[اطلاعیه] ثبت نام ازمون سراسری کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره شرايط وضوابط ، تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 و نوزدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 و المپياد علمي دانشجويي كشور مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از ساعت 16روز يكشنبه مورخ 12/8/92 آغاز و در ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 19/8/92 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي واختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1202

:gol:

sasname

عضو جدید
سلام خسته نباشید . اگه معماری انتخاب اول باشه معماری داخلی میشه انتخاب شناور باشه؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید . اگه معماری انتخاب اول باشه معماری داخلی میشه انتخاب شناور باشه؟

من میخوام هم هنرهای ساخت شرکت کنم هم معماری . باید به یارو بگم چه دفترچه هایی بهم بده ؟ بگم شناور و معماری ؟ یا بگم هنرهای ساخت و معماری ؟
قیمت دفتر چه ها رو هم اگه میشه بنویسید

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

معماری داخلی زیر مجموعه ی معماریه , یعنی آزمون تئوریشون یکی هست فقط آزمون عملیشون جدا است
(یعنی انتخاب اصلیت میشه مجموعه ی معماری که شامل معماری، معماری منظر، معماری اسلامی، مطالعات ایران، معماری داخلی، بازسازی پس از سانحه میشه)

Capture.jpg

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
من میخوام هم هنرهای ساخت شرکت کنم هم معماری . باید به یارو بگم چه دفترچه هایی بهم بده ؟ بگم شناور و معماری ؟ یا بگم هنرهای ساخت و معماری ؟
قیمت دفتر چه ها رو هم اگه میشه بنویسید

هر شخص میتونه یک اصلی شرکت کنه یک شناور
اصلیتون میشه مجموعه معماری، شناورتون میشه هنرهای ساخت
سازمان سنجش در کل یک دفترچه برای ثبت نام گذاشته که می تونید از سایت www.sanjesh.org دریافت کنید:
http://92.242.195.142/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=421

طریقه و هزینه خرید هم توی سایت درج شده :
Capture2.jpg

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
slm. mishe begid dagighan che daneshghah haee va koja arshad modiriat poroje va sakht daran?

این برای پارسال بوده :

Capture3.jpg

البته امسال تکونوژی معماری رو حذف کردن و بجاش دو رشته فناوری معماری - بیونیک و فناوری معماری - دیجیتال رو گذاشتن!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیجیتال و بیونیک که مواد آزمون و درصداشون مث همه..............گزینششون چه جوریاس؟؟؟؟؟؟؟؟

پیوست ها

• zzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
    zzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
    15.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه واحدامو پاس کردم و ولی هنوز تسویه نکردم چی حساب میشم؟:w19:

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیجیتال و بیونیک که مواد آزمون و درصداشون مث همه..............گزینششون چه جوریاس؟؟؟؟؟؟؟؟
ممكنه ظرفيت تكنولوژى رو نصف نصف بدن به اينا، و در نهايت بستگى فقط به علاقه داره، مثل علم و صنعت كه گرايشاى معماريش جداس، مثلن آموزشى يا پايدار....
احتمالن سال ديگه اسم گرايشا ميشه اسم كتاباى گلاب! :w15:
شايدم ظرفيتاشو زياد بكنن!:thumbsup2:

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه واحدامو پاس کردم و ولی هنوز تسویه نکردم چی حساب میشم؟:w19:
مهم اينه كه مهر سال ديگه تموم باشى، تاريخ فارغ التحصيليت با تاريخ تحويل پايان نامه ته. مال ما كه اينجورى بود. ٣٠ دى تاريخ مدركمه ولى مثلن ارديبهشت اينا رفتم تسويه كردم.

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واحدامو همه پاس کردم ولی هنوز تسویه نکردم؟؟؟؟تاریخ فارغ التحصیلی رو کی بزنم؟؟؟الان من فارغ التحصیل محسوب میش آیا؟؟؟؟؟؟؟؟چی بزنم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:crying2:

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واحدامو همه پاس کردم ولی هنوز تسویه نکردم؟؟؟؟تاریخ فارغ التحصیلی رو کی بزنم؟؟؟الان من فارغ التحصیل محسوب میش آیا؟؟؟؟؟؟؟؟چی بزنم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:crying2:
عزيزم من كه جوابتو دادم، تاريخى كه پايان نامه تو تحويل دادى، تو مدرك همونو مى زنن. تازه بعدن هم فرصت اصلاح دارى، موقع انتخاب رشته. هم اينو هم معدلو.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
حالا من که قراره این ترم دفاع کنم چند میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر این ترم بزن...در هر صورت تا سال بعد شهریور هر کی تموم کنه میتونه شرکت کنه ولی باید تا شهریور تسویه حساب و همه کارهاش انجام شده باشه و آماده رفتن به کلاس ارشد دانشگاه باشه

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزان کسی میدونه ماجرای این دو تا رشته جدید که به جای تکنولوژی گذاشتن چیه؟ چه جور رشته هایین و چقد قبولی دارن؟

همون رشته تکنولوژی هست که به دو گرایش تبدیل شده
قرار بود پارسال دانشگاه تهران 20 نفر بگیره و تو هر گرایش 10 نفر ولی این کار انجام نشد و قرا امسال انجام بشه

memar_lahijani

عضو جدید
سلام بچه ها . خسته نباشین . من یه مشکل عجیب تو ثبت نام دارم . کد محل تحصیلم رو سیستم قبول نمی کنه . درست شناسایی می کنه ، اسم موسسه کارشناسیم رو درست می نویسه ، ولی کنارش یه مثلث زرد و قرمز میاد و قبول نمی کنه که به گام بعدی که گرفتن کد رهگیری هست بره . چی کار باید کنم ؟ رفتم تو قسمت پرسش و پاسخ که عضو بشم سوالم رو بپرسم کلی دردسر داره ، زنگ زدن هم که فکر نمی کنم جواب بده . :(

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

ظاهرا هم فقط با دانشگاه های غیر انتفاعی مشکل داره
:(

آخرین ویرایش:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من ترم 7 معماریم به راهنماییتون احتیاج دارم چندتا سوال دارم
اول اینکه اگه امسال کنکور بدم بعد سراسری قبول بشم و نرم میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
بعد یک سوال دیگه من تا الان هیچی نخوندم 2 ماهه میرسم؟
پیشاپیش ممنون از کمکاتون

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اول اینکه اگه امسال کنکور بدم بعد سراسری قبول بشم و نرم میتونم سال دیگه کنکور بدم؟
پیشاپیش ممنون از کمکاتون
قبول بشی و نری : اگه روزانه رو نرین 2 سال محروم میشین از کنکور دادن، شبانه یا غیر انتفاعی قبول بشین مشکلی نداره،
اگه پایه تون قوی باشه 2 ماهم میشه خوندو قبول شد.

*.N

عضو جدید
پیشاپیش ممنون از کمکاتون

درمورد سوال اولت مطمئن نیستم شاید تا یه سال نتونی.اما سوال دومت از اونجایی که ترم هفتی تا الان خیلی کتابارو در طول ترم خوندی ببین بین اون کتابا منابع اصلیو اگه پاس کردی بیشتر وقت بذار رو تثبیت اونا ودر کنارش بازم منابعی که مهم ترنو بخون امیدوارم به نتیجه دلخواهت برسی.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
همگی خسته نباشیین..........
بچه ها به جز معماری رشته شناور دیگه ای نیست که شبیه معماری باشه (تکنو و .. رو دوست ندارم) ولی مرحله دوم نداشته باشه؟مثل شهر سازی و...

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اگر مثلا یزد سراسری قبول بشم و نرم 2 سال محروم میشم؟ اگر اینطوره که پس بهتره 1 سال حسابی بخونم بعد کنکور بدم؟نظرتون چیه دوستان؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس اگر مثلا یزد سراسری قبول بشم و نرم 2 سال محروم میشم؟ اگر اینطوره که پس بهتره 1 سال حسابی بخونم بعد کنکور بدم؟نظرتون چیه دوستان؟

مهندس الان حسابی بخون موقع انتخاب رشته شبانه بزن نری هم مشکلی نیست شبانه ها هم رتبه ی خوب میخواد واسه تهران...........

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه مثلا هم معماری بخوایم شرکت کنیم هم معماری داخلی باید دو بار پول بدیم یا یکبار ؟؟

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس الان حسابی بخون موقع انتخاب رشته شبانه بزن نری هم مشکلی نیست شبانه ها هم رتبه ی خوب میخواد واسه تهران...........
ممنون از راهنماییتون پس فقط واسه سراسری شبانه بزنم حله دیگه؟آزاد اصلا نمیخوام کنکور بدم
بعد ایشالا سال دیگه حسابی واسه سراسری روزانه میخونم

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عزیزان کسی میدونه ماجرای این دو تا رشته جدید که به جای تکنولوژی گذاشتن چیه؟ چه جور رشته هایین و چقد قبولی دارن؟

من به اقای سروش نیا برای همین رشته ی تکنولوژی ایمیل زدم ایشون گفتن در محتوا با هم فرق دارن ولی در هر صورت گرفتار ما خواهید شد!!:D

همگی خسته نباشیین..........
بچه ها به جز معماری رشته شناور دیگه ای نیست که شبیه معماری باشه (تکنو و .. رو دوست ندارم) ولی مرحله دوم نداشته باشه؟مثل شهر سازی و...

مرمت اسکیس نداره ولی فوق العاده ظرفیتش پایینه
اسکیس شهرسازی من شنیدم از معماری اسونتره بعد طراحی شهری بیشتر به درد بچه های معماری میخوره تا برنامه ریزیش

بچه ها اگه مثلا هم معماری بخوایم شرکت کنیم هم معماری داخلی باید دو بار پول بدیم یا یکبار ؟؟

نه معماری داخلی زیر مجموعه ی معماریه پس همون یه کارت اصلی کفایت میکنه مگر اینکه یه کارت م برای غیر انتفاعی بخوای جداگانه بگیری

سلام بچه ها . خسته نباشین . من یه مشکل عجیب تو ثبت نام دارم . کد محل تحصیلم رو سیستم قبول نمی کنه . درست شناسایی می کنه ، اسم موسسه کارشناسیم رو درست می نویسه ، ولی کنارش یه مثلث زرد و قرمز میاد و قبول نمی کنه که به گام بعدی که گرفتن کد رهگیری هست بره . چی کار باید کنم ؟ رفتم تو قسمت پرسش و پاسخ که عضو بشم سوالم رو بپرسم کلی دردسر داره ، زنگ زدن هم که فکر نمی کنم جواب بده . :(
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
ظاهرا هم فقط با دانشگاه های غیر انتفاعی مشکل داره
:(
ینی اصلیه رو تونستی ثبت نام کنی برای غیرانتفاعی مشکل پیدا کردی؟!

mitra2470

عضو جدید
پیشاپیش ممنون از کمکاتون

قطعا اگه سراسری نری محروم میشی ولی من پارسال تا جایی که وقت کردم خوندم کنکور مرحله 1 رو دادم مجاز شدم رفتم مرحله 2 هم دادم اما انتخاب رشته فقط شبانه زدم مشکلی پیش نیاد
امسال دیگه خیلی راحت ترم چون هم خوندم هم با هردو مرحلش اشناترم
پس امسالو حتماااااا بخون چه قبول بشی چه نشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.