استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
سهمیه بومی برای کارشناسی 60 درصد و برای کاردانی 70 درصده!
من برای سهمیه دادن به ایثارگران موافقم. خوب اونا هم برای کشور زحمت کشیدن و خون ریختن. اما 30 درصد واقعا زیاده! اصلا ظلمه!

بومی ها حقشون خو لیسانس باید بالای 80 درصد سهمیه بهشون بدند شما اصلا می دونی دمای سایه 50 درجه یعنی چی گرد وغبار 6000 برابر حد استاندارد چیه آلودگی شیمیایی آب شور کارون افزایش سرطان:mad::w13::exclaim::evil::twisted::wallbash::w39:

mansour.mm20

عضو جدید
اصلا سهمیه چیه ؟؟؟؟؟ اگه اونا اونجا خون ریختن باباهای ما اینجا جون کندن ....

دیگه چن سال ؟؟؟چقد ؟؟؟ تا کجا ؟؟ ما تنبلترین شاگرد کلاسمون دوره کارشناسی فرزند ایثارگر بود الان داره ارشد دانشگاه تهران می خونه و حالشو می بره

اقا جان توکه اینقد مینالی میگی سهمیه بده...
اگه خودت سهمیه داشتی حاضر بودی ازش استفاده نکنیی؟
قبول کن سهمیه چیز شیرینیه...خوووووو

سیه مو

اخراجی موقت
بومی ها حقشون خو لیسانس باید بالای 80 درصد سهمیه بهشون بدند شما اصلا می دونی دمای سایه 50 درجه یعنی چی گرد وغبار 6000 برابر حد استاندارد چیه آلودگی شیمیایی آب شور کارون افزایش سرطان

من این سهمیه رو که نگفتم ...منظورم سهمیه ایثارگران و مخلفاتشه

وحیدوحید

عضو جدید
آقا جون بچه هاتون بیخیال سهمیه و این چیزا بشید!
بالاخره قانونیه که توی این مملکت هست و کاریش هم نمیشه کرد؛‌ با دلیل و منطق من و شما هم هیچ اتفاقی نمیفته. عزیزان بومی و فرزندان ایثارگر و شهدا و... و همچنین کسانی که بدون سهمیه قبول شدن سعی کنن شایستگی هاشون رو در زمان آموزشی و حین خدمت نشون بدن و در عمل نشون بدن که چند مرده حلاجن.
همه چیز در همون چند ماه آموزشی معلوم میشه ;)

سیه مو

اخراجی موقت

من .....من اگه سهمیه داشتم 150 درصد ازش استفاده می کردم :)))))..دو لیوان آب معدنیم روش

Yadavaran

عضو جدید
بومی ها حقشون خو لیسانس باید بالای 80 درصد سهمیه بهشون بدند شما اصلا می دونی دمای سایه 50 درجه یعنی چی گرد وغبار 6000 برابر حد استاندارد چیه آلودگی شیمیایی آب شور کارون افزایش سرطان:mad::w13::exclaim::evil::twisted::wallbash::w39:

این حق ماست آب کارون رود خانه خشک زاینده رود را سیراب کند نخلهای آبادان وبهمن شیر را به چه جرمی خشک شدندخو فریاد مظلومیت خوزستان را چه کسی شنوااست خو
:mad:

سیه مو

اخراجی موقت
بالاخره قانونیه که توی این مملکت هست و کاریش هم نمیشه کرد؛‌ با دلیل و منطق من و شما هم هیچ اتفاقی نمیفته. عزیزان بومی و فرزندان ایثارگر و شهدا و... و همچنین کسانی که بدون سهمیه قبول شدن سعی کنن شایستگی هاشون رو در زمان آموزشی و حین خدمت نشون بدن و در عمل نشون بدن که چند مرده حلاجن.

نمی شه بیخیال شد ....اگه بیخیال شیم که دیگه دلیلی برا اسپم کردن اینجا نداریم :D

Yadavaran

عضو جدید
من .....من اگه سهمیه داشتم 150 درصد ازش استفاده می کردم :)))))..دو لیوان آب معدنیم روش

این حق ماست آب کارون رود خانه خشک زاینده رود را سیراب کند نخلهای آبادان وبهمن شیر را به چه جرمی خشک شدندخو فریاد مظلومیت خوزستان را چه کسی شنوااست خو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بومی ها حقشون خو لیسانس باید بالای 80 درصد سهمیه بهشون بدند شما اصلا می دونی دمای سایه 50 درجه یعنی چی گرد وغبار 6000 برابر حد استاندارد چیه آلودگی شیمیایی آب شور کارون افزایش سرطان
علی ککوری شروع نکنا !! قبلا زیاد بحث شده ! جواب واسه گفتن هست اما من هیچی نمیگم تا دوباره کش پیدا نکنه بحث

Yadavaran

عضو جدید

سیه مو اگر خوزستان بیایی سیه مویان خوزستانی رو میبینی که تودمای 60درجه اوج گرمای خوزستان در کنار خطوط نفت وگاز برا شماطهرانی ها نفتشون تلمبه میشه خو

سیه مو

اخراجی موقت

بیا بزن....:biggrin:..................فک کنم ویروسی شدی ...ما یه چی می گیم تو یه چی دیگه ;)

سیه مو

اخراجی موقت
سیه مو اگر خوزستان بیایی سیه مویان خوزستانی رو میبینی که تودمای 60درجه اوج گرمای خوزستان در کنار خطوط نفت وگاز برا شماطهرانی ها نفتشون تلمبه میشه خو

ببخشیدا ولی مام همچین مجانی از این نفته استفاده نمی کنیم ..... :razz:

مهندس خرده پا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینجا هم مثل تاپیک شما بچه ها صمیمی هستن اما با این تفاوت که ما عمرمون 5 ماهه حدودا نه بیشتر و اینکه اکثرا پسر هستیم ;)

اهوم...وقت نیست ی گشتی بزنم تا متوجه بشم چ خبره...مطمعنا ادمای باشخصیتی هستن اینجا. نمونه بارزشونم شما

Yadavaran

عضو جدید

مخالفت با انتقال آب کارون
دبیر مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با اعلام مخالفت این مجمع با اجرای طرح های انتقال آب کارون گفت: در صورت اجرای این طرح تمام نمایندگان خوزستان استعفا می کنند.

سید شریف حسینی در گفتگو با مهر اظهار داشت: متاسفانه با وجود اعلام مخالفت های فراوان از سوی کارشناسان متخصص در بخش آب مبنی بر غیرکارشناسی بودن طرح های انتقال آب از سرشاخه های کارون بر مصارف کشاروزی به سایر نقاط کشور این طرح همچنان در دستور کار دولت و وزارت نیرو قرار دارد.
نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه با اجرای طرح انتقال آب بهشت آباد از رودخانه کارون به فلات مرکزی، اقتصاد و موقعیت استان خوزستان در خطر قرار می گیرد تصریح کرد: اجرا و بهره برداری از این طرح نابودی صنعت، کشاورزی و زندگی مردم استان خوزستان را در پی دارد.
وی عنوان کرد: موضوع انتقال آب از سرشاخه های رودخانه کارون به فلات مرکزی در جلسه مجمع نمایندگان خوزستان مطرح شد و ۱۸ نماینده خوزستان اعلام آمادگی کردند که در اعتراض به آغاز طرح انتقال آب کارون استعفا کنند و به این صورت مخالفت خود را اعلام کنند.
حسینی تاکید کرد: امروز نیز من در رابطه با اجرای طرح بهشت‌آبا٬ نطقی را در صحن مجلس شورای اسلامی خواهم داشت.
وی با بیان اینکه طرح بزرگ بهشت آباد حدود یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون مترمکعب آب را از سرچشمه رودخانه کارون به فلات مرکزی منتقل می‌کند٬ عنوان کرد: بهره برداری از طرح بهشت آباد به این معنی است که با دست خودمان مرگ خوزستان را رقم بزنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان درباره وعده رئیس جمهوری به نمایندگان خوزستان مبنی بر ممانعت از اجرای طرح بهشت‌آباد، توضیح داد: در نشست مجمع نمایندگان خوزستان با رئیس جمهوری در سال گذشته برگزار شد محمود احمدی نژاد گفت که در صورت رسانه ای نشدن طرح بهشت‌آباد قول می دهم که طرح انتقال آب عملیاتی نمی شود اما به نظر می رسد که وی به علت فشارها نتوانسته وعده خود را عملی کند.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه وظیفه پیگیری حقوقی طرح بهشت‌آباد به عهده استاندار خوزستان است تاکید کرد: با اجرای این طرح زمین های خوزستان خشک تر می شوند و کشاورزی و صنعت این استان که قطب کشاورزی و صنعت کشور است از بین می‌رود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت باید هر چه سریعتر وضعیت طرح انتقال آب بهشت‌آباد را مشخص کند تاکید کرد: اگر آبی در رودخانه کارون وجود داشته باشد دشت های تشنه خوزستان آماده کشاورزی هستند.

Engineer.che

عضو جدید
دیگه سعی میکنم تو این تاپیک نیام!!
واقعا متاسفم برا بعضی از دوستان!!
این تاپیک یا داره به بحث های بیهوده و خبرای بیخود و شایعه پراکنی میگذره
یا اینکه 1 دختر میاد همه براش سر و دست بشکنن و تند تند جوابشو بدن و لفظ قلم حرف بزنن!!
واقعا خیلی بیکارید و وقتتون بی ارزشه براتون.
من موندم شرکت گاز کیا رو میخاد استخدام کنه!!
البته از خیلی از دوستان عذر خواهی میکنم و به اونا جسارت نکردم.
خوش باشید و به تلف کردن وقتتون ادامه بدید.
به چند تا دخترم من آدرس این تاپیکو میدم که بیان عدا ای از دوستان خوشحال شن و سر از پا نشناسن.
خستم کردید دیگه.مثلا میایم اینجا اطلاعات کسب کنیم.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهوم...وقت نیست ی گشتی بزنم تا متوجه بشم چ خبره...مطمعنا ادمای باشخصیتی هستن اینجا. نمونه بارزشونم شما

شما لطف دارین نیایش جان
اینجا بچه ها قبولیهای گاز 91 هستن و بزودی همه میریم جنوب برای کار و مشغول میشیم.
اره همه با شعور و با مرامن : وحید، هادی , امین , .....

سیه مو

اخراجی موقت
یا اینکه 1 دختر میاد همه براش سر و دست بشکنن و تند تند جوابشو بدن و لفظ قلم حرف بزنن!!
به چند تا دخترم من آدرس این تاپیکو میدم که بیان عدا ای از دوستان خوشحال شن و سر از پا نشناسن.

کاکو فک کنم فشارت افتاده داری هذیون می گی :razz:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه طرزه حرف زدنه !!!
میتونی نیای کسی مجبورت نکرده !!
شما میشه بگی داری وقت با ارزشت رو دقیقا چکار میکنی تا ماهم این ماه رمضونی همون کارو بکنیم؟!!!!
یکم ادب هم خوب چیزیه

وحیدوحید

عضو جدید
این چه طرزه حرف زدنه !!!
میتونی نیای کسی مجبورت نکرده !!
شما میشه بگی داری وقت با ارزشت رو دقیقا چکار میکنی تا ماهم این ماه رمضونی همون کارو بکنیم؟!!!!
یکم ادب هم خوب چیزیه
رامین یه جورایی سهیل راست میگه!
البته قبول دارم یه کم تند صحبت کرده اما همین الان خودت 20 صفحه برو عقب ببین چه صحبت هایی توی این تاپیک داره میشه! هر حرفی هست به غیر از صحبت در مورد استخدامی گاز! البته کسانی که بحث رو منحرف میکنن 3 4 نفر بیشتر نیستن اما همین تعداد کم روی اعصاب خیلی ها هستن!

مهندس خرده پا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما لطف دارین نیایش جان
اینجا بچه ها قبولیهای گاز 91 هستن و بزودی همه میریم جنوب برای کار و مشغول میشیم.
اره همه با شعور و با مرامن : وحید، هادی , امین , .....

اهوم...ایشالا سر فرصت بیشتر بتون سر میزنم...

Yadavaran

عضو جدید
والا به خدا بااین نوناشون اگر خودشون سهمیه داشتن یه جوری هپلوش میکردن که نه گو خو همینجور که الان نفت و گاز وآبمونو هپلو می کنند . آقا جان من میگم چرا ایران طرح فدرالی ایالتی نمیشه ما جنوبی ها بتونیم نفس بکشیم خوو

Yadavaran

عضو جدید

چشم هارا باید شصت جور دیگر باید دید آقا جان شما از باقیمونده های طالبان شکست خورده سوریه و از وفاداران شیخ فتنه نیستی خو فکرکنم تاپیکو اشتباه اومدی ملا عمر

amin392

عضو جدید
هیچی هیچوقت معلوم نمیشه .موضوع همینه دیگه کسی که به هر عنوان سهمیه استفاده میکنه تو هر جا که بره از این سهمیه استفاده میکنه میخواد تو استخدامش باشه میخواد تو اموزشی باشه . میخواد سر کار باشه

چیه بابا داغ نکنی . اگه اونجا سرطان میگیری که پس چرا میخوای اونجا کار کنی ول کن برو یه جا خوش اب و هوا زندگی کن کسیکه زوری نگهت نداشته که. اگه بده برو دروغ میگم بگو دروغ میگی

بله معلومه که اگه مفتی مفتی و بدون زحمت به همه چی برسی شیرینه ولی برا اونی که لیاقتش رو داره ولی این امتیازو هم نداره شیرینه یا تلخه؟
نتیجه این سهمیه بازیا میشه همین که نخبه ها بگذارن فرار کنن
میشه اینکه خنگولا بیان تو سیستم و همونجور که میبینین فازای عسلویه هیچ پیشرفتی نکنه و یا اون مجموعه رو داغون کنن و جون خودشون و یه عده دیگه رو بگیرن

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
رامین یه جورایی سهیل راست میگه!
البته قبول دارم یه کم تند صحبت کرده اما همین الان خودت 20 صفحه برو عقب ببین چه صحبت هایی توی این تاپیک داره میشه! هر حرفی هست به غیر از صحبت در مورد استخدامی گاز! البته کسانی که بحث رو منحرف میکنن 3 4 نفر بیشتر نیستن اما همین تعداد کم روی اعصاب خیلی ها هستن!

داش وحید بحث استخدام فعلا مطلب جدیدی توش نیست . خودت میبینی که . مراحل رو پشت سر گذاشتیم و مونده یه طب صنعتی بریم . اگر بخوایم فقط مطلب مرتبط بزاریم خب تاپیک خاک میخوره کم کم.
حالا یه خانوم اومده سر زده رفته مگر مشکلی هست؟! تاپیک خصوصی نشده هنوز !
یه سری چیزا رو خودم قبول دارم اضافه هستن مثل مطالب خبری قدیمی و مشخصات پالایشگاه ها و .... حتی کسی شاید نگاشون هم نکنه. اما گهگداری مطلب متفاوت گفتن و گپ زدن کوتاه برای رفع خستگی بچه ها بد نیست ! ما اهلش نیستیم بریم چت روم با یه مشت ادم دروداغون همکلام بشیم. محیط اینجا رو گاهی سر میزنیم فقط.
من حتی جکی که گذاشته بودم رو خودم پاک کردم تا تاپیک بی ربط نشه خیلی :smile:

بالا