اعلام نتایج

arc eng

عضو جدید
بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1393 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در 132 كد رشته‌ امتحاني در روز دوشنبه مورخ 3/6/93 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. فهرست اسامي قبول شدگان نهايي 11 كد رشته امتحاني باقيمانده از 143 كد رشته امتحاني شامل 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 1149 (مديريت امور دفاعي «1» ارتش جمهوري اسلامي ايران)، 1150 (مديريت امور دفاعي «2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامي)، 1151 (فرماندهي مديريت انتظامي «3»)، 1153 (مديريت اطلاعاتي)، 1154 (مطالعات دفاعي استراتژيك)، 1155 (اطلاعات استراتژيك)، 1156 (آماد)، 1157 (مديريت بحران)، 1158 (پدافند غيرعامل، دانشگاه امام حسين«ع») و 1159 (پدافند غيرعامل ـ امنيت ملي، دانشكده علوم و فنون فارابي) به علت داشتن شرايط خاص و با توجه به اينكه ثبت نام و برگزاري آزمون برخي از كد رشته هاي امتحاني مذكور توسط موسسات آموزشي ذيربط با هماهنگي اين سازمان انجام شده است، به طريق مقتضي، با هماهنگي ارگانهاي مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد. ثبت نام از كليه‌ پذيرفته‌ شدگاني‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ در هر يك‌ از 132 كدرشته‌ امتحاني‌ اعلام‌ شده‌ است‌، دعوت‌ مي‌نمايد ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، لذا پذيرفته شدگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاهها و موسساتي كه در سايت اينترنتي دانشگاههاي مذكور برنامه زماني ثبت نام درج نگرديده بايد براساس برنامه زماني سازمان سنجش آموزش كشور در يكي از روزهاي شنبه 8/6/93، يكشنبه 9/6/93، دوشنبه 10/6/93 و سه‌شنبه 11/6/93 با توجه به حرف اول نام خانوادگي خودبراساس اطلاعيه اي كه همراه با نتايج منتشر خواهدشد براي ثبت نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند. توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

arc eng

عضو جدید

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از شما... منظورم به بچه های شهرسازی بود:smile:

معلوم نیس کجان؟! خب همه که وایبر ندارن:mad:

:D شما معماری هستین فک کردم تاپیک معماریاس ...عذر.

من که نه وایبر نه لاین نه وی چت نه فیس بوک نه اسکایپ .همین نتم به زور دارم:redface:

r.a.m.in

عضو جدید
سلاممممممممممممممممممم.من که پردیس تهران تو کیش اوردم.ینی میگفتن مردودی بیشتر بم میچسبید.بچه ها سال بعد.سعی کنید به مشکلاتتونم بخندید

mahfa90

عضو جدید
دو ساله این پروسه مسخره با نتیجه ضد حالش داره تو زندگیم تکرار میشه....سال دیگه هم مثل امسال...

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من ک از هفته آینده شرو می کنم
فعلا بای بای برم ناهار درست کنم ظررفای صبحانه رو بشورم جارو کنموو زبان بخونم :D

hadi manafi

عضو جدید
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
من هم یکی از داوطلبان ارشد طراحی شهری بودم که بعد از 5 سال دوباره ارشد شرکت کردم و البته 6 سال بود که از کتاب و مطالعه هدفمند دور بودم یعنی گهگدار و برای افزایش اطلاعات اوقاتی که فرصت میشد و زمان مجال می داد مطالعه و تحقیقی انجام میدادم .
کنکور این سری به پیشنهاد دوستان و جبر مدرک گرایی زمانه شرکت کردم بدون صفحه ای مطالعه و لازم به ذکره که کارشناسیم معماری بود و سال 88 هم بدون مطالعه منابع کنکور و صرفا علاقه شخصی به طراحی شهری شرکت کرده بودم و اون زمان هم با کمال ناباوری رتبه حدود 600 آوردم و افتخار داشتم که در کلاسهای آزاده خانوم شرکت کنم اما اسکیس اون سال خاص بود و توفیق حاصل نشد .
امسال هم رتبه در همان حدود و فقط با مرور کوتاه آموزه ها و اوراق باقی مانده از کلاس مارالذکر در اسکیس حضور یافتم و موفقیت حاصل شد . که البته برای من که درگیر کار و مسولیتهای واگذاری هستم و با شرایط خاص کاری نتیجه بدی نیست .
هدف از اطاله کلام این که در زمان بین نتیجه اولیه و آزمون عملی سعی میکردم حتی المقدور هفته ای 2-3 بار دز تاپیک تمرین گروهی که با حضور عزیزانی همچون شما رونق فزونی داشت حاضر و از نظرات مستفیض گردم . همواره سعی کردم دورادور و از روی حب پیگیر روند دوستانی همچون آقایان و بانوان رامین ، جاست شادی ، مهفا ، امیدهک ، سوفیا ، آرک اینجینیر ، یوربانیسم و ... باشم . و واقعا به جو همکاری موجود و راهنمایی های دلسوزانه به همدیگر و تبادل اطلاعات با خضوع و خشوع بالا غبطه خورده و احسنت می گفتم . شاید از معدود تعاون های موجود در کشور باشد که به دور از حب و بغض شخصی بود و همه همدل که امیدوارم همواره و پیوسته ادامه داشته باشد و برادرانه از همه عزیزان آن تاپیک وزین استدعای پیوستگی روند را دارم .
الغرض موضوعی که دلیل مرقومه حاضر بود اینکه بسیار متاسف گشتم در نتیجه حاصل برخی دوستان و خرسند برای عده ای معدود که به مراد دل رسیده و شاکر بودند . امید دارم در سایه مساعی و تلاشی که از دوستان سراغ دارم موفقیت آتی حاصل گردد .
بدانید که پیروزی نوید تلاشگران است .
امضا - شورای شهر ...

آخرین ویرایش:

mahfa90

عضو جدید
من هم یکی از داوطلبان ارشد طراحی شهری بودم که بعد از 5 سال دوباره ارشد شرکت کردم و البته 6 سال بود که از کتاب و مطالعه هدفمند دور بودم یعنی گهگدار و برای افزایش اطلاعات اوقاتی که فرصت میشد و زمان مجال می داد مطالعه و تحقیقی انجام میدادم .
کنکور این سری به پیشنهاد دوستان و جبر مدرک گرایی زمانه شرکت کردم بدون صفحهای مطالعه و لازم به دکره که کارشناسیم معماری بود و سال 88 خم بدون مطالعه منابع کنکور و صرفا علاقه شخصی به طراحی شهری شرکت کرده بودم و اون زمان هم با کمال ناباوری رتبه حدود 600 آوردم و افتخار داشتم که در کلاسهای آزاده خانوم شرکت کنم اما اسکیس اون سال خاص بود و توفیق حاصل نشد .
امسال هم رتبه در همان حدود و فقط با مرور کوتاه آموزه ها و اوراق باقی مانده از کلاس مارالذکر در اسکیس حضور یافتم و موفقیت حاصل شد . که البته برای من که درگیر کار و مسولیتهای واگداری هستم و با شرایط خاص کاری نتیجه بدی نیست .
هدف از اطاله کلام این که در زمان بین نتیجه اولیه و آزمون عملی سعی میکردم حتی المقدور هفته ای 2-3 بار دز تاپیک تمرین گروهی که با حضور عزیزانی همچون شما رونق فزونی داشت حاضر و از نظرات مستفیض گردم . همواره سعی کردم دورادور و از روی حب پیگیر روند دوستانی همچون آقایان و بانوان رامین ، جاست شادی ، مهفا ، امیدهک ، سوفیا ، آرک اینجینیر ، یوربانیسم و ... باشم . و واقعا به جو همکاری موجود و راهنمایی های دلسوزانه به همدیگر و تبادل اطلاعات با خضوع و خشوع بالا غبطه خورده و احسنت می گفتم . شاید از معدود تعاون های موجود در کشور باشد که به دور از حب و بغض شخصی بود و همه همدل که امیدوارم همواره و پیوسته ادامه داشته باشد و برادرانه از همه عزیزان آن تاپیک وزین استدعای پیوستگی روند را دارم .
الغرض موضوعی که دلیل مرقومه حاضر بود اینکه بسیار متاسف گشتم در نتیجه حاصل برخی دوستان و خرسند برای عده ای معدود که به مراد دل رسیده و شاکر بودند . امید دارم در سایه مساعی و تلاشی که از دوستان سراغ دارم موفقیت آتی حاصل گردد .
امضا - شورای شهر ...
تبریک میگم...خوبه که حداقل یکی نتیجه گرفته.اگه از همون اول خودتون رو آشنا میدادین فکر نمیکنم چیزی میشد!!!

hadi manafi

عضو جدید
دوباره سلام
حق با شماست ، البته اونموقعم یه کامنت گذاشته بودما
اینم متنش :
سلام و عرض ادب خدمت سرکار خانم آزاده . ش و سایر دوستان تو این تاپیک ، خوب که هستین ان شا الله . برا همه کنکوری ها آرزوی موفقیت دارم . آزاده منم امسال با اجازت دوباره ثبت نام کردم و تا حالا هیچی نخوندم . با توجه به مشغله زیاد تو شورا و شرکت و اینکه کمیسیون های دردسر ساز 100 و ماده 5 هم افتاده گردنم و اینکه آخرین بار 88 طراحی شهری دادم و دیگه با کتاب غریبه بوذم و این شور و هیجان بچه ها رو دیدم همچین بگی نگی بیخیال شدم . یه راهنمایی کن که جزوه کدوم موسسه رو بگیرم که هم بیکار نباشم و هم وقت کنم بخونم تا سر کنکور بیکار نشینم . ممنون . همیشه شاد باشی

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
دوباره سلام
حق با شماست ، البته اونموقعم یه کامنت گذاشته بودما
اینم متنش :
سلام و عرض ادب خدمت سرکار خانم آزاده . ش و سایر دوستان تو این تاپیک ، خوب که هستین ان شا الله . برا همه کنکوری ها آرزوی موفقیت دارم . آزاده منم امسال با اجازت دوباره ثبت نام کردم و تا حالا هیچی نخوندم . با توجه به مشغله زیاد تو شورا و شرکت و اینکه کمیسیون های دردسر ساز 100 و ماده 5 هم افتاده گردنم و اینکه آخرین بار 88 طراحی شهری دادم و دیگه با کتاب غریبه بوذم و این شور و هیجان بچه ها رو دیدم همچین بگی نگی بیخیال شدم . یه راهنمایی کن که جزوه کدوم موسسه رو بگیرم که هم بیکار نباشم و هم وقت کنم بخونم تا سر کنکور بیکار نشینم . ممنون . همیشه شاد باشی

کنکور این سری به پیشنهاد دوستان و جبر مدرک گرایی زمانه شرکت کردم بدون صفحه ای مطالعه و لازم به ذکره که کارشناسیم معماری بود و سال 88 هم بدون مطالعه منابع کنکور و صرفا علاقه شخصی به طراحی شهری شرکت کرده بودم و اون زمان هم با کمال ناباوری رتبه حدود 600 آوردم و افتخار داشتم که در کلاسهای آزاده خانوم شرکت کنم اما اسکیس اون سال خاص بود و توفیق حاصل نشد .
امسال هم رتبه در همان حدود و فقط با مرور کوتاه آموزه ها و اوراق باقی مانده از کلاس مارالذکر در اسکیس حضور یافتم و موفقیت حاصل شد . که البته برای من که درگیر کار و مسولیتهای واگذاری هستم و با شرایط خاص کاری نتیجه بدی نیست .
امضا - شورای شهر ...

سلام
از اینکه این را گفتید انقدر خوشحال شدم که نگو .. :) خیلی خیلی تبریک میگم ..من از خبر قبولی خودم انقدر خوشحال نمیشم که از خبر قبول دانشجویانی که پیش من اومدن..خصوصا شما که چند سال هم بود کار نکرده بودین

واقعا خوشحال شدم و براتون آرزوی موقیت میکنم... ایشالا موفقیت های بیشتر

mahfa90

عضو جدید
سلام آزاده جون...خوبییی؟من که خوب نیستم....بگو من چی کار کنم...به نظرت دوباره بشینم بخونم؟

hadi manafi

عضو جدید
سلام
از اینکه این را گفتید انقدر خوشحال شدم که نگو .. :) خیلی خیلی تبریک میگم ..من از خبر قبولی خودم انقدر خوشحال نمیشم که از خبر قبول دانشجویانی که پیش من اومدن..خصوصا شما که چند سال هم بود کار نکرده بودین

واقعا خوشحال شدم و براتون آرزوی موقیت میکنم... ایشالا موفقیت های بیشتر

سلام
ممنون خانوم شاهرخی عزیز مدیون شما و قدردان زحمات دلسوزانتون هستیم . براتون آرزوی شادکامی دارم .

بالا