بازنشسته

من موافقم یه کمی سازمان سنجشو زیر سوال ببریم با اون سوالاش:redface::redface::redface:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا موافق نیست باهات ....
توی این 20 و اند سال زندگی(این اند حدود 10- ساله) این 2-3 ماه اخیر بدترین روزای زندگیم بود:confused:
من ترم بعد 2 واحد اختیاری جوش دارم +5واحد آز ( نخندید بهما :biggrin:) +پروژه و 10 واحد هم تئوری

خوب مثل اینکه ترم شلوغی در پیش دارین. واحد آز وقت گیره. ولی به هر حال امیدوارم موق شین.

واااااااااا! thixo از وقتی پاتو گچ گرفتی امضاتو پاک کردی؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

نههه یه چند وقتی هست ولی دلم واسه امضام تنگ شده:cry:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضي ها دوست دارن بعد امتحان همش راجع به سوالا صحبت كنن (مثل من، حتي اگه غلطام دربياد).
بعضي ها هم اصلا دوست ندارن.

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مثل اینکه ترم شلوغی در پیش دارین. واحد آز وقت گیره. ولی به هر حال امیدوارم موق شین.

نههه یه چند وقتی هست ولی دلم واسه امضام تنگ شده:cry:

یادش بخیر قدیما تا من میدویدم این ور اون ور همه میگفتن پا توی کفش امضای thixo نذار! هیبتی داشت اون امضا واسه خودش! ;)
هالا بقز نکن بی امزا با امزا همه جوره یک شریفی یک شریفیست! و واسه ی ما محترم! :D

Amin.M.1986

عضو جدید
یه ذره فکر کن به 2-3 ماه قبل کنکور خودمون که چقدر دنبال اینجور حرفا بودیم ....
من مطوئنم بچه ها به این تایپیک سر میزنن و این جمله واسه کنکوریای سال دیگه خیلی ارزشمنده ....
واسه خودمم همین طور:biggrin::biggrin::biggrin:
نه.. آخه منم فهمیدم ماهان بیخوده دیگه نرفتم امتحان بدم.. پولش از ذستم رفت ولی.. اخه اینجا بگینم که تاثیری واسه اونا که سال بعد کنکور میدن نداره.. تازشم شما نانو قبولی.. باور کن.. البته پژوهشگاه مواد باید بری دیگه:biggrin: